Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
super!!! słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Aktualizuję :) STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 3) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....38tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....29tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100....21tc.....11.04.2011.....córeczka......mazowieckie 6) Kituś.............16tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 13tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 12 tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10)nika76......9tc....05.07.2011....????....śląskie 11) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 12) Magda 130405........6tc....07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Gratulacje wszystkim zafasolkowanym!!! :):):) Ja byłam w poniedziałek na wizycie i gin powiedział, że wszystko w porządku tylko mężuś nie zadowolony bo nie dał mu dokładnie pooglądać maleństwa :):) Już nie muszę brać leków tylko witaminki :) Powiedzcie czy was gin bada ginekologicznie czy robi tylko usg?? bo ja miałam do tej pory tylko USG dopochwowe (ostatnio miałam mieć zwykłe ale stwierdził, że lepiej jeszcze zrobić takie) ale nie badał mnie ginekologicznie i nie wiem czy to dobrze czy nie? może w takim USG wszytko dobrze widać i nie ma potrzeby ?? A co do wagi to ja 3 tyg temu (w 13 tyg.) ważyłam mniej niż przed ciążą teraz mogę coś więcej zjeść ale w kilku porcjach bo jak za dużo na raz to mam uczucie jakby żołądek nie wyrabiał z trawieniem :(:( Trzymajcie się cieplutko w te mroźźźźźźźźźźne dni Buziaki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
asia ma termin jutro :) a za nią za chwilę ewa :) Kituś jak nie ma potrzeby bo na nic się nie uskarżasz to ginekolog nie bada,a co do usg,ja ostatnio miałam już robione normalne usg,a mam brzuszek spory,wiec się zdziwiłam,że już będzie i widac i było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dzastina wstawaj i pisz!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Tak z innej beczki, powiedzcie mi czy w ciąży pijecie kawe i np. gdy boli Was głowa to jakie tabletki łykacie? Bo mnie wczoraj bolała głowa i wzięłam połowe ibupromu, bo nie miałam nic innego w domu. Pierwszy raz mnie głowa zabolała w ciąży. Może dlatego że dawniej piłam po 2 kawy dziennie, a teraz nie mam na nią ochoty? Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
magda piję kawę rozpuszczalną,ale teraz minie smakuje i piję 1 przez pół dnia,ja na bół głowy biorę apap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dzień Dobry babeczki:) Madziu ja czasami się napiję kawy ale to że tak powiem od święta:) A tabletek nie wolno, mozesz tylko apap i bo jest na paracetamolu. No wiec dzidzia ma 4 cm waży 59 gram. Kość nosowa obecna, przezierność karkowa 1 mm i wszystko jest w jak najlepszym pożądku. Serducho wali 157 uderzeń na minutę. Całe usg trwało 20 minut, a dziecię me sobie spało porzez 15 minut... lekasz kombinował i cisnoł mnie po brzuchu żeby wstało... łaskawie na 5 minut przed końcem zaczęło sobie fikać i brykać... a usg miałam brzuszne nie dopochwowe... wrażenia niesamowite! Coś wspanialego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dzastina super wiadomości,teraz to już z górki poleci,byłaś na 3d usg,te badanie to chyba prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
