Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

no to ciąża odpada, musisz sie uspokoić i napweno przyjdzie, poczekaj jeszcze kilka dni, jak nie przyjdzie to idz znowu do lekarza , bo nie mozesz tego tak zostawic. A co sadzisz o mojej sprawie?? Może orientujesz sie co mam myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ciąża jest możliwa... myślę, że jutro powinnaś sobie zrobic bhcg i będziesz miała 100% pewności. Z testami bywa różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia92
no wiesz.. jajeczko moglo sie nie zagniezdzic tak szybko i smiem sadzic ze to mozliwe ,ze jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, dziekuje bardzo, troszke mi ulżyło i mam nadzieję, że skoro mój ból teraz jest w miarę do wytrzymania to nie będzie zapalenia przydatków. Jestem w szoku, że po stwierdzeniu pustego jaja okazało sie, że jednak zarodek sie w nim się zagnieździł. Wspłóczuję Ci przeżyć związanych z tą wiadomościa!. U mnie właśnie okazalo sie, że lekkie plamienie przerodzilo sie w krwawienie żywą czerwoną krwią ze skrzepami i jakimis tam skrawkami nabłonka czy czegoś w tym stylu. Czyżby tak późno zaczęła oczyszczać się macica? Myślę, że jest to możliwe, bo po kolejnej wizycie w WC gdzie zobaczyłam jak wyleciał ze mnie spory, brudny skrzep, uspokoił się ból brzucha. Oby tak było, bo inaczej będę musiała przyspieszyć wizyte u gina, a juz jakos mam dosyć tych atrakcji... Jak dobrze, że jesteśmy tutaj razem i możemy wymieniać doświadczeniami i informacjami. Jakoś tak człowiek nie czuje się samotny z tym wszystkim i trochę lżej się robi na duszy. Ps. Ewa jeszcze jedno...chciałabym się z Tobą skonsultować i dowiedzieć jakiego rodzaju badania Twój gin Ci zalecił. Chcę sprawdzić czy mój równie poważnie podejdzie do tematu, kiedy udam się do niego z wynikiem histopatologicznym. Jeśli nie chcesz pisać na forum, to podaje Ci mój adres E-mail : agnesf1@o2.pl. Dziękuję za wszystko, pozdrawiam i tulę mocno do serducha! MAm nadzieję, ze pozostaniemy w kontakcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mila witaj... ja wczoraj zaczęłam nowy cykl... Czyli wstręciucha przyszła... dziś drugi dzień mordęgi, bólu brzucha i potoków.. nie oszczędza mnie... Od 5 dc znów biorę Clo i zobaczymy co ginek powie, będę jutro do niego dzwonic po południu bo on dziś ma dyżur w szpitalu.. Brakuje mi czasami sił....ale wiem ze muszę być dzielna bo jak nie ja to kto? Ostatni raz już biorę ten zestaw Clo, Pregnyl, Duphaston.... później odpuszczam,,, mam dość może sama jakoś zajdę? nie wiem... na prawdę nie wiem co mam robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia.21.21
dzastina wierzę żę Ci się uda!! tak jak mówisz sama zajdziesz niewiadomo kiedy ale zajdziesz! a ja mam pytanko ile dni po stosunku lekarz jest w stanie stwierdzić ciążę lub ją wykluczyć?? czy 3 lub 4 tyg wystarczą?? z góry dziękuje za odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina, już sie o Ciebie martwiłam, nie odzywałaś się.... Moja Droga nie wolno ci się teraz poddać za długo walczysz, żeby teraz w połowie drogi odpuszczać, musisz znaleźć w sobie siłę :) Trzymaj się ciepło. Ja mam 23 dc i poszłam dziś przed praca zrobic bete, denerwuje się okropnie, tak bym chciała, żeby tym razem sie udało..... Ja juz walczę ponad dwa lata i też jestem zmęczona..... Odezwe się jak beda wyniki za jakieś trzy cztery godziny, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dzastina to jeszcze tylko kilka dni mordęgi i spowrotem bedziesz starac sie o dzidziusia:))) Może właśnie powinnaś troszeczke odpuścić. zazwyczaj tak jest, ze jak kobieta bardzoi pragnie dziecka to nie może zajść w upragnioną ciążę,a gdy tylko troszeczke przystopuje i wrzuci na luz to okazuje sie, ze jest w ciąży:))) Życzę Ci z całego serca,aby sie jak najszybciej powiodło. Jesli moge spytać to Dzastina ile już sie starsza o maleństwo??? Ja nadal czekam na okres. W sumie dziś powinnam go dostać, bo jest 28dc,ale jak na razie ani widu,ani słychu. Może mi się opóźni, bo byłam chora i leki beda miały jakis wpływ. Pobolewa mnie cały czas brzuch jak na okres i piersi mam wrazliwe,a przy tym wszytskim jestem cały czas strasznie zmęczona i mogę zasnąc na stojąco. Nie nastawiam sie na ciąże, bo rozczarowanie zbyt wiele mnie kosztuje. Poza tym jakos w tym miesiacu wcale nie myslałam o ciązy, bo chyba zwyczajnie odpusciłam i wrzuciłam na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
