Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Biedronka moze niekoniecznie od razu infekcja ;) Ja tez mam taki zoltawy a infekcji zadnej nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tak smiesznie bo od dnia spodziewanej owu bolaly mnie jajniki i podbrzusze no i piersi, a od wczoraj bola tylko piersi tylko 2x mocniej. Organizm kobiety jest skomplikowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka jaki tescik robilas i kiedy? Ile dni po owu jestes? Slonce jak tam samopoczucie? Mi jest dzisiaj tak ciezko... Jak bylam w miescie, to myslalam ze nie dam rady wrocic do domu. Normalnie mialam ochote usiasc na srodku i odpoczac heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefka ja robilam jakis test z allegro, podobno o czulosci 10 ale tak naprawde to nie wiem :) po uplywie 5 minut cos tam sie pokazalo ale to pewnie miejsce gdzie miala byc druga kreska. A po owulacji jestem jakies 12 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa mam dokładnie to samo. Tez byliśmy po zakupy i myslałam że do domu nie wróce. Zdyszałam się jak pies. Jeszcze potwornie mnie zemdliło w jednym momencie i juz wtedy pedem wracaliśmy ;) ogólnie samopoczucie ok. Aż sama sie dziwie. Mdłości mam ale takie do przeżycia, jedyne co to z jedzeniem mam problem bo apetytu zbyt nie mam, no chyba że na kwaśne ;) tego nie odmawiam i wszystko popijam sokiem pomidorowym za którym wcześniej nie przepadałam. Naprawde ciąża to przedziwny stan. Dostaje też czasami ataków śpiączki :) jak mnie weźmie to ziewam i ziewam i musze się połozyć bo oczy mi się same zamykają :) Biedronka ja też mam żółty sluz i wcale nie tak wiele. A bierzesz luteine albo dupka? Bo ja mam podobno żółty po luteinie dopochwowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ja cie nie chce nakręcać , nie.. ale mnie pierwszy test jakieś 3 dni przed @ wyszła bladziuchna, ledwo widoczna kreseczka i dopiero po czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce ja juz sie sama nakrecilam takze spoko :P raz, ze praktycznie wszystko na to wskazywalo w tym miesiacu a dwa to ta ledwo widoczna kreska, ktora najlepiej widac pod slonce :P ale co tam nadzieja matka glupich :D szkoda, ze nie mam jak zrobic bety dzisiaj to by nie bylo zadnych watpliwosci, ale zrobie tak ze wezme jeden dzien dluzej luteine, dzisiaj kupie test w aptece o czulosci 10 i jutro zrobie jeszcze raz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tą luteiną na pewno nie zaszkodzi a może pomóc ;) To który bedziesz mieć jutro dzień cyklu? Mnie test 10 wyszedł pozytywny 27 dc. Z tym że kreska była bladziutka i nie pokazała się od razu. Za dwa dni zrobiłam 25 i kreska była mocniejsza ale tez nie wcale super widoczna. Tak że trzymam kciuki mooooocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ja tez mialam z Allegro test. Taki zwykly paseczek z niebieska koncowka. I tez kreska 12 dni po owu blada i to dopiero po 20 minutach. Ja juz ryczalam ze negatywny, a maz mowi do mnie "przeciez jest kreska!" :) Slonce ciesz sie, ze jak bedziesz miala wiekszy brzusio to juz bedzie chlodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa to testowalysmy na tych samych :) mam nadzieje, ze ten jujrzejszy test pokaze choc troche mocniejsza kreske (o ile pokaze), zeby nie trzeba bylo az tak bardzo sie przygladac. Wyglada na to ze metoda slonca, zeby nie kupowac podpasek sie sprawdza :) dobra teraz czekamy na wiesci od innych dziewczyn, bo ja tylko o sobie ciagle gadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
