Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Tak Evi,ale teraz jest wysoka, a czy to dziwne,że tak powolny? co do temp z 19 dc nie jestem pewna,bo popsuł mi sie wtedy termometr jade na impre pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja po imprezie wyspana, nie było źle tylko jak widze te 15 letnie dziewczyny w miniówkach i szukajace bolca to mnie skręca :P Wróciłam o 2 do domu i spałam prawie 8h więc jestem wyspana i mogłam zmierzyć temperaturę. Dziewczyny dlaczego ja mam tak,że ona mi skacze o 1 stopień? a nie jest jednostajna? lece na sniadanko pap a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d m
a ja mam 21 lat i 3 tyg temu- tydzien przed moimi urodzinami poroniłam :(( wiec nie czuje sie zbyt miło, a facet z ktorym byłam rzucił mnie parę dni temu, wiec jak na razie to nie myśle o dzieciach :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzisiaj na ryz na mleku z truskawkami naszlo,musze ugotowac bo mi slinka cieknie,do tej pory u mnie z zachcaiankami bylo jeszcze w normie ale widze ze juz sie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 18
Cześć dziewczyny chcę się was poradzić o toż obawiam się , że jestem w ciaży . 7 Pażdziernika mialam normalny okres lecz 27 pazdziernika dostałam takich plamień czarną krwią bardzo gęstą ,te plamienia trwaly az 7 dni lecz nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam gdy tylko się skończyl codziennie miewam bardzo dziwne bóle brzucha straszne kłucie i tak jest codziennie od kilku dni ,a najgorsze jest to ze strasznie bolą mnie sutki są powiększone :) Czy to mogą być objawy ciązy???? prosze o odpowiedz pozdrawiam i z góry dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna
Ola ja jestem w 2-gim mies. ciąży, ale nie miałam takich plamień! To mogą być jakieś przejściowe problemy w twoim cyklu... Najlepiej wejdź na baybusa (http://www.baybus.net/) zarejstruj się tam:) Na baybusie jest więcej dziewczyn i zawsze ktoś Ci poradzi, bo tutaj kiepsko się kręci i rzadko ktoś zagląda! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machamy do Was razem z Julką :) (no chyba, że będzie chłopaczysko) 7 tydzień, jak wspomniałam na innym topicu. W marcu skończę 20 lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
Witam :) też jestem młodziutka mam 21 lat no i jestem w 28 tc. w sumie obawiam sie czy dam sobie rade i czy wogóle sie nadaje na mame..chyba mam depresje przedporodową :( no ale cóż tak bywa, w moim przypadku to była ewidentna wpadka..ale pociesza mnie fakt ze mam kochanego faceta ;) pozdrowionka dla mamusiek i starających sie mamusiek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markotka
Cześć Kobietki! Przestudiowałam dzisiaj prawie cały topik! Mam 20 lat i strrrrasznie chciałabym już mieć dzidzię. Jestem z moim facetem od 2,5 lat, on jest ode mnie rok starszy. Ostatnio myśleliśmy, że jestem w ciąży, ale okazało się, że nie :( Mój chłopak bardzo się cieszył, że będzie tatą, ja też byłam bardzo szczęśliwa, ale cóż... Rozmawiałam z nim, że chciałabym zajść w ciążę w przyszłym roku tak między marcem a sierpniem, ale on się nie zgodził. Myślałam, że skoro tak się cieszył to też będzie chciał. Obawiam się późniejszego zachodzenia w ciążę, bo mam pco i dlatego nie chcę zwlekać. Jak go przekonać, bo moje argumenty do niego nie trafiają. Wogóle on twierdzi, ze napewno nie będzie problemów. Ja nie chcę czekać jeszcze 4 lat, tak jak on! Co robić? Przecież nie mogę podjąć tej decyzji sama, bez jego wiedzy i świadomości. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
Cześć Dziewczyny. Nazywam sie Kaśka mam 21 lat i jestem w 15 tygodniu ciąży. Strasznie sie cieszę, mój narzeczony też. Z Karolem jestem 5 lat i za tydzień w sobotę bierzemy ślub. W tym tygodniu poczułam po raz pierwszy ruchy naszej dzidzi:) Pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