To już 12 cykl starań... bez skuteczny ja na razie... Cieszę się że mam synka bo bym inaczej oszalała.... Dziś 3 dc po jutrze zaczynam brać Clo... i powiem wam że mam już serdecznie dość...odpuszczam na 100% co będzie to będzie.... monikaklan daj koniecznie znać.... trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie1980
Dziewczyny, jestem wlasnie po zrobieniu bety, moge zadzwonic do laboratorium dzis wieczorem po wynik. Juz nie moge sie doczekac! Ale chyba nie ma szans, zeby test sikany, ktory pokazal 2 jednakowo wyrazne grube kreski sie pomylil??? Jak myslicie??? Objawow wiekszych procz lekkiego bolu w dole brzucha i sennosci nie mam....No i 31 dc bez okresu.... Byle do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dzastina trzymam kciuki,aby jak najszybciej Ci sie powiodło. Cały czas mam Cie w głowie. Niczym sie nie denerwuj, po prostu ( choc trudno to mówić) wrzuc na luz. Wierze,ze dzidzia pojawi sie w najmniej spodziewanym momencie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia ja też miałam straszny ból brzucha potem skrzepy wyleciały i przestało boleć. Po wyłyżeczkowaniu brzuch bolał mnie z 3 dni ale tak leciutko. Plamiłam przez 6 dni po zabiegu. I po tym wszystko się zakończyo, nie czuję na razie żadnych dolegliwości. Najgorsze jest ze po zabiegu trzeba odczekac min. 3 miesiace a ja bym już chciala sie starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! miałabym pytanko do Was wczoraj zrobiłam BHCG i wyszło mi 40,520 ale zrobilam tez test płytkowy i wyszedl najpierw negatywny potem ukazala sie druga kreska po jakis 5 minutach.....czy to oznacza ze jestem w ciazy? bardzo bym chciala bo staramy sie 4 lata i mam stwierdzone pco....bardzo prosze o odpowiedz.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIla1801
Do kamccia83 Według mnie jesteś w ciązy. Test z krwi jest bardziej wiarygodny niż tez płytkowy, dlatego bardziej tym bym sie sugerowała. Tym bardziej, że po kilku minutach i test sikany wyszedł pozytywnie:))) Moim zdaniem jesteś w ciąży:))) Powtórz za kilka dni betke i zobacz czy ładnie przyrasta,a nastepnie biegnij do lekarza:)) Gratuluje!!!:))) Pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie:)) Wszystko bedzie dobrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karzien dziekuje bardzo. Wczoraj wyleciały brudne skrzepy i momentalnie minął ból brzucha. Dzisiaj czuje sie o niebo lepiej, juz wiem że nareszcie wracam do zdrowia. Jeszcze troszke plamię ale tak naprawde delikatnie, myslę, że niedługo to tez sie skończy. Jeszcze tylko wynik i też chciałabym jak najszybciej zacząć się starać. Czy jestes jeszcze na zwolnieniu lekarskim? Ja ma do 12.11.09 i pojdę juz do pracy, jeśli będzie ok. Mam wrażenie, że nastepnym razem i mnie i Tobie i Ewie uda się i niedługo bedziemy szczęśliwymi ciężaróweczkami tuz przed rozwiązaniem. Pozdrawiam Cie i mocno tulę. Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia92
widac by bylo ciaze w 4 miesiacu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, które bardzo mnie zastanawia, gdyby to była w ciąży to ok 3-4 tyg prawdopodobnie. dziś z piersi lewej po lekkim przyciśnięciu wyleciał mi płyn przezroczysto-biały, miałyście coś takiego? ( nigdy po naciśnięciu na sutka mi nic nie leciało) czy to jest związane z ciąża, czy to ja wyklucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juniu to zależny od twojej sylwetki, ale już coś możne widać, jakieś lekkie zaokrąglenie. tak mi sie wydaje. ostatnio dużo czytam na ten temat i gdzieś juz to pytanie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia92