nka tak.. to min badanie prenatalne ale ze względu że usg nie poazało nic co mogłoby niepokoić lekarza, nie zlecił mi dalszych badań... usg miałam robione w 2 d , 3 d i 4 d... to 4 d najfajniejsze bo już dziulka całego widać... ale za maleńki by go podziwiać. 4d w 28 tc jest najpiękniejsze bo to normalnie patrzysz na swoje dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ja nigddy nie miałam 3d,teraz ze względu na wiek powinnam mieć zrobione usg prenatalne,ale zobaczymy co mi lekarz powie,a płytkę masz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Dzastina to świetne wieści:) Rzeczywiście teraz już z górki:) Miałam przyjemność oglądać takie nagranie z usg 4d super sprawa chociaż dzidziolek spał ale i tak warto:) U nas można takie badanie zrobić u jednego lekarza koszt 160,00 jednak naprawdę warto i dla spokoju i dla wrażeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ja płaciłam za usg 200 zł ale na prawde warto... dla spokoju i oczywiście sama przyjemniść sobie popatrzeć:) Nika jeśli wiekiem się kwalifikujesz to te wszystkie badania masz za darmo... lekarz powinien ci je zlecić a jak nic nie powie to go podpytaj:) i pamiętaj że te badania robi się między 11 a 14 tygodniem ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
A no i płytkę mam oczywiście i dużo zdjęć... nawet kilka filmików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Hej dziewczynki:) Dzastinko jak się cieszę twoim szczęściem:) Z maleństwem wszystko jest dobrze i zdrowo się rozwija:) Podziwiałam dzisiaj twoje zdjęcie z wczorajszego usg na nk:) CUDOWNE!!!:) A ja Kochane znowu mam dylemat:( Trochę się martwię:( Wczoraj Mój M powtarzał badanie nasienia po 70dniowej kuracji witaminowej. I niestety wyniki od ostatniego badania spadły...:( Wtedy, gdy robiliśmy badanie w 50dniu kuracji miał w 1ml 10milionów plemników, w tym o ruchu zdolnym do zapłodnienia 35% czyli ruch w normie. Fakt, że był to ruch postępowy wolny czyli typ B,ale zawsze zdolny do zapłodnienia. Natomiast dziś wyniki przedstawiają się następująco: w 1ml nasienia 7,5 miliona plemników, a w tym plemników zdolnych do zapłodnienia 30%. Więc w porównaniu do poprzedniego badania jest spadek...:( Wiem,że niby nadal jest wzrost biorąc pod uwagą to pierwsze badanie sprzed 70dniu kiedy to miał tylko 600tys plemników w 1ml i ruch na poziomie 7%, ale miałam nadzieje,ze skoro ostatnio tak mile się zaskoczyłam , to teraz będzie tak samo, a tu niestety...:( Jedyny plus jest taki, że pojawiły się pojedyńcze plemniki o ruchu postępowym szybkim czyli typ A, którego w poprzednich badaniach w ogóle nie było. No i morfologia się polepszyła, gdyż nastąpił również 4% wzrost plemników o budowie prawidłowej, bez żadnych zniekształceń w budowie:) Powiedzcie mi dziewczynki co ja jeszcze mogę zdziałać z tymi żołnierzykami M? Jak poprawić ich jakość? Może Wy znacie jakieś witaminki warte polecenia? Czemu te parametry są tak chwiejne? Czy wykonanie badania kolonoskopii u Mojego M na kilka dni przed badaniem nasienia i zażywanie silnych leków przeczyszczających mogło mieć wpływ? Z góry dziękuje za odpowiedź Wam Kochane dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
nie miał jakiejś infekcji ostatnio? jeszcze nie powinien klejnotów przegrzewać,kąpać sie w gorącej wodzie,nosić za ciasnych gatek,kiedyś szukałam dla szwagra i znalazłam preparat polepszający jakość nasienia tylko trochę kosztowny :) Dzastina też bym chętnie zobaczyła Twojego maluszka jak mozesz to daj znać argos1ster@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Nika mi zaczął robić przez brzuch ale chyba przez mój tłuszczyk :) stwierdził, że jeszcze zrobimy dopochwowe żeby lepiej było widać wszystko :) A co do kawki to ja przed ciążą piłam 1 lub 2 kawki rozpuszczalne z mlekiem i cukrem a przez ostatnie 3 mies. wogóle mi nie podchodziła i na sam zapach było mi nie za bardzo ; teraz jak mam ochotę to sobie piję czasem co 2 dni (czasem parzoną czasem rozpuszczalną) ale gin powiedział, że jak boli mnie głowa (ja mam niskie ciśnienie) to żebym sobie wypiła bez obaw Kurczę fajnie z tym Usg w 3, 4 D ja oglądam maleństwo na normalnym ale i tak jest cudowne :):):) Buziaczki trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny na sam wieczór :-) Dzastina to fajniuchno,że mogłaś sobie podejrzec maluszka, to musi byc wspaniałe uczucie ;-) A ja jutro ide do lekarza, jestem ciekawa co on mi tam powie. Ale wiecie co...mam takie humory...wszystko mnie denerwuje...o pracy nie wspomnę...jak taka nastolatka, której nic nie odpowiada, a na dodatek cały czas