Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Mila1801
Paula,a skad ta pewnośc, ze nie jetes w ciazy? Skoro okresu nadal brak, to nie ma co sugerowac się tylko wynikiem jednego negatywnego testu, tym bardziej, ze z tego co pamietam miałas również wątpliwosci co do jego wykonania i działania. Jesli dasz rade wytrzymac do wtorku to sie wstrzymaj do wizyty u lekarza. Ja wiem na pewno, ze nie dałabym rady:) Jesli natomiast jest tak jak napisałaś, ze moze hormony Ci sie rozregulowały to wizyta u lekarza to potwierdzi. Moze wlasnie w hormonach bedzie tkwiła przyczyna braku fasolki? Wówczas lekarz przepisze leki, hormony sie unormuja i fasolka migusiem murowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
kochana jutro mój M. idzie na badanko nasionek i jestem ciekawa czy coś mu się polepszyło bo ostatni miał problem z ruchami A a reszta była ok :) będe próbowała zaszaleć z Inseminacją ale nie wiem czy ona jest na tyle skuteczna żeby robić sobie nadzieję . Napewno będe skierowana do szpitala na s\wszystkie badania hormonalne itp ale w sumie ciesze się z tego bo będę przebadana juz na maxa i tylko pozostanie nam oczekiwanie na fasolczekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda no ja pierwszy raz miałam usg 2d przez brzuch ostatniego dnia jedenastego tygodnia na takim dość starym sprzęcie w szpitalu i było widać nawet cieniutkie rączki i nóżki,dwa dni później miałam umówioną wizytę u swojego lekarza i miał lepszy sprzęt ale też już przez brzuch robił i było lepiej widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już będę na wizycie w 15 tygodniu, mam nadzieję że będę miała też już przez brzuch! A jeszcze mam jedno pytanko, kiedy można wyczuć już pierwsze ruchy dziecka, tak przez dotyk. Bo w brzuchu to już od jakiegoś czasu czuję, ale wczoraj wydawało mi się że poczułam przez brzuch, a może sobie wmówiłam, w sobote zaczynam 15 tydzień. Nie pamietam kiedy przy córce się zaczęło. Dodam że jak na mój okres to lekarze stwierdzili że mam duże dziecko. Córka ważyła 4 kg jak się urodziła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Hej babeczki:) Klaudio czasami po luteinie można plamić..ja w pierwszej ciązy też brałam ale tą dowcipną bo nie mogłam jej smaku znieść..blleee Madziu usg przez jamę brzuszną robi się od 12 tygodnia... ja już to badanie na przeziernośc karkową miałam robione przez brzuch. A odnośnie ruchów..hmmm trudny temat. Bo niby w drugiej ciąży szybciej czuje się ruchy..a guzik prawda. nie ma na to reguły.. Ja jestem w 20 tygoniu i dzidziol mnie częsciej kopie po pęcherzu jak zewnętrzną stronę brzucha.. i jak mi tam syrki do pęcherza wsadzi to aż mam prądy w pipce:D:D:D myśle ze dopiero od 26 tc będzie można poczuć kopniaka ręką.. jak macica bedzie już wyskoko nad spojeniem:) ale nie martw się jeszcze bedziesz miała dość:) Mi Czarek wsadzał syry pod żebra... mówie ci rewelacja:) Dobra ide naleśniki smażyć na krokietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Co do ruchów, ja je poczułam tak w 17 tygodniu,w 18 już było czuć przez brzuch, cała rodzina mnie dotykała bo maleństwo szalało, ale z tego co wiem to ja bardzo wcześnie już ruchy miałam wyczuwalne. Teraz to już czasami tak mocno uderza, że aż mnie boli, coś czuję, że to chłopiec będzie skoro takie silne jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Paula kurczę felek ty to jesteś cierpliwa kobietka ja już bym na głowę dostała 1000 razy:) Do wtorku jeszcze tyle czasu a mnie strasznie ciekawość zżera może zrobisz teścik dla koleżanek internetowych????::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina, ja mam to samo, jak mnie uciśnie na pęcherz to w momencie mi się siku chce, a jak ide do wc to 2 kropelki polecą. Śmieszne to uczucie, koleżanka powiedziała mi że czuła ruchy dopiero w 5 miesiącu, ale ona ma bardzo spokojne dziecko to może dlatego? Wiem że takie kopniaki to nic przyjemnego bo sama to z Olą przechodziłam, ale co zrobić, taki już nasz los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka??
