Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

niestety wynik bety bede znac dopiero kolo 19 bo moj facet odbiera bo ja nie mam jak a przez telefon nie chca mi podac wyniku a kiedys mi podali skubance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze jest to ze nie mam zadnych objawow zawsze na okres zwijam sie z bólu a teraz nic tylko juz dobry tydzien jak sie dotke to lekko sutki czasami mnie bola i raz czy tam dwa mnie piekły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Satyna to czekaj na ta betę, nie nastawiaj się od razu na ciążę, jeżeli bd to będzie miłe zaskoczenie i dużo radości, a jak nie będziesz to przyjmiesz to spokojniej;) jak nie teraz to na pewno następnym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Dzastina wyciąnęłam swoją kartę ciążowa miesiączka 19.02 i 16.03 wynik bety 33,700 i to był dokładnie 26dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem ale zawsze se nadzieji narobie:) a jaki jest sluz w ciazy wiem ze kazdy pewnie ma inaxczej ale ja mam biały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nika to bardzo dużo!!! 33.700 ja mam 31.7 U/L bez zer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
kochana mamy taki samy wynik bo ja mam w mniejszych jednostkach mIU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
przeglądając badania,aż mi się niedobrze zrobiło,oj jak bardzo bym chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Acha....... czyli mogę się po cichu cieszyć??? W poniedziałek ide powtórzyć... jakoś to do mnie nie dociera... jestem w lekkim szoku.. pani w recepcji mi powiedziała że wynik wskazuję wcześniutką ciążę i że gdy minie termin @ zacznie beta szybciej rosnąć:) tylko lekarz mnie na ziemię ściągnoł i się troszkę podłamałam... ale ja czuję że będzie dobrze, lekarze nie są Bogami... Dziękuję wam dziewczyny za kciuki, chyba się przydały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Dzastina na spokojnie;) nerwy Cie zamęczą teraz ale wierze że będzie dobrze;) nadal trzymam kciuki i nie puszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Dzastina sprawdziłam jeszcze mam wynik następny po tygodniu 752,300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agatko trzymaj sie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troche i bede znała wynik tym razem pierwszy bedzie wiedzial moj facet czy jestem w ciązy:) az mi sie chce wymiotowac z nerwow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
No to czekamy kciuki zaciśnięte:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina kochana wszystko musi byc dobrze trzymam kciuki i tak jak napisalas lekarz nie jest Bogiem..Daj znać jak będziesz po poniedziałkowej becie:)Ja dzisiaj miałam wizyte,jest na razie wszystko ok tylko to cisnienie mu sie nie podoba mimo ze biore leki i powiedzial ze mnie do siebie do szpitala polozy po 20 tyg.NIe jest to 100% ale chyba chlopczyk bedzie,hehe mialam cicha nadzieje na dziewczynke bo synka juz mam:) ale tak szczerze to jakos caly czas do meza mowilam ze chlopiec(takie jakies przeczucie) bo on nastawil sie na dziewczynke,jednak najwazniejsze zeby bylo zdrowe:)Pozdrawiam Was dziewczynki i trzymam kciuki za te starajace i te juz zafasolkowane:)nika no i czekam kochana az Ty przeskoczysz na sam dól ciezarowek:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha1986 , a jak Twoje starania? Działacie już coś czy jeszcze czekasz? Znam Twoją historię i trzymam kciuki bardzo. Ja też działam ile sił, właśnie ma dni płodne a 25 pażdziernika mam miec okres. Może tym razem nie dostanę ? Pozdrawiam wszystkie staraczki i jestem z Wami ! Musimy kiedys przejśc na dół w tabelce he he :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak tam Idi 1313? Pewnie już bawi córusię? Ja tez pierwszą ciążę miałam rozwiązaną przez cesarkę i jestm bardzo zadowolona z takiego porodu. Mam nadzieję że jej też się poszczęści? Idi napisz jak będziesz już mogła. Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Satyna chyba sie cieszy z chłopakiem że nie ma czasu nam napisać:):):) No właśnie ciekawe jak tam Idi:) ja też miałam cesarkę i bardzo sobie chwalę... tzn.. nie było tak źle... a dziecko mam zdrowe i wspaniałe:) Miłego weekendu babeczki... na bank dam znać jak będe mieć wynik bety poniedziałkowej... ogólnie nie nawidzę poniedziałków a dziś jak nigdy nie mogę się go doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale Ci się nie dziwię Dzastina. Trzymam kciuki! Będzie dobrze zobaczysz. A Satyna pewnie świętuje, ale jej zazdroszcze. Na mnie też przyjdzie czas. Nie nastawiam się za bardzo wole poczekac na @ i wtedy się cieszyc. Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Pewnie macie rację i Satyna się cieszy z wyniku, mam nadzieję że tak jest. Dzastina kciuki są zaciśnięte do granic wytrzymałości. Daj znać koniecznie tylko nie zapomnij o nas tak jak satyna:) Buźka laseczki i stosunkowo udanego weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy skoro mi sie spoznia okres to lekarz zrobi mi usg i czy po wywolaniu okresu bede miala regularne jak zawsze wiecie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Satyna przykro mi bardzo... kiedyś się uda...zobaczysz:) uszy do góry... Dziewczyny jestem bardzo z wami związana i na pewno wam napiszę!! bez względu czy bedą to dobre wiadomości czy nie bardzo... buziam was jeszcze raz i dziękuję za kciukaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
satynko kiedyś Dzastina podała fajny przepis już wklejam :) Kobieta: wiesiołek 3x1 od 1 dc do 14 dc ( do owulacji) wiesiołek wspomaga śluz płodny ale i nie tylko... również włosy skóre itd... magnez + wit B6 3x1 pomaga szybciej wchłonąć się wiesiołkowi jak i uzupelnia niedobór magnezu.. kawas foliowy.... 1x1 to wiadomo.. Na ładne endometrium od pierwszego dnia cyklu jemy rybki, orzechy. Mężczyzna. Salfazin 2x1 wspomaga plemniki ich żywotność i ruchliwość, oprócz tego uzupełnia niedobory witamin w organiźmie mena Magnez+ wit B6 3x1 Wit C - 3x1 wspomaga żywotność i ruchliwość plemniczków!! Kwas foliowy..dla chłopaczków Dla facecików dodatkowym wspomagaczem są pestki dyni... żeby spłodzidz dzidziolka najlepiej nie współzyć 3-5 dni przed owulacją a przed samym stosunkiem zalecana facetowi jest szklanka coca coli lub kawka no to dziewczyny do dzieła.... my od wczoraj z M to wszystko łykamy i mamy nadzieję że bedzie ok no i oczywiście pozycja też powinna być odpowiednia a po wszystkim poleżec około 20 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 myślę że ta Twoja beta wcale nie jest mała, ja dzień lub dwa przed okresem miałam 41,3 więc nie dużo więcej dwa dni potem beta miała już 120 :) a poza tym znam dziewczyny które miały 12 i też im się udało donosić! Nie martw się na zapas i nie stresuj bo to tylko szkodzi fasolce i Twojej urodzie ;) i wiem że w poniedziałek beta na pewno będzie powyżej 100 jak nie 200 :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Satyna ten przepis wkleiłam w w tym cyklu... od 1 dnia brałam Wiesiołek a M Salfazin te wszystkie witaminy... i co najważniejsze... kup sobie testy owulacyjne... i dniu kiedy wyjdzie mocno pozytywny już się miziajcie.. i tak przez 5 dni codziennie... jak wam starczy sił to nawet 7 dni:):):):) ja tak zrobiłam i chyba się udało... piszę chyba bo boję się jeszcze cieszyć... oby jutro @ nie przyszła... się modlę... Tolanka dzienks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile kosztuja testy owulacyjne i ile ich jest bo nawet nie wiem wiem ze w rossmanie tez sa chyba??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
róznie,ale tak około 30 zł za 5 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×