bym spała, do tego stopnia,że w pracy na fotelu przysypiam :-) Tez tak miałyście??? A w ogóle to wiecie co, będę miała problem z praca jak cholera, dlatego,że pracuję na trzy zmiany, wiadomo ,że kobieta w ciąży w nocy nie może pracować, a sytuacja jest u nas taka,że jest nas ogólenie 6 osób, z czego 1 jest na macieżyńskim, a dwie na długich zwolnieniach i nie wiadomo kiedy wrócą, więc zostały nas trzy, i riobimy NONSTOP! jak oni sie dowiedzą,że ja w ciąży jestem to zadowoleni nie będą, mogę pracować doóki dam rade, na dzień i popołudnia, ale...jest pytanie...oni wiedząc ,że jestem w ciąży to mogą mnie zwolnić prawda??? tylko jeśli przyniosę zwolnienie to nie mogą? nie wiem jak mam to zrobić, bo jak ja pójdę na zwolnienie to 2 dziewczyny będą robić po12/h bo nikt tu nie chce pracować...porażka, a ja nie mam zamiaru poświęcać zdrowia mojego mojego maleństwa. Kobietki jak to jest z tymi zwolnieniami itp??? muszę coś zrobic bo na święta bedzie bardzo dużo pracy, i bedziemy robić nawet 12/12 albo 8/8, a ja nie znajdę siły na to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena:))
witam:) odnalazlam to forum poniewaz potrzebuje porady :)) dzis odebralam wyniki bhcg wynik wynosi 7 okres spoznia sie tydz a wszystkie dni plodne staralam sie o dzidzie :) szukalam odp na roznych forach i wszedzi pisza co innego ze dopiero od 16 ciaza a jeszcze gdzie indziej ze juz od 5 wiec juz sama nie wiem a nie chcialabym sobie uroic ciazy yhh prosze o pomoc .dziekuje pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam was kobietki:) Marlena w każdym laboratorium są inne normy powinnaś mieć podane normy na wyniku nie chcę cię martwić ale skoro okresu nie masz już od tygodnia to raczej wynik powinien być wyższy ale nie bierz tego do serca, dziewczyny na pewno też jeszcze napiszą ci co na ten temat myślą. Sikorka z tego co ja się orientuję to nie ma znaczenia czy przyniesiesz zwolnienie czy nie, powinni się cieszyć że pracujesz no chyba że jesteś zatrudniona na czas próbny krótszy niż miesiąc to umowa wygasa. Jeśli masz umowę o pracę na dłuższy czas to nie mogą cię zwolnić:) Mila kochana nie przejmuj się i tak jest lepiej niż było za pierwszym razem. Działajcie to najważniejsze. A nie pytałaś lekarza dlaczego tak się stało że wynik jest taki jaki jest i czy te tabletki miały jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Truskaweczka83 Jutro mamy wizyte u adrologa,wiec zapewne cos powie. Ale szczerze powiedziawszy, jesli teraz nastapił jakikolwiek spadek, to wolałabym,aby zobaczył tylko ten pierwszy wynik, kiedy była tak znaczacy wzrost z 600tys na 10 milionów:) No,ale cóz... dzwoniłam do dziewczyn od siebie z pracy i powiedziały mi,że koloniskopia moze miec wpływ. Stres i rózne leki podczas pobytu w szpitalu, głodówka kilkudniowa oraz leki przeczyszczające moga mieć znaczacy wpływ. teraz dopiero sobie uswiadomiłam,ze juz podczas wypisu ze szpitala miał gorszą morfologie krwi, a lekarze powiedzieli,ze to przez ta głodówkle i leki, gdyz brakowało wartosci odzywczych,a niestety zabieg kolonoskopii ma to do siebie,ze przez kilka dni trzeba głodować i stosowac dosyc silne, przepsiane przez lekarza specyfiki przeczyszczajace, aby wynik był w miare miarodajny i jak najbardziej precyzyjny. Zobaczymy co sie okaze w najblizszych dniach. Zapewne po kilku tygodniach powtórzymy badanie. Witaminek nie mamy zamiaru odstawic, gdyz sa brane w odpowiednich dawkach i jescze nikomu nie zaszkodziły:) No,ale jakos tak mi troche smutno...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Nika79a cóz to z pearat poprwający nasienie i jakie dał efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
