Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Walikonik

Fany/Fanki Ewy Sonnet laczmy sie!!!!!!!

Polecane posty

Gość łącze się z wami
co jak co ale Ewa wyglada baaaaardzo pociagajaco i to nie podlega dyskusji (kropka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie jakies bardziej
obiektywne wypowiedzi !!! :) na tym forum to chyba pelno zazdrosnic i tepych szczeniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimma
no jasne, zazdrośnice :) po prostu dziewczyna ,która ma na necie tyle swoich gołych zdjec i filmikow to zwykła dziwka :) ale panowie lubią dziwki, spoko. Poza tym Ewa jest śliczna , ale jeśli chodzi o jej cyce... nie chciałabym tak wyglądać. To tylko moje zdanie na ten temat. Chyba panowie ,którzy nie maja nic w gaciach muszą sobie jakoś rekompensować i wzbudzać "kompleksy" u innych, bo są biedni i niedowartościowani :) Nie martwcie się:) wasz chujek by sie utopił w jej piersiach, nawet byście nic nie poczuli... Za marzenia nie karaja ! Marzcie sobie dalej! poza tym to nasze forum i wont! Pozdrawiam wszystkie normalne kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżonybrawo
A ja ją chyba kocham. Od dawna. Bo jest śliczna i słodka. A pokazywanie cycków to sposób na robienie kasy, bo skoro z a to płacą a inni podziwiają to co w tym złego. Mi by to nie przeszkadzało gdyby była moją żoną że wszyscy ja widzieli do połowy nago. Jest zajebista i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melo
Po pierwsze to dziwka mozesz nazywac jedynie siebie bo Ewka Sonnet nie ma z tym nic wspolnego.Trzeba miec niezle w glowie nasrane by nie odrozniac modelki topless od dziwki.Poza tym czemu ciaglw piszecie ze nie chcecie miec piersi jak ona - po co to pisac? Nie chcecie wygladac atrakcyjnie to nie i tyle,wasza sprawa.,,Nie martwcie się wasz chujek by sie utopił w jej piersiach, nawet byście nic nie poczuli...''- masz ciekawe fantazje seksualne,czyzby twoje piersi byly zbyt male bys mogla jakiegos faceta zadowolic w ten sposob?-,,Za marzenia nie karaja !'' Poza tym to sama SPIERDALAJ stad bo to nie zadne WASZE forum (tylko moje)!!! Pozdrowionka dla Po długim czasie :) i Lucyfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po Długim czasie
Pozdrawiam wszystkich fanów, a jest tu nas niemało. Ewunia jest śliczna, cudowna i skromna. Wybrała zarabianie pięniędzy wykożystując dobrodziejstwo natury (8 cud świata) a nie sprzedawanie bułek o 6 rano w spożywczym ( bez urazy dla was kobiety bo gdyby niw wasza ciężka praca to byłbym głodnyw pracy :) )Jej sprawa, niech kożysta bo jak zajdzie w ciążę to jej biuścik może trochę stracić na jędrności. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimma
"spierdalaj" hehehe ale sie uśmiałam:) aż tak cie to zabolało? Opuszczam to miejsce , bo śmierdzi i zalatuje wieśniakami. Takimi co chodzą po polu i krowy doją :)Mam zajebiste cycki,ale ich nie zobaczysz. Nawet nie poczujesz. Chujka mozesz sobie tylko wsadzic w jądra twojego psa, albo piłeczki do ping-ponga, zeby go było widać. Fajnie , dzieci pewnie macie po 15 lat i cycek na oczy nie widzieliście:) Gorąco wam życze, zeby taka krówka kiedyś was popieściła. Moze zapytajcie sie mamy, cioci...jak sie nie uda są jeszcze agencje, tam tez możecie przestac byc prawiczkami:) Weźcie zdjecie Ewci, może znajdzie sie podobna, a może sama gwiazda w samej osobie !!! Tylko podczas pukania od tyłu uważac! Nie za szybko, bo przy "rozpuszczonych" cycach, jeszcze cyc walnie ją w głowe i rozwali, albo sutek wybije oko... I panienka nawet nie zobaczy jakiego macie zajebistego nabrzmiałego fiutka... Ups, co ja pieprze... przecież ona i tak nie zobaczy :D Pomyśli ,ze to szprotka..., albo przynęta na ryby. Więc jestescie bezpieczni!!! MOzecie pukac ile wlezie ! I tak szybko jak chcecie ! NIc jej nie grozi! Ale rzeczywiscie....jednego zazdroszcze ! W wieku 30 lat ona sobie bedzie mogła sutkiem pieścic łechtaczke...o kurcze...aż tak beda zwisac...Ja bym je nosiła normalnie w majtach :) Oki dzieci, to tyle. Wiem,ze przeczytacie jutro , bo juz po 22 i spicie na pewno i moczycie sie w przescieradla... Wiec do jutra! Wiecej tu nie wpadne. Bo nie lubie smrodu z pola... gdzie chodza krowy, krow-ewy na czworaka do wydojenia, bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melo
