Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość kasia2580
Hej . Odebrałam dzisiaj wynik AMH. Moje amh to 0,8. Za dobry to ten wynik nie jest, no ale nic juz na to nie poradze :( Czy któras z Was dziewczyn miała robione to badanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2580
Hej . Odebrałam dzisiaj wynik AMH. Moje amh to 0,8. Za dobry to ten wynik nie jest, no ale nic juz na to nie poradze :( Czy któras z Was dziewczyn miała robione to badanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Kasia ja miałam robione, wyszło mi 5,1 więc dobre. Lekarz powiedział, że nawet bardzo, dlatego boję się, że biorąc zastrzyki na stymulację mogę wyhodować zbyt wiele jajeczek i z IUI nici. Twoje faktycznie jest nienajlepsze może trzeba powtórzyć choć tanie nie jest ja płaciłam 180zł. A Ty Kasia też płaciłaś za nie?Asiak Chorwacja jest piękna i wystarczy znać angielski to można się dogadać, szwagierka jeździ tam co roku, my z M też o tym mówimy. Włochy, super byłam na Sycylii ale trzeba znać włoski bo angielski u nich kuleje. Te ich wyspy i Etna też piękna tylko strasznie śmiecą na ulicach. Ale pizza i niesamowite lody wynagradzają wszystko, a butów z wyprzedaży przywiozłam dwie walizki, moją i M. Mają takie promocje, że za kilka euro kupisz super ciuchy albo właśnie buty czy torebkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Niestety 20 czerwiec u mnie odpada. Chętnie poznałabym którąś z Was osobiście albo najlepiej wszystkie, może kiedyś zrobimy jakiś zjazd coś na wzór klasowego? Na środku Polski żeby każdej było łatwiej dojechać. Morze wina, dobre jedzenie i gadanie do rana to by było coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja też mam niskie- 1,2 robiłam 2 lata temu, więc może teraz spadło jeszcze bardziej. Czas nas goni. Ja też chętnie Was poznam, skąd jesteście??(województwo?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy u Was też się zmienił wygląd Kafeterii ? Powiedzcie czy da rady jakoś przejść od razu na ostatnią stronę czy trzeba skakać przez wszystkie wrr? Kasia ja mam AMH 1,8 a podobno powyżej 3,3 jest pco ale się nie znam na tym. Mówią że jak się ma wysokie amh to można szybciej wystumolować więcej pęcherzyków. Co do wakacji to ja 3 razy byłam w Chorwacji i uwielbiam tam jeździć i spokojnie nawet po polsku się z nimi dogadasz. W tamtym roku byliśmy Na Krecie. Mam też koleżanki we Francji to też czasami tam lecimy. Spotkanie możemy zrobić we Wrocławiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2580
Hej. U mnie tez sie zmienił wyglad Kafeterii , zreszta u wszystkich chyba :) Tez musialam przeskakiwac tyle stron , ale mozna sobie zapisac ostatnia strone w zakladkach i pozniej wejsc przez ta zakładke na ostatnia strone :) Ja czułam ze bede miec niska rezerwe. Operacja zrobiła swoje, ledwo co uratowali mi lewy jajnik , bo miałam tam duza torbiel, w prawym mniejsza ale ingerencja tez była. Natala tez płacilam za to badanie , taka sama kwote jak Ty, nie jest ono tanie . Podobno ani niskie ani za wysokie amh nie jest dobre , ale to juz lekarz dokladnie ocenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Cześć dziewczyny też mam inny wygląd naszego forum, jest 649 stron a wcześniej tylko 40 było chyba się zbiło kilka podobnych tematów, już się bałam, że Was nie znajdę. Mój wynik jest dość wysoki w porównaniu z Waszymi, a wiekiem jesteśmy zbliżone. Nastraszyłyście mnie z tym PCO ale pocieszam się, e lekarz mi to wykluczył i co miesiąc mam owulację i regularne cykle więc chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Chyba coś pokręciłam tu zawsze było tyle stron, nie wiem czemu myślałam, że było tylko 39. Stres mi się rzuca na rozum. Pozdrawiam i lecę do pracy, koniec przerwy trzeba stawić czoła reszcie dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wejdziecie na stronę główną forum i będą nasze tematy, to obok jest napis " przejdź do ostatniej strony" i bez problemu można już pisać. Co do spotkania we Wrocławiu jestem ZA!!!:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny :) troche ostatnio zaniedbuje forum i tylko podczytuje, bo jeszcze nie ułożyłam sobie nowej organizacji dnia odkąd zaczełam prace. Cały czas ściskam za Was kciuki i licze że przez okres wakacji jakieś maluszki w brzuszkach sie pojawią, że z wakacyjnych wyjazdów