Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
Ewa dzwoniłam do swojego gina i mówił że jeśli nie plamię to dobry znak... ale te zawroty są straszne . Aż boję się samochodem jeździć... Tempkę mam 37.1 ale uwierz mi że nie nastawiam się na 2 kreski... bo to strasznie boli.. kiedy wierzę że się uda... a tu zonk... Dziś 17 dc... za wcześnie na testowanie ale we wtorek już będę mogła zrobić test bo to będzie 10 dzień po pregnylu i w tedy wynik może wyjść wiarygodny... A znając życie nawet jak wyjdzie jedna krecha to i tak będę mieć nadzieję bo przecież ona umiera ostatnia.... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina na początek wystarczy, że ja wierzę, a wierz mi ja naprawdę wierzę. Dzisiaj dowiedziałam się, że moja siostra jest w ciąży. Jak się o tym dowiedziałam, to ryczałam przez cały dzień i to nie dlatego, że jej się udało a mnie nie, tylko dlatego, że zdałam sobie sprawę, że moje dziecko byłoby tylko o miesiąc starsze od jej. Odniosłam wrażenie, że tam na górze się po prostu pomylili i na początku dali dziecko mnie nie jej. Wiem, że to chore podejście do sprawy ale nic na to nie poradzę. Do dnia dzisiejszego myślałam, że już nic gorszego mnie nie może spotkać a tu proszę... niespodzianka. Kocham moją siostę i zyczę jej jak najlepiej ale na razie jest mi strasznie ciężko. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ewa a od którego dnia po owu miałaś te zawroty głowy? Bo ja owu miałam poniedziałek-wtorek a zawroty głowy od czwartku... Fajnie że twoja siostra jest w ciąży... i ciesz się razem z nią i nie dołuj bo nic nie zmieni faktu...czasu nie cofniemy a żyć trzeba dalej... uda ci się zajść zobaczysz. Podejrzewam że twojej siostrze było przykro że straciłaś dzidzię i miała troszkę nie zręczną sytuację mówiąc ci o tym wiedziała że sprawi ci ból... Gdy ja zaszłam w ciążę z synem było mi bardzo smutno gdy miałam powiedzieć o tym mojej siostrze która 12 lat walczyła o dziecko, nie udane insemki, stosy bolesnych badań i zabiegów nie dawały rezultatu... ona jest najstarsza a ja najmłodsza. Środkowa siostra ma dwójkę dzieci. Cieszyła się ze mną ale widzialam ten żal w jej oczach...że nawet najmłodsza siostra zostanie matką a jej nie jest jeszcze dane... ja urodziłam syna w październiku a ona zaszła w ciąże w lutym dokładnie 14 lutego w walentynki ( miała drugie in-vitro) w poniedziałek jej córeczka skończy rok... Z czasem zapomnisz o tych przykrych doświadczeniach.. Pamiętaj nawet po najgorszej burzy zawsze wychodzi słońce i zaświeci ono również dla ciebie!!!! Ja strasznie się boję... boję że po raz kolejny się rozczaruję! No ale co ma być to będzie. Nikt nie jest w stanie zaplanować swojego zycia tak jakby chciał.... było by zbyt idealnie i pieknie. no ale się rozpisałam, słodkich snów kochana... wspieram ciebie i koleżanki jak tylko mogę , trzymam za was kciuki i modlę się z całego serca za wasze fasolinki... Żeby po tych trudnych chwilach jakimi Bóg was obdarza nadeszły dobre dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina przykro mi ale nie pamiętam od którego dnia miałam te zawroty, bo u mnie nie były one aż tak uciążliwe ale podejrzewam że coś tak na początku ciąży. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to o to chodzi, więc na poczatku nie zaprzątałam sobie tym głowy. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam odebrać wyniki z hcg, nie mogę sobie znaleźć miejsca tak bardzo się boję. Najgorsze jest to czekanie, chociaż teraz mam ciągle nadzieję, że będzie dobrze. Tak bardzo bym chciała, żeby to trzecie badanie wyszło prawidłowo. Pytałaś Hestia_34 czy na usg bije serduszko, jeszcze nie bo jest sam pęcherzyk, no i nie dostałam nic na podtrzymanie. Już sama nie wiem co o tym sądzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
