Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
no wysyp w tym roku piękny,oby tak dalej ja zmienię miejsce w tabelce po wizycie u gina za 2 tygodnie chyba,że nie wytrzymam i pójdę za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Mila biedulko tak mi przykro wiem co czujesz ja też za każdym razem przeżywam to samo- najpierw smutek potem złość ba wściekłość na wszystko i wszystkich a potem wyrzuty mam do siebie że co ze mnie za kobieta skoro nie mogę spełnić tego do czego jestem stworzona:( Widzisz ja też staram się o pierwszego kurczaczka mam 27 lat, trochę pewnie też w tym mojej winy bo zawsze nie był odpowiedni czas a to praca a to mieszkanie itd..... Ach trzymam kciuki za nowe staranka tym bardziej że żołnierzyki twojego M są dwa razy mocniejsze więc do boju:) i nóżki w górę;) Magda kurczę jak super a popatrz już mówiłaś że się nie udało ;) Trzeba jak widać mieć nadzieję do końca:) Gratuluję kochana:) Zdrówka ci życzę i twojej fasolce:) Rzeczywiście coraz mniej staraczek aż miło patrzeć ja dolna tabelka tak pięknie rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dziewczyny ja o 1 dziecko też długo walczyłam i urodziła 8 dni przed 30-tką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi37
Witam Was serdecznie.czytam topik od samego poczatku ale jakos nigdy nie odwazylam sie napisac.Moze z racji wieku...za dwa mies koncze 37 lat..Mam juz 2 dzieci prawie doroslych i staram sie po bardzo dlugiej przewie juz od 15 miesiecy.Ale nie o tym.Ten miesiac jakis taki dziwny byl.12dc mialam sluz z mala domieszka krwi i bule jajnikow na przemian,wprawdzie w tym miesiacu nie bylam na monitoringu ale w poprzednich kilku miasiacach bylam i owulacja zawsze objawiala sie tak samo wiec tym razem tez uznalam,ze to owulacja.15dc zaczelam brac luteine.w poprzednich cyklach lekarz zawsze mowil,zeby nie brac tak jak zawsze zalecaja przewaznie po owulacji do 26dc(cykle mam 28dniowe) tylko do terminu okresu i jak test wyjdzie negatywny to odstawic.Jednak na roznych forach wyczytalam,ze bierze sie do 26dc ,odstawia i czeka na okres badz jego brak i tak zawsze robilam,bralam luteine do 26dc a 28dc zawsze dostawalam okres.W tym miesiacu poraz pierwszy 2dc bardzo bolaly mnie brodawki,same az piekly wiec pomyslalam,ze moze jednak sie uda wiec bralam luteine do 27dc mimo iz bol i pieczenie brodawek przeszlo po jakis 4 dniach.test zrobilam 28dc i wyszedl negatywny wiec odstawilam luteine.dzis jest 30dc a mnie co jakis czas bola jajniki,tak kluja bo kilka sekund i przechodzi,do tego mam sluz prawie jak owulacyjmy taki rozciagliwy tyle ze nie calkiem przezroczysty.Sama juz zglupialam i nie wiem co sie dzieje.jak do tej pory okresu nie ma i od wczoraj zaczely bolec mnie piersi tylko po bokach.Czy moze ktoras z Was tak miala?pozdrawiam wszystkich i serdecznie gratuluje tym co sie udalo,zwlaszcza dzastinie i ni ka po tylu przejsciach oraz zycze tym ktorym sie nie udalo aby niedlugo byly tak samo szczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi37
przepraszam za blędy chociazby "bóle"itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi37
a brodawki bolaly mnie od 21 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi, ja też miałąm tak jak Ty z jajnikami i to już od 10 dc, a piersi przed samym spodziewanym okresem przestały mnie boleć, a w dzień terminu zaczęły boleć i na górze i z boku. Całkiem możliwe że udało Ci się zajść tylko test jeszcze nie wyszedł prawidłowo, wiem że niektórym dziewczyną wychodzi nawet pare dni po spodziewanym @. śluz też dostałam przed okresem, co prawda mało i nie taki jak przy owulacji tylką biały i rzadki. Jak masz możliwość to zrób sobie jutro bete, to już będziesz miała pewność bo już jesteś po terminie@. Jak by Ci się udało zajść to byłybyśmy dokładnie w tym samym czasie w ciąży bo ja też mam dziś dc. Pozdrawiam Cie i trzymam kciuki, daj znać jak coś się dowiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
maxi brodawki też mnie bolały od jeszcze przed terminem @ i śluz też miałąm owulacyjny,więc szanse są duze czego Ci życze :) co do wieku nie przesadzaj ja mam tylko 3 mniej :) a szkraba mam 4 letniego wiec też "późno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi37