wrócicie w trójkątach :) Trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też bardzo chętnie bym się spotkała z wami wszystkimi ale jak wiecie właśnie 17 czerwca wyjeżdzam do Niemiec... mam troszkę inny pomysł :) jeśli macie facebooka to proszę mi tu podawać imiona i nazwiska na mail: kmk.pnw@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia ja mam fb. Zaraz Ci wyśle na maila namiary. Jak możesz to utwórz grupę np o nazwie hcg żeby nikt nam nie widział co piszemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaczku wysłałam Ci już zaproszenie :) Chętnie bym utworzyła jakąś grupę tylko nie wiem jak :p muszę trochę pogrzebać na stronie, może mi się uda cosik tam zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia nie mam zaproszenia od Ciebie? Uważaj bo moja kuzynka nazywa się tak samo jak ja tylko zamiast Asia ma Joanna. Napisz mi najwyżej na maila jak ty się nazywasz to ja utworze tą grupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Cześć dziewczynki ja nie mam profilu na FB. Jakoś mam awersję do tych portali społecznościowych. Została mi po złych doświadczeniach z NK. Asiak napisz jak dajesz radę za studiami i pracą i jeśli możesz to podaj mi realne koszty studiów, wiem, że to nie tylko samo czesne. Bo jak mówi chińskie przysłowie ,,jeśli zamykają się jedne drzwi to otwierają się inne", nie dostałam awansu to chcę iść na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala to zależy co chcesz studiować :) Ja studiuje Pedagogikę społeczną z elementami prewencji. Koszt to około 2 tyś za semestr ale ja jestem kujonem więc dostaje stypendium dzięki któremu studiuje za darmo. Powiem Ci że się bałam strasznie iść bo przecież już najmłodsza nie jestem ale razem z koleżankami z pracy zmówiłyśmy się. Jeszcze został mi rok. Uczelnie mam blisko domu więc odpadają mi koszty dojazdu, nie kupiłam też jak dotychczas żadnej książki, nauki jest najwięcej jak przyjdzie sesja. No tylko trzeba poświęcić kilka weekendów ale niedługo wakacje :) Poza tym w pracy mam w ostatnim roku studiów dodatkowe 20 dni urlopu ale to nie wiem czy wszędzie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
hej, na Fb jest juz grupa utworzona,nie pamietam kto sie tym zajmowal,MyszkaM86 ??? moze Ty?? albo pamietasz kto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to poczekam może Myszka coś będzie wiedziała :) Netia dostałaś moje zaproszenie? Honi jesteś na fb? Co tam w ogóle u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
dziewczyny u mnie nic sie nie dzieje dlatego nie pisze,odpoczywam od tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie, kiedyś utworzyłam grupe na FB, wprawdzie życie na niej zamarło ale można reanimować :) Wysyłajcie namiary na siebie na tego emaila kafeteria2013@wp.pl to w wolnej chwili będę wysyłać zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak dostałam Twoje zaproszenie:) Psioszka wysłałam Ci maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia to wyślij mi potem namiary na resztę dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Netia wysłałam ci zaproszenie na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netia_88
No dziewczynki to sobie was pooglądałam :) fajne z was babeczki :) mam nadzieję że będziemy cały czas w kontakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich którzy czekają na dzidziusia:) Ja doczekałam się dwóch wsypaniach synków. Przy czym na pierwszego synka czekała długo i to nie odbyło się bez wspomagaczy nawet byłam umówiona na inseminacje w Krakowie. Mam do sprzedania zaszczyca Ovitrelle i lek Clostilbegyt (CLO). Za wszystko 100 zł wysyłka gratis. Mój adres ewelinka804@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Dziewczyny czekam na info od Was jesli chcecie dołączyć do facebookowej grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dawno nie pisałam ale to przez to że miałam w weekend szkołę i jeszcze tyle nam zadali na następny zjazd ale to już ostatni. U mnie tak zrobiłam test ale jedna kreska, odstawiłam luteinę i czekam na @. Ola i Myszka wysłałam Wam zaproszenia na fb. Myszka ta Twoja księżniczka jest przesłodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Dzięki Asia :) tak przed wakacjami że Ci dowalili w szkole, litości nie mają ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×