Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość kladia
ah nie dodałam, że dzisiaj zaczynam dokładnie 6 tydzien według ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznyproblemzezdrowiem
witam, mam nadzieje ze choc troszke mi pomozecie.. wlasnie kilka miesiecy temu dowiedzialam sie przez wyniki morfologii (tsh) ze mam niedoczynnosc tarczycy (wynik 6,6) niestety przez problemy zyciowe zignorowalam te wyniki..... ostatnio okres mialam 8grudnia 2010 dzis to moj 45 dzien cyklu (zwykle mam nieregularne od 29 do 34 dni) podejrzewalam ciaze gdyz mialam jedna sytuacje gdzie moglo dojsc do zaplodnienia ale przy tarczycy uwazalam ze to niemozliwe, chociaz mam niektore objawy ciazowy jak np: duzo bialego sluzu, czasami lekkie mdlosci, glupie zachcianki, podwyzszona tem. ok 37-37,2st bolesnosc piersi, czestrze oddawanie moczu i zazwyczaj wieczorne skurcze podbrzusza zrobilam test ciazowy (UniTest) wyszedl negatywny, wiec mysle ze ciaze mozna wykluczyc zostaje ta nieszczesna tarczyca, CO O TYM MYSLICIE, moze macie jakies swoje podobne przypadki? druga prosba, to oczywiscie nie moglabym zostawic tego bez lekarza-szukam dobrego lekarza najlepiej ginekologa-endokrynologa okolice krakowa rowniez moze byc slask jesli znacie takiego prosze dajcie znac. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Klaudio... za mały???? Mój pęcherzyk miał 6.6 w 40 dc więc ty mi tu nie pisz że za mały!!! W 6 tygodniu ciązy nie ma bata żeby zobaczyć zarodek!! Jest sam pęcherzyk a to że jest obok niego ciałko żółte świadczy o tym że fasolka się rozwija... za dwa tygodnie już na pewno zobaczysz bijące serducho:):):) To bedziemy czekać razem bo ja za dwa tygodnie też mam usg tyle że połówkowe... zobaczysz jak czas szybko zleci i ty bedziesz się szykować do połówkowego:) A koleżankom nie pomogę bo się nie znam... Z tarczycą nie miałam nic wspólnego tak samo jak z wolnym beta hcg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Dzastina naprawde dziekuje za to, co napisałas.... wiesz mimo, że niby wiele nie oczekiwałam po tej wizycie to widocznie podświadomie miałam nadzieje na coś więcej.... ale może nie ma powodu do smutku:)postaram się byc silna:) ciesze sie , że w tym samym momencie mamy badania to może nam razem szybciej czas upłynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia pęcherzyk na pewno nie jest za mały a na serducho jeszcze czas potwierdzam to co dzastina napisała :) ja 7t4d widziałąm serduszko a wcześniej kropeczkę wiec uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula trzymam kciuki oby się nie pojawiła:) klaudia wszystko jest ok na nastepnej wizycie zobaczysz wiecej:) nika wyslalam Ci zaproszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, ja też uważam że wszystko jest ok!!! Nie martw się bo to w naszym stanie jest nie wskazane i sama niepotrzebnie możesz sobie zaszkodzić. Czas tak szybko leci że szok, ja niedawno szłam na pierwszą wizytę a tu już jest 14 tydzień u mnie. Mówie Ci że ani się obejrzysz a będzie kolejna wizyta a potem następne. Głowa do góry musimy wierzyć że będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam niestety dziewczynki też nie pomogę bo ani o takiej becie nie słyszałam nawet, a z tarczycą też nie miałam do czynienie. Wiem tylko że moja koleżanka miała tarczycę, zaszło w ciąże i podobno jej się wyleczyła sama, nie wiem czy to możliwe, ale tak mówiła, a teraz jest z drugim dzidziusiem w ciąży i też jest wszystko ok. Nie wiem jednak jakie miała parametry, wiem że tarczyca była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Cześć kobietki:) Paula proszę cię zrób ten test bo dostaniemy tutaj na głowę;) Zlituj się:) Poza tym już dawno żadna z górnej części tabelki nie przeszła na dół więc szybciutko testuj i na dół do tabelki. Ja z Milą w następnym miesiącu dołączamy:) ale mi się pozytywne myślenie włączyło. Mila kochana jak się czujesz napisz jak tylko będziesz mogła. Czekam na wieści. Kladia wszystko jest ok serduszko widać hmm to różnie czasem w 5 tygodniu z hakiem a czasem dopiero w 8 tygodniu. Nie przejmuj się każda z nas jest inna lekarze mają różne sprzęty więc nie denerwuj się a zobaczysz na następnej wizycie zobaczysz piękną pulsującą kropeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
