Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Evatarka
Madzia...robiłaś jescze teraz betę. mnie złapał schiz. zrobiłam w piatek. NIe wiem czy jestg ok. wyszło mi 63816, ale mam potrzebę zobaczyć czy wzrasta. nie wiem skad moj schiz po prostu w czwartek sie pojawił i tyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evatarka ja też od dwóch dni mam straszną schizę:(((bety nie robiłam ale planuję może jutro zrobić,nie wiem co mi jest ale jakieś lęki mam,już bym chciała żeby była środa bo chyba oszaleję:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evatarka a co do Twojej bety to wydaje mi się że jest bardzo ładna ponad 63tys,także spokojnie;)ja tydzień temu miałam niecałe przecież 6tyś i mówiłaś że jest ok a zobacz u Ciebie jaka jest wysoka;)Nie denerwuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evatarka
Bejbe też liczył na wszystkie sposoby tą betę i mowi że ok. ja po prostu mam schiza ot co. wiem że mi na łepetynę idzie i nie umiem sobie z tym poradzić (btw tak jest zawsze jak bejbe jedzie na delegację...mnie nie można zostawiać sam na sam z moimi myslami :) ) ja też jutro pojde, sprawdzić przyrost. Madzia ja ci tak zazdroszcze tego usg w środe że sobie nie wyobrażasz...ja do 7 kwietnia muszę czekać, ale bedę przezywać również Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że środa już nie długo i czekam na nią ale przyznam Ci się że bardzo się też boję:(a te schizy to tak nas będę niestety dopadać przez całą ciąże...no ale musimy się wspierać:)a co do 7 kwietnia to zobaczysz nie minie chwila i będziemy się cieszyć na forum z Twojego usg:)i dzwięku upragnionego serducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Evatarka nie masz powodu do schizy... im ciąża starsza tym beta wolniej przyrasta... możesz być spokojna.... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:) Nikawax gratuluję 2 fasolinek:) a powiedz mi to tak po Clo? Czy dar od Boga? :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa 27
Ja dziś zrobiłam bete z samego rana, poniewaz testy ciazowe roznych firm wskazywaly wynik negatywny! Juz sama niewiem co myslec! @ mialam miec 19 marca a mialam tylko lekkie nawet nie plamienie tyko takie uplawy w kolorze capuccino! bola mnie piersi w glowie mi sie kreci juz z 2 tydzien, brzuch mam wydety i czasem boli jak na okres, a spac to bym mogla 24 na dobe. Dodam ze staramy sie z mezem o dzidziusia dopiero miesiac ale staralismy sie co 2 dni i moze moze........ chcialabym bardzo tylko te testy negatywne, zaczyna mi sie wydawac ze podswiadomie zatrzymalam sobie ten okres, teraz tyle sie slyszy o dlugich staraniach zajscia w ciaze! Napisze co i jak jak dostane jutro wyniki. Trzymajcie dziewczyny kciuki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betanika27
Ja dziś zrobiłam bete z samego rana, poniewaz testy ciazowe roznych firm wskazywaly wynik negatywny! Juz sama niewiem co myslec! @ mialam miec 19 marca a mialam tylko lekkie nawet nie plamienie tyko takie uplawy w kolorze capuccino! bola mnie piersi w glowie mi sie kreci juz z 2 tydzien, brzuch mam wydety i czasem boli jak na okres, a spac to bym mogla 24 na dobe. Dodam ze staramy sie z mezem o dzidziusia dopiero miesiac ale staralismy sie co 2 dni i moze moze........ chcialabym bardzo tylko te testy negatywne, zaczyna mi sie wydawac ze podswiadomie zatrzymalam sobie ten okres, teraz tyle sie slyszy o dlugich staraniach zajscia w ciaze! Napisze co i jak jak dostane jutro wyniki. Trzymajcie dziewczyny kciuki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nikawax no to niespodzianka:):):) gratuluje ci dwuch perełek... pozdrawiam i życzę spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betanika27
Taki wynik otrzymalam czli nie jestem w ciazy;-( 0.449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evatarka no i jak byłaś na becie?Ja w końcu nie poszłam,muszę już wytrzymać do środy i mam nadzieję że mi się to uda i jutro nie polece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evatarka
Madzia...nie nie poszłam. Mam dzisiaj takie spanie że nie miałabym kiedy pojechać. obudziłam się dzis w południe!!!!!!!!! (szok), po czym zjadłam śniadanko i znowu poszłam spać. Właśnie się obudziłam...i ziewam. Jestem taka zmęczona jakbym przebiegła maraton :(. może uda mi się dożyć tego 7 bez betki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evatarka
Madzia...nie nie poszłam. Mam dzisiaj takie spanie że nie miałabym kiedy pojechać. obudziłam się dzis w południe!!!!!!!!! (szok), po czym zjadłam śniadanko i znowu poszłam spać. Właśnie się obudziłam...i ziewam. Jestem taka zmęczona jakbym przebiegła maraton :(. może uda mi się dożyć tego 7 bez betki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evatarka
