Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
a może wprowadzimy zmiany,może będziemy rozmawiać również na inne tematy niż ciażowe,nie będzie wtedy tu tak cicho jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika pomysł jest dobry, ja mam pytanko do was w takim razie, czy macie w domu jakiegoś zwierzaka, kota lub psa, i jakie były lub są reakcje waszych zwierzaków na rosnący brzuszek a potem na maleństwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ja to mam ,ale rybki :) więc na ten temat się nie wypowiem,kiedyś oglądałam program jak treserka przygotowywała psy na niemowlę,już w ciaży była babka i mieli lalkę ,którą zajmowali się jak prawdziwym dzieckiem,ale ja myśle,że to zależy od charakteru psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika dziękuje;)masz racje warto pisać i na inne tematy:)Sikorka ja też niestety Ci nei pomogę bo nie mam żadnego zwierzaczka w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
a mąż sie liczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
bo jak tak to mam w domu bernardyna :) Madzia trochę Ci zazdroszczę,że już tyle tygodni za Tobą,ja jutro idę na usg i znowu trauma co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
zależy od humoru i czego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Cześć kobietki, jak miło że znowu tutaj tak gwarno:) Nika świetny pomysł z tymi innymi tematami:) Satyna z tą owulką to trudna sprawa chyba najlepiej obserwować śluz bo wyliczenia z długości cyklu są chyba do D. Trzymam kciuki żeby się udało:) Madzia super że wszystko w porządku i jeszcze w dodatku dziewczynka rewelacja też bardzo bym chciała mieć dziewczynkę:) A co zdjęć i nagrania z usg to świetna sprawa moja koleżanka jest teraz w 6 miesiącu i oglądałam nagranie i foteczki, wrażenia niesamowite:) Agniecha dużo zdrówka ci życzę i twojej kruszynce:) Sikorka co do zwierzaków oprócz M mam suczkę spanielkę i obawiam się że jak kiedyś pojawi się dzidziolek w domu to będzie duży kłopot bo ona jest strasznie zazdrosna zarówno o mnie jak i o mojego M, więc będziemy musieli zastosować pomysł z lalką już na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Hej dziewczynki:) No jak tu sie gwarno zrobilo:))) Ale to bardzo dobrze. Bardzo lubie wchodzic na forum i czytac co tam u Was:) Madzia gratuluje:) Bedziesz miala córeczke - CUDOWNIE!!! Truskaweczka83 a co tam u Ciebie? Jak tam staranka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Agniecha1986 Tobie równiez gratuluje kruszynki:) Dbaj tam o siebie i malenstwo:) Dziewczyny kurde to ja juz zglupialam z ta owulacja:( Ja mam cykle 28-30dniowe, wiec zawsze intensywne starnka zaczynalam od 12dc. A teraz moze sie okazac, ze owulacje mam 10dc?? Biore od pewnego czasu wiesiolek na poprawe sluzu, dlatego czuje wieksza wilotnosc, ale nie wiem czy jest to juz sluz plodny?:( Nie wiem moze warto zainwestowac w testy owulacyjne?? Co sadzicie dziewczynki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
nie wiem czy nie szkoda kasy jeżeli jest śluz owulacyjny,sama nie wiem, prze jeden cykl sama używałam,ale nie wiem po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
śluz płodny jes bardzo ciągnacy i podobny do białka kurzego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci nika,że jakoś tak szybko to zleciało..u Ciebie też tak będzie nie obejrzysz się a i Ty będziesz tyle tyg w ciąży;)Trzymam Kciuki za jutrzejsze usg i koniecznie napisz co i jak i do tabelki niżej przeskakuj bo o ile dobrze pamietam to ma to nastapic po tym usg:) truskaweczka dziękuję bardzo:)Dokładnie ta płytka i zdjęcia to rewelacja:):)Ty kochana tez tam działaj żebś i Ty mogła ogladac swoje usg..Życzę tego bardzo i trzymam kciuki:) Mila dziękuję,to prawda cudownie że dziewczynka bo synek już jest:)Powiem Ci że mam znajomą,ktora nie mogła zajść w ciaze leczyła się u nas w Radomiu,jezdiła do warszawy i nic nie pomagało nie mogli znalzc przyczyny az w koncu okazało sie ze problem tkwi w jej M i podjął leczenie i powiem Ci że wreszcie jest zadowolona ze po tak długimmmmmmmmmm czasie odkryto przyczyne i teraz jest pełna nadziei takze i Ty głowa do góry wszytsko się powoli ułoży,wiem że najgorsze jest czekanie ale jeśli ma być nam wynagrodzone to warto:)Trzymam za Ciebei mocno kciuki,żebyś i Ty wreszcie mogła być w pełni szczęsliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