justynka i jak po wizycie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też miałam takie testy ale że stron femifertilu. Takie cienkie paseczki z niebieską końcówka, co ledwo jedną kreskę było widać. I powiem wam że inne testy wychodziły pozytywne a te cienkie zawsze negatywne. Dlatego im teraz nie wierzę. Ja kupowałam w pakiecie po 10 sztuk po złotówkę jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Cześć dziewczynki. Ja już po. Lekarz ok, zrobiła na mnie dobre wrażenie. Zobaczył wszystkie moje wyniki i nie zlecał mi już dodatkowych badań. Co dziwne zapytał dlaczego brałam Clo. Powiedziałam że lekarz zalecił bo nie miałam owulacji. Więc zapytał jak długie mam cykle. Powiedziałam że 28-30 dni. I stwierdził że przy takiej długości cyklu musi być owulacja (gdyby jej nie było cykle trwały by mniej niż 20 lub więcej niż 80 dni). Zdziwiłam się. W każdym razie Clo bralam niepotrzebnie. Na usg nic dziś nie zobaczył, mam 19 dc. Torbieli nie było, płynu też nie. Albo nie było owu. albo już zdążył się wchłonąć. Za to stwierdził że trzeba gruntownie przebadać mojego M. Zalecił badanie poszerzone nasienia z posiewem, wymazy na chlamydię i ureoplazmę. Test SCD (tu się chyba bada DNA plemników) i kilka badań hormonalnych. No i wizyta u androloga i usg jąder. I wiecie co same te badania z wizytą kosztują łącznie 1500 zł :-( Zaniepokoił się że po provironie nasienie się pogorszyło. Powiedział że jeśli okaże się że złe wyniki to wina infekcji to będziemy leczyć. A jeśli nie to zostaje inseminacja bo z takimi wynikiami są marne szanse na zajście naturalnie. Więc teraz robimy badania, z wynikiami do androloga a potem znów do tego doktorka. Jeślisię teraz nie uda to inseminacja będzie wrzesień - październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No i po bólu. koszt badan kolosalny! ale ja potrafię się zgodzić z tym co powiedział o dlugosci cyklów i braku owulacji. Przeciez dlugosc cyklu nie zalezy od tego czy masz owu czy nie. Ja jestem tego dobrym przykladem, nie mialam owu a cykle przewaznie 30-36. Justynka teraz to macie prawdziwy plan działania. Pamiętaj o amefie, której się udało przy słabych wynikach ;) wiec Wy równeiz macie szane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Justynka dobrze że lekarz kazał wam zrobić dodatkowe badania męża, fakt to będzie kosztowało ale napewno pokażę co mu dolega i postawią jego żołnierzyki w stan gotowości:) A ja sobie czekam i czekam na rozwój wydarzeń, jajniki i podbrzusze nadal dają o sobie znać, ale śluzu sie nie dopatrzyłam, cycki też nie bolą także czekam, pewnie nic z tego cyklu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trojaczki i dwojaczki ...czyli piateczka....czyli slońce nam przepowiedziało przyszlośc.... takze akcja czerwcowa trwa...pamieajcie ma byc piateczka ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) niestety nie bedzie nawet jedynaczka, jedna krecha jak nic, moze niepotrzebnie dzisiaj zrobilam, bo w nocy strasznie bolal mnie brzuch i czesto wstawalam siku i moze bylo za slabe stezenie hcg, chociaz w sumie jakby mialo byc to by wyszlo, takzee nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś 18 dzień cyklu.... po prawej stronie pęcherzyk pękł, a po lewej został 18mm. I dziś mam od rana taki ból lewego, że szok. I w ogóle mnie bardzo podbrzusze boli, może to od Duphastonu. Ale zastanawiam się czy czasem z lewego jajnika nie mam dziś owulki?? Czy to możliwe w 18 dniu cyklu? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce @ powinna przyjsc jutro, bety nie zrobie, najpredzej moglabym w srode a nie chce sobie az tak cyklu przedluzyc, bo bym musiala jeszcze 3 dni luteine brac. Zreszta i tak mysle, ze to nie ma wiekszego sensu, ten dzisiejszy test powinien wykazac chocby cien cienia. Jutro rano zrobie jeszcze jeden sikany o ile wczesniej @ nie przyjdzie. No nic zapisuje sie na lipiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta calkiem mozliwe, ze masz owu w 18dc. Ja tak mialam :) Biedronka przykro mi :( Myslalam, ze napiszesz nam dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
a mnie już pomału to wszystko denerwuje... czuje sie jakos tak okresowo, zwłaszcza pod wieczór podbrzusze boli mocniej i lece do kibelka sprawdzić czy @ nie przyszła (a dziś 22dc a czuje sie tak od 2-3dni). jajniki chwilami też bolą prawie tak mocno jak na owulke, nawet lewy sie od wczoraj odzywa. ale już chyba przestaje sobie robić nadzieje że sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×