Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

nie po technologii żywności i dietetyce, ale na studiach trochę medycyny liznęłam (kliniczny zarys chorób i anatomia z fizjologią), no i trochę z NPR i NAPROtechnologii wiem, ale to tylko o tych kobiecych hormonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mnóstwo książek ze studiów- fizjoterapia, ale jakoś nie chce mi się znowu do nich wracać:) Ale jesteście Wy- źródło największej wiedzy- to forum to najlepsza encyklopedia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Yvonka to jak Ty jesteś po dietetyce to może nam doradzisz co jeść żeby zrzucić oponkę z brzucha ?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dołąłaczam się do prośby Justynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słonce - TAAAAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Moje marzenie...dwie kreski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Będzie na bank:-) Fajny widok, ciekawe kiedy ja się takiego doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słońce jeszcze techniczne pytanie jak się wpuszcza krople do testu to po jakim czasie pojawia się druga kreska? Czy jako pierwsza pojawia się ta gruba testowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmiałam jak Was czytałam, az koleżanka co siedzi na przeciwko mnie spytała sie czemu sie tak uśmiecham do kompa.. .. ;))) i przeczytalam jej opis jednej z Was , a ona na to... " po co czytasz ogłoszenia matrymorialne " ?? hehe no doba pora na mnie justyna... no niestety jestem z Was najstarsza bo mam 31 latek, wojewodztwo mazowieckie, blondynka 171 wzrosty 58 żywej wagi. Dzis mam strasznego lenia i nic a nic mi się nie chce robić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie sie najpierw pokazała ta gruba testowa a po jakiejś minucie ta druga i z czasem sie robiła coraz wyraźniejsza,. Akurat ten test trzeba odczytać w ciągu 5 minut ale nie dłużej jak po 30 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Teraz ja się do kompa uśmiecham jak patrzę na test Słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i tu sie mylisz justa bo ja skończe 33 lata w sierpniu. I zauważcie że oprócz problemów z poczeciem łączy nas oponka na brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia zawsze powtarzała, że najlepsza dieta to NŻT - nie żryj tyle, albo ŻP - żryj połowę :D A tak na serio, to przede wszystkim nie ma diety cud, żadne diety kwaśniewskiego, dukana i tym podobne bo one niesamowicie wyniszczają organizm, pozornie gubi się kilogramy ale kosztem zdrowia. Najlepsze rozwiązanie, zbilansowane posiłki, 4-5 dziennie, lepiej mniejsze a częściej przerwy pomiędzy posiłkami nie powinny być dłuższe niż 3-4 godziny, dużo warzyw (surowych lub tylko podgotowanych, nie rozgotowane), owoce (tu uwaga nie za dużo bo zawierają naturalne cukry), przynajmniej 1,5-2 litry płynów dziennie (najlepiej woda, uważać na soki-litr soku zawiera tyle samo kcal co tabliczka czekolady!), starać się przygotowywać potrawy, duszone, gotowane lub grilowane na"suchej patelni", unikać potraw smażonych (w głębokim tłuszczu, panierki) jeść takie ilości żeby zaspokoić głód ale się nie napychać. unikać przekąsek, słodkich deserków itp. A przede wszystkim to aktywność fizyczna, basen, rower, aerobik, dynamiczny spacer, nordic itp.(można np.zamiast windą do domku to po schodach wejść) Niestety szewc w dziurawych butach chodzi i ja mam trochę za dużo kg :) Inna sprawa wszelkie zaburzenia hormonalne, spowalniają metabolizm, zatrzymują wodę w organizmie, przez co dużo trudniej pozbyć się zbędnego tłuszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oponki w sumie nie mam ale brzuszek oczywiscie ;)) heheh nawet kolega z pracy wczoraj sie spyal czy w koncu się udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Ja wcale dużo nie jem, obiad w pracy z dwie kanapki, jakiś owoc, warzywka, kolacji w zasadzie nie jadam. A może oponka oznacza problemy z płodnością? Gdzieś wyczytałam, że zwiększona prolaktyna również wpływa na odkładnie się tłuszczyku w tych okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Dziewczyny, ale wiecie że po tym co było w zeszłym miesiącu to boje się cieszyć. Trzymajcie kciuki. I nie namawiajcie mnie na bete bo mam tak traumatyczne przezycia z nią zwiazane że najpierw sie upewnie że kreska "przytyła" i dopiero pójde na bete. Najprędzej w poniedziałek, czyli po terminie miesiączki. Moze to i głupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Ja tam Cię rozumię, pamiętam zeszły miesiąc i tą nieszczęsną betę. To kiedy ponownie testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jakby to powiedzieć....jedzenie mało, albo nawet za mało, czy też z doskoku, powoduję że organizm odkłada na później, bo nie wie kiedy znowu dostanie papu, taki mały komputerek, dlatego ważne też są w miarę stałe godziny posiłków, ja wiem że czasem w pracy nie jest to łatwe, ale można :) Co do prolaktyny to tak podwyższony jej poziom spowalnia metabolizm, i powoduje odkładanie się tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonka dzieki za objasnienia :) Lepiej niz niejeden ginekolog :P Slonce jaka piekna kreska! Mi taka wyszla w terminie @ dopiero :) Zrob sobie spokojnie betke :) Odpoczywaj i sie nie denerwuj :) Kwasik foliowy lykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno też jest doradzić grupie jak się odchudzać. Każdy organizm jest inny i potrzebne są inne wskazówki. Chodzi o to żeby zmodyfikować sposób odżywiania się, a każdy ma inne nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa łykam namiętnie i cały czas :) Teraz dołączyłam aspargan bo lekarz kazał no i miałam odstawić metformax i dexametazon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Aspargin to chyba na skurcze? I wogóle czemu lekarze w PL przepisują no spe na skurcze?? To nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Wiecie dziewczynki jaka jest najlepsza dieta? WS - więcej seksu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza dieta francuska pod nazwą "keks i seks" na śniadanie keks i seks, na obiad seks i keks, na kolacje tylko seks. Jeśli po tygodniu waga nie spadnie odstawić keks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Niezłe:-) Teraz ja się uchichrałąm do komputera :-) Gorzej jak ktoś seks odstawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×