,,Mam zajebiste cycki,ale ich nie zobaczysz. Nawet nie poczujesz.''Nie chcialbym poczuc bo od ich smrodu moglbym dostac zapewne zawalu serca. ,,wasz chujek by sie utopił w jej piersiach, nawet byście nic nie poczuli...Chujka mozesz sobie tylko wsadzic w jądra twojego psa, albo piłeczki do ping-ponga, zeby go było widać''Twoje teksty nie dosc ze sa slabe a raczej beznadziejne to do tego masz jakies chore fantazje seksualne i z tego co piszesz to interesuje cie seks ze zwierzetami, bo mi by nigdy przez mysl nie przyszlo cos takiego co napisalas. ,,Fajnie , dzieci pewnie macie po 15 lat i cycek na oczy nie widzieliście'' To ile mam lat i co widzialem itp opisywalem juz wczesniej wiec sie naucz czytac bambero. ,,Moze zapytajcie sie mamy, cioci...jak sie nie uda są jeszcze agencje''-widac ze jestes niezle zorientowana,czyzbys korzystala z tego wszystkiego? ,,są jeszcze agencje, tam tez możecie przestac byc prawiczkami Weźcie zdjecie Ewci, może znajdzie sie podobna, a może sama gwiazda w samej osobie !!!''-predzej ciebie zobaczylbym w agencji niz ja. ,,Ups, co ja pieprze...''-no wlasnie moglabys wreszcie skonczyc pieprzyc!!! ,,przecież ona i tak nie zobaczy Pomyśli ,ze to szprotka..., albo przynęta na ryby.'' Jak uwazasz ze fiutek moze wygladac jak szprotka lub przyneta na ryby to odrazu widac ze nigdy nie mialas z fiutkiem kontaktu,a co do ryb i przynet to zdecydowanie jestes fladra. ,,jeszcze cyc walnie ją w głowe i rozwali, albo sutek wybije oko...NIc jej nie grozi!''-gdzie tu sens? ,,Ale rzeczywiscie....jednego zazdroszcze ! W wieku 30 lat ona sobie bedzie mogła sutkiem pieścic łechtaczke...''-chore fantazje zwiazane z masturbacja.,,Wiem,ze przeczytacie jutro , bo juz po 22 i spicie na pewno''-znowu sie mylisz. ,,Wiec do jutra! Wiecej tu nie wpadne.''-bez komentarza.,,Bo nie lubie smrodu z pola... gdzie chodza krowy''-polecam zmienic miejsce zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po Długim czasie
Witam. Temacik trochę podupadł, ale postanowiłem go podnieść, głównie z jednego powodu, a mianowicie 14.10 wielkie święto i wcale nie chodzi o dzień nauczyciela. 14.10 wychodzi CKM z naszę kochaną i naj naj Ewunią. to będzie drugi 3 jaki kupię pozostałe dwa były z Dodą (mniam) i z Elżbetą Leńska (mniam mniam) A ten będzie z Ewką Sonnet (mnia, mniam, mniam) Ewunia może się jednemu podobac drugiemu nie. Na forum wymieniamy się takimi opiniami. Gustów się nie krytykuje. Więc nie rozumem dlaczego niektórzy się biorą za łby jak Melo i kimma? To niczego nie zmieni, Ty nie zmienisz jej ona Ciebie więc dajcie sobie na luz. Porównania typu cyce jak u krowy są złośliwe bo ani trochę nie podobne dla tych co krowę widziało, nie wiem skąd to wynika, bo z zazdrości raczej nie skoro sama kimma masz duże, czyli o co chodzi? o to że się komuś podobają piersi Sonetki a w/g ciebie nie powinny? to trochę dziwne. Ja np się nie czepiam ludzi głosujących na Leppera choć to dla mnie conajmniej niezrozumiałe. Fani Ewuni Sonecik, nie rubmy jej wiochy i trzymajmy fason. I jeszcze raz przypominam 14.10 do kiosków. Szkoda że nie widziałem jej u Kuby Wojewudzkiego. Ale na szczęście mam jej wszyściutkie filmy i zdjęcia z busty.pl. Pozdrowienia dla tych za i dla tych przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melo
