Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość truskaweczka83
Dzięki dzastinka za gratulacje i rade narazie do wytrzymania jest wiec nospe odkladam na inne czasy:) Olcia777 a powiedz czemu ty sie denerwowalas? Dlugo staralas sie o fasolke? zapraszamy cie do naszej tabelki do dolnej części oczywiscie:) Może zechcesz nam troszkę opowiedziec o sobie:) Chętnie poczytam teraz jedziemy na tym samym praktycznie wozku wiec fajnie kiedy masz sobie z kim pogadac w trudnych chwilach oby takich bylo jak najmniej przed nami a najlepiej wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Faktycznie same dobre nowinki na wiosnę. Bociany wpadły w końcu na nasze forum!!! Gratulacje wielkie!!!! A ja byłam dziś na wizycie i niestety nie mam dobrych wieści. Tzn. miałam ostatnio, prawie codziennie taki dziwny brzuch. Lekarz mnie zbadał i stwierdził że to jest "napinanie się macicy", nie jest to dobrze, chociaż szyjka jest długo, ale to za wcześnie na takie rzeczy. Dostałam luteinę i mam dużo odpoczywać. Jak by mało tego to mam "kolkę ciążową", a to znowu jest jak zwykła kolka, mam też brać no-spę gdyby mnie złapała na dłużej. Jestem w połowie 6 miesiąca więc za wcześnie na takie akcje :-( Miał któraś z Was tak z tą macicą? Niby lekarz nie kazał mi się martwić, ale wiadomo że leże i myślę o tym ciągle! Co za smyk żeby tak wcześnie chciał się pchać na ten świat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 130405 ja tak miałam i przeleżałam w szpitalu 2,5 miesiąca (aż do porodu) a i tak urodziłam w ostatnim dniu 32 tygodnia ... tylko ze u mnie zaczęła się skracać nieznacznie szyjka.... ale u Ciebie jest inaczej... poza tym ja miałam bliźniaki :) więc trochę było co nosić :D odpoczywaj dużo i bierz nospę lub skopolan jak Ci lekarz zapisał (oba są rozkurczowe) a jak nie to znaczy że nie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 22........11.03...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........23........30.03...........26...........wi elkopolskie 5) mycha ...............2 ..........05.04.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kituś.............35tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 2) agata@............. 35tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 3) kreska100...........31tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 4) Dzastina222..... 30tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 5) nika76......25tc....05.07.2011....????....śląskie 6) Magda 130405......24tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 7) Kladia...............17 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie 8)olcik777.............5tc.........?................?.............małopolskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 5) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 6)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm No to tak - mam 26 lat, starałam się pół roku, czyli nie tak długo bardzo:) Truskaweczka mnie też martwił ból brzucha. Z dnia an dzień skurcze jak na miesiączkę są rzadsze, tylko w pachwinach ciągnie trochę, ale gin mi powiedział, że to nie dziwne bo amcica w ciązy powiększa się 800 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikawax, dzięki za odpowiedź. To mnie zmartwiłaś trochę. Mnie lekarz no-spe kazał brać tylko wtedy gdy dostanę tą kolkę i będzie dłużej trwała. A tak to przepisał mi luteinę dopochwową i magnez. Szyjka ma 49 mm, powiedział że tu jest wszystko ok. tylko te napięcia macicy go martwiły. Kazał mi odpoczywać, ale nie koniecznie leżeć plackiem cały dzień, ja nawet nie mam na to warunków, bo przy drugim małym dziecku to się po prostu nie da! Ja mam jedno w brzuszku, liczyłam że najwcześniej urodzę w 38 tygodniu, masakra jak miałoby być inaczej i dać malucha do inkubatora. Nie wyobrażam sobie tego!!! Córkę urodziłam 11 dni po terminie i gdyby nie cc to by siedziała tam dalej, a tu syn taki prędki do wyjścia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