kurczę coś mi się nie wkleja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dzień Dobry.. Ja też zagladam co u Pauli...a ona milczy.... :(:(:( Dobra wpadne później może się zlituje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
misiolki nie zrobiłam testu ale @ nadal nie mam , nadźwigałam się dzisiaj mebli bo kupiłam nowy narożnik i mnie całe podbrzusz tak ciągnie :( głupia jestem bo dopiero jak się na chwilę położyłam to mnie naszło że jakbym była w ciąży to mogę sobie narobić niezłego bigosu :( buziaki maluszki jutro robię test kochaniutkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Paula to kochana od rana czekamy na wieści nie trzymaj nas tak długo w niepewności. Mila co jest z tobą odezwij się bo to nie jest zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Truskaweczka83 nie denerwuj sie. PO prostu nie ma mnie przez weekend w domu, a nie chce okupować komputera u rodzinki:) U mnie jest wszystko dobrze, żadnych komplikacji po zabiegu. Chce Wam wszystko dokładnie opisac, dlatego potrzebuje na to dłuższej, spokojnej chwili. Paula trzymam za Ciebie kciuki:) daj koniecznie znać jak wyszedł test. Wierze , ze bedzie pozytywny:) Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
ehhh znów jedna kreska ale @ nadal brak , w przyszły wtorek mam wizyte u lekarki na Polnej więc coś więcej się dowiem ;) buziaki dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie również przykro Paula:( może jeszcze nie wszystko stracone skoro nie masz nadal okresu bo jeśli pamięć mnie nie myli miałyśmy już kiedyś taki przypadek że któraś z nas robiła test wyszedł negatywnie a okresu jak nie było tak nie było i się okazało że jednak jest w ciąży...także trzymam jeszcze kciuki może nic straconego...a zresztą sama mam koleżankę,której dwa testy wyszły negatywnie a trzy pozytywnie i ma dzis 4-letnią córeczkę;) Zmieniając temat,to powie Wam że im bliżej do porodu to zaczynam się stresować,już sześć lat minęło od kiedy rodziłam..Tak szybko te tygodnie lecą,zaczynamy 30 tydzień ciąży i na prawdę jak tak spojrzę to mało już tego czasu zostało...Jeszcze odezwała sie moja nieszczęsna ósemka,dentysta robił co mógł jak byłam na początku ciąży,przeżyłam leczenie na żywca w zapaleniu miazgi zmiany opatrunków to był pryszcz przy reszcie i miałam spokoj tyle czasu miałąm się zgłośić na usunięcie jak urodzę i przestanę karmic no chyba że będzie boleć to trzeba wcześnije usunąc no i zaczęła pieronica boleć,dziś idę do dentsty zobaczymy co powie będzie pewnie musiął usunąć.Najgorsze w tm jest to że ta ósemka nadaje się do chirurgicznego usunięcia tak w spzitalu stwierdzono bo są za bardzo pozakrzywiane kanały ale na t się nie zgodzę,modlę się żeby moj dentysta jakoś ją normalnie usunął.Boję się też zeb stres nie wywował jakiś skurczy czy coś bo tez o takich rzeczach cztałam,ehh.No nic nie zanudzam już Was zyczę miłego dnia i trzymajcie Kochane kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia powodzenia u dentysty !!! ale zleciało,dopiero co zaszłaś w ciaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, trzymam kciuki. Ja na szczęście nie miałam problemu z zębami nigdy, przy córce też, ale latka lecą i teraz może być różnie. A mam takiego jednego zęba który kiedyś był leczony, ale od czasu do czasu mnie tak podejrzanie smyra wiec może coś się dziać. Paula a Ty poczekaj do wtorku to już jutro i na wizycie wszystko się dowiesz. trzymam kciuki żeby się udało. Jeden negatywny test jeszcze nic nie znaczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