heJ DZIEWCZYNY JESTEM TU NOWA, czytam te wasze wypowiedzi i aż wam zazdroszcze:) ja póki co żyję w wielkiej niewiedzy, do środy okres mi się spóźniał tydzień, w między czasie zrobiłam testy na dwóch wyszła bardzo słaba kreseczka (prawie niewidoczna ale była, albo ja ja już sobie uroiłam chociaż mój mąż powiedział że też ją widzi), potem zrobiłam jeszcze jeden i wyszła tylko jedna więc postanowilam iśc na betke. dziś odebrałam wyniki i 18,62 nie wiem co myśleć bo własnie dzis też dostałam okres i strasznie mnie boli w podbrzuszu, zadzwoniłam do mojej pani doktor i kazła mi powtórzyć badanie, jak myślicie, wyjdzie cos z tego czy ten wstretny okres i ten koszmarny ból przekreśla wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Witam, Madzia ja chodzę na wizytę tak co 3 - 3,5 tyg też mi się wydawało, że dość często ale to chyba z powodu tego, że jestem na zwolnieniu i może gin nie może na dłużej wypisać sama nie wiem??? a co do ruchów to ja wyczułam takie mocniejsze w 21 tyg. a teraz to raz się tylko tak wypina, że aż boli a raz tak "faluje" albo kopie :):):) są też dni co tylko czasem delikatnie czuć ruchy (wtedy znów się martwię czy wszystko jest ok) Ja na wizytę idę 7.02 i będzie to już początek 26 tyg. ale ten czas leci :) Klaudia ja na początku miałam krwawienia i brałam Luteinę dopochw. i Duphaston dość długo ale krwawienia a potem plamienia ustały po ok tygodniu (a jak się cieszyłam kiedy gin kazał odstawić leki :) Dzastina im bliżej końca tym bardziej mam stracha przed porodem Ty już wiesz jak to jest a ja tylko z opowieści sióstr pocieszają mnie, że wszytko będzie ok ale ja mam takie dni, że strasznie się boję o maleństwo :( i jak sobie poradzę potem.. Pisałaś, że masz problem ze zgagą? kurczę co bym normalnie nie zjadła to wieczoram jak się kładę spać to tak mnie pali, że szok!!! czasem jak już nie mogę to biorę Reni do ssania a wczoraj wypiłam małymi łyczkami kubek ciepłego mleka i jakoś tak pomogło straszne cholerstwo :( piję jeszcze siemię lniane mielone kupiłam w aptece i 1-2 filiżanki dziennie też coś pomaga Paula trzymam kciukaski, żeby to jednak była fasoleczka!!! Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Witam, Madzia ja chodzę na wizytę tak co 3 - 3,5 tyg też mi się wydawało, że dość często ale to chyba z powodu tego, że jestem na zwolnieniu i może gin nie może na dłużej wypisać sama nie wiem??? a co do ruchów to ja wyczułam takie mocniejsze w 21 tyg. a teraz to raz się tylko tak wypina, że aż boli a raz tak "faluje" albo kopie :):):) są też dni co tylko czasem delikatnie czuć ruchy (wtedy znów się martwię czy wszystko jest ok) Ja na wizytę idę 7.02 i będzie to już początek 26 tyg. ale ten czas leci :) Klaudia ja na początku miałam krwawienia i brałam Luteinę dopochw. i Duphaston dość długo ale krwawienia a potem plamienia ustały po ok tygodniu (a jak się cieszyłam kiedy gin kazał odstawić leki :) Dzastina im bliżej końca tym bardziej mam stracha przed porodem Ty już wiesz jak to jest a ja tylko z opowieści sióstr pocieszają mnie, że wszytko będzie ok ale ja mam takie dni, że strasznie się boję o maleństwo :( i jak sobie poradzę potem.. Pisałaś, że masz problem ze zgagą? kurczę co bym normalnie nie zjadła to wieczoram jak się kładę spać to tak mnie pali, że szok!!! czasem jak już nie mogę to biorę Reni do ssania a wczoraj wypiłam małymi łyczkami kubek ciepłego mleka i jakoś tak pomogło straszne cholerstwo :( piję jeszcze siemię lniane mielone kupiłam w aptece i 1-2 filiżanki dziennie też coś pomaga Paula trzymam kciukaski, żeby to jednak była fasoleczka!!! Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........20........16.12...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) gosiaczek90....38tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 2) groszek1976....25tc....05.04.2011.....chłopiec......... ...łódzkie 3) Madzia27100....27tc....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 4) Marta C .........4tc......04.2011.............?...........mazowieck ie 5) Kituś.............24tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 6) agata@......... 