TRuskaweczka83 ale super wieści. Z całego serca Ci gratuluję:) tak sie cieszę:) JUz wczoraj przeczytałam o tym,ale chciałam odpisac Ci dzis na spokojnie. Od wczoraj cały czas o Tobie mysle i buźka mi sie cieszy...a dzis jadąc do pracy tez złapałam sie na tym, że cały czas mysle o Tobie i twoim maleństwie. Gratuluje jeszcze raz...niech maleństwo rosnie jak na drożdżach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie sugeruj się mną bo u mnie były bliźniaki i szyjka się skracała (po prostu z braku miejsca dla dzieci)... nie miałam zamiaru Cię straszyć... a gdyby nie inkubatory to teraz na pewno bym się nie cieszyła dwójką pełzających po całym domu maluchom .... mimo że urodziły się przedwcześnie z wieloma problemami, szybko doszły do siebie i rozwijają się zupełnie jak dzieci urodzone o czasie (mimo iż w wiek zredukowany u nich jest o 2 miesiące krótszy tzn z 8 na 6 miesięcy to już raczkują)... inkubatory wcale im w niczym nie przeszkodziły... poza tym jak będzie taka potrzeba to i tak nikt się Ciebie pytać nie będzie czy się zgadzasz na umieszczenie dziecka .. proszę więc nie bierz moich słów jako wyrocznię bo każda ciąża, kobieta jest inna ... to co spotkało mnie nie koniecznie musi spotkać Ciebie czy kogokolwiek z tego forum... mamy przecież lekarzy, którzy się znają na rzeczy (lub przynajmniej powinni znać)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Truskaweczka, Olcik gratulacje!!! aż mnie ciarki przeszły (takie bardzo pozytywne) i się uśmiechnęłam kiedy zobaczyłam Twój wpis Truskaweczka :) może jeszcze zdążysz wskoczyć do tabelki ciężaróweczek kiedy ja jeszcze w niej będę :) mój M się śmieje, że ja to już jestem jak bomba :) bo nie wiadomo kiedy się zacznie :) czekam cierpliwie i właśnie prasuję poprane pieluszki (dostałam od siostry więc stwierdziłam, że przygotuję i schowam do szafy) a jest ich sporo więc mam zajęcie :):) Ściskam Was mocno miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka, Olcik wielkie gratulacje!!! :-) bardzo się cieszę ;-) już nie mogę się doczekać aż ja znowu będę mogła to przeżywać :-) Wielkie buziole i życzę powodzenia innym staraczkom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka, Olcik wielkie, wielkie gratulacje :):) bardzo się cieszę, że bocianki do Was przyleciały :D:D teraz mocno trzymam kciukaski za Was kochane :) a ja czekam na dni płodne i owulację :) no i do dzieła :):) ja też się poczęłam w kwietniu, więc może... :P hehe oby się udało i fasoleczka się utrzymała :) ale w tym miesiącu zero testowania do terminu @. niepotrzebnie się znów nakręce.... co ma być to będzie :) jakoś zaczęłam optymistycznie na to wszystko patrzeć. Całusy :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, byłam dziś odebrać wyniki bety z 30 dc i miałam 4,7 czyli to wyniki z poniedziałku, a we wtorek przyszła @... tak się zastanawiam ale to na 100% było poronienie i raczej nie ma możliwości, aby fasolek był we mnie, prawda?? bo na badanie to teraz nie pójdę, bo jest @.... myslicie, że z @ wszystko się oczyściło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u ginekologa bo spoznil mi sie okres i zrnilam 2 testy wyszly pozytywne. poszlam do lekarza ale mowi ze za wczesnie zeby cos powiedziec niby moge byc ale niekoniecznie. po tyg zrobilam drugi bo dostalam okresu i tez wyszedl pozytywny. poszlam do lekarza i powiedzial ze nie jestem w ciazy bo zrobil mi usg i nic tam nie widzi. kazal mi zrobic bhcg czy cos takiego i wyszlo 50.77 czyli 3-4 tydz ciazy. jestem skolowana i nie wiem co mam robic, lekarz mowi ze powtorzymy badania za tydz.ale ja zgupieje zaraz. prosze jesli ktos moze to niech mi cos napisze bo oszaleje zaraz martwie sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam was kochane. Dziękuję ślicznie za gratulacje ale jakoś tak bardzo się martwię czy wszystko jest ok że chyba nie do końca potrafię się cieszyć z fasolinka. Umówiłam sie do lekarza na czwartek to będzie chyba najdłuższy tydzień w moim życiu:( Kurcze to takie skrajne emocje przechodzące z euforii w ogromny strach i zdenerwowanie. Do tego te bóle jak na miesiączkę aż budzą mnie w nocy ale skoro laseczki mówicie że tak jest to starm się tak nie myśleć o tym jednak to jest strasznie trudne:( Buźka kochane i jeszcze raz dziękuję że jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kasiu radzę powtórzyć betke za 2 dni.. jak przyrasta to bedzie ok:) Nie zawsze lekarz jest w stanie stwierdzić wczesną ciążę:) Trzymam kciuki:) Truskaweczko nic sie nie martw bólami brzuszka.. to jest normalne. Mnie też budził ból brzucha w nocy... i bałam się jeszcze bardziej bo ja zawsze @ dostawałam w nocy..nigdy w dzień. Lekarz mi poradził leżeć na brzuchu... i pomogło. Ból brzucha jest spowodowany tyłozgięciem macicy... bynajmniej tak było u mnie. Przez to że macica puchnie i się naciąga bolą też ścięgna które ją trzymają... to jest w 100 % normalne. Jesli nie plamisz to nie masz powodów do zmartwień:) Pociesze cię... mnie nie dość że w nocy bolał brzuch to jeszcze mnie mdliło:) chodziłam w dzień nie wyspana z worami pod oczami... później pojawiła się przeklęta zgaga, zaparcia i hemoroidy:) więc kochana wszystko przed Tobą :) ( oby te dolegliwości były dla ciebie łaskawe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, byłam dziś odebrać