Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
Evatarka mnie nawet piersi nie bolą,ale jak mam @ to też nie,chyba pójdę jutro na betkę bo czekanie do przyszłej środy co mi lekarz powie to mnie wykończy...a z wielkością to mam to samo hihi pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evatarka nika 76 co do wielkości ;) to się dołączam, a co do paniki też tak mam .... Dziś idę na usg jestem strasznie zdenerwowana.... Zobaczymy co będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Witam was kochane babeczki:):):) Czytam was codziennie ale nic nie piszę bo nie mam za bardzo co... dziś mam 14 dc i owulacji brak.. także nie nastawiam się na udany cykl. Dziś też mam wizytę u ginka to zobaczymy czy pęcherzyk jakiś jest...ale szczerze to w to wątpię..modlę się tylko aby torbiela nie było!! Odnośnie mdłości i wymiotów to wam powiem że ja nic takiego nie miałam. I syn się urodził zdrowy... nie zawsze są typowe objawy ciążowe. Np. mdłości i wymioty. Ja zamiast tego miałam brak apetytu do 7 miesiąca a później jak mnie naszedł apetyt to przytyłam 20 kilo w 2 miesiące he he he. Na śniadanie w niedziele potrafiłam zjeść blachę ciasta drożdżowego z jagodami i wypić do tego litr mleka. Do tej pory na ciasto drożdżowe patrzeć nie mogę. :):):):) Bo jeszcze mi 3 kilo zostało w zapasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
Dołacze się do Was dziewczyny. Byłam dziaisj zrobić bete i Pani w laboratorium spytala się mnie czy nie szkoda mi pieniędzy, bo napewno nic nie wykryje / jestem 3 dni przed spodziewaną miesiączką/ - tak więc pocieszyła mnie od samego rana. Obecnie jestem po 3 razie brania clo i pierwszy raz wyszły mi dni pładne więc nadzieję mam. Lekarz powiedział że jeśli nie zajdę w tym miesiący to na kwiecień mam umówiony już zabieg udrażniania jajowodów:(Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Dzastina też z synem przytyłam 20kg i zostało mi 4 :) ,z tą owulacją to powiem Ci,że ja śluzu nie miałam prawie wcale,jajniki mnie nie bolały i przytulanko było 2 dni przed terminem owulacji,temp nigdy nie mierzyłam to nie dla mnie,na stawiłam się na maj,a tu niespodzianka jednak w głowie chyba największy problem, trzymam mocno kciuki za Ciebie i za wszystkie staraczki oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
asia test ciążowy wyszedł mi 2 dni przed spodziewaną@ i w dodatku robiłam go wieczorem na następny dzień beta 33.7 (dziwna dla mnie jest wypowiedź laborantki) na pocieszenie Ci dodam,że miałąm udrażniane jajowody 25 kwietnia 2005 roku i 10 dni później już byłam w ciąży,lekarz jak przyszłam do niego z tą wiadomością to sam nie mógł uwierzyć,że tak szybko i powiedział,że chyba on mi to dziecko na stole operacyjnym zrobił :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
Fakt kobieta była strasznie nie miła, ale co się dziwić byłam o 8:15 a Pani była w trakcie picia kawy, do tego poniedziałek:). To chociaż mnie pocieszyłaś, że tak szybko udało Ci się zajść. Powiedz mi czy zabieg boli i jak się czułaś później. Wyniki mam odebrać dzisiaj o 16 więc siędzę jak na szpilkach i na niczym nie mogę się skupić. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
asia.... sam zabieg nie boli narkoza działa hihi:) ....potem nie będę oszukiwać bolał mnie prawy bok,ale lekarz mnie uprzedził,nadmuchują jamę brzuszną gazem,żeby wszystko się oddzieliło,rany nie bolą bo są to 3 małe nacięcia,ale jak wcześniej pisałam szybko doszłam do siebie,bo zaraz się staraliśmy,miałam szczęście,że po zabiegu zaraz miałam dni płodne i nie musiałam długo czekać,też staraliśmy się 2 lata, trzymam kciuki i daj znać jak wyniki głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