idii kochana i jak zdrowie,bóle przeszły? małej pozazdrościć jak tak ładnie śpi :) pozdrawiam i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, u mnie testy owulacyjne też się nie sprawdziły. Stosowałam przez kilka cykli i zawsze owulację miałam w/g testów wzorową a w ciąże nie zachodziłam. Jak wszystko odstawiłam to się w końcu udało. Co do zwierzaków to mam psa owczarka niemieckiego długowłosego na podwórku, ale on jest młody bo ma dopiero rok więc szaleje strasznie. Skacze na mnie jak się cieszy i zaczepia żebym się bawiła z nim. Teraz to się trochę boję żeby mi na brzuch nie skoczył, a widzę że bardzo teskni za tym, bo to ja zawsze się z nim bawiłam, czesałam i woziłam w aucie na wycieczki. No ale trudno, musi teraz iść trochę w odstawkę. W domu mam yorka, on ma 2 lata i jest wychowany z dziećmi, moja Ola to go ubiera w ubranka od lalek i wozi z koleżankami wózkiem ;-) on jest przeszczęśliwy wtedy. Tak się nauczył że jest strasznie za dziećmi i nigdy nie ugryzł nikogo. Myślę że zakup psa to dobry pomysł, ale jak jest już dziecko w domu. Co do mnie to w piątek idę na usg. Czuję się bardzo dobrze, gdybym nie robiła testów to bym nie wiedziała chyba że jestem w ciąży. Przy Oli też tak miałam. Tylko brzuch już widać :-( No ale trudno, do 9 miesiąca to będę niezły balon !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Mila pewnie że może tak być że owulacja będzie szybciej niż 12 dc ale może też być o wiele później więc kochana obserwuj śluz tak jak nika pisała ten płodny jest przezroczysty praktycznie i bardzo ciągnący:) Testy to dość droga sprawa a jak widzisz dziewczyny piszą że nie za bardzo skuteczne:( Co do staranek to tak jak pisałam wcześniej ten miesiąc spisuję na straty bo śluz płodny miałam wtedy kiedy chorowałam na grypę żołądkową i uwierz mi nawet pomimo tak wielkiej chęci posiadania dzidziolka nie dałam rady aby przytulać się z M, jedno przytulanko było przed chorobą i chyba z 2 dni przed płodnym śluzem więc ten miesiąc spisałam już na straty:(:( Ty działaj koniecznie korzystaj z armii M:) Nika pamiętam o obietnicy że po tym usg zmykasz na dół do tabelki więc pisz zaraz jak tylko wrócisz od ginka i uciekaj w dolną część bo na 100% wszystko będzie ok;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :-) dziewczyny jeszcze chyba sama w to nie wierzę ale jak narazie nie ma @ :-) zazwyczaj dostawałam z rana po nocy, ale zdarzało sie po południu, zaczekam a jutro rano zrobie test. A co do psa to ja mam pieska takie drobne 5o kg :-) nie mam go co prawda od szczeniaka,ale do dzieci jest kochany, wychowojemy synka mojego przyszłego M , ma 2.5roku, razem sie bawią, mały go wygania z legowiska i sam sie tam gramoli, albo włazi na niego i nawet kilka razy prawie zasnął na nim, taki słodki widok ;-) jest między nimi taka"komitywa" mały na niego "krzyknie" to on od razy sie słucha a ja se mogę...pogadać :-) ale......jak małego biorę na ręcę albo się z nim wygłupiam to szczeka i skacze, a małe i ciche to to nie jest, jest zazdrosny, tylko trudno określić o kogo, i własnie sie obawiam, że jak będzie maleństwo w przyszłości, to będzie też szczekał itp. no i jeszcze jedno, mój przyszły M po nowym roku chyba wyjedzie na jakiś czas za granice, i zostanę z małym i psem, i jakoś nie wyobrażam sobie siebie, małego ( a może i brzuszka) na spacerze z tym bydlaczkiem, bo na dworze juz taki spokojny nie jest...i z wielkim bólem serca rozwarzam oddanie go, mam chętnych dla niego juz od długiego czasu, czekaja na moja odpowiedź, ale nie mogę sie zdecydować.. Pozdrawiam i miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mój M to zazwyczaj miauczy...czasem szczeknie jak mu cos nie podpasuje;-) ale ciekawe jak będzie po ślubie haha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dziękuje dziewczynki za odpowiedź:) Zatem wstrzymam sie jeszcze z zakupem tych testów owulacyjnych. Kiedys je robiłam,ale nic z tego nie wyszło, poza zametem w głowie:) Dzis mam 10dc, wiec jeszcze sporo czasu do @. Wczoraj było przytulanko, a teraz chwilowa abstynencja az do srody, gdyz M ma ponowne badanie nasienia i wskazana jest conajmniej 48godzinna wstrzemięźliwość:( Mam nadzieje, ze nie okaże sie, iż w tym terminie wystapi u mnie owulacja...