tom bylby poczatek 5miesiaca a ja nawet brzucha nie mam twardego ani nic.. boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli34
Dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co mam myśleć. Dzisiaj robiłam test z krwi na beta hcg i wynik wynosi 3,37 mlU. Był to 14 dzień od stosunku. Jak myślicie jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki dawno mnie tutaj nie było, ale niestety nic się nie zmieniło u mnie 9dc. owulka dopiero w 21dc. więc cały czas czekam. Dzastin kochana myślałam że tobie się już udało. Monikaklan witam,miło poznać kogoś kto stara się też ponad 2 lata. Agie 1980 jak tam twoja betka czekamy. Agusia-Aga bardzo ci współczuję. Resztę kobitek pozdrawiam i miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Loli nie wiem jakie są u ciebie normy ale przeważnie jak jest 5.00 to ciąża a poniżej brak. U ciebie może być jeszcze za wcześnie bo moja gin. kazała mi zawsze robić 16-17 dni po stosunku więc może powtórz betkę za kilka dni to się upewnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli24
No ja właśnie nic nie rozumiem z tych wyników bo wszędzie czytałam, że powyżej 5 to ciąża ale norma u niecięzarnych to do 2,7 więc jak interpretować wynik pomiędzy tymi wartościami? A na moim wyniku jeszcze inne normy: 1,3-2 tydzień - 16-156mlU/ml. Czytałam że po 14 dniach test powinien być wiarygodny ale może rzeczywiście za wcześnie. A jak myślicie taki wynik może oznaczać wczesną ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka2347
Witam wczoraj robiłam bhcg i mam wynik 1,64 mIU/mL czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zawsze wynik 1.20 i lekarka powiedziała że jest wyższy niż normalnie mają kobiety chociaż nie byłam w ciąży. To może być powodem że dopiero jesteś po owulce i ten poziom utrzymuje się do @. Czasami owulkę możemy mieć 2 razy w mc.a o tym nie wiemy. Ale ja bym to sprawdziła jeszcze za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie, od wczoraj po wyniku bety nie mogę dojść do siebie. Cały czas łzy same mi lecą z oczu :(. Ponad dwa lata starań, brak owulacji, liczne komplikacje, a teraz kiedy w końcu farmakologicznie udało się wywołać owulke i to dwa razy z rzedu i tak w ciąze zajść mi sie nie udaję. Od ponad dwóch lat walczę, leczę się, robie niemal wszystko i nic. Jest mi tak żle....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Monikaklan kochana nie zasmucaj się kiedyś w końcu musi się udać, jestem w pracy i nie mogę za dużo pisać ale myślę o tobie i nie smuć się proszę. Pozdrawiam, a co u reszty kobitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Witam Was dziewczynki!!!! U mnie nadal okresu nie ma. Wczoraj w sumie miałam 28 dc, wiec mieisaczka powinna sie pojawić. Teraz nie wiem co mysleć?? Może rzeczywiście jestem w ciąży?? Choc zdarzało sie u mnie, że cykl mi się przedłużał i czasami dostawałm okres na 31 dzień. A jeszcze w tym miesiaću trochę chorowałam i brałam różne leki, wieć moze i to ma wpływ. Już sama nie wiem co myśleć?? Nie chce jeszzce robic testu, bo nie chce sie rozczarowac ponownie... Wczesniej bolał mnie brzuch jak na okres. Trwało to ponad tydziń czasu, piersi miałam bardzo wrażliwe. A teraz od czasu do czasu tylko coś mnie zakłuje,ale nie są to bóle już takie okresowe. Tak jakby już minęły , aokresu nie widać. Piersi mam nadal nabrzmiałe,a le już tak bardzo nie bolą, choć są wrażliwe. Aaaa i wczoraj w nocy miałam okropną zgagę, choć praktycznie nic nie zjadłam co mogłoby mi zaskodzić, bo jakos ostatnio od jedzenia mnie odrzuca i tylko bym spała i spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×