19tc.......7.06.2011......?????......pomorskie 7) kreska100.......18tc.....14.06.2011......?????..... małopolskie 8) Dzastina222.... 20 tc.....16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 9) nika76............18tc......05.07.2011....????... 10) Magda 130405...14tc.....23.07.2011....chłopiec......śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) asia 1983...?????? Kurcze najpierw się nie wyświetliła wypowiedź a potem 2 razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kituś no czas płynie nie ubłagalnie:) Zgagę mam straszną nawet po wodzie mineralnej:) Co do porodu... to wiesz? Jakbym miała rodzić siłami natury to absolutnie nie wiem co mnie czeka bo pierwszą miałam cesarkę i to właśnie dlatego że nie miałam skurczy. ale powiem ci że jesli zapadła by decyzja że zrobią ci cc to powiem ci że na prawde nie masz się czego bać.. cesarka i ból po jest do zniesienia. Przypomina on ból miesiączkowy i kłucia macicy dość silnę gdy sie obkurcza... a tak to ciągną bardziej pachwiny w nogach... ale uwierz mi to jest ból do zniesienia....zresztą czego kobieta nie zniesie? wszystko zniesie :) ten ból się szybko zapomina a jak patrzysz na swoje dziecię to buzia bedzie ci się sama cieszyć bo bedzie już po wszystkim:) i bedziesz wolna od wielkiego brzucha i zgagi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Kituś ja w tej ciąży musze już od poczatku brac luteine bo jestem po dwóch poronieniach. a jeszcze chciałam się Ciebie zapytać skąd jesteś bo ja też jestem z podkarpacia a dokładnie z Rzeszowa i się zastanawiam czy może mieszkasz gdzieś w pobliżu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
Dziewczyny kurde coś się ze mną dzieje wczoraj wieczorem plamiłam i myślałam że wstręciucha mnie dopadła więc zaaplikowałam tampon i poszłam spać a rano ku mojemu zdziwieniu nic nie było .... nie wiem czy odwołac wizyte w szpitalu czy poczekac do poniedziałku bo jeśli będę tylko plamić to pójdę niech zrobi mi usg bo może to jakiś torbiel albo coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Paula kochanie..ja miałam doczynienia z torbielami i u ciebie to na pewno nie torbiel...gdybyś miała torbiela to bolał by cię bardzo brzuch.. tak by cię ciągło jakbyś miałą zaraz jajniki urodzić... i od torbiela się nie plami,,, no chyba że lekarz podaje ci lek Provera to w tedy tak. Bo ten lek powoduję obkurczanie się torbieli a przy tym plamienia. Powiem ci jak było ze mna w 1 ciązy:) Ostatnia miesiączka 1 styczeń... test ciązowy 1 luty- neg i tak co dwa dni aż do 10 lutego negatywne.. W końcu stwierdziłam że coś mi się z hormonami popiepszyło bo od czasu do czasu plamiłam.. tak na brązowo.. Dałam se spokuj... Ale poszłam do lekarki która robiąc mi usg powiedziała że nie widać ciązy i mam zrobić rano test i jak wyjdzie dodatni to znaczy że to ciąża pozamaciczna!!! Zrobiłam rano test... 2 krechy!!!! Załamałam się!! Ale poszłam też madrze do innego lekarza a on wyśmiał tamtę panią ginekolog i powiedział że żadnej pozamacicznej nie ma a po prostu zaszłam w ciążę bardzo późno i dziecka nie widać.. Po 10 dniach betę miałam 5000.. i było widać fasolkę.. to był 23 luty!! Wiec może kochana nie lekcewarz swojej sytuacji... i nie przekreślaj fasolki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
dzastina koachanie powinnam dostac @ max 14 stycznia 23 stycznia robiłam test sikany wyszedł neg. czułam sie nadal kiepsko piersi ( a właściwie sutki) strasznie mnie bolały .. drugi test zrobiłam w środę 26 stycznia też neg. na betkę nie idę bo we wtorek ide na badania i usg to jakbym była w ciązy to musi wyjśc na usg bo zapłodnienie musiłaoby być już dość dawno :) ale pocieszyłaś mnie z tymi torbielami :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Paula kiedy idziesz do lekarza? bo to jest naprawde dziwne tyle nie masz okresu a testy nie wychodza....chociaz czytałam wiele historii, gdzie testy nic nie wykazały a ciąża była więc myśle, że nic nie wiadomo na pewno. A mnie dzisiaj głowa tak boli, że szok!!!!i jest mi nadal niedobrze:( tylko właśnie