A ja widzialem ja u kuby wojewodzkiego i wygladala slicznie jak zawsze. 14.10 obym nie zapomnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ladna ale pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasciwie co masz na mysli
piszac pusta ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopacz
Oj ciężka to praca wykopywać zaniedbane tematy, a 14 października tuż tuż. Mam nadzieję że starczy tych CKMów. Pozdrowionka fani Ewuni. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już za 3 dni
Będzie CKM Z ES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może powie mi ktoś która to jest ta EWA SONET bo ja nie wiem dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan wielkich cycków
LUDZIE, CO WY ZA BDZURY WYPISUJECIE!!!Ja to bym chcial miec kobiete o takim biuscie jak Ewa Sonnet.DLA MNIE ONA TO IDEAŁ KOBIETY - oczywiście pod względem wyglądu. W ogole sie nie znacie. Przemawia przez was wielka zazdrość - to się tyczy kobiet. Szkoda, że tak mało jest n a świecie kobiet z takimi naturalnymi duzymi piersiami,a ze większoć kobiet ma małe;(. EWA, JESTEM Z TOBĄ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujące to wszytsko
hiehiehiehie, teraz jestes fan jej wielkich cyców, ale za 10-15 lat to będziesz z krzykiem uciekał na widok takich zwisów do kolan :P panowie, czytając to wszystko stwierdzam, ze jesteście beznadziejni :o kobieta to nie tylko piersi, które zresztą na dłuższą metę (szczególnie takie olbrzymie) bardzo szybko tracą swój urok, szczególnie jak kobieta zostanie matką. a jeżeli chodzi o urodę, dziewczyn w jej typie biega tysiące po ulicach. nic szczególnego sobą nie reprezentuje. poza tym, młodość i uroda bardzo szybko przemijają, dobrze by bło, gdyby ww wspomniana pani miała coś więcej do zaoferowania, ale jakoś do tej pory nie wykazała się niczym szczególnym, ot zwyczjne dziewczę, co karierę zawdzięcza nie sobie, ale kapryśnej matce naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melo
Ja juz mam :) Niestety obejrze i poczytam dopiero wieczorkiem bo do roboty trzeba isc :( ,ale co sie odwlecze to nie uciecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
cycki jak ewa i mam tego dość, jak miałam 20 lat to były i fajne, ale teraz mam 29 i zaczynają zwisać, i qrwa nie mówcie mi ze to jest piękne!!! W staniku typ bardotka wyglądają super, ale bez niego... coż gorzej. Zamieniłabym się na biust c, bo wiem, ze taki by tak szybko nie obwisł. Kiedys byłam dumna z piersi, teraz... no juz daleko mniej. całe szczęście mojemu mężowi sie pdobają jak dawniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz mezowi sie podobaja
:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina-marianna
do Po Długim czasie. Twoja fascynacja tym cielaczkiem tylko utwierdza mnie w przekonaniu że jesteś buhajem któremu na niezaspokojony seksualnie mózg padła uroda jej cyców, bo jeśli chciałbyś mnie przekonać że ona jest ładna z twarzy, to.. nie słucham osób niespełna rozumu. śliczna i słodka mówisz - znajdź sobie taką żonę i potwórz to po 8 latach bycia z nią. wtedy na słowo "duże piersi" będzie Cię zbierało na wymioty. gap się dalej na jej filmy i zdjęcia, wyobrażam sobie jak się ślinisz.czasami dla odmiany posłuchaj jej muzyki, kup sobie płytę.wiejska dyskoteka to przy jej żałosnym dziamganiu uroczystość w Windsorze.jesu, że też takie matołki przychodzą oznajmić swoje idiotyczne gusta na forum dla kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja bezsensowna opinia zalosna krowo utwierdza mnie w przekonaniu ze jestes zwykla zazdrosnica ktora nie moze pogodzic sie z tym ze jakas dziewczyna ma takie powodzenie. To ty jestes niespelna rozumu bo twarz ma piekna i zadna taka idiotka jak ty mi nie wmowi ze jest inaczej. Nie wiem co bym powiedzial po osmiu latach z nia, ale z pewnoscia po 2 minutach nie mialbym wiecej ochoty cie wiecej widziec ani z toba gadac, a na wymioty mi sie zbiera gdy czytam ten twoj post.Piszesz ze wyobrazasz sobie jak kolega sie slini, to chyba ty masz niezaspokojony seksualnie mozg (o ile go masz).Nazywasz kolege matolkiem a sama prezentujesz soba mniej niz zero.Widac ze nie masz pojecia o gustach facetow i pewnie nie mozesz zrozumiec dlaczego zaden nie gustuje w tobie,a na tym forum moze sie udzielac kazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka8888
