Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Mila1801
Wiesz pewnie ciesża się Twoim szczęściem, bo nie sądzę,aby zyczyli komuś źle. Tylko ta radośc przeplata się z ich niepowodzeniami w staraniach o dzidziusia i dlatego zapewne nie wiedza jak okazać swoje uczucia w stosunku do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Byłam dziś u ginekologa. Troche mnie zmartwił, co prawda i wymiary i bicie serduszka się zgadza, jest bardzo ładne, ale mam lekkie "odwarstwienie" nie chciał mnie chyba martwić powiedział żebym była spokojna, dał mi luteine 2x dziennie i za 2 tygodnie mam przyjść na kontrolę. Powiedzcie mi czy to coś złego? Czy jest się czym martwić? Boję się że jak się nie poprawi to trafię do szpitala, albo coś gorszego jeszcze może się stać? Dajcie znać, może przechodziłyście już coś takiego? P.S. termin mam na 29 lipca w/g usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak patrze na to moje usg, to tak to wygląda jak by na górze zarodek się lekko odkleił, jest taki czarny paseczek nad nim. Kurcze martwię się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję: STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 3) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....38tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....29tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100....21tc.....11.04.2011.....córeczka......mazowieckie 6) Kituś.............16tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 13tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 12 tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10)nika76......9tc....05.07.2011....????....śląskie 11) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 12) Magda 130405........6tc..29.07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
madzia najlepiej zrobisz jak będziesz jak najwiecej leżeć,nic nie podnoś nawet 2 kg,a wszystko się samo zaleczy :) naprawdę leżenie to podstawa w ciąży gdy coś się dzieje i nie martw się na zapas bo to bardziej szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, tylko ja nie mam nawet kiedy poleżeć. Ciągle jest coś do zrobienia. Postaram się oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) sorki,że tak długo nie pisałam ale w domu nie miałam neta dzisiaj , a w pracy było duzo roboty więc jestem dopiero teraz. a więc byłam u lekarza i jest mała fasoleczka :-) za dwa tygodnie mam przyjść wtedy da mi skierowanie na badania, przepisał mi jakies tabletki na podtrzymanie ciąży ( nie pamiętam teraz nazwy, później Wam napiszę) wzięłam zaświadzcenie do pracy, a wiadomo,że kobieta w ciąży po nockach nie może pracować, a jak będą szopki odstawiać to wtedy wezmę zwolnienie. na zaświadczeniu napisał mi,że jestem w 5 tygodniu, co jest oczywiście niemożliwe. Wiecie co własciwie to wyszłam z gabinetu z takim "niedosytem" informacji, wydaje mi się, że od razu powinien mi dac skierowanie na badania,tym bardziej po tej martwej ciąży. mam zdjątko fasolki ale nie ma tam informacji ile ma mm itp. nie wiem czy tak ma być??? Kiedy powinno się założyć kartę ciąży??? Pozdrawiam Was gorąco, ja będę późno bo będę odsypiać nockę a na dodataek mam na 15 do pracy ale to ostatni weekend taki pracowity, bo w poniedziałek zanoszę zaświadczenie :-) Buziaczki i miłego dzionka :-) A jeszcze do tego mam skierownie na zabieg tego torbiela w przyszłym tygodniu muszę iść do szpitala, i znowu w pracy sie wściekną, bo ze 2 dni mnie nie będzie, ja na ślub w grudniu z łaską dostałam 2 dni wolnego.Chora praca ale ważne ,że jest, a umowę mam do kwietnia 2012r. Sama nie wiem co ja mam robić, czy zmienić lekarza, dziewczyny jak było u Was, jak