nie wymiotuje tylko mam odrzut od niektórych potraw, nie chce jeść a z drugiej strony jestem często strasznie głodna....z drugiej strony ciesze sie, że są jakieś objawy, bo mam nadzieję, że to oznacza rozwój fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia 27100 i jak ząb,byłaś u dentysty? paula jestem bardzo ciekawa co wyjdzie na usg mam nadziej,że dzidziolek i za to trzymam kciuki klaudia ja brałam dufhaston do 16tc,a plamienia miałam do 10tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Klaudia wysłałam Ci zaproszenie na nk :) Ja też tak miałam z tym odrzutem od jedzenia no ale coś trzeba jeść jak nic mi się nie działo po jakimś posiłku to potrafiłam jeść taki sam kilka dni :) mój ginek mówił, że mdłości są bardzo dobrą oznaką, że dzidziolek rośnie więc u Ciebie na pewno też tak jest :) a teraz co bym nie zjadla to zgaga :( a dziś to strasznie mnie męczy cały dzień :( współczuję przyszłym mamusiom, które też tak mają trzymajcie się kochane! :) Paula mam nadzieję, że po badaniach to jednak będą dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź kochane w sumie to nie powinnam się dziwić że co 3 tg bo u mnie problemy z tym ciśnieniem no i teraz juz coraz bliżej końca ciązy to chyba nawet wskazane takie chodzenie co 3 tyg bo też znalazłam kartę ciąży jak byłam z snem i faktycznie tak od 7 miesiaca częsciej mnie zapisywała;)Teraz jednak musiała wyjatkowo przełożyć i idę dopiero 11 lutego no ale mam nadzieję że wszytsko będzie w porzadku do tego czasu,tylko to cisnienie znowu mi bardzo skacze:/ nika byłam powiedział że jest stan zapalny ale nic nie może jednak zrobić nie może tego ruszy w tak zaawansowanej ciąży,mam płukać meridolem i jak urodzę to odciągnąć pokarm na cały dzień i przyjść na usunięcie ale nie obędzie się bez cięcia bo te korzenie pozakrzywiane,chyba oszaleję z bólu bo jedną ósemkę juz mialam chirurgicznie usuwaną i powiem ci że tydzien po mnie jeszcze bolało i na ketanolu jechałam,ktorego nie wezmę jak będę karmić więc mam nadzieję ze jakoś ucichnie ten ząb na długiiii czas az skoncze karmic ale wiem ze to nie mozliwe raczej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduś^^
Cześć dziewczyny, proszę, żebyście przeczytały mojego posta, bo kompletnie nie wiem co myśleć. We wtorek robiłam USG narządów rodnych, rutynowo w związku z torbielą i radiolog zobaczył, że coś mam w macicy, coś dziwnego. Wygląda jakby na ciąże, srednica 17 mm, ale nie był w stanie stwierdzić. Z aparatu i wielkości wynikło mu, że byłby to 6 tydzień. Ale 6 tygodni temu, dokładnie 15 grudnia miałam okres, i przed tym badaniem 15 stycznia też miałam normalny okres. Czyli wychodziłoby na to, ze jestem prawie w drugim miesiacu i mam juz drugi okres i nic o tym nie wiem? Powiedział mi, zebym zrobiła sobie test ciązowy. Tak zrobiłam i wyszedł NEGATYWNY. Ginekolog powiedziała, ze trzeba poczekać, bo być może jest to mały mięsniak macicy. Czy to możliwe abym była w ciązy? (dwa okresy, negatywny test?, a na usg 17 mm) Czy test BHCG, który zamierzam dzieki waszym postom zrobić w poniedziałek da mi pewnośc? Rozumiem, że jęsli byłabym w ciązy załozmy w tym 6stym tygodniu tomusi wyjsc pozytywny? Prosze was moje kochane o odpowiedź, bo strasznie sie martwie. Pozdrawiam.:) Klaudia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kluduś... hmmm bardzo dziwna sparawa. A powiedz jakie masz miesiączki? Ze skrzepami i dość obfite? Bo jeśli tak to może faktycznie być mały mięśniak. Ale nie martw się kochana na takim etapie mięśniaki się leczy farmakologicznie. Oczywiście jeśli byłaby to ciąża to badanie beta hcg wyjdzie ci dość wysokie ponad 6000 jednostek. Bo tak jak mówisz to miałby być 6 tydzień to taka beta mniej więcej powinna być. A to że ci test sikany nie wyszedł to się nie martw... być może miałaś za małe stężenie beta hcg w moczu i z tąd wybik negatywny. Ja jednak trzymam kciuki by to był dzidziuś:):):) daj nam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ja z synem chodziłam pod koniec ciaży już co 2 tygodnie,też miałam problemy z ciśnieniem,mam nadzieję,że z tym zębem się jakoś ułoży :) klauduś betka wyjdzie na 100% jeżeli jesteś w ciaży czego Ci bardzo życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........21........29.01...