ewelina - marianna---> ale przyczadziłaś he he! Podobało mi się - serio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po długim czasie
Do tych co czepiaja się zwisów. Zgadzam się duży biust po czasie zacznie opadać i trudno coś za coś. Ale duży chociaż za młodu jest zajebisty potem super, później fajny A mały nigdy nie będzie fajny, nawet za młodu co fajnego w piersiach których nie ma? Dla mni eideał to 75D lub 75E(DD) i to jest biust w sam raz, bogu dzięki że moja żona właśnie taki ma; a to że podoba mi się EwaSonnet to już inna sprawa. I ani trochę nie przeszkadza mi to że bez stanika, gorsetu, kiecki wygląda inaczej - bo dla mnie i tak super. Idąc w skrajności wolałbym duże zwisy niż rodzynki. PS. Nie wdaję się w polemikę z zakompleksionymi, zazdrosnymi desperatkami, którym się wydaje że to właśnie one powinny się najbardziej podobać, a tak nie jest. Szkoda klawiatury. PS2. I znowu sie ubawiłem, na Was mozna liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina-marianna
do tego który się wpisał pode mną. ciekawe dlaczego przez kilka minut silisz się żeby zripostować moją opinię, a ani słowa nie wypisałeś o ślicznej i inteligentnej pannie Sonnet z talentem muzycznym.Przecież ją uwielbiasz, a ja jestem "niespełna rozumu krową" itd.A jednak poświęciłeś mi aż tyle uwagi, za co nie dziękuję.Nie ślinię się też z zadowolenia, że jakiś facet, niby Ty, myślał wyłącznie o mnie przez ten czas.Ale muszę Cię nieco pouczyć, kolego: mózg posiada każdy wyższy kręgowiec (nie słyszano jeszcze o piszących na klawiaturze ptakach czy płazach, a o małpach tak) a więc i ja.Nie będę też dla Ciebie zbyt okrutna i nazwę Cię mniej niż... matołkiem (a ciesz się, że nie odmawiam Ci jakiejś ilości rozumu), ale wyjaśnij mi, czemu zabierasz głos jakbyś był adresatem mojej wypowiedzi?Wyraźnie napisałam czyje gusta komentuję, Ty nie byłeś godny uwagi.(mogłabym napisać kto tu jest żałosny odpowiadając, choć go nie pytają.Ale nie napiszę:)) do gwiazdka8888. dziękuję :) do Po długim czasie. odpowiesz "zakompleksionej, zazdrosnej desperatce" czy Twojej żonie urósł taki biust na Twoje życzenie, i czy możliwe że zostałaby Twoją żoną gdyby miała rozmiar piersi C, czy szkoda Ci klawiatury? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bym ja pocisnal
Ona jest Zajebiscie fajna, ma fajny tylek cycki twarz i jak bym ja spotkal to chyba bez wachania bym ja wyruchal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimitiv
melo ty kurwo lubię cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyny o dwoch imionach: Ripostowalem twoja wypowiedz poniewaz sie z nia nie zgadzam,nie pisalem nic o tym jak Ewka jest sliczna i inteligentna bo opisywalem to we wczesniejszych postach,talentu muzycznego nie oceniam !!! Wcale nie cieszy mnie to ze nie odmawiasz mi jakiejs ilosci rozumu,gdybys to zrobila byloby to bezpodstawne. Zabralem glos bo moje gusta zgadzaja sie z innymi forumowiczami (uwazam ze jest sliczna,ma ladna buzie,pupcie i jestem fanem duzych piersi). Co sadze o Tobie to juz opisywalem ;) ale gratuluje tego ze sprobowalas napisac inteligentny post!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melo dobrze prawi
Swoj chlop. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×