wyglądała pierwsza wizyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM CZEMU TAK SIĘ ZROBIŁO ALE MIAŁO BYC TAK::: Witajcie dziewczyny sorki,że tak długo nie pisałam ale w domu nie miałam neta dzisiaj , a w pracy było duzo roboty więc jestem dopiero teraz. a więc byłam u lekarza i jest mała fasoleczka za dwa tygodnie mam przyjść wtedy da mi skierowanie na badania, przepisał mi jakies tabletki na podtrzymanie ciąży ( nie pamiętam teraz nazwy, później Wam napiszę) wzięłam zaświadzcenie do pracy, a wiadomo,że kobieta w ciąży po nockach nie może pracować, a jak będą szopki odstawiać to wtedy wezmę zwolnienie. na zaświadczeniu napisał mi,że jestem w 5 tygodniu, co jest oczywiście niemożliwe. Wiecie co własciwie to wyszłam z gabinetu z takim "niedosytem" informacji, wydaje mi się, że od razu powinien mi dac skierowanie na badania,tym bardziej po tej martwej ciąży. mam zdjątko fasolki ale nie ma tam informacji ile ma mm itp. nie wiem czy tak ma być??? Kiedy powinno się założyć kartę ciąży??? Sama nie wiem co ja mam robić, czy zmienić lekarza, dziewczyny jak było u Was, jak wyglądała pierwsza wizyta?? A jeszcze do tego mam skierownie na zabieg tego torbiela w przyszłym tygodniu muszę iść do szpitala, i znowu w pracy sie wściekną, bo ze 2 dni mnie nie będzie, ja na ślub w grudniu z łaską dostałam 2 dni wolnego.Chora praca ale ważne ,że jest, a umowę mam do kwietnia 2012r. Pozdrawiam Was gorąco, ja będę późno bo będę odsypiać nockę a na dodataek mam na 15 do pracy ale to ostatni weekend taki pracowity, bo w poniedziałek zanoszę zaświadczenie. Buziaczki i miłego dzionka :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
sikorka jeszcze raz gratulacje,wiek ciąży liczy się od ostatniej @ więc jesteś tydzień po + 4 tygodnie kiedy powinna być więc jest 5tc,faktyczny wiek ciąży jest 2 tygodnie młodszy,ja dopiero w tym tygodniu miałam założoną karte ciąży,więc się tym nie przejmuj,tabletki to albo luteina albo dufhaston,na zdjęciu powinno być Crl i to jest wielkość ciaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Madziu myśłę ze nie masz powodów do obaw... to co widziałaś to mogło być ciałoko żółtkowę... takie cos co produkuje progesteron i podtrzymuję fasolkę przy życiu:) ja też się przestraszyłam na 1 usg bo wyglądało to tak jakby dziecku sie coś odkleiło...ale śmiało zapytałam lekarza i on mi powiedział co to takiego:) z czasem przybierze to okrągły kształt i będzie wyglądać jak malutka piłka:) nawet teraz jak byłam na usg to piłka jeszcze jest ale już powoli zanika bo teraz wszystkim zajmie się łożysko:) spokojnie nie masz powodów do obaw:):):) Pozdrawiam was dziewczynyki i życzę miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg24
Magda 130405 ..ja tak miałam w 6 tyg pierwszej ciazy tylko ze ja krwawilam,pojechałam do szpitala.Dostałam duphaston i luteine w zastrzyku i bralam to do konca ciazy.Wszystko bylo ok tylko trzeba sie oszczedzac i lezec z noziami na poziomie macicy aby krozenie było lepsze i macica sie ukrwila.Dzis mam 4 letnia Emilke i druga dzidzie w drodze:) Powodzenia i wiecej odpoczynku.Podkreslam ze od tego 6 tyg.bylam na l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka nie przejmuj się, mi dalej nie założył karty a już kończę 13 tydzień ciąży, powiedział, ze na następnej wizycie 9.12 założy, karta nie jest taka ważna, badania mam ze sobą nosić jakby coś, mam je cały czas przy sobie. Wyszły ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori25