wyniki bety z 30 dc i miałam 4,7 czyli to wyniki z poniedziałku, a we wtorek przyszła @... tak się zastanawiam ale to na 100% było poronienie i raczej nie ma możliwości, aby fasolek był we mnie, prawda?? bo na badanie to teraz nie pójdę, bo jest @.... myslicie, że z @ wszystko się oczyściło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mycha niestety... moja beta w 30 dc wynosiła 331.3 więc to zdecydowanie za mało. Nic się nie martw organizm sam się oczyści ..matka natura wie co robi. I powiem ci tak... w dniach około owulacyjnych już musicie zacząć staranka... jeśli dostałaś teraz okres w 31dc to znaczy że owulacja wypadła ci na 17 dc... i proponuję wziąść się ostro do działań już w 13 dc i nie patrzeć na to czy temperatura wysoka, czy jest śluz itd... iść na żywioł:) ale wcześniej nie kochajcie się z 5 dni.. niech pleminiki nabiorą siły i werwy:) i od tego 13 dc kochać się codziennie aż do 20 dc... i przed stosunkiem podawaj mężowi szklankę coca coli bądz zrób mu kawkę.. możesz też dać mu witanine c 2x1 i dawać do picia magnez to wspomaga nasionka:) :) :) może to śmieszne ale ja tak robiłam i się udało:):):) Mam nadzieję że jakoś jasno to napisałam i nie nakręciłam za bardzo:) bo ostatnio zakręcona jestem jak termos:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 22........11.03...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........23........30.03...........26...........wi elkopolskie 5) mycha ...............2 ..........05.04.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kituś.............35tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 2) agata@............. 35tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 3) kreska100...........31tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 4) Dzastina222..... 30tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 5) nika76......25tc....05.07.2011....????....śląskie 6) Magda 130405......25tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 7) Kladia...............17 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie 8)olcik777.............5tc.........?................?.... .........małopolskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 5) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 6)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek gatuluję synusia :) !!! truskaweczka,ale sie ucieszyłam trzymam kciuki z całych sił :) olcik witam i gratuluję :) u mnie wszystko dobrze,nie mam na nic czasu,chodzę spać i wstaję z kurami,nie mogę się wyspać :) ,w poniedziałek wchodzą do domu znowu robotnicy i syf przed świętami,na poczatku ciąży latałam do gina z niecierpliwością,a teraz mi się nie chce robić badań,ale jak trzeba :) pozdrawiam Dzastina fajny brzusio wyglądamy podobnie :) STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 22........11.03...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........23........30.03...........26...........wi elkopolskie 5) mycha ...............2 ..........05.04.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kituś.............35tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 2) agata@............. 35tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 3) kreska100...........31tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 4) Dzastina222..... 30tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 5) nika76......28tc....05.07.2011....????....śląskie 6) Magda 130405......25tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 7) Kladia...............17 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie 8)olcik777.............5tc.........?................?.... .........małopolskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 5) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 6)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 22........11.03...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........23........30.03...........26...........wi elkopolskie 5) mycha ...............2 ..........05.04.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kituś.............35tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 2) agata@............. 35tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 3) kreska100...........31tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 4) Dzastina222..... 30tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 5) nika76......28tc....05.07.2011....????....