Madzia...nie nie poszłam. Mam dzisiaj takie spanie że nie miałabym kiedy pojechać. obudziłam się dzis w południe!!!!!!!!! (szok), po czym zjadłam śniadanko i znowu poszłam spać. Właśnie się obudziłam...i ziewam. Jestem taka zmęczona jakbym przebiegła maraton :(. może uda mi się dożyć tego 7 bez betki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dasz radę kochana;)a to spanie to dobra oznaka:)Ja jeszcze jutro muszę się pomęczyć i będzie środa ale boję się jak choleraaaaaaaaaaaa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Poradźcie.... jestem w 35 dc, od tygodnia mam bóle w podbrzuszu, bolące piersi i podwyższoną temperaturę. Robiłam trzy testy płytkowe, z których dwa miały drugą, bledszą kreskę, jednak pojawila się ona po ok 15 min. Dzisiaj robilam badanie poziomu HCG z krwi i wynik 11. Co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszmir bladnsze kreski oznaczają jescze małe stęzenie hcg w organizmie!co dzień będzie się zwiększało wynik 11 świadczy o wcześniutkiej ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczkaEwcia
witam... mam do was wielkie pytanka... wiec tak staram sie o dzidziusia jakies 3 miesiace.@ mialam 5 marca i zrobilam tes 15 wyszedl pozytywny, na drogi dzien znow zrobilam i tez pozytywny... ale 19 znow dostalam @ i to skusilo mnie zeby zrobic test, zrobilam wieczorem 27 marca i tak samo pozytywny choc jedna kreseczka taka nie wyrazna... dzis bylam u ginekologa to powiedziala ze mam lekko powiekszona marcice... jutro mam na badanie bhcg i usg... bardzo bym chciala miec w sobie to malenstwo:). ale jesli chodzi o ta @... moge byc w ciazy??? pozdrawiam wszytskich i prosze o odpowiedz... mozna nawet na gg... juz podaje dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaweczkaEwcia oczywiście że możesz mieć okres,wiele kobiet tak ma i często dośc późno dowiaduje sie o tym że jest w ciązy;)zrobiłaś 3 testy i wyszły pozytywnie także to też jest potwierdzenie;)Glowa do góry i daj znać po becie..Trzymam kciuki oby sie wszystko potwierdzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, dzisiaj mocniej bolał mnie brzuch, popoludniu zaczęły się plamienia, a przed chwilą krwawienie stało się bardziej intensywne - pewnie @. Czy przy tak niskim HCG możliwe że jest to slaba ciąża albo już jej nie ma. Proszę o poradę...Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kaszmir to bardzo dziwna sytuacja... Owszem zdarza się że kobiety w ciazy miesiączkują,,, ale są to tak na prawde plamienia przypominające menstruację. Zrób test jeszcze raz jak @ się skończy... Bo tak szczerze to ta betka troszkę mała. Ale co kobieta to inny organizm. życzę ci oby to była fasolinka... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evatarka jak tam samopoczucie nadal senna;)?Ja już jutro idę na usg,mam coraz większy stres:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki....dla mnie to też dziwna sytuacja, choć powiem, że już zaczełam się powoli cieszyć. Chyba za szybko testy poszły w ruch...przynajmniej unikęłabym niepotrzebnego rozczarowania.... Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evatarka
Madzia...senna dalej jestem, ale w sumie u mnie to normalne. moj mąż mowi że gdybym mogla życie bym przespała. a tak na prawdę całe życie cierpie na bardzo niskie cisnienie. bez kawy ani rusz...teraz jej nie piję i podejrzewam że to u mnie nie objaw ciązy :). dziś za to bejbe nie pozwolil mi spać tylko zabrał na 4 godzinny spacer. ale miło było. wiem że się stresujesz, ale dobrze że to bedzie stres tylko do jutra. pomysl sobie ze ja mam jeszczse caaaały tydzien, a ty już jutro bedziesz słyszała ten piękny dzwiek. wierze że dasz radę do jutra!...trzymam za ciebie i fasolinkę mocno kciuki. pamiętaj o tym. a jak ty się czujesz? jak objawy ciązowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do lekarza i przepisałam się na dzisiaj także wieczorem będę już wiedziała:)i mój stres mam nadzieję wtedy minie...a co do objawów to częściej mnie mdli i już nie mam takiego apetytu jak wcześniej,w nocy kiepsko sypiam ale tak miałam w sumie od początku..no i mam już dosyć polączenia wody mineralnej z lekami bo przecez biorę ten duphaston i do tego asmag B ale już mi bokiem wychodzi zwlaszcza rano...No ale jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evatarka
Madzia27100...jak bierzesz duphaston? ja biore 2 razy po jednej i mam wrażenie że właśnie po nim mam takie mdłości, ale muszę powidzieć że jest już lepiej niż było. dzisiaj nawet zjadłam obiad i nie mam nudności non stop...tylko czy to dobrze to nie mam pewnosci! :( czekam na wieści po usg :) jestem pełna zazdrości hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz kochana co zazdrościc lekarz powiedzial ze jest zarys zarodka ale nie bije serce i że albo ciaza jest mlodsza i zaszlam w pozniejszym dniu cyklu albo się nie rozwija mam przyjsc za tydz na us.Jestem zalamana;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evatarka
Madzia ty mi się tu dziołcha nie załamuj!!!! Czekamy do przyszłego tygodnia spokojnie i tyle. No widać masz fasolkę urwisa i ci od samego początku figle wyprawia ale nie ma się co na zaś denerwować tylko całować brzuszek a w przyszłym tygodniu MUSI być ok. Proszę....wiem że to okropne, wiem że ciężko ci teraz ale trzeba wierzyć!!!! Ściskam cię bardzo bardzo mocno!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×