Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość justynka-83
Ja też mam teraz nadzieję że wszytsko inaczej sie ułoży bo też lekarz do którego chodzę jest bardzo chwalony. I co dziwne usłyszałam od niego że ginekolodzy często przepisują Clo a ono w większości przypadków blokuje owulację doprowadzając co powstania torbieli. Także cieszę się że już go nie będę łykać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki biedronka. Nie robie sobie nadzieji w tym cyklu bo mam dziś 27dc i nie wytrzymałam rano i zrobiłam test, niestety jedna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzwoniłam się. Mam dziś wziąć 3x2tabl. rutinoscorbinu, jak do jutra się nie skończy @ mam przyjechać do gina na dyżur do szpitala i zrobi mi usg i zobaczy co się dzieje. Aczkolwiek mówi,że skoro ostatnio aż 55 dni nie miałam @ to może dużo jest tej śluzówki i tyle to trwa. Bosz...dziewczyny zmęczona tym jestem- najpierw @ nie ma, potem jest długa, nic się nie udaje, ile jeszcze tych nerwów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Rozumiem psioszka, że jesteś tym zmęczona. Z drugiej strony super masz lekarza, cierpliwy chyba jest:) Nie martw się będzie dobrze, sama piszeszże już słabiej niż wczoraj więc się będzie kończyć. A czasami z M. nie kochaliście się w końcówce @ ? bo jeśli tak to przez to mogła się przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mój M i ja nie preferujemy sexu w czasie @, więc to nie to. Miejmy nadzieję,że się jutro skończy i normalnie będę funkcjonować. Moja mama to się śmieje i ze mnie i trochę z nas- forumowiczek, że jak już urodzimy to chyba złote dzieci przez te nasze cierpienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka nie wiesz jak cię rozumiem człowiek liczy na każdy cykl że może się wkońcu uda a jak przyjdzie @ i jeszcze coś wydaje się nie tak to można mieć wszystkiego dość. A jak sobie pomyśle że te dziewczyny które nie dbają o siebie i im się udaje to robi mi się przykro :( ale tak widocznie musi już byś na tym skompilkowanym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No niestetey musimy swoje wyczekać. Tylko boję się tego ile jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia Ty czekasz do soboty a reszta dziewczynek w lipcu ma dwie kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dziękuję Justynka ;) Chociaż coraz bardziej się obawiam, ponieważ pojawiają się bóle brzucha raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
A tam, Słońce też miała bóle i co, dwie kreski jak nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
A wiecie co mnie jeszcze zastanawia wyniki mojego M. ponieważ Wasze badania były bardzo dokładne, a mój M. nie miał tych wszystkich parametrów. Miał ilość, ruchliwość i jeszce kilka parametrów. Ale nigdzie nie było określenia czy są o prawidłowej budowie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
hihi... OK w taki razie myślę pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia mój miał ilość w 1 ml, całkowitą ilość, procent prawidłowych, aglutynację, procent w ruchu postępowym, procent w ruchu w miejscu, procent prawidłowych i liczbę leukocytów. Teraz ma zlecone badanie pełne w tej klinice. Łącznie z analizą DNA plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
hm...no to w sumie mój też to miał ;) już nie wydziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No nie wydziwiaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No wiesz ale zcasami jak coś wejdzie do głowy to nie chce wyjść. I tak sprawdzę w domu aby się upewnić :) Coś amefa długo się nie odzywała...gdzie jesteś? Słońce jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny jestem bardzo zmartwiona. Dziś 20 dzień cyklu....a wczoraj miałam tak masakryczny ból lewego jajnika, że myślałam, że pojedziemy na pogotowie. Dziwne...bo czy to może być jajeczkowanie??...ale aż tak bolesne? Druga