Hej dziewczyny,czy moge prosic o pomoc???ostatnia miesiączke miałam 25.11. cykle mam 25 dni.zrobiłam 3 testy i byly pozytywne.Poszłam do gin.i po zrobieniu usg powiedział ze nic nie widac jeszcze i ze mam przyjsc za 2 tyg.zrobiłam bete 11 dni temu i była 936. czy to nirmalne?? który tydzien bede?? bo juz sie pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dori chyba ci się troszkę daty pomyliły:) 25. listopad był 9 dni temu:) jeśli ostatni okres miałaś 25 października a dzidziusia na usg widać jeśli beta wynosi ok 4000-5000.. więc poczekaj jeszcze na pewno się pokaże na usg:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie dziewczyny! Trochę się uspokoiłam, wczoraj takie miałam nerwy w sobie że schudłam prawie 2 kg! Już prawie 54 kg ważyłam, a dziś rano 52 kg ;-( Lekarz sam mi powiedział że się lekko odwarstwiło, więc w moim przypadku to chyba jest jakiś powód do zmartwienia, a wizytę mam już za 2 tygodnie. Co do karty ciąży to będę miała założoną dopiero za 2 tygodnie. Mój szkrab ma 0,37 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori25
25 .10 SORKI POMYŁKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori25
we wtorek mam do gin.wiec powinno juz byc widac,bhcg robilam w zeszłym tyg.we wtorek wiec to 2 tyg bedzie w ten wtorek..powinno juz byc widac na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie :-) Ten lek to jak pisałyscie duphaston.Troche mnie uspokoiłyście :-) juz nie mogę się doczekać kolejnej wizyty...tak sie martwię, żeby tylko wszystko było w porządku...teraz własnie jestem w pracy od 15, gdzie o 7 rano zeszłam z nocki, jestem wykończona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jescze jedno kobietki, na próbe oddałam mojego psiaka do takiego starszego pana, który ma mały domek i działkę wokół. Pies od razu inaczej u niego sie zachowuje, słucha się, nie szczeka, nic nie psoci w domu, jesszcze go nie odwiedzałam, bo tak bedzie najlepiej, jak nie bedzie mnie widział przez dłuższy czas, ale czas mam kontakt z tym panem i jest dobrze, cieszę się ,że trafił w bardzo dobre ręcę :-) bo teraz gdy maleństwo w drodze to nie dałabym rady z dwójką dzieci i z nim.Podejrzewam ,że tam zostanie, ale będę go odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Sikorka rozumiem że praca jest bardzo ważna jednak kobietko teraz odpowiadasz za dwoje więc myślę że nie ma co się zastanawiać i zmykaj na zwolnienie jak najszybciej. Trzyma kciuki za ciebie i kruszynkę:) A co do pieska to dobrze że udało ci się znaleźć porządny dom dla niego bo rzeczywiście dwójka dzieciaczków i czworonożny psotnik to bardzo dużo:( Kurczę powiem ci że sobie nie wyobrażam jakbym musiała oddać swoją sunię mam nadzieję że do tego nie dojdzie i jeśli kiedyś pojawi się dzidziolek to go zaakceptuje i zostaniemy we czwórkę:) Ja laseczki czekam na @ powinna jutro przyjść i zacznę od nowa staranka mam nadzieję że tym razem żadne choróbsko nie pokrzyżuje nam planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
truskaweczka trzymam kciuki cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :-) ta zimną śnieżną niedzielę :-) A ja znowu w pracy ...bez komentarza ale juz niedługo ... w poniedziałek zaniose im to zaświadczenie i koniec tego wszystkiego, bo to nie praca tylko obóz pracy...wczoraj jeszcze sie dowiedziałam,że koleżanki-( kierowniczki) kuzynka zmarła a ona bedzie szła na pogrzeb i mówi do mnie tak...: że z wtorku na środę po nocce będę musiała pociągnąć drugie 8 godz. ( czyli łącznie 16 bez przerwy) masakra!!! Gdyby nie to,że to wszystko po układach i płacone mam za każdy dyżur ( czyli tyle ile wypracuje to mi za to płacą) więc czasem to nawet mogę zarobić podwójną wypłatę...to juz dawno by mnie tu nie było, i mieliby pozamiatane!!! ale ileż to mozna...w szczególności teraz kiedy muszę tak uważać na Siebie. Truskaweczka trzymam