ale wiecie co dziewczyny wkurw..mnie podejście niektórych starszych kobiet które patrzą na 20-latki z pewnym niesmakiem, mnie to niestety spotkało...wrrr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...18 tydzień..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....13 tydzień…..28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......2 cykl.........@22.10.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....12 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....15 tydzień...10.05.06 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r. 9.Asiulak...23l...Chicago...13tydzien....27.04.2006r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markotka
Patrzą z niesmakiem, a pewnie same w naszym wieku a może jeszcze wczesniej rodziły! Kiedyś 16-18lat to była norma. A 20 lat? Przecież jesteśmy dorosłe, to nasza sprawa, a im nic do tego. P.S. powiedzcie mi, czy tempka 37, 0 albo 37,1 zawsze występuje na początku ciąży, u każdej kobiety? Czy to jest tak jak w przypadku innych objawów sprawa indywidualna? Ile czasu przed miesiączką spada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
do Markotka z tego co sie orientuje to tak jest z tą temp. ja tak miałam...no a tak wogóle masz racje wkoncu nie jesteśmy jakimiś gównirami :) dokładnie nasza sprawa i kiedy podejmujemy sie takiego wyboru jesteśmy juz wpełni gotowe!!kurcze a ja juz na etapie wybierania wózka ...hihi:)powodzonka w staraniach:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markotka
Ebusia dziękuję Ci za odpowiedź i oczywiście gratuluję! Ja też już bym bardzo chciała dzidzię (mam 20lat) no ale mój facet nie bardzo. Gdybyśmy "wpadli" to on by się cieszył, bo już ostatnio myśleliśmy że jestem w ciąży i on wariował ze szczęścia (jest rok starszy), ale zaplanować jeszcze nie chce! A dla mnie to bardzo ważne bo mam pco i boję się, że za kilka lat może byż za późno. Ale ostatnio zapomniałam tabletki (Diane-35), przerwa wyniosła powyżej 12h i teraz mam nadzieję, że może... Tempka od kilku dni jest 37,0-37,1 (mierzę rano, po przebudzeniu), ale boję się tego, że niedługo pewnie się obniży i znów pozostanie mi marzyć o maleństwie :( Na ile dni przed miesiączką temp spada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
Markotka ja po diane 35 wpadłam :D:D:Dtzn było to tak zapomniałam ostatniej tabletki i moja gin kazała mi odstawic jedn.ą serie, jak twierdziła mało prawdopodobne ze zajde...ale tu niespodzianka! fasolka..no w sumie juz dzidzia rośnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markotka
Super! Ja też bym chciała, żebym teraz wpadła! Bardzo bym chciała! A jak nie to może później taka wpadka kontrolowna... chociaż wolałabym, zeby mojmężczyzna był świadomy tego co się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
ja powiem tobie takmój facet do teraz nie wie co go tak naprawde czeka ale na początku nie był zadowolony a teraz odlicza ni do rozwiązania!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markotka
Mój Misiek byłby bardzo zadowolony jakby nagle okazało się, ze jestem w ciąży, bo ostatnio właśnie szalał ze szczęścia jak mysleliśmy, że będziemy rodzicami, a jak odebrałam wynik beta i było 0,00 to był strasznie smutny. Dlatego tym bardziej bym teraz chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mysle ze Zore mozna spokonnie juz wykluczyc :) - poniewaz juz dawno urodzila synka :) co do temp to ja na poczatku mialam 37,3 tak wiec podwyzszona musi byc :) jezeli ktos czytla forum to juz wie cos o mnie :) 11.11 stuknela mi 20, obecnie pracuje u tescia (przyszlego) w sobote slub :) jezeli macie jakies pyt chetnie odpowiem :) 1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...22 tydzień..17.03.06...synek 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....17 tydzień…..25.04.06....synek 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......2 cykl.........@22.10.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....15 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....15 tydzień...10.05.06 8.Asiulak...23l...Chicago...17tydzien....27.04.2006r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markotka