opcja to...torbiel. Ale nigdy wcześniej tak nie miałam. A teraz dalej czuję ten lewy jajnik. :( :( Boże....co znowu mi jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuta a Ty pisałas po wizycie że masz dwa pęcherzyki i że ten drugi jest mniejszy, to może właśnie on teraz pękł? Urósł bardzo duży i pękł i stąd ten ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie BZ czyli bez zmian. Zaczęłam łykać luteinkę (znaczy trzymać ją pod językiem, bleeee), więc do testowania ładny tydzień. Myślałam że może uda się na 4 rocznicę ślubu testowanie, ale będzie za wcześnie. Cierpliwie poczekam. Zmieniając temat byliśmy wczoraj z M na fantastycznym koncercie z okazji festiwalu WROCLOVE. Jak któraś z was lubi hiszpańskie klimaty, flamenco i tym podobne, to polecam dwa zespoły, polski http://www.magdanavarrete.pl/multimedia i hiszpański Chambao http://www.youtube.com/watch?v=hCIB1USWqzo. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce------- może masz rację. Bo właśnie na lewym miałam ten pęcherzyk 18mm. Więc może urósł i pękł. :) No dobrze by było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jestem na biezaco, staram sie Was podczytywac :P Nie udzielam sie, bo mam jakies marudne dni i humorki ciazowe :P Siedze jak na szpilkach... Juz chcialam torbe do szpitala pakowac. Pewnie, gdyby nie remont to walizka juz by stala:) A to dopiero 30 tydzien :P Nie wiem, co bedzie w 35, albo pozniej! Trzymam caly czas kciuki za Was! Jas tez trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Słońce za pamięć:) Wczoraj wróciłam z wczasów. Dziś byłam u gina, bo mi się @ już ciągnie 9 dzień. Najpierw była słaba, potem znikła a teraz znowu się rozkręca. Na usg wszystko ok, więc lekarz kazał dzisiejszy dzień potraktować jako 2 dc i od jutra stymulowanie. W zeszłym cyklu miałam cykl na stronę bez jajowodu więc nie było prób i @ była wyczekiwana. Pozdrawiam wszystkie Starające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla to jedziemy na tym samym wózku, u mnie @ nie było 55 dni potem 7 dni plamień, a od 9 dni porządna @.Jutro idę do gina na usg, więc pewnie się dowiem co i jak. Za 9 dni pierwsza! wizyta w klinice niepłodności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety z tymi policystycznymi jajnikami tak jest, jak nie urok to sraczka:) U mnie lekarz najpierw podejrzewał torbiel, ale okazało się wszystko ok. Ja najpierw miałam @, potem się skończyła, a od kilku dni coraz bardziej rozkręca. Jeszcze jutro test zrobię dla pewności, bo niestety kiedyś tak miałam przy pozamacicznej, ale w zeszłym miesiącu miałam cykl na lewą stronę i w połowie stymulacji przestałam stymulować i brałam duphaston, więc nie bardzo było od czego zaciążyć. Jajniki czyste, a jajowodu po lewej nie mam. Ale dla pewności zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
a mnie dzisiaj chwilami tak kłuje prawy jajnik że szok, właściwie to już sie zaczęłam zastanawiać czy nie iść do sklepu po podpaski bo co jakiś czas czułam takie uderzenia gorąca i zmęczenia jak to u mnie na @ bywa, po obiedzie musiałam sie zdrzemnąć bo oczy mi sie same zamykały. jutro ide zbadac prolaktyne i bije sie z myślami czy nie zrobić przy okazji bety-w sumie będzie już to 11-12dc po owulacji więć gdyby coś było to beta by juz drgneła.ale jakos nie mam odwagi, chyba wole poczekać az @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No dziewczyny wczoraj wieczorem dostałam delikatne plamienie. Dzisiaj @. I wychodzi , że dni płodne znowu wypadną mi na wyjeździe z M. + znajomi... hihi ;) Plan taki, od 5 do 9dc femara potem wizyta 29 czerwca na podglądaniu co urosło i zobaczę co zadecyduje gin kiedy pregnyl czy bez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia przykro mi, ale witaj w klubie lipcowym:-) Myszka ja bym zrobiła tą bete na Twoim miejscu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×