Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość justynka-83
Tylko że u mnie objawy świadczą że mam tylko że lekarz mi tego nie powiedział:-( Mam stosunek LH do FSH 1,3, problemy z cerą, brak owulacji bez CLO, no i duży brzuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No i wcześniejszy lekarz widział liczne pęcherzyki, a ten nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że powinnaś się przejechać do tej kliniki, może twój gin już po prostu nie wie jak cię leczyć i dlatego cię wysyła. A skoro psychika ci już trochę siada, to nie ma co marnować czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Wybieram się marla, 1 czerwca jest rejestracja także jedziemy. A dziś jeszcze idę do swojego gina to podpytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUZ NIC NIE ROZUMIEM TEGO ;) robilam testy owulacyjne w sobotę i niedzielę i wyszly ladne dwie kreseczki, w pon byla juz jedna ale za to pojawil sie w malej ilosci sluz plodny, Wczoraj juz testu nie robilam bo bylo sucho. Za to dzisiaj jak bylam w lazience to zauwazylam "potop" sluzu płodnego - takiego jak nigdy do tej pory nie mialam . Wiesiolek przy siemieniu lnianym sie doslownie kryję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Nie wiem czy mam dobre czy złe wieści. Byłam w laboratorium zrobić taki zwykły test ciążowy z krwi i wyszedł mi wyniki wątpliwy. Babka mówiła że wyszła jej kreska ale taka słaba więc coś sie tam dzieje ale na 100% potwierdzić nie może że to pozytywny test. Pytałam czy to przez to że dzisiaj jest dopiero 26dc to stwierdziła że może tak, ale diagnostycy twierdzą że test pozytywny wychodzi już po 4-5 dniach, ale od czego? bo sie nie zapytałam z tego wszystkiego, od zapłodnienia czy od zagnieżdżenia? No i co teraz? Mam ogromne obawy że będzie powtórka z zeszłego miesiąca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
I tak myślę że jeśli amm to pco to może w tej klinice to wyłąpią i skierują mnie na kauteryzację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce pozytywny test z moczu wychodzi kolo 7 dni od zagniezdzenia. Z krwi pewnie tez chodzilo o zagniezdzenie. Zrob bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Marla dzięki za odpowiedzi:-) Słońce może idź na betę jutro albo pojutrze dla pewności:-) Justa ja nie mam w tym miesiącu pęcherzyka a śluz miałam koło 13-14 dnia. Myślę że to od siemienia bo też piłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a test owulacyjny mozna uznac za pozytywny, jesli kreska testowa jest tak samo mocna jak kontrolna. Jesli jest slabsza, to nie jest pozytyw ;) Zrob dzisiaj jeszcze test o zobaczysz, co wyjdzie :) A na wszelki wypadek mozecie sie poprzytulac z mezem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było by ktoś inny zrobił usg i zobaczył czy to nie pco.i i jak kolejny lekarz powie że nie masz to będziesz pewna. Na kauteryzację przy pco lekarze tak szybko nie wysyłają, bo wiele kobiet zaskakuje przy zwykłej stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Dzięki marla, dlatego właśnie myślę że może w tej klinice się czegoś dopatrzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słońce zrób betę :) Justynka zarejestruj siędo kliniki, a tam wezmą Cię w obroty :) Chyba nie wytrzymam i kupię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No Asia kupuj i dawaj znać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Poczytałam troche o estrofemie i niektóre dziewczyny miały go na wywołanie @. Tak więc może te bóle, które towarzyszą mi od kilku dni świadczą o zlbiżającej się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Oj Asia a może nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Oj Justynka Ty to potrafisz wywołać uśmiech na twarzy :) Wykombinowała, że kupię 2 (jak szlec to szaleć) jeden zrobię dzisiaj po pracy, a drugi jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No bo tak jak pisała któraś z dziewcvzyn, chyba magggda, póki nie ma @ to trzeba wierzyć:-) Kupuj :-) Jestem w pracy od 7 więc pisz od razu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tescie byla mocna kreska moze delikatnie jasniejsza niz testowa. Zreszta ta poniedziałkowa byla ledwo widoczna, chociaz w instrukcji bylo ze nawet blada jest jako pozytywny, podziałamy dziisaj wieczorkiem, akurat idziemy do kina , babcia zabierze smyka wiec bedzie odpowiednia okazja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Dziewczynki ja zmykam. A jutro od samego rana czekam na dobre wieści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
jak ja bym chciala miec problem jak druga kreska jest bledsza i co to znaczy, ale niestety zawsze jeśli już zdążę zrobić test to wychodzi paskudna jedna krecha. Ja na samym początku starań miałam awersje do ciężąrnych i małych dzieci a teraz w rodzinnie jest kilka małych dzieciaczków i jak je widze to dostaje jakiegoś powera psychicznego, ze nasza dzidzia też niedługo sie pojawi. Powoli szykujemy sie do inseminacji i teraz pracuje nad naszym nastawieniem, zeby było pozytywne ale nie do przesady, bo co za dużo to niezdrowo. tylko jak tu nie przekroczyć tej cienkiej granicy wiary że sie uda żeby potem nie rozpaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzwoniłam do gina. Powiedziałam mu co i jak i na poczatek mnie troche zrugał że zrobiłam dzisiaj test. Bo mówił ze mam testować jutro z rana. Podobno przy takiej wczesnej ciąży beta zmienia sie z godziny na godzine. I dzisiejszy test negatywny już może byc pozytywny i niepotrzebne są wtedy nerwy. Podniosło mnie to na duchu troche. W każdym razie powiedział mi że mam zrobić test jutro z rana i jak bedzie nawet cień cienia to brać dalej luteine. Powtorzyć test w niedziele i jak nadal bedzie blado to w poniedziałek i w środe iść na bete a dalej to już wiecie.. Mam nadzieje że ten test był taki słaby bo to dopiero 26dc. Jak myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Słońce trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce trzymam kciuki aby bladziutka kreseczka robiła się coraz wyrażniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce i tak cud, ze w 26dc cokolwiek test pokazal! Trzymam kciuki i po cichu gratuluje! ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce z całego serca Ci tego życzę, bo wiem co to znaczy, jak każda z Nas:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×