nika a przestaly Cie pozniej bolec brodawki?mnie przestaly po 3-4 dniach teraz tylko bola piersi po bokach jak je dotykam.poza tym okres mogl mi sie przesunac przez luteine.nie biore jej dopiero dwa dni.bylam pewna po zrobieniu testu ze to nie ciaza bo od owulacji minelo ponad dwa tyg wiec juz powinien wyjsc.a teraz nie boli mnie brzuch jak na okres tylko jajniki na przemian,bol cos jak na owulacje tylko slabszy.zakluje chwile potrzyma i puszcza a caly czas czuje raz jeden a raz drugi jajnik.jesli jutro do wieczora nie dostane okresu to we wtorek zrobie bete.chociaz mam przeczucie ze nie bedzie okazji jej zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
przestały mnie boleć i chyba od 5 tc zaczęły mnie z powrotem boleć,a zbrzuchem lekko pobolewał mnie jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolał tylko jeden jajnik, zawsze lewy i czasami brzuch ale raczej na środku. Brodawki wcale mnie nie bolały i teraz też jakoś bardziej nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Hej dziewczynki:) NO dziś u mnie samopoczucie trochę lepsze:) Wczoraj przechodziłam chyba jakiś kryzys...byłam zła na wszystko i na wszystkich...no,ale najważniejsze, że dziś już jest lepiej...:) Truskaweczka83 nie wiedziałam albo nie doczytałam,że Ty również starasz się o pierwsze dziecko. Zatem obydwie walczymy Naszą pierwszą kruszynkę:) Mam nadzieje, że niebawem Nam się uda:) Ze trzeba zwyczajnie się wyciszyć i uspokoić,a będzie dobrze:) NO ja pokładam nadzieję, w pewnym sensie, w poprawie nasienia u Mojego M. Bo jak sama napisałaś jest poprawa. I nawet nie o połowę, ale ponad 10-krotnie, gdyż z 600tys w 1ml zrobiło się 10milionów w ml:) Może ta 50dniowa kuracja poprawiła jakość, ale jest potrzeba trochę czasu na to,aby armia była w pełni zdolna do zapłodnienia:) W każdym bądź razie wierze w to, że niebawem wszystkim staraczkom się uda i powędrujemy do dolnej tabelki, do reszty Naszych Kochanych kobietek:) NIka76 masz rację, że nie jesteśmy znowu jakieś stare i jeszcze mamy czas na dziecko. No, ale z drugiej strony dobrze, że staranka rozpoczęłyśmy trochę wcześniej skoro jak widać to wcale nie jest tak hop siup, jakby się mogło wydawać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Do Maxi38: Wydaje mi się, że każdy organizm reaguje inaczej. Ja do tej pory mam nabrzmiałe i obolałe piersi, a wczoraj dostałam okres. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, a jesteś już po terminie @ to najlepiej zrób betke. Ona da najbardziej wiarygodny wynik, a Ty przede wszystkim będziesz miała jasność sytuacji:) Trzymam mocno kciuki za Ciebie:) Mam nadzieje, że nosisz w brzuszku upragniona fasolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
właśnie ja kiedyś myślałam chce i mam a tu doopa mój to miał w 1ml 2 miliony zołnierzyków Twój to ma na prawdę armie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Madzia130405 dziękuję za wsparcie:) Powiedz mi jak Ty tam się czujesz? Kiedy wybierasz się do lekarza? Stosowałaś może w tym cyklu jakieś "sposoby" aby udało się zafasolkować??:) Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Do NIKa76: no trochę po podkurowałam, więc jak widać doszło do poprawy. Jak widać nie ma reguły. Bardzo często jest tak, że jak człowiek bardzo się stara, to psychika w jakiś sposób blokuje zafasolkowanie. Według jednak jednak najnowszych ustaleń WHO parametry Mojego M odbiegają jeszcze trochę od tych wymaganych. Ruch jest ok, ale ilościowo jeszcze troszeczkę brakuje. W całym nasieniu ma 50milinów, gdyż miał 5ml nasienia, a to wynik ok, ale przeliczając na na pojedyńczą jednostkę w 1ml ma 10ml, a norma jest od powyżej 15ml w 1ml, zatem jeszcze trochę brakuje... Czasami nawet się zastanawiam czy, aby w laboratorium nie popełnili jakiegoś błędu? W ciągu 50dni aż taka poprawa? Badania robiliśmy w dwóch różnych laboratoriach, ostanie w tych w którym Mój M. się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