wilmar na pewno wszystko bedzie dobrze,nie denerwuj sie.Pozdrawiam Ciebie i trzymam kciuki za Twoja Fasolcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... Ja z zapytaniem słuchajcie ostatnią miesiaczke miałam4 wrzesnia i trwała 4 dni i od tamtej pory nie mam juz miesiaczki w zeszłym tygodniu zrobilam dwa testy oba wyszly negatywne..Dzwoniłam do ginekologa swojego i kazał mi powtórzyc test po 1 listopada... ale od kilku dni mam zaparcia kręci mi sie w głowie i latam siusiu co chwile i nie siusiam tak jak zwykle strumieniem tylko lejkiem po trochu... czyżbym jednak była w ciązy co o tym sądzicie??Dodam ze nie zabezpieczalismy sie specjalnie gdyz chcemy miec dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Alino idź na badanie z krwi, nazywa się Beta HCg... w tedy będziesz w 100 procentach pewna... jest to badanie prywatne kosztuje ok 30 zł... możesz mieć wynik w ten sam dzień lub na drugi dzień to zależy od laboratorium... Czasami testy sikane nie wykrywają... wczesnej ciąży.. chociaż już dużo czasu minęło od ostatniej miesiączki... ale cóż nie raz organizm płata różne figle.. mi test wyszedł pozytywnie po 14 dniach od spóźniającej się @. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina normalnie pierwszy raz tak mam takie objawy ale byc moze test nie wykazuje ciązy bo ja wczesniej leczyłam sie na hiperprolaktynemie no nie wiem co juz mam sadzic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hestia_34
Wilmar, trzymam kciuku za betę!!! Wierzę, że bedzie dobrze. Daj koniecznie znac co i jak. To, że nie dostałaś nic na podtrzymanie, to znaczy, że lekarz uznał, że może nie być takiego zagrożenia. To tylko dobry znak! Ja dzis idę do lekarza i na usg. 19.15. Jeszzce sporo czasu a ja już nie moge się doczekać. Bardzo się denerwuję, bo ostatnie problemy dały mi w kośc. Do dziś nie potrafię myśleć pozytywnie, choć wiem, że powinnam. Trzymacjie kciuki, dzieczyny, prosze, bo bardzo się boję. Alina, Dzastina ma racię, testy siusiane często nie wykrywają ciąży. Także radziłabym Ci zrobić beta hcg. Jeśli jesteś w ciąży, to juz powinien byc wysoki pomiar. Trzymam kciuki i za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odebrałam wyniki z hcg i nie mogę powstrzymać łez, znów spadło tyma razem na 4500, dlaczego tak się dzieje??? A tak bardzo wierzyłam, że wszystko będzie dobrze, jestem załamana, nie wiem jak przez to przejść, jak wytrzymać ten rozrywający ból...Dlaczego takie rzeczy spotykają ludzi którzy tak bardzo pragną dziecka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hestia_34 no własnie sie umowiłam na jutro na test i bede miała pewnosc już w czwartek ale czuje sie strasznie pisiu to co 5 minut po trochu straszne to jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilmar na to pytanie to sam pan Bog zna tylko odpowiedź ja wierze ze wszystko bedzie dobrze, nie panikujmy kochane za wczesnie bo to nam nie pomoze a tylko moze zaszkodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hestia_34
Wilmar, nie wiem, co powiedzieć, choć wiem, co czujesz, bo tak samo miałam w 7 tygodniu ciąży. Byłam załamana, bo beta zaczęła spadać, a progesteron w ogóle nie pokazywał, że jestem w ciąży. Do lekarza szłam, jak po wyrok skazujący. I wtedy okazało się, że beta się waha (to się zdarza) a progesteron niski, bo taka moja natura. USG pokazało, że serduszko dzidzi bije i jest idealne, ja na ten czas ciąży. Dlatego Wilmar, proszę, niczego nie przesądzaj. Organizm kobiety jest nieodgadniony, a cuda naprawdę się zdarzają. Cały czas jestem na duphastonie i dziś po 19.00 znowu będę mieć USG, mam nadzieję, że będzie dobrze. Boże, mam nadzieję. A za Ciebie Wilmar nadal mocno trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
mi wyszlo dzisiaj beta w 30dc i 14 dni po owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
cd.ponizej 1 ,wiec nic z tego:(juz nie mam szans.trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Hestia_34 za was, ja właśnie wróciłam z usg i niestety serduszko bije słabiutko, jedyna szansa, że jest to jeszcze bardzo wczesna ciąża ale mój gin był szczery i nie daje nam szans... pozostało tylko czekanie. Hestia jak wrócisz od gina to się koniecznie odezwij czy wszystko ok. a powiedz mi jak bardzo ci spadło hcg? czy też tak jak mi czy nieznacznie? To czekanie jest nie do zniesienia, w piątek znów idę na usg nie wiem czy zniosę to wszystko, jestem naprawdę załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysolina
