Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

czy to mozliwe zeby zagniezdzenie nastapiło naprawde w okol 10-12 dnia po owulacji? gdyby tak bylo moze dlatego nic nie pokazalo ja juz nie wiem ;( czy to poronienie nie wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę dużo nerwów i cierpliwości,zrób tak jak mówiłaś,mam nadzieję,ze Ci sie udało i trzymam kciuki,daj znać jak już będziesz coś wiedziałą :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nasturscja ( chyba dobrze napisałam twój nick?) widzę że bierzesz Clostybegit... Jak wiesz on wspomoaga produkcję jajeczek... powiem ci jak było u mnie... Clo też brałam i rosły mi pęcherzyki, na usg były widoczne tyle że nie pękały... i robił się torbiel. A nie które torbiele podnoszą wynik beta hcg.. i mi zasze test sikany wychodzil z bladziakiem a test z krwi..raz miałam 25 i też myślałam że to ciąża a się okazało że to intruz na jajniku... więc podejżewam że w twoim przypadku może być tak samo. Jak pójdziesz do ginekologa i zrobi ci usg to rozwieje wszelkie twoje wątpliwości ale ja jestem pewna że to przez Clo zrobił ci się Torbiel.. test owulacyjny wyszedł ci pozytywnie i owszem mogło pęknoć jajeczko.. a reszta została. Oczywiście zyczę ci fasolki z całych sił ale raczej mi się wydaje że to to... Ja po odstawieniu Clo jeszcze pół roku walczyłam z torbielami.. a gdy zaszłam w ciażę w 25 dc test ciażowy pokazał 2 kreski a beta była 31.1 i rosła dość szybko... Torbiel objawia sie tępym kłuciem w okolicy jajnika aż na krzyż... momentami dość silnym..gdy bedzie bardzo boleć radzę jechać na IP bo tego nie można lekcewarzyć... no i szybko łyknąć nospę rozkurczową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam kłocia w jajniku bol krzyza tez jest delikatny , generalnie czuje ze te jajniki jakos pracują tam ale nie bolą.....boze teraz sie boje ze to ten torbiel:(.........do lekarza jezdze 30 km od Łodzi ale dzisiaj chyba pojade o ile mnie przyjmie bo ja juz w głowe zachodze co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Jeny nie chciałam cię wystraszyć...ale lepiej to sprawdzić! Ja jak odstawiłam Duphaston który brałam od 17 dc przez 10 dni to miesiączke dostałam dopiero w 44 dc i to tylko dlatego że miałam wywoływaną Luteiną.. Powiem ci tak... torbiel boli np. jak ci się @ spóźnia z 5-7 dni.. Opisze ci mój ból... był taki że raz kuło...po jednej stronie raz po drugiej... a że miałam monitoring to wiedzialam w którym jajniku były pęcherzyki i jak tylko zaczęło mnie ciągnąć...to już wiedziałam że to torbiel... bo to uczucie takiego ciągnięcia do dołu aż do pochwy.. ( przepraszam za szczegółowy opis) ale ty się nie martw. Mnie torbiel bolał jak miał 4 cm wcześniej nie dawał znaku o sobie.. a torbiel boli bo w końcu jest na tyle duży że zaczyna się skręcać i to jest niebezpieczne... nie chce cię straszyć!! W cale nie muszisz mieć torbiela... ale ja tylko przestrzegam i staram się uświadomić dziewczyny. Moim zdaniem lepiej żyć w świadomości... ale to jest moje zdanie. Straszyć cię nie chciałam i absolutnie nie miałam w tym złych intencji pisząc ci o powikłaniach po Clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem , dziekuje za informacje bo dalej bym sie łudzila ze to moze ciąża ale teraz juz wiem ze to prewnie moze byc torbiel dzis bede u lekarza zobaczymy , tak bardzo chcialam drugie dziecko a mam jedynie same kopoty;:(nie mam juz po prostu siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam :D witam po długiej przerwie już "rozpakowana" :D w poniedziałek 7.02 byłam na ktg rzed południem ale od rana już twardniał mi brzuch ta bezboleśnie co 5 minut no i podczas tego ktg zaczął i odchodzić ten cały czop śluzowy. Po południu już miałam lekko bolesne skurcze ale troszke rzadsze i nie chciało mi się jechać na porodówke mimo nalegań męża, ale wkońcu uległam i o 20 pojechaliśmy ;) tak od 22 iałąm już takie nieznośne dosyć skurcze(na ktg jak zrobili wychodziły przeważnie poza skale) i tak dopiero nad ranem troszke mi się zaczęło przysypiać i troszke osłabły, cos koło 8 zrobili mi lewatywe(wcale nie taie to straszne :p ) później już reszte czasu spędziłam na porodówce ;) podłączyli i oksytocyne i tak do 14 prawie męczyli mnie z tymi skurczami a mała za nic nie chciała wstawić się główką, skończyło się na tym, że było 6cm rozwarcia po tej męczarni i wkońcu zdecydowali o cc :D najgorszym wspomnieniem z tego wszystkiego był cewnik zanim dostałam znieczulenie przy cc, potem to już fajnie ciepło było :D małą chyba wiedziałą co robinie chcąc się ustawić dobrze ;) jak miałą 4250, 57cm długa i 38cm obwód główki ;) taka "kluseczka" ;) za jakiś czas znowu się odezwe, ale nie wiem kiedy a tak to powodzenia wszystkim :D STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 21........10.02...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........21........29.01...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...31tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....30tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............25tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 23 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......18tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......17tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............9 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 21........10.02...