Dziękuję za odpowiedź! Niestety nie dałam rady przeczytać całego postu, bo jest strasznie długi! Wszystkiego naj, naj z okazji urodzin! No to proszę Cię doradź mi jak przekonać faceta, żeby zacząć starania od kwietnia przyszłego roku (wcześniej chciałabym wykonać potrzebne badania i zaszczepić się)? Bo moje argumenty nie trafiają do niego! A Twoja ciąża była planowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki markotka moja ciaza byla planowana :) co do faceta to mysle ze troche egoistycznie podchodzi do tego ja swojemu mowilam ze to bylo moje marzenie zajsc w ciaze przed 20 i on je spelnil :) nic na sile, zdzialac tu moze tylko rozmowa my jestesmy razem przeszlo 4 lata i troche znamy sie juz, moj tez na poczatku troche niechetny, ale zajscie w ciaze to nie taka prosta sprawa my staralismy sie 6 miesiecy, mielismy o tyle dobrze ze chata wolna na przeszlo tydzien no i stwierdzilismy ze nie bedziemy sie zabezpieczac pogadaj z nim powiedz ze bardzo pragniesz tego dzidziusia i jest ci smutno ze on nie :( napisz cos wiecej, bo z tego co napisalas to nie mozna za wiele wnioskowac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markotka
Ostatnio, jakieś dwa tyg. temu myslelismy, ze jestem w ciąży (miałam większość objawów) zrobiłam test i wyszedł negatywny, po jakimś czasie drugi i pojawiła się druga kreska, ale po 5 min. zamiast po 3 i jakaś taka rozmyta. No to na następny dzień rano poszłam na badanie beta, ale wynik był niestety 0,00. Mój misiek już bardzo się cieszył z tej ciąży (bo był pewien że to ciąża), a jak okazało się, że jednak nie, to był strasznie smutny. Ale jak zaproponowałam mu, żebyśmy od kwietnia zaczęli starania, to on się nie zgodził, bo stwierdził, że mamy jeszcze czas. On chce żebym najpierw skończyła studia, a ja jestem dopiero na drugim roku i nie chcę tyle czekać. On wie o moim pco i że mogą być problemy i to nie małe, ale twierdzi, że napewno wszystko będzie dobrze. Nie mogę go przekonać, a tak bardzo bym chciała! Mówił też, że gdybyśmy wpadli, to cieszyłby się tak jak ostatnio, ale planować jeszcze nie chce. I co mam robić? Dodam, że z owulacją u mnie bardzo kiepsko, prawie wcale nie występuje i miesiączki też jak nie biorę tabletek. Ale się rozpisałam :) Ale to byłoby już chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
no teraz odliczam dni do porodu, ale kurde niedługo sie przeprowadzam do mojego Lov i niestety bedziemy mieszkac z jego rodzicami ...ja z moim jestem 5 lat jego rodziców znam i to dobrze, ale obawia,m sie jego mamy żeby mi sie nie wtryniała w wychowanie dziecka...zresztą ma tylko mojego lov-jedynak..zgroza!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka mysle ze powinnas zaprzestac brania tabletek anty z tego co piszesz masz duze problemy, ja tez bralam ale zle sie czulam i postanowilismy ze moje zdrowie jest wazniejsze!!! pogadaj z nim ze boisz sie ze nie bedziesz miala dzieci, bo masz problemy z cyklem, zreszta Twoj chlopak powniniec sam Ci zasugerowac to, ale wiem ze faceci sa wygodniccy i wola udawac ze nie widza problemu :) acha , nie ma co sie martiwc ze zapomnialo sie tabletki po koniec brania, moj lekarz mowil ze wystarczy 16 tabletek zeby zachamowac owulacje i faktycznie, zdarzylo mi sie to z 2 razy i jakos nie zaszlam dzieki nim :) najwazniejszy jest pierwszy tydzien (chyba 5 pierwszych tabletek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×