Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość kladia
heh chodziło mi o Ciebie gosiaczku!!!!:) coś mi się pokićkało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Gosiaczku mój Czare był tak ułożony i skończyło się to cc... więc różnie może być:) Klaudia ty już jutro...a ja po jutrze.. też zniose jajo i to chyba strusia:):) Drugi trymestr zaczyna się w 13 tc i liczy się od pierwszego dnia miesiączki:) także ja zaciskam kciuki za bijące serducho u ciebie a ja poproszę o kciuki we czwartek... A na którą godzine idziesz? a mam na 15:20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja będę trzymać kciuki za Was, a Wy trzymajcie za mnie. Ja idę dziś na 16,15 na przegląd ;-) Z tym że u mnie zawsze jest opóźnienie i w poczekalni też jajo zawsze znoszę z nerwów. Powodzonka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
Mila kochanie a jakie tabletki twój M. brał te na receptę bo jestem ciekawa ... Z tą l-karnityną to nam androlog kazał brac 2 kapsułki 1000 mg. za samą l-karnitynę zapłaciłam 200 zł bo trzeba było zamawiać ... masakra a efektu zero ... kurde mój m. jest zawodowym kierowcą więc nasionka ma o wiele słabsze i gorszej jakości niż np. sportowcy ... j ateż siedze na tyłku całymi godzinami i dodatkowo się użeram ze studentami co tez dobrze nie wpływa na owulację . Wkurzona jestem cos dzisiaj na wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Gosiaczku życzę powodzenia i szybkiego porodu :) mój malutki to chyba jest główką na dole bo mam wrażnie jakby mi wbijał nóżki pod żebra a wczoraj to miałam takie dziwne uczucie ucisku w dole brzucha (taki jakiś trochę twardy był) i martwie się czy tak ma być dziś wydaje sie już miękki co o tym sądzicie? jak się kładłam spać to tylko czekałam na ruchy i dziś rano też trochę mnie uspokoiły te fikołki Klaudia zobaczysz jak to szybko zleci :) napisz jak tam po wizycie i zapraszamy do tabelki :) Magda i Dzastina też dajcie znać po waszych randkach z ginkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnisiaAndrzej2011
Hej:) Mam pytanie ostatnio miałam miesiączkę 18grudnia i nadal nie mam jej robiłam testy i wychodzą negatywne :( i proszę powiedzcie mi czy jak zrobię badanie B HCG to mogę mieć jeszcze nadzieję że jestem jeszcze w ciąży?? Albo jaka może być przyczyna spóźniającej się miesiączki?? Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zadowolona z wizyty! Ogólnie bardzo szybko poszło, usg miałam już przez brzuch i było krótkie. Mam w brzuchu jakiegoś mutanta chyba, bo jak na koniec 15 tygodnia to mam bardzo dużego dzidziusia, nie zmieścił się już na monitorze, z nóżkami będzie miał ok. 15 cm!!! Termin już mi się na 19 lipca przesunął Ogólnie wszystko z maluchem super, mój ginekolog płci nie chciał powiedzieć, mówi że powie w 5 miesiącu, w sumie to ja już wiem, no ale chciałam od niego też to usłyszeć. Ale koleżanki mówiły że on mówi płeć ok. 5-6 miesiąca. Powiedział że maluch duży i zdrowy, serce ma jak dzwon!!! Dostałam skierowanie na badanie krwi i moczu na następną wizytę. Wkurzył mnie tylko z jednym, on wystawia zwolnienie na 2 tygodnie tylko i muszę co 2 tygodnie mieć wizytę i normalnie płacić 130 zł. Masakra, wszyscy tak tą kasę tylko wyciągają. Zapytam go na następnej wizycie (23 lutego) czy by mi na 3 tyg. nie wystawiał bo skoro jest wszystko z dzieckiem dobrze to po co tak często chodzić. A jak Tobie Klaudia wizyta zeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel k opolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........21........29.01...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) gosiaczek90....39tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 2)groszek1976...31tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 3) Madzia27100....30tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 4) Kituś.............25tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 5) agata@............. 22tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 6) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 7) Dzastina222..... 21 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 8) nika76......18tc....05.07.2011....????....śląskie 9) Magda 130405......15tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4)asia 1983...3.12.2010.......??