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........21........29.01...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...31tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....30tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............25tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 23 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......18tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......17tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............9 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm cześć wam ;) ja już na dole tabelki ;) jak widać urodziła sie mała "kluseczka" ;) po ok 14 godzinach mocno bolesnych skurczy co 4-5min stanęło na 6cm rozwarcia no i mała wcale nie chciała się wstawić główką i chyba wiedziała co robi ;) no i zrobili cc ;) ale mama moja się ucieszyła, dostała niezły prezent na urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kurcze Gosiaczku moje najszczersze gratulacje!!! To może i dobrze że nie rodziłaś sama... kawał z niej babeczki!! Buziaczki dla maleńkiej niech się zdrowo chowa... no i ty wracaj szybko do formy:):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąsnie wrocilam od lekarza,to nie jest torbiel wszystko wskazuje na wczesną ciąże, nie robiła mi usg bo nie chciala narazie zapeszac i tak nic by nie pokazało jeszcze, kazała w pn zrobic test (w sobote termin @), jesli ta 2 kreska bedzie mocniejsza ....potwierdzi ciaze a jesli nie mam przyjsc na USG.....troche mnie uspokoiła jeszcze sie łudze ze to wczesna ciaza choc dzis juz 26dc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek gratulacje duża córcia :) nasturcja również gratulacje i trzymam kciuki za powodzenie a ja laseczki wróciłam od lekarza mam zapalenie oskrzeli buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nasturscjo bardzo się cieszę:) To trzymam kciuki do poniedziałku... :) Ojej zapalenie oskrzeli!!! Współczuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, moje gratulację, widzę że miałaś taką samą sytuację z porodem jak ja, mnie maglowali 2 dni w szpitalu, a byłam już po terminie i nie zrobiło się rozwarcie wcale! W końcu zrobili mi cc i bardzo sobie chwalę, w życiu nie poszłabym na naturalny poród, a byłam przy kuzynce jak rodziła, nawet pępowinę odcinałam, koszmar! CC przy tym porodzie to bajka, fakt że jest groźniejsza jeśli chodzi o powikłania ale myślę że warto. Teraz też będę miała cc, na inny poród się nie piszę. A ze mną dalej kiepsko, dziś dużo gorzej niż wczoraj!!! Temperatura 38,2, kaszel i katar straszny. Liczę że to może taki przełomowy dzień, a jutro będzie już lepiej? Zobaczymy. Nie ma nic gorszego niż takie grypsko w ciąży, jeszczę córka też była chora, ale ją już puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasturscja, ja myślę że skoro masz 26 dc to jeszcze bardzo wcześnie i dlatego taka niska beta, mnie beta wyszła też taka jak zrobiłam za wcześnie, a że test Ci wyszedł sikany to już bardzo dobrze. Teraz czekaj spokojnie do niedzieli, będziesz wtedy po terminie i test Ci powinien już mocniejszy wyjść. Gratulację, myślę że Ci się udało zafasolkować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Moją historię pisałam Wam już wcześniej i piszę do Was ponownie,nie wiem,czy popadam już w akt desperacji,panikę czy cokolwiek. Otóż nadal mam te same objawy co dotychczas,miesiączki nadal nie mam (20 grudnia miałam ostatni raz),beta Hcg nie wykazało ciąży,choć 2 testy z apteki wyszły pozytywne. Powiedzcie mi co mam robić,przyjaciółka chce,abym koniecznie poszła do innego ginekologa i ewentualnie powtórzyła Hcg,ale nie stać mnie w tej chwili na wydatek 40zł,aby wykonać to badanie... Z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Nastrucsja ta natura nasza taka zakręcona jest nigdy nic do końca nie wiadomo. Trzymam kochana za ciebie kciuki żeby jednak to była ciąża. Daj znać w poniedziałek. Gosiaczek gratulacje córcia jak się patrzy taka mała kluseczka;) Niech się zdrowo chowa:) Nika i Madzia cholendr te choróbska musicie kobietki to jakoś przetrzymać soczek z cebuli żurawinka i może jakoś minie. Zdrówka wam życzę:) Ja nadal czekam na @ narazie nie testuję czekam na rozwój sytuacji może w przyszłym tygodniu coś podpatrzę nie wiem. A propo tych torbieli to powiem wam że moja koleżanka ma skłonność do ich powstawania praktycznie przy każdym cyklu rosną jej pęcherzyki ale niestety nie pękają szprycuje się lekami które gin jej przepisuje ale niestety brak wyraźnej poprawy. Ba miała nawet operacje w Poznaniu bo torbiel jej się skręcił mówię wam kataftrofa, gin straszy ją że jak tak dalej będzie to tylko in vitru wchodzi w rachubę, ona jest załamana bo chciałaby mieć bardzo dzidziolka a tu cały czas pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, ja wlasnie rozmawialam dzis z gin na temat tych torbieli, tez mi przypadki opowiadała..... wspolczuje naprawde boze jak ja sie ciesze ze mam zdrową jedną córke i ze wszystko bylo dobrze, gdyby co to i tak juz ją mam i najwyzej jedna będzie,ale naprawde dziewczyny niektore przechodza takie katorgi z tymi