śląskie 6) Magda 130405......25tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 7) Kladia...............17 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie 8)olcik777.............5tc.........?................?.... .........małopolskie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikawax w koncu się zdecydowałaś,ale malutkie Twoje dzieciątka się urodziły :),teraz są jednakowe czy któreś z nich jest jednak większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednakowe tylko jak powszechnie wiadomo dziewczynka rozwija się szybciej a braciszek ma kogo naśladować więc jedno uczy się od drugiego siadać, raczkować, naśladować dźwięki, krzyczeć itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :-) Dziś tak pięknie słonko świeci, aż się chce porządki robić..i okna trzeba w końcu umyć :-) ale najpierw z Małym na spacer. A jak tam u Was dzisiaj pogoda się spisuje??? P.S.Dzastina nie mam Cię jeszcze na NK, jeśli można to poproszę namiary na Ciebie, albo czekam na zaproszenie, moje inicjały US (M) mają mnie Nika ,Truskaweczka,Kituś i Mila. Miłego dzionka babeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Nikawax witamy w końcu w naszej tabelce:) Dziękuję Nika ja cały czas w to nie wierzę ale mi się święta szykują:) Rodzinka będzie przeszczęśliwa też czekali tak długo na to chyba prawie tak długo jak ja:) Zajączek będzie bardzo szczodry w tym roku hahahahhahaha:):) Sikorka u mnie też słonko świeci ale tak wieje wiatr że chyba cegły w kieszenie wsadzę bo odfrunę:):):) Buźka kobietki miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
A u mnie słoneczka nie ma :( co rusz pada i przestaje a jak wieje!!!! ponoć jutro ma być lepiej, oby :) Dziewczynki czy przed porodem miałyście od czasu do czasu takie lekkie i troszkę silniejsze kłucia w brzuchu (bardziej po bokach niż w dole) bo ja wczoraj tak miałam i dziś trochę i nie wiem czy już świruję czy tak ma być? brzuch to mi się wydaje, że mam nisko (jak siedzę to "między nogami") :) siostra mi mówi, że już niedługo jak mam go tak nisko Buziolki i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Hej dziołszki.... U mnie dziś słońce świeci ale wieję bardzo zimny wiatr... brrr aż się nie chce z domu wychodzić bo chce łby pourywac:) nikawax fajnie że dołączyłaś do naszej tabelki:):) Ślicznie Twoje bliźniaki mają na imię... mi się Ewa bardzo podoba! Czarek miał być Ewą:) tylko mu coś między nogami wyrosło:):):) Sikorko zaraz ci wyśle zaprszenie na n-k:) Kituś no niby faktycznie tak jest że jak brzuch opada to poród już niedługo.. pamiętam że jak mnie przyjmowali do szpitala to położna mnie pytała czy mi brzuch opadł... ale mi nie opadł więc jej powedziałam że nie:) ja się trochę niepokoję o Olisia bo.. od 20 do 27 tc był w pozycji główkowej a teraz jest w pozycji pośladkowej...w sumie to nie wiem czym się tak bardzo bartwię bo i tak bede mieć cc.. już mi ginekolog dawno zapowiedział. Ale wiadomo baba to se zawsze coś do głowy nabierze... :):):) Pozdrawiam was i życzę miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi88
truskaweczko moglabys napisac jakie mialas objawy prze terminem okresu ale takie ktore wczesniej nigdy nie wystepowaly?gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Ludzie pomodzcie Ja mam 24lat pomóżcie uczę sie jeszcze nie mam kiedy idź do lekarza zrobilam badanie krwi czy ktoś Pomoze mi czy dobre mam wyniki:( prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mimi jesli ci to jakoś pomoże to powiem ci jakie ja miałam objawy jeszcze przed terminem spodziewanej @. Takie których wcześniej nie miałam. 1) ból piersi od samej owulacji... tak jakby promieniował aż pod pachy 2) dziwne uczucie wzdęcia brzucha, 3) wstawanie w nocy do toalety na siusiu.. W dniu spodziewanej @ 1) brak @:) 2) biały śluz przypominający mleczko, 3) tępy ból brzucha przypominający ból miesiączkowy.. 4) no i 2 kreski na teście...dość pokaźne:):):) Kamilo może napisz coś wiecej o tych wynikach:) w którym dc robiłaś, kiedy był stosunek i ostatnia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Mimimi88 dziękuje bardzo za gratulacje. Co do objawów to rzeczywiście bardzo duża ilość białego śnieżno białego śluzu ale przed @ też miałam takie lekkie upławy jednak teraz było go naprawdę bardzo dużo jakbym się posiusiała:) Kolejne objawy to wzmożony apetyt, ogólnie jestem niejadkiem a jeszcze przed @ mogłam połknąć konia z kopytami, potem miałam taki metaliczny smak od czasu do czasu i ostatni który dał mi mocno do myślenia to ogromny bolący biust i żyłki na nim. Jednak powiem ci że już tyle razy myślałam że to ciąża zę w tym cyklu wyjątkowo ignorowałam wszystkie objawy mówiąc sobie że to wszystko moja chora wyobraźnia, jednak tym razem się udało i dwie kreseczki na teście:):):) A czemu pytasz czy masz może jakieś podejrzenia??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×