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam was kochaniutkie:) Kladia i Dzastinka trzymam za was i wasze fasolinki kciuki aby wszystko było ok, żeby randka z ginkiem była przyjemna i radosna:) Magda bardzo sie cieszę że wszystko ok, zresztą musi być tyle cioć trzymających kciuki to nie przelewki :) AnisiaAndrzej2011 testy spokojnie powinny już wykazywać ciąże skoro ostatnia miesiączkę miałaś 18 grudnia. Możesz zrobić sobie betę jednak moim zdaniem powinnaś koniecznie pójść do lekarza bo to są raczej jakieś problemy z hormonami. U mnie dziewczynki chyba płodniaki się jednak obudziły więc zaczynam staranka na całego;) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Paulo Moja Droga:) Sprawdziłam w domu i leki, które przepisał mu androlog na recepte to Agapurin. W ulotce nie ma nic na temat wpływu na płodnośc u mezczyzn, ale podobno wpływa dobrze na krazenie całego organizmu,a co za tym idzie także na prawidłowe funkcjonowanie narzadów rozrodczych u mężczyzn. Ma zażywać ten lek przez 2 miesiace po 2 tabletki dziennie, no i także zalecił mu brać przez 1 miesiac Prostamol Uno,a przez drugi Sterko ( oba te leki sa do zakupu bez recepty). Ja od razu w tej samej poradni mam swoja ginekolog, razem z MOim M. mamy załozona wspólna kartę i ona po za[poznaniu sie z wynikami Mojego M. powiedziała,ze nie ma tragedii, że teraz wiekszosc mężczyzn ma problemy z jakości i ilościa nasienia, no i miedzy innymi dlatego normy WHO sa zostały zmniejszone- teraz za prawidłowa ilośc uwaza się juz 15mln plemników w 1ml nasienia i 39mln w całym nasieniu. Zaten spokojnie, nie denerwuj się, zobaczysz wszystko bedzie dobrze:) ja za pierwszym razem, gdy zobaczyłam wyniki Mojego M. byłam załamana - tylko 600tys. plemników w 1 ml, a ruch tylko typu B, a wiec do przodu,ale wolno i dodatkoow na poziomie tylko 7%. A teraz zobacz na spokojnie, powoli wszytsko sie unormowało. Nie dosc,ze ilosc w całym nasieniu to juz 50mln, morfologia prawidłowa, ruch w normie wg norm WHO,a dodatkowo pojawiły sie plemniki o ruchu A, a wiec szybkim:) Na wszystko potrzeba czasu...wiem,ze to tak łatwo mówic, gdy sie bardzo pragnie miec dzidziusia, ale patrząc z drugiej strony co innego mozna zrobic? Stresem, zdenerwowaniem nic sie nie wskóra- trzeba na spokojnie wziac się w garśc i rozpocząc kuracje witaminkową mężulka:) Jeśli natomiast chodzi o L-karnityne, to powiem Ci,ze bardzo drogo zapłaciłaś, nawet jesli było na zamówienie. Mój M. od czasu do czasu ja bierze, ale tylko wtedy gdy idzie na siłownie poćwiczyć i za opakowanie 100tabletek 1000mg zapłacił około 50zł. Dlatego jesli bedziesz chciała to ja moge Ci ja kupic u siebie na miejscu i zwyczajnie Ci ja wysle paczką:) Wychodzi o wiele taniej, a teraz każda gotowka przyda sie na inne specyfiki porzebne do kuracji:) Truskaweczka83 no to bierz sie Kochana twardo za przytulanko:) Skoro pojawiły sie dni płodne trzeba walczyc o dzidziusia:) Trzymam za Ciebie mocno kciuki:) Chyba w tym miesiacu znowu cykl Ci sie wydłuzy o kilka dni , bo nie wiem czy dobrze kojarze, ale chyba pozniej pojawiaja sie teraz u Ciebie dni płodne? AnisiaAndrzej20011 wydaje mi sie,ze testy juz na pewno by wykazaly ciąze. No chyba,ze masz bardzo długie cykle i do owulacji doszło ze znacznym opóźnieniem. Wydaje mi sie,ze najlepiej bedzie jak zrobisz sobie badanie bhcg. Uspokoisz sie, rozwiejesz wątpliwosci i bedziesz wiedziała co robic dalej. Bo jesli to jakies rozregulowanie gospodarki hormonalnej to tzreba bedzie temu jak najszybciej zaradzic,aby zaczac staranka o dzidzisuia biegusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Madzia ciesze się, że u \Ciebie wszystko dobrze:) skoro taki duży to może chłop będzie:) Dzastina trzymam kciuki za jutro!!!:) No a ja byłam u ginka i widziałam dzidziusia z bijącym serduszkiem!!!!!!mówie Wam, że byłam tak zestresowona tą wizytą, że jak zobaczyłam usg to myślałam, że padne z wrażenia. Wiem, że to jeszcze do końca nie przesądza sprawy, ale zdecydowanie mnie cieszy i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie żeby miałoby być źle:) ciąże mam ocenioną na trzy dni młodszą niż wypada z obliczeniem od ostaniej miesiączki, bo termin był na 17 września, a na usg pokazało 20 września. Moje urodziny są 21 września więc może będę miała prezent na urodziny:) Boże dziewczyny tak sie ciesze\!!!!!! trzymajcie teraz kciuki żeby było ok:) Następną wizytę mam za trzy tygodnie wprawdzie proponował za 5 tygodni wtedy byłby 12 tydzień, ale powiedziałam że nie wytrzymam tak długo więc zgodził się na trzy tygodnie, w sumie dla niego to więcej kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel k opolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........21........29.01...