kciukasy za nowe staranka, na pewno się uda:-) a jeśli chodzi o pieska to z suczkami jest troche inaczej niż z psami, są bardziej opiekuńcze, a ja swojego psiaka nie miałam szansy do końca nauczyć jak sie zachowywać w domu, bo ja go znałazłam jak juz był dorosły...a kidyś maiałam suczkę, która tez była o członków rodziny zazdrosna, ale jak ktoś przychodził z dzieckeim np. malutkim to siedziała przy nim i pilnowała, jak moja ciocia przewijała córeczkę, to sunia rwała sie żeby ją "umyć" jak to suczki myją szczeniaczki...a jak mała była na kanapie my siedziałyśmy obok, a mała chciała zejść z kanapy, to suńka stanęła przed nią i popychała spowrotem na kanapę, taki slodki widok:-) Także Truskaweczka nie musi być tak źle, może sie okazać ,że bedziesz pomocnika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
sikorka daj te zaświadczenie na 100% szkoda Twojego zdrowia a przede wszystkim dzidziolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Sikorka dziękuję za pocieszenie bo naprawdę nie potrafiłabym jej oddać:( Może rzeczywiście będzie dobrze i będę miała czworonożnego pomocnika:) A ty koniecznie uciekaj z tego obozu:( Dziękuje bardzo wam za kciuki, nie wiem co jest ale dzisiaj jest 5 grudzień a @ nie przyszła. Poczekam jeszcze dwa dni i pomyślę jednak nie liczę na nic bo nie mogłabym mieć takiego szczęścia żeby się udała, bo w tym miesiącu musiałby to być tzw złoty strzał:) Buźka kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję: STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 3) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....38tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....29tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100....22tc.....11.04.2011.....córeczka......mazowieckie 6) Kituś.............16tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 13tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 12 tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10)nika76......9tc....05.07.2011....????....śląskie 11) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 12) Magda 130405........6tc..29.07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Cześć dziewczynki:) Co tam u Was nowego słychac? Sikorka2112 mam nadzieje,ze dzis dalaś zaświadczenie w pracy i wreszcie będziesz mogła odpocząc od tego obozu pracy. Na Twoim miejscu to razem z tym zaświadczeniem dałabym od razu zwolnienie lekarskie, aby mieć od tego wszystkiego świety spokój. Truskaweczka83 co tam u Ciebie? Mam nadzieję, że wstręciucha @ sie u Ciebie nie pojawiła i udało się:) Jak to dobrze napisałas tzw. " złoty strzał" - raz, a dobrze:) U mnie dziewczynki na razei bez jakiś wiekszych zmian. Dziś mam 17dc, wiec do okresu jeszce jakieś dwa tygodnie. W przyszłym tygodniu ide na wizyte do ginekologa. Ostatnio Mój M była na wizycie u androloga, który powiedział,ze skoro badanie plemniczków sie poprawiło to nie ma sesnu robić in vitro. Dodał mu jeszcze jakis lek na zwiekszenie ilośći nasienia i za dwa miesiace po zakonczonej kuracji kolejna wizyta. Z usg wyczytał natomiast,ze przyczyna może tkiwc w tym,że Mój M miał w młodosći zapalenie dróg moczowych i zostały jakies pozosłatości. To nic powaznego, bo bardzo zcesto tak sie zdarza, jednak jest to umiejascowione w przypadku MOjego M w miejscy, gdzie maja ujscie plemniczki i zapewne w zależnosci od opuchlizny, która pod wpływem róznych czynników każdego dnia, może mieć rózna wielkosć, zalezy iklośc nasienia. Wiadomo,ze im opuchlizna wiekśza tym bardziej blokuje ujście i nasienia mniej. No,ale na razie dostał leki oraz witaminki na zmniejszenie tego obrzeku i miejmy nadzieje,ze bedzie lepiej. W tej