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) gosiaczek90....38tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 2) groszek1976....25tc....05.04.2011.....chłopiec......... ...łódzkie 3) Madzia27100....27tc....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 4) Marta C .........4tc......04.2011.............?...........mazowieck ie 5) Kituś.............24tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 6) agata@......... 19tc.......7.06.2011......?????......pomorskie 7) kreska100.......18tc.....14.06.2011......?????..... małopolskie 8) Dzastina222.... 20 tc.....16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 9) nika76............18tc......05.07.2011....????... 10) Magda 130405...14tc.....23.07.2011....chłopiec......śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) asia 1983...?????? No to aktualizauję tabelke dzisiaj w nocy obudziłam się z mega wielkim bólem podbrzusza i w powodzi okropna wstręciucha mnie dopadła jak spałam ... ale mam gorsze wieści byliśmy z moim M. wczoraj na badaniu nasionek i są fatalne o ile liczba plemników w ejakulacie to 36 mln. ( w 1 ml. = 9 mln,) to Ruchy A 4 % ruchy B 8% :( Pani doktor mówi że bardzo słabiutki wynik tych ruchów i że musimy podjąć leczenie .. We wtorek miałam iść na plną do pani od leczenia niepłodności dr. Moniki Serdyńskiej-Szuster i teraz nie wiem czy iśc z @ i poprostu z nią porozmawiac co mi się ostatnio przytrafiło i pokazać jej wyniki męża , czy przełożyć wizyte po @ ...:( buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula buuu na wstęciuchę,a co do żołnierzyków można je podrasować :) tylko,że to troszkę potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolejne pytanko do Was kochane..Zapierałam dzisiaj mężowi plamy na spodniach benzyną i oczywiście nie założyłam żadnych rękawiczek i teraz tak się zastanawia czy to jakoś do małej nie przeniknie??Mam stres straszny bo tak bez zastanowienia to zrobiłam:(W sumie trwało to chwile i zaraz wymyłam ręce i starałam się więcej nie wdychać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........21........29.01...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) gosiaczek90....38tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 2) groszek1976....25tc....05.04.2011.....chłopiec......... ...łódzkie 3) Madzia27100....27tc....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 4) Marta C .........4tc......04.2011.............?...........mazowieck ie 5) Kituś.............24tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 6) agata@......... 19tc.......7.06.2011......?????......pomorskie 7) kreska100.......18tc.....14.06.2011......?????..... małopolskie 8) Dzastina222.... 20 tc.....16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 9) nika76............18tc......05.07.2011....????... 10) Magda 130405...15tc.....23.07.2011....chłopiec......śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) asia 1983...??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........21........29.01...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) gosiaczek90....38tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 2) groszek1976....25tc....05.04.2011.....chłopiec......... ...łódzkie 3) Madzia27100....27tc....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 4) Marta C.....4tc......04.2011.............?...........mazowieck ie 5) Kituś.............24tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 6) agata@......... 19tc.......7.06.2011......?????......pomorskie 7) kreska100.......18tc.....14.06.2011......?????..... małopolskie 8) Dzastina222.... 20 tc.....16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 9) nika76............18tc......05.07.2011....????... 10) Magda 130405...14tc.....23.07.2011....chłopiec......śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) asia 1983...??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×