rzeczami ze lepiej nie mowic.:) Ja tez mialam cc :) i szybko doszlam do siebie :) Dziewczynki co chorob to nie martwcie sie ! Trzeba tylko lezec lezec lezec no i jak najmniej lekow wiadomo, ja to juz troche zapomnialam jak to jest bylam pare razy chora w ciazy ale dzidzia zdrowa silna;)Trzymam kciuki za zdrowko wasze i dziekuje za slowa otuchy !:*:*:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze brać antybiotyk mam ostre zapalenie oskrzeli,pocieszam się,że już 2trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja zwariuje robie dzis test kolejny znow 2 kreski ale ta dotad blada druga dzis jest mocniejsza a dzis mam 28 DC, jednak nie jest jeszcze tak wyraźista jak ta przy C ale jest widoczna dobrze wiec ja zwariuje normalnie.......nadal sobie tlumacze ze to moze poronienie albo nie wiem co, okresu poki co nie ma ale po weekendzie zobaczymy:) Ja wariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kochana no to ja po cichu gratuluję:) W niedziele zrób jeszcze jeden i wtedy porównasz sobie kreski:) Zrób sobie Bobo-test żółty albo Quica tam widać ładnie krechy:) Skoro kreska jest to fasolka też jest:) tym bardziej że @ nie ma:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 21........10.02...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........21........29.01...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...31tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....30tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............25tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 23 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......18tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......18tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............9 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Gosiaczek gratulacje! niech Twoja córcia rośnie zdrowa i silna!!! Kochane ja się nie odzywalm bo od 3 dni leże plackiem w łóżku mam katar gardziołek mnie boli i okropny kaszel wydaje mi się czasem, że płuca wypluję jestem słaba jak.... biorę antybiotyk i syropek z cebulki płukanie gardła i Calcium mam nadzieję, że to pomoże bo jestem wykończona :(:( a już myślałam, że nic mnie nie złapie Boję się o maleńkiego chociaż tak kopie i się rusza,że mnie tym uspokaja :):) Trzymajcie się kochane cieplutko i zdrowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko ja się tak rozłożyłam. Mnie już praktycznie przechodzi. Został tylko mały kaszel i katar. Trzymajcie się dziewczyny, jakoś wytrzymamy do wiosny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Cześć kobietki. Powiem wam że wczoraj miałam takie bóle jak na @ myślałam że rano będzie n mur beton a tu cisza już sama nie wiem co się ze mną dzieje. M nie każe mi testować powiedział że do środy mam czekać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
truskaweczko ja bym testowała :) Kochane widzę ze na forum się dzieje:) wszystkim choróbkom życze zdrowia i sił :) staraczkom 2 kreseczek a ciężaróweczkom lekkiego porodu :) Ja byłam 15 lutego na ocenie jajeczkowania miałam jajo 21mm i to był mój 18 dc pani doktor powiedziała że mam sie przytulać 15 , 17 18 lutego ... 8 marca idę na kontrol jeśli nie bedę w ciązy to planujemy zabieg drożności jajowowdów ... miała któaś z was? boli? a do tego kurde pani doktor wynalazła mi w macicy jakiś pęcherzyk i mówi ze będzie mi musiała macice wyczyścić ... nie wiem o co chodzi , dodała tez że mogę go miec tylko w okresie owulacyjnym i dlatego macica nie pozwala na zagnieżdzenie się jaja bo ma fałszywy sygnał przez ten pęcherzyk .. :( sama nie wiem co mam sądzić Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 21........10.02...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........21........29.01...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...31tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....30tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............25tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 24 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......18tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......18tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............9 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm Hej dziewczyny... co tutaj tak cicho? Nasturcjo jak testowanie? chorowitki nasze jak wasze zdrówka??? Halo staraczki... psać co u was? Pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Mnie już tylko katar na szczęście został, reszta przeszła, ale cały tydzień się mordowałam, mam doś!!! Musze się trochę wzią za siebie bo ta choroba mnie stasznie zdołowała. Jutro idę do frayzjera, a w środę do ginekologa. Zobaczymy czy z małym wszystko ok? Truskaweczka trzymam kciuki, daj zna koniecznie jak zrobisz test!!! Życzę 2 kreseczek!!! A reszcie chorych życzę powrotu do zdrowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam kobietki:( Testowałam i jedna krecha więc nici. :( Ach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka, przykro mi. Nie załamuj się, zaczniesz nowe staranka w tym cyklu, sama pisałaś że męża nie miałaś teraz to mogło być teraz ciężko. Może teraz uda Ci się go przypilnować i coś zdziałać. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×