U mnie jesli dojdzie do zabiegu to będę musiała poczekać prawie 3 tyg na dni płodne jeżeli wystąpią. Jeszcze dzisiaj oprócz hcg zrobiłam sobie toksoplazmozę, bo się naczytałam za dużo chyba. Jak odbiorę wyniki to napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
asia też przed zabiegiem brałam clo, niby jajeczka były,ale w ogóle nie miałam śluzu w dni płodne,a po zabiegu od razu śluz sie pojawił i już został sobie i do tej pory nie miałam z nim problemu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
Wiesz co ja śluz miałam spory tylko, że podobno moje jajeczko nie pękało tylko je organizm wchaniał. A odkąd biorę clo to ten śluz jest taki minimalny więc to też nie jest dobrze, bo plemniki nie mają odpowiedniego środowiska do życia - przynajmniej mi się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie i mam jeszcze jedno pytanko bylam dzisiaj drugi raz na becie i wynik to 5.952,0 a 18 marca był 2.620,0 jak sądzicie czy przyrost jest prawidłowy?Jeszcze raz dziękuje z góry za odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
do Madzia27100 Bardziej precyzyjne zakresy norm można uzyskać znając termin owulacji. Przy ocenie wczesnej ciąży od bezwzględnych wartości HCG ważniejsze są przyrosty jego stężenia w czasie. W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża późniejsza, tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale od 1200 mIU/ml do 6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml czas ten może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje badanie USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziała i słyszałam serduszko!!! Jeeestem szczęśliwa:) ale mała wstydziocha tak się schowała że doktor znaleźć jej nie mógł- więc pewnie to dziewczynka jak to od małego takie wstydliwe ;) asia 1983 mi beta dzień przed terminem też wyszła dodatnio 41,3 a dzień po terminie już 120 :) A jak Twoje wyniki bo nie napisałaś :(...a my czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Tolanka- moje wyniki nie wyszły moja beta to 1:(Ale się dowiedziałam że przeszłam toksoplazmoze bo wynik IgG to 119,8. Jakoś mnie dół złapał dzisiaj, ale jak to się mówi "są milony ludzi na świecie i milony przypadków różnych chorób". Tak więc 14 kwietnia idę do szpitala na udrażnianie. Najpierw walczyłam z prolaktyną - ale już mam w normie.Później okazało się że nie mam dni płodnych to brałam clo.Teraz jestem ciekawa, co jeszcze mi lekarz wymyśli po udraznianiu. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatni okres miałAm 10go lutego.15go marca robiłam test beta hcg wynik 36,66 dzisiaj robiłam owo badanie powtórnie i wynik wyszedl mi 336,31.Czy to ciąża?I czy prawdą jest że w ciąży z której powstaje chłopczyk przyrasta owo hcg wolniej?Sugestia pani laborantki.I czy nie przyrasta w moim przypadku za mało to hcg? A na usg nic nie bylo zadnego zarodka :( Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
monikadg2 w na tej stronie masz odpowiedź jak powinien przyrastać poziom bety, czyli na początku min. 66% w ciągu 2 dni. a na usg wg. mojego gina pęcherzyk w macicy powinien być widoczny od poziomu między 1500-2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikadg2 zarodka to Ty jeszcze nie zobaczysz za wcześnie na to ale lekarz już może określić czy to początek ciąży, u mnie na początku w sumie dzień przed okresem beta była dodatnia a na usg widoczne było tylko powiększone ciałko żółte i endometrium ale biochemicznie powiedział że jestem w ciąży - kazał przyjść za co najmniej 2 tyg i wtedy był pęcherzyk już- dokładnie to był 26 dzień po owulacji- był pęcherzyk z ciałkiem żółtym ale zarodka jeszcze nie widział to ma wtedy ok 1-2 mm więc czego się spodziewać dopiero wczoraj w 38 dniu po owulacji widziałam zarodek i bijące serduszko. Cierpliwości!!! :) co do szybkości przyrostu bety to tej teorii nie słyszałam ze