sikorka nie mogą Cię zwolnić w ciąży jesteś pod ochroną,o ile nie pracujesz o umowę na dzieło i nie jesteś na oktesie próbnym któtszym niż miesiąc,lepiej przynieść zaświadczenie od lekarza,bo gdy pójdziesz na L-4 będziesz miałą wypłacone 100% a nie 80 Mila powiedz dokładnie co Twój M bierze za witaminki lekarstwa,cz miał robiony posiew? ten preparat to Babystart Proxeed Plus,ale niektózy twierdzą,żz można brać samą l-karnitynę + witaminy jakie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Sikorka2112 W ciazy jesteś chroniona, dlatego nie moga praktycznie nic Ci zrobić. No chyba,że masz umowe o dzieło lub krótszą niż miesiać, wiec wówczas działa to na korzysc zakładu pracy. Ja proponuje Ci isc na zwolnienie i niczym sie nie przejmować. Wiem,że szkoda tych pozostałych dziewczyn, które bedą musiały tyle pracowac, ale nie powinnas narazac siebie i malenstwa na tak niekomfortowe sytuacje, a tym bardziej prace w nocy. Zakład pracy zawsze moze zatrudnic kogos na zastepstwo, tylko zapewne nie robia tego,bo skoro mozna wykorzystac na maksa pozostałym pracowników, to po co tracic na darmo pieniadze. Idż MOja Droga do lekarza i popros o zwolnienie lekarskie, jesli bedzie coś mówił, to przedstaw mu swoja sytuacje i na pewno sie zgodzi:) Wówczas bedziesz miała płacone 100%,a nie tak jak zazwyczaj bywa na normalnych L4 tylko 80%. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Nika79 Treaz sama skomponowałam Mojemu M odpowiedni pakiet witamin, oczywiscie po odpowiednich konsultacjach z lekarzami i informacjach telefonicznych. Zazywa teraz dwa razy dziennie ( rano i wieczorem) : SELEN z witaminą E, magnez B6, żelazo, witaminke C, kwas foliowy oraz mace tj. taki preparay który podobno zwieksza ilośc i jakośc nasienia. Natomiast wieczorem zamiast kwasu foliowego oraz macy zazywa tylko SALFAZIN oczywiscie z pozostałymi witaminkami:) A ten preparat o którym wspomniałas to jakie przyniósł efekty? Wiesz cos na ten temat? ja własnie słyszałam, że L-karnoityna jest dobra i zamierzam mu ja klupic, ale chciałabym ta 1000mg, a ostatnio w zadnej aptece nie mogłam jej znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
NIka79 Zapomniałam jeszcze dodać, ze miał robiony posiew oraz badanie specjalne w kierunki chlamydii na poczatku listopada i wszystko było ok. Miał równiez robione badanie urologiczne i andrologiczne oraz usg i tez wyszło wszystko ok, niema zadnych wab budowy czy jakis zylaków. Nie wiem własnie co sie stało,ze tak zmalało. Wiem,ze to dobrze w porównaniu z tym co było, no ale zawsze...:( Tym bardziej,ze byłam przekonana,ze te witaminki nie pomoga albo M ma jakies problemy z płodnościa, lub o prostu ma taka genetyke i już...a;e jesli tak podkoczyło wówczas z 600tys do 10milionów w ciagu 50dni kuracji to widać,ze jego organizm jest w stanie wyprodukowac wiekszą ilosc plemników, tylko widocznie ejst cos co musimy wykluczyć w jego diecie ew, zyciu, co niekorzystnie wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
czytałam na forach i pisały dzieczyny,że po 2-4 miesiecy zaszły w ciąże,a wyniki bardzo sie poprawiły,wydaje mi się,że do tego co masz dodaj tą karnitynę,poprawia ona ruchliwośc plemników,a spróbókj poszukać w sklepie sportowym gdzie są używki dla sportowców,dużo owoców i warzyw w diecie,bardzo ważne śa płyny 1,5 litra nadzień,ale nie musi to być woda może być maślanka,jogurty soki owocowe i warzywne,zero gorących kąpieli i sauny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
mój gin przepisał mojemu testosteron,a szwagrowi to samo urolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
A szwagier zadowolony z efektów tego leku co zakupił? Bo caly czas sie zastanawiam nad sensem jego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Mila najpierw sobie dokup tą l-karnitynę bo ona jest głównym skladnikiem tego leku,ja to kupiłabym ten drogi preparat w ostateczności jak wszystko inne by zawiodło :) a szwagier nie wiem oni są dziwni w ogóle nic nie mówią na ten temat,byli w klinice leczenia niepłodności,ale zero słowa na ten temat,a teraz jak jestem znowu w ciąży,to już w ogóle zero kontaktu,ani razu mi nie pogratulowali moich ciaż,po ostatnim poronieniu szwagierka powiedziała mi,że ja mam szczęście bo przynajmniej umiem zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×