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) gosiaczek90....39tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 2)groszek1976...31tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 3) Madzia27100....30tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 4) Kituś.............25tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 5) agata@............. 22tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 6) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 7) Dzastina222..... 21 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 8) nika76......18tc....05.07.2011....????....śląskie 9) Magda 130405......15tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 10) Kladia................7 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4)asia 1983...3.12.2010.......??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia super wiadomość trzymam kciuki,żeby dalej było dobrze :) ,ale stres przed usg ogromny na pewno miałaś :) magda gratuluję dużego chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
mila KOCHANIE DZIĘKUJE !! Wczoraj byłam na zakupach w aptece :) kupiłam dla siebie wiesiołka siemię lniane magnez z b6 , a dla mężulka salfazin vit c kwas foliowy mace selen z wit e i cynk i prostamol uno :) wiem że normy się zmieniły mój ma w 1 ml. 9 mln a w całym ejak. 36 mln ruch A i B razem chyba 12 % reszta jest ok wiem że wszystko idzie podrasować i mam nadzieję że nasionka po tej kuracji wystrzela jak formuła 1 :) we wtorek o 9.30 idę do szpitala na te badanka zobaczymy co nam pani doktor powie :) buziaki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Klaudia! Wiedziałam że będzie dobrze, pamiętaj że musimy myśleć pozytywnie i nawet nie dopuszczać złych myśli do siebie!!! Stres nam nie pomoże a tylko zaszkodzi a zobaczysz że czas szybko zleci i będziemy za raz bawić!!! Witaj w tabelce, w końcu ktoś przełamał złą passe i nie jestem już ostatnia, teraz czekamy na Mile :-) Odnośnie gabarytów mojego dziecka to ja chyba mam taką dużą "formę" w brzuchu bo córka też urodziła się 4 kg i 58 cm długa! Jaka forma takie dzieci hi hi... Dzastina teraz Ty do golenia, daj znać po wizycie, trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Klaudia witamy w tabelce :) cieszę się, że wszystko dobrze Magda Twój gin chyba chce wyciągnąć kaskę przecież zwolnienie mógłby Ci wypisywać na co najmniej 3 tyg lub nawet dlużej jeśli wszystko jest dobrze i po co ma Cię jeszcze denerwować tak częstymi wizytami Spróbuj go zpytać ale musisz się przygotować na różne reakcje bo to zależy od lekarza i humoru co Ci powie U nas przedział cenowy za wizytę od 60 zł do 130zł i powiem Wam, że wiem od różnych kobiet że ten co najdroższy wcale nie jest najlepszy!! a nawet wręcz przeciwnie!! zdarza się, że kobieta chodzi prywatnie do konkretnego gina a przy porodzie lekarz udaje, że jej nie zna!!!!!! Życie... Truskaweczka to szalej na calego!! :) i owocnej "pracy" życzę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
Cześć dziewczynki, ja chodzę do lekarza i daje mi zwolnienie na 30 dni i tak też ustala wizyty. Z dzidziolkiem jest ok to mówi że nie ma potrzeby chodzić częściej :) Więc są lekarze i naciągacze niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie! Ja muszę chodzić do tego lekarza bo tylko on mi zrobi cesarkę. Zapytam, jak z tym zwolnieniem, wiem że może być różnie i może się wkurzyć ale zaryzykuję!!! Ja z córką chodziłam do lekarki, płaciłam 60 zł za wizytę ale była kiepskim lekarzem i nie byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
dziewczyny pisałam wam że moja ostatnia beta wynosiła 3490 a dzisiejsza po 48 godzinach wynosi 4079 lekarz mówi że zbyt powoli rośnie. Co wy o tym myślicie, proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