wolniej na chłopca - z synem nie mierzyłam bety to nie wiem jak to było, teraz w 12 dniu miałam 41,3 a w 14 dniu po owulce miałam już 120 więc przyrost prawie 300% jak to będzie to zobaczymy :) oby zdrowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam pytanko , proszę odpowiedzcie bo zaczynam wariować. A mianowicie jakie macie tętno w ciąży, ja dotychczas miałam ponad 85 i to jest ok. bo jest więcej krwi i serce ciężej pracuje, niestety od wczoraj mam 60 i zaczynam się bać do lekarza idę dopiero za tydzień a mąż powiedział że schowa mi komputer bo siedzę i czytam głupoty i się nakręcam. W sumie ma rację bo przy pierwszej ciąży nie miałam kom. i nic nie czytałam , byłam spokojna a teraz koszmar.Mam nadzieję że jak pójdę za tydzień na usg to serduszko mojej fasolki będzie jeszcze biło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
idi nie denerwuj się w ciąży macica może uciskać tętnicę i tętno się wtedy zmniejsza do 60 uderz/min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziwczyny mam takie pytanko,,, @ spóznia mi sie, mam juz 42dc robilam 3 testy ostatni w sobote, wszytskie negatywne dzis poszlam na bete ale wyniki dopiero jutro po 15 :( specjalnych objaw zadnych neimam po za sennoscia ale wydaje mi sie ze to przez pogode..? piersi mam pelniejsze ale nie bola, czasem boli mnie brzuch jak na @ ale jej niema i plecy mnie strasznie bola (ale to penwie niema zwiazku) wiem czy wyniki bety mi jutro wszytsko powie, ale czy robic sobie nadzieje na ciaze czy nie? kurna sama juz nie wiem ? moze miała któraś podobnie,a noi temp mam raz 36.8-36.6 dzis mialam 36.5 ale przed @ zawsze spadala 36.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim. Pozwoliłam sobie napisac do Was bo potrzebuje pomocy... @ nie ma , dzis 33 dc zawsze miałam 28 , wczoraj robiłam bete i wyszła 11,85, laborantka kazała powtórzyc za kilka dni... Moze Wy mozecie powiedziec mi cos wiecej na temat rtego wyniku???? bo ja sie kompletnie na tym nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
wynika,że to ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek ja wiem sama czekam na wynik bety jutro bedzie ja mam dzis 42 dc i nadal niemam @ a testy domowe wychodza negatywnie:( ale jesli jestes w ciazy to gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek ja wiem sama czekam na wynik bety jutro bedzie ja mam dzis 42 dc i nadal niemam @ a testy domowe wychodza negatywnie:( ale jesli jestes w ciazy to gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika ale z czego to wynika...? nie mam o tyym zielonego pojecia a na kazdej tronie w necie pisza co innego.... :( ja zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Deisy- idz do ginekologa... najprawdopodobniej coś ci hormony fiksują... musisz porobić badania. Masz 42 dc a testy negatywne to nie ciąża... A ból pleców wskazuję na torbiel... oby nie ale taki objaw typowy. Nerwusku- wczesna ciąża.... wynika z tego że miałaś później owulację i dlatego taki niski wynik... powtórz betę za 2 dni jak przyrasta to ciąża jeśli nie.. to biochemiczna lub torbiel jednolity w jajniku..podnosi beta hcg.. oby to była ta pierwsza wersja:) U mnie bez zmian... byłam u ginaka...torbiel znikł...mam zielone światełko na kolejne starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa Mamuśka
Nerwusek 26... wziełam do reki mój wynik BEta Hcg i tam napisano, że wynik między 5 a 50 to 0,2-1 tydzień ciąży. Jesli to ciąza to bardzo wczesna, pewnie jeszcze jestes przed data @. Ja, kiedy nie byłam w ciąży to miałam wynik 2. Trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarta22
Dzastina ciesze się ze wsystko ok :) staraj się i oby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Dzastina powodzenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×