grunt,że jest progresja i tego się trzymać,a psychika potrafi dużo zdziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Nika rzeczywiście nie jest jeszcze tak strasznie późno jednak tak jak Mila napisała dobrze jest zacząć jak najszybciej bo nie wiadomo jak długo to potrwa:) Mam nadzieję że w końcu się uda:) Mila to walczymy dalej i bierzmy fluidy ciążowe od kobietek z dolnej tabelki więc gorąca prośba tyle tam jest zafasolkowanych kobietek poprosimy o fluidy dla tej małej garstki staraczek;) Mila masz racje poprawa jest świetna więc do dzieła za parę dni:):):):) Maxi zrób sobie tą betkę będziesz miała czarno na białym, daj znać jaki wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, w sumie to ja nic nowego nie wymyśliłam w tym cyklu. Ale chyba pierwszy raz miałam taki mocne kłócie lewego jajnika 1 listopada, aż się zwijałam z bólu, a że było święto miałam męża cały dzień pod ręką i było przytulanko, przed tym kłociem, praktycznie w trakcie i po jeszcze trzeci raz, więc myślę że to zadziałało, nawet gdyby M. miał bardzo krótko żywotne plemniki, a ja krótką owulację to chyba nie było możliwości nie trafić, z taką dokładką :-) Ale tak jak mówię takie silne kłócie odczułam pierwszy więc udało się akurat upolować, a to u mnie było 10 dc, wiem że wcześnie, ale już za 2 dni czułam taką dziwną cieżkość w brzuchu i pomyślałam wtedy że chyba się udało, a cały ten czas lekko mnie jajnik kłół. Mam nadzieję że Wam się też uda tak jak mnie upolować tą konkretną chwilę. Mnie się wydaję że u mnie możliwość na zapłodnienie to jest dosłownie z godzinka, aletego wcześniej się nie udawało. Tym bardziej że moja koleżanka też miała tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ja zaszłam w 12dc i w zasadzie zawsze przed owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....36tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....27tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..20t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............14tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 11tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 11) Magda 130405.....3tc....07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
madzia a Ty już przed czy po usg połówkowym opowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....36tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....29tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..20t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............14tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 11tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 11) Magda 130405.....3tc....07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy tydzień ciąży to obliczyć z dnia ostatniej miesiączki czy z tyniku bety? Bo w/g bety zaczynam 4 tydzień, a w/g okresy 5 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 130405 lekarz liczy tydzień ciąży od pierwszego dnia ostatniego okresu, a dziecko wiadomo ok 14 dni młodsze :) Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tolanka, to ja w takim razie poprawiam tablekę: STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....36tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....29tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..20t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............14tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 11tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 11) Magda 130405........4tc....07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tolanka, to ja w takim razie poprawiam tablekę: STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....36tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....29tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..20t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............14tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 11tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 11) Magda 130405........4tc....07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Cześć babeczki:) Magda Tak... odliczamy tydzień ciązy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki:) a że dzidzi czasami młodsze to tak się zdarza:) z pewnością nadrobi wagą:) mi w pierwszym usg wyszło o 7 dni młodsze niż z terminu OM a na ostatnim usg tylko 3 dni. Lekarz powiedział że to nie jest duża różnica:) do lekarza pójdz za 2 tygodnie bo wcześniej nie ma sesu.. łykaj kwas foliowy i nic więcej. Dodatkowe witaminy nie muszą być ci teraz potrzebna a mogą spotęgować mdłości i wymioty... także tylko kwas foliowy... później lekarz zleci ci badania i wtedy powie co dalej:) jeszcze raz gratuluję i życzę zdrowych spokojnych 9 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×