chwili z tymi parametrami jakie ma M kwalifikujemy sie na inseminacje, a jest to zabieg o wiele mniej inwazyjny w organizm kobiety niz in vitro ( polega tylko na odseparowaniu odpowiednich plemników i skróceniu im drogi dotarcia do komórki jakowej u kobiety- zatem odbywa się wewnatrz organizmu), no i może to głupio zabrzmi,ale także jest o wiele tanśzy, gdyz koszt to ok. 800zł. Troche sie uspokoiłam i wyciszyłam, po tej ostatniej wizycie u lekarza M. Na koniec powiedział mi, oczywiscie w zartach, ze albo droga naturalną, albo drogą trochę wspomagana przez medy cynę,ale w 2011 roku zostane mamą:) Zartował,że wyczytał to w horoskkopie, ze rok 2011 nalezy do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Mila u mnie narazie cisza:) Czekam cierpliwie do 8 grudnia bo poiwem ci pomimo że na nic nie liczę w tym cyklu to mała iskierka zapłonęla:) co chwilę chodzę do łazienki myśląc że przyszła@ ale nadal jej nie ma:) Nic mnie nie boli za bardzo tylko sutki troszkę:) i spuchłam w brzuszku ale to u mnie objaw na @. No cóż zobaczymy. Mila no widzisz 2011 jest twój, życzę ci abyś jednak nie musiała poddawać się zabiegowi. Wykorzystuj M ile wlezie może jakaś kijanka w końcu dopłynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :-) Dzisiaj dałam zaświadczenie :-) no teraz słuchajcie: U nas w pracy mamy szefową i kierowniczkę, no i gadałam na samym początku z tą szefową...i ona nawet się ucieszyła...pgratulowała mi itp, i powiedziała, że mam iść na zwolnienie, więc ja powiedzialam,że jeszcze krótki czas mogę pracować na dzień dopóki kogoś nie znajdą, bo nie chcę dziewczyn zostawić, bo mimo wszystko jako jedyna w tej firmie chcę być w porządku, i poszłyśmy do kierowniczki...i się zaczęło...słuchajcie jakie wiązanki szły to nie macie pojęcia, aż szefowa ją uspakajała..." k..... ja pi....... przez Ciebie jesteśmy w czrnej du... bo zachciało Ci się ciąży...ja pi....k.... h... z tym wszystkim", więc ja jej mówię, zeby się tak nie unosiła bo sie zadławi hihi ,że nie będę jej się pytać kiedy mam zakładać rodzinę itp. Tym bardziej ,że mogła się z tym liczyć, bo od samego początku wiedziała o ślubie i mogła sie domysleć ,że przyjdzie czas i na dzidziusia. ale co tam ja się nią nie przejmuję, ja się zachowałam w porządku. A oewnie jeszcze do świąt pójdę na zwolnienie, bo szefowa sama powiedziała, że przy kompie siedzieć tyle nie moge ( a oni podejrzewam "srają" teraz w gacie ),żeby ktoś ich nie podpieprzył. Dobrze im tak, za takie traktowanie pracowników!Może w końcu zaczną szanować pracowników! A ja w końcu mam normalne zmiany i mogę odpocząć tyle ile trzeba :-) No dobra koniec gadania o tych debilach bo szkoda tylko nerwów. Truskaweczka cały czas trzymam kciuki za "złoty strzał" :-) Mila na pewno w końcu sie uda :-) Oby w tym roku rozdział STARACZKI zniknął z tej tabelki i wszystkie razem rozpoczniemy nowy rok od oczekiwania na maluszki :-) POZDRAWiAM I BUZIACZKI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 3) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....38tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....31tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100....22tc.....11.04.2011.....córeczka......mazowieckie< br /> 6) Kituś.............16tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 13tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 12 tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10)nika76......9tc....05.07.2011....????....śląskie 11) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 12) Magda 130405........6tc..29.07.2011........????.........śląskie< br /> ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×