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Poza tym powiem Wam dziewczynki,ze ja zupełnie zgłupialam z tym śluzem płodnym:( Na serio w tym wszystkim sie gubie...:( Kiedys jak byłam na wizycie u ginekologa w 16dc, to powiedział,ze jestem juz jakies 2 dni po owulce, wiec wypadałoby na 14 dc. Poza tym ja nie zauwazyłam wczesniej u siebie takiego sluzu przypominajacego białko jajka kurzego:( zazwyczaj miałam albo dni suche albo dni bardziej wilgotne, tak w połowie cyklu, kiedy to uwazałam,ze zbliza sie owulacja. Kurde,a moze to we mnie jest jakis problem?? Moze ja nie mam sluzu płodnego?? Czy mozna to jakos sprawdzic badaniem lekarskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Magda pocieszę Cie też będę wyglądała jak balon :) truskaweczka trzymamy kciuki za ten cykl :) sikorka szkoda psiaka,ale moze uda Ci się go wytresować :) Mila ja powiem Ci tak,że miałam niedrożne jajowody i owulacja była,ale jajeczka nie miały wyjścia i nie miałam wtedy śluzu,po laparoskopi wszystko wróciło do normy,co nie oznacza,że u Ciebie też tak musi być,poobserwuj śluz ale śniegu napadało,trzeba sanki przywrócić do łaski :)...idę dzisiaj do notariusz podpisać umowę przedstępna na sprzedaż mieszkania,a zaraz potem do gina trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
jak masz dni płodne to lekarz podaczas badania gołym okiem zobaczy śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Nika to dopiero i aż 7 tydzień :) a Maleństwo pokazało sie na początku 6. Ogólnie czuje sie dobrze dzis rano wymioty miałam okropne ale co tam...przeżyję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kurde jakoś sie martwie:( Wstrzymam sie jeszcze do wizyty M u lekarza. Zobacze co powie dr na jego wyniki badań. Nie wiem czy uda mi sie teraz umówic tak na wizyte u ginekologa,aby trafic w potencjalne dni płodne. Dlatego chyba wstrzymam sie na wizyte w przyszłykm cyklu. NIka powiedz TY jak wyglada ta laparoskopia? Bolesna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
3 dziurki dwie po bokach jedna w pępku,kilka dni po zabiegu trochę bolało,ale chyba nie za bardzo bo 10 dni po była już ciąża,zabieg polega na nakłuwaniu jajowodów, u Ciebie może być wszystko ok,tylko wiem,że im wiecej się wie tym więcej można zadać pytań lekarzowi Agniecha dobrze,że Ci niedobrze :),męczące,ale do przeżycia ja mam mdłości coraz mniejsze,termin masz na połowe lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
O jej... dziewczyny coż to za produkcja!!! Witam sie z wami poniedziałkowo... u mnie zima pełną parą...śniegu a śniegu do tego mróz i sople wiszą już z dachu:) Ja czuję się super... mdłości już poszły sobie na dobre... brzuszek coraz bardziej się zaokrągla... chciałabym już znać płeć maleństwa:) w środe wizyta u lekarza...brrr troszkę się boję ale jestem dobrej myśli:) dziś zaczęłam 12 tc... względem OM. Mila odnośnie laparsokopi... to ja tez miałam mieć w październiku, ale dzięki Bogu udało się. Moja siostra miała ten zabieg kilka razy, i bodajże na drugi dzień była już w domu. Ale czy bolało, czy nie to nie wypytywałam. 3mam kciuki za staraczki... a ciązarówki niech aktualizują tabelki:) pozdrawiam kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
No ja pytam tak teraz teoretycznie,aby przy kolejnej wizycie wspomniec co nieco na ten temat ginekologi:) Zawsze lepiej wiedziec co i jak niż nie wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika termin mam na 18-07-2011 ;) ja to bym tylko zajadała sie bigosem :) Milla laparoskopia jest robiona pod znieczuleniem a potem prawie nie boli chyba ze jestes wrazliwa. No nic ide pracowac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....38tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....29tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100....21t.....11.04.2011.....córeczka......mazowieckie 6) Kituś.............14tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 11tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 11) Magda 130405........6tc....07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×