Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość MyszkaM86
no to teraz ja sie przedstawie, troche późno ale jednak. Słońce i Amefa ja też jestem z Wielkopolski. brunetka, 172cm wzrostu, waga przepiórcza -mąż nazywa mnie przez to kruszynka:) uzalezniona od kafeteryjnych koleżanek i ich wpisów, fanka puzzli i haftowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Yyonka to mnie poradź jak przytyć dla odmiany. Słońce kreska aż miło sie robi na serduchu:) Justa27 to jednak masz dobrą siłe perswazji że sie dał namówić:) Asia ja pracuje fizycznie to sie nadźwigam dziennie sporo i jakos leki na prolaktyne działają, no chyba ze mam długi ciąg dni kiedy coś mnie ewidentnie wkurza albo stresuje to od razu dziadostwo sie podnosi. hehe to ja sie musze od mojego co chwila opędzać po tym salfazinie (choć bez niego wariował tylko nieco mniej) Słońce uśmiałam sie z tej wełnianej prezerwatywy:) może opatentujesz i zarobisz na tym wynalazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe nie mial innego wyjścia ;))) spytal się tylko czy dziś sa te dni... ja odpowiedzialam mu ze nie, bo po co miałam go niepotrzebnie stresowac ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! A więc Pregnyl wstrzyknięty.... :) Dziś oczywiście przytulanko, chociaż taaaka jestem jakaś padnięta, że nie wiem czy będę miała siłę. Wczoraj (15 dc) miałam takie ukłucia w prawym jajniku, że aż się zwijałam z bólu. Czy to może pęcherzyk pękł? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się przedstawię: mazowieckie, 170 cm, 57 kg, bez oponki:) długie blond włosy - balejaż. Również upierdliwia dla M. Hipochondryczka. Do pedantki mi daleko... I mam już 33 lata, więc to ja chyba najstarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Jakie to cuda można wydziergać :) gratuluję talentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej cierpliwości pewnie by starczylo na jeden płatek albo i to nie ;))) oo w końcu widzę jakąś sąsiadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) wbrew pozorom to nie jest takie trudne, ale rzeczywiście trzeba mieć cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz po polowkowym :) Wszystko dobrze rozwiniete. Lekarz powiedzial, ze "siuraka ma jak zbój" :P Tylko twarzy nam nie pokazal. Mozemy podjechac w niedziele na kolejne usg, lub na nastepnej wizycie zbada buzke :) Lozysko mam na przedniej scianie, co mnie bardzo zdziwilo bo wczesnie czulam ruchy mimo to. No i sluzu oczywiscie jest wiecej w ciazy :) Coraz wiecej z tygodnia na tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ywonka normalnie cuda cudeńka robisz. Amefa no to gratuluje dużego siuraka:) A mnie mój M namawia na test jutro z rana, bo twierdzi,że zachowuje się jak "baba w ciąży"- wczoraj histeria, dziś śmiech, no chrapię dalej, sikam co pięć minut i żadnych objawów @. No zobaczymy czy z niego dobry prorok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Psioszka :) Przypomnij, ktory to dzien fazy lutealnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasta 27
Dziewczynki ja tez chcę zobaczyc tę grubą krechę u "Słońce Moje " ale jak jej szukac w suwaczku nie ma ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzasta na 270 stronie jest link do strony w moim poście kliknij go :) Yvonka śliczne te twoje robótki :) Amefa gratulacje że wszystko sie tak dobrze układa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasta 27
Słońce Moje gratulacje :) ale CI ZAZDROSZCZĘ :) Powiedz w ktorym dniu cyklu zrobiłas tescik i ile dni po owulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasta 27
Śłońce Moje cieszę się ,że się udało Tobie :))możesz jeszcze powiedziec czy jakies moze obiawy mialas albo masz dalej ? i ile zawsze trwał dni twoj cykl ? bo jak ja patrzę w swoj kalendarzyk to u mnie dzis 10dc po owulce i tez sie zastanawiam kiedy by testowac ale u mnie nie ma zadnych obiawow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Slonce :) Niedlugo Ty bedziesz przezywac polowkowe :) Psioszka mysle, ze jutro z porannego moczu mozesz zrobic test jesli masz czulosci 10 ;) Dzasta u Ciebie za wczesnie na test. Mozesz sie tylko niepotrzebnie zmartwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac nie tylkp maturzysci w tym tygodniu glowią się z testami ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzasta z objawów to już pisałam wczesniej, że nic szczególnego to nie było. Bolą mnie piersi i podbrzusze od owulki ale u mnie to normalne przed @. Do tego to mam strasznie "mokro" tam na dole :) Wczoraj i dzisiaj tylko od czasu do czasu mi jedzenie "rośnie " w ustach i ogólnie apetytu nie mam jakoś, tzn jestem głodna ale jakoś tak mało co mi smakuje. Takie lekkie zamulenie ale bez sensacji. Nie raz tak miałam i wcale nie byłam w ciąży. A co do testu to ten dzisiejszy to jest Acon o czułości 10, zrobiłam też test o czułości 25 i kreska jest widoczna ale jest słabsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro z rana testuje, będzie co ma być. Dobranoc dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Hej dziewczyny :) no niestety, drugi test potwierdzil pierwszy, nie udalo sie, nie ma nawet cienia z ciena, zeby bylo sie do czego przyczepic. No nic czekamy do niedzieli na @ i zaczynamy od nowa ::) psioszka czekamy na wesole wiadomosci od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Biedronka szkoda ale uda się następnym razem:-) Dziewczynki piszcie jak tam u Was wyszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Psioszka napisz co wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Justynko nie ma innej opcji, musi sie udac, biore przyklad ze slonca, jej to wyszlo na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×