czesc kobietki. no to zaczynamy z mężem kolejny miesiąc starań. moze się znow uda- choć najgorszy jest fakt, ze na sama mysl ze moze sie uda, to przychodzi mysl na jak dlugo się uda? dziewczyny po ilu dniach od stosunku robilyscie badanie hcg? i czy kazdy ginekolog da mi tabletki podtrzymujace jak znow mi wyjdzie wysokie hcg? pozdrawiam Was serdecznie no i 3mam kciuki za nas wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilmar, tylko się nie poddawaj. Nie wolno Ci się teraz stresować. Musisz sięuzbroić w cierpliwość i wierzyć, że będzie dobrze. Serduszko bije, więc jest nadzieja. Trzymam za ciebie mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilmar nie możesz się teraz stresować - wiem, że łatwiej radzić niż to zrobić. Może rzeczywiście to wczesna ciąża. U mnie betka cały czas rosła, więc moim zdaniem nie jest to miarodajne. U ciebie spadła ale serduszko bije i to jest najważniejsze. Pamiętaj, że stres niedobrze wpływa na dzidziusia. Moje rady dla ciebie to po prostu staraj się jakoś wypełnić wolny czas, czymś co sprawia ci dużą przyjemność. Poczytaj książkę, rozwiąż krzyżówkę, obejrzyj film. Staraj się zająć czymś myśli - będzie łatwiej. Wiem, że nie jest to proste ale postaraj się dla dzidziusia i pamiętaj, że ono nadal żyje. Przytulam mocno do serduszka i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKA396
WITAM, CZY WYNIK 25,27 BNCG TO OZNACZA CIĄŻĘ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNCG to nie wiem, ale BHCG oznacza w twoim przypadku bardzo wczesną ciążę Gratulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny słuchajcie!!! Zrobiłam dziś test owu i wyszła blada kreska.... i zrobiłam też test paskowy sikany i też wyszła blada kreska... co mam o tym myśleć? Rano powtórzę oba testy... ciekawe jaki będzie wynik... Czy test owu tez może wykryć ciążę? zgłupiałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 - hej przedstawię Ci moją sytuacją, zrobiłam test na owulację i wyszła blada druga kreska, zrobiłam test ciążowy i wyszła jedna kreska. Pomyślałam sobie, że nie mogę mieć owulacji w dniu spodziewanej miesiączki, więc powtórzyłam test jak @ spóźniała się tydzień i owulacyjny pokazywał dalej 2 kreski a ciążowy jedną. Znowu pomyślałam, że bez przesady, że mam tydzień owulacje, szukałam różnych info na temat testów owulacyjnych jedni twierdzili, że wykrywa ciąże inni nie. Dziś mogę powiedzieć z całym przekonaniem, że wykrywa ciąże. Dzień później zrobiłam test ciążowy i wyszła blada kreska. pobiegłam do ginekologa, który nie potwierdził ciąży, bo nie było widać nawet pęcherzyka ciązowego, a @ spóźniała juz się 12 dni... Zlecił BHCG zrobiłam dzień po wizycie u lekarza beta wyniosła 2277 :) Zrobiłam test ciążowy wyszły 2 grube krechy. Teraz też robię sobie od czasu do czasu test owulacyjny bo pełno mi ich zostało i ciągle pokazuje 2 krechy. jestem obecnie w 12 tygodniu ciąży. Powodzenia i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina gratuluję mamusiu. Zobaczysz wszystko bedzie dobrze, jeśli na teście pojawiła się kreseczka to dobry znak. Zawroty głowy też. Piersi też bolą? Jeśli tak to wszystko jest na jak najlepszej drodze. Pozdrawiam i trzymam kciuki. Daj znać jak już coś będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Jeny żeby to było tak jak piszesz... Bo to dla mnie dość dziwne.... owu miałam monitorowaną w 9 cyklu podany pregnyl ale mi gin mówił że po 7 dniach mogę testować .... dziś jest 11 dzień więc to raczej nie pregnyl... i ku mojemu zaskoczeniu testy robiłam wieczorem i mi wyszły więc bardzo jestem ciekawa jak wyjdą rano???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też robiłam testy wieczorem, a jak zrobiłam na następny dzień z rana to już wyszły dwie wyraźne krechy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Everlast ale... ja mam dopiero 19 dc.... owu miałam monitorowaną... czyli no to kilka dni zaledwie z 3... jak to możliwe kurna blaszka... nie pojme tego wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Everlast ale... ja mam dopiero 19 dc...nie wiem jak to możliwe???:):):) no nic odezwę się rano, ale nie wiem jak ja noc prześpię:) dobra zmykam do jutra:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×