No hej babeczki:) Klaudio widzisz!!! Mówiłam że bedzie wszystko ok!!! Ja też już po wizycie... kurde ale było super!! Synuś w 100 % zdrowiutki.. no i duży! Z OM wychodzi że dziś mam 20 i 3 tc a synuś warzy 499 gram i ma 18 cm bez nóg:) Jest ułożony główkowo... czyli mam jego syrki pod rzebrami i w żołądku:) Wrażenia niesamowite! Pokazał nam 3 razy język! Śliczny i chyba do mnie podobny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina, to super!!! Wiem że to super widoki i jest nie zapomniane. Cieszę się że zdrowo rośnie, Ty też masz kawał chłopa!!! Duże dzieci to mocne dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia przyrost bety w przedziale od 1200 do 6000 podwaja się po 4 dniach tylko na początku wzrost jest co 48 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Kladia i dzastinka super wieści cieszę się że u was wszystko w porządku:) Witamy w tabelce ja w prawdzie jeszcze z góry cię witam ale może już niedługo przeskoczę tam do was.....bardzo bym chciała:) Mila chyba tak znowu ten cykl będzie dłuższy bo dzisiaj mam już 19dc więc pewnie znowu jakieś 35 dni:( Ach u mnie to pewnie nawet szwajcarski zegarek źle by chodził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy przyrost bety jest prawidłowy 14DPO 44 17DPO 112 22DPO 866 martwie sie ze za mało rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
validos przyrost masz bardzo dobry wiec sie nie przejmuj!!! truskaweczka trzymam kciuki żebyś już niedługo wskoczyła do niższej tabelki i coś czuje, że to będzie lada moment|:) Dzastina strasznie sie ciesze, że u Twojego szkraba wszystko dobrze!!!!to musi być niesamowite widzieć jak Twój maluch szaleje w brzuszku:) Madzia myśle, że faktycznie powinnas pogadac z lekarzem, bo niepotrzebnie wydajesz tyle kasy na takie częste wizyty. Mój to chciał żebym przyszła za 5 tygodni bo wtedy bedzie 12 tydzien ale ja bardzo prosiłam, żebym mogła przyjść za trzy tygodnie co i tak mi się wydaje jakby to miało być za trzy lata, zgodził się. Ale przynajmniej ciesze sie bo to znaczy, iż mojemu nie zalezy żeby mnie ściagać bez sensu teraz to ja go namówiłam, żebym nie musiała tyle czekać.:) minie pierwszy trymestr to juz sie uspokoje...chyba.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki piszę do Was ze szpitala we srode do niego trafiłam:(Cisnienie 180/100...dzisiaj mialam konsultacje z kardiolog,ekg nie ciekawie wyszlo bo tetno bylo tylko 57..mam zlecone echo,holter do tego mam bialko w moczu od tego cisnienia,lekarz mi dzisiaj powiedzial ze mam najwieksza dawke lekow na cisnienie a mimo to skacze i nie wiadomo ile uda im sie utrzymac ciaze wewnatrz i ajk bedzie potrzeba i cisnieni bedzie szalec to niestety ale trzeba bedzie ciac:(do tegomala malo wazy wszytsko jest do dupy:((zlcone mam jeszcze usg nerek i nadnerczy,wszytsko sie pokomplikowało...Trzymam za Was kciuki a Wy trzymajcie za mnie>buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Madzia 27100 to okropne, że tak sie ułożyło:( trzymam kciuki z całej siły, żeby jednak ciśnienie tak nie skakało i dzidziuś mógł pomieszkać jeszcze kilka tygodni w brzuszku. Z drugiej strony jak już nie będzie wyjścia to trzeba zrobić cesarke, a najważniejsze że w tym tygodniu ciąży co jesteś dzidziuś bedzie żył a to jest przecież najistotniejsze.....kurcze kochana naprawde jest mi tak przykro, że nawet nie wiem jak sensownie cie pocieszyć...wierze, że co by nie było będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Doradźcie proszę... Ostatnią miesiączkę miałam 25.12.2010 nie dostałam kolejnej i 22.01 byłam u gina na usg bo strasznie mnie brzuch bolał, ale powiedział że wszystko jest ok (nie widział ciąży). Mnie jednak coś zmusiło do kupienia testu i okazało się że wyszedł pozytywny, rano powtórzyłam i też pozytywny. 25.01. zrobiłam beta HCG i wyszedł na poziomie 480. Ucieszyłam się i byłam już pewna że jestem w ciąży, ale lekarz znów na usg nic nie widział - kazał powtórzyć bete. Po prawie tygodniu wyszła na poziomie 548, dwa dni później była na poziomie 543 a dziś 564. Czy myślicie,że może jeszcze wzrosnąć i rozwinąć się dobrze?? czy któraś z Was miała podobny przypadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×