hej misiaki nie wiem czy ten wczorajszy test był prawidłowym wynikiem bo nadal brak@ a coraz gorzej się czuję ... :( mdli mnie na maxa i piersi mam jak balony i bolą mnie sutki ... juz sama nie wiem co myśleć mam nadzieję że będę wyjątkiem i mimo negatywnego testu jednak będe mieć dzidziolka :) a poza tym to test zrobiłam wieczorem a nie rano ..buziaki miłęgo dzionka kobietki moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula a na bete sie nie skusisz :) ?!! Magda czuję się dobrze,przytyłam 30dkg bo nie mam czasu na odpoczynek i jem byle jak i byle kiedy,myślę,że będę miała drugiego chłopca,ale zobaczymy,jeszcze lekarz nic nie widział i nie wiem czy chcę wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
Nika kusi mnie ale boję się negatywnego wyniku heheh chociaz w sumie teraz sie już tak nie nastawiałam w zeszłym cyklu było zdecydowanie gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuuyt
dziewczyny, wynik 0.100 mIU/ml po 20 paru dniach od stosunku co znaczy. Okres mi sie juz spoznia prawie tydzien i spodziewam sie (w moim przypadku) najgorszego :(((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam już od dentysty ale niestety jutro rano będzie:(Porozmawiałam sobie z inną dentystką,która tam pracuje i powiedziała że generalnie nieciekawa sprawa,bo usuwanie zęba w ósmy miesiącu ciąży jeszcze ósemki to nic dobrego i nie jest wskazane dla dziecka ale zapalenie również,najgorsze że mojego nie da się normalnie prawdopodobnie usunąć przez te pieprz...korzenie:( i jeszcze to moje skaczące ciśnienie Powiedziała że nawet przy takim usuwaniu zęba może się akcja porodowa zacząć wszystko może się zdarzyć:(:(:(jestem przerażona...ale powiedziała żeby jutro rano przyszła do mojego lekarza prowadzącego może uda mu się jeszcze coś zdziałać i jeszcze na trochę założyć jakieś lekarstwo chociaż na początku stycznia mi usuwał lekarstwo bo zaczęło boleć,ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirkea
Witam drogie formułowiczki, jestem już mama 5 letnie dziewczynki ale do sedna. Uprawiałam seksik z mężem 13 dnia cyklu według moich obserwacji owulację miałam między 13 a 15 dniem cyklu i od tego momentu pobolewał mnie brzuch, aż do momentu zaobserwowania ze w gęsty śluz zawsze bały ma delikatny różowy odcień to było 21-21 dnia cyklu (8 dni po stosunku) 24 dc i 11 po stosunku zrobiłam bete z krwi i wyszła negatywna, 26 dc zrobiłam test sikany o czułości 25 ml. Czy możliwe że zawcześnie zrobiłam testy i nie wykazały one jeszcze ciązy? Czy po prostu nie jestem w ciąży na 100%? Dodam że w naszym przypadku byłaby to miła wpadka ale nie wyczekiwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Mia bardzo cię przepraszam za swoją upierdliwość ale wiesz co tak bardzo już zżyłam się z wami że jak któraś kobietka się nie odzywa długo to zaczynam się martwić:( Może to głupie ale tak już mam. Paula dopóki nie widać wstręciuchy to jest nadzieja. Betka rozwiałaby wątpliwości, więc może się skusisz:) Madzia życzę aby twój dentysta odprawił może jakieś modły nad twoim ząbkiem żeby go jeszcze uśpić na jakiś czas chociaż. Tyuuyt wynik wskazuje brak ciąży myślę że jest on jak najbardziej miarodajny. Kirkea a jak długie cykle masz? testy najlepiej robić w dniu spodziewanej miesiączki. Niby beta powinna wyjść po 11 dniach od stosunku ale wiesz każda z nas jest inna. Poczekaj do dnia @ jeśli taki dzień jesteś w stanie wyznaczyć bo nie wiem czy masz regularne cykle i wtedy zrób sikańca jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirkea
Truskaweczko dziękuje za odp. - moje cykle są mniej więcej 28-30 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×