Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość bubunia
Natuśka powtórz test domowy lecz moim zdaniem nie wygląda mi to na ciąże mi beta po 2 tyg wyszła że jestem w ciąży ale możesz powtorzyć napewno nie zaszkodzi :)pamietaj że po odstawieniu pigułek organizm czasem płata figle ja osobiście nie zaczełabym brać pigułek bo nie raz słysze jak ciężko po nich zajść w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natuśkaa
ja zaczęłam brać pigułki nie jako formę antykoncepcji a jako lek na moje problemy z bólem miesiączkowym.. pierwszy dzień miesiączki to było dla mnie całkowite wyłączenie z życia, ból nie do zniesienia, drgawki, wymioty, omdlenia.. po próbach leczenia jedynie progesteronem objawy ustąpiły za to nastąpił straszny wysyp trądziku na który nie pomagały żadne środki, dopiero pigułki rozwiązały wszystkie problemy : ) moja pani ginekolog mówi że maksymalnie do pół roku powinno się wszystko w organizmie po odstawieniu pigułek unormować tak żeby nie było problemów z zajściem w ciążę, szczególnie w młodym wieku :) dziękuję za odpowiedź, też myślę że jeżeli bylaby to ciąża to badanie powinno wykazać już w tym terminie ale słyszałam o błędach laboratoryjnych itp. a miesiączki nadal nie ma dlatego chyba powtórzę test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Wam dziewczynki ja też zobaczyłam dzidzie w 5tc.a karte i zwolnienie l4 dostałam w 8tc.po usłyszeniu serduszka coś nie samowitego ah.Teraz mam pytanie szczególnie do tych dziewczyn które są na początku tej że wspaniałej 9miesięcznej drogi napiszcie mi proszę jakie Wam objawy towarzyszyły na samym początku ciąży zanim test zrobiłeście.Ostatnio miałam nie regularny okres kochałam się zM w dni płodne ale to był tzw.stosunek przerywane ale wydawało mi się że nie dokońca zdążył mój men:-)z wyskokiem(chodz on inaczej twierdzi:) ).Wiem że małe jest rawdopodobięstwo bym aszła w ciąze ale jednak ryzyko małe jest więc proszę o odpowiedz.Przepraszam a błędy ale córa 2 letnia narękach. pozdrawiam i gratuluje zafasolkowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werys z tego co ja wiem to stosunek przerywany nie daje 100% pewnosci że nie będzie ciąży nawet jeśli twój facet zdązy wysiąść ztacje wcześniej no i nasza natura jest też tak skonstruowana że w dni płodne mamy dużą ochotę na zbliżenie a co do objawów to jest różnie w pierwszej ciąży nie miałam praktycznieżadnych poprostu pewnego miesiąca nie było @ a teraz przy drugiej zorientowałam się że mnie zaczeło mdlić w aucie i to też przez przypadek bo @ się spóźniała a test wyszedł negatywny a zaczęłam krwawić sądząc że @ przyszla ale podejrzane były mdłośi ale tym się nie sugeruj każda z nas jest inna i każda ciąża jest inna... ja byłam u gina i mój mały ma już prawie 2700 g ale do terminu jeszcze trochę więc pewnie jeszcze urośnie ale nadal jest małym wiercipiętą w moim brzuchu i mam cichą nadzieję że zdecyduje się wyjśc chociaż pare dni wcześniej pozdrawiam wszystkie dziewczyny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia thx.za odpowiedz.Fakt że zdarza się przy stos. przerywanym ale to rzadko.:-) może ktoś jeszcze podzieli się swoimi objawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno się nie odzywałam ;) na wstępie : cierpliwości mamusiom i jak najmniej stresów zafasolkowanym :) mam pewien problem który nosi temat : wybór fotelika samochodowego dla córki. jakie polecacie? jakich używałyście? moja córka ma 9,5 miesiąca,waży gdzieś z 10kg, ma jakieś 76cm, w nosiełku to wiadomo jużjej niewygodnie i wyrosła. na święta mamy jechaćdo teściów no i musze już kupićfotelik,tylko nie wiem jaki ;) będę wdzięczna za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek sprawdzaj jak wypadają foteliki w crash testach bo bezp.najważniejsze a potem coś na pewno wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o fotelik to ja kupilam 4baby od 9 do 25kg cena nie jest wygórowana bo w 300zl sie zmieścisz, kupiłam go na allegro a dlatego że moi znajomi mają już takie baby że jeżdzi w takim foteli i kupili właśnie tej firmy i są bardzo zadowoleni a ja kupowałam teraz bo od stycznia idzie vat do góry i nie wiadomo jaka będzie cena. ja mam szary i powiem szczerze że materiał obiciowy jest bardzo fajny, miękki ale o wybore musisz sama zadecudować poczytaj możę na forach o fotelikach wiadomo że jeśli chcesz fotelik po crash testach to musisz zapłacić dużo więcej ale i tak to nie daję super gwarancji że nic się nie stanie, ja mam taki i moi znajomi też no i sobie chwalą.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) a słyszałyście coś o fotelikach firmy Ramatti? to podobno polska firma i mają naprawde tanie foteliki,jak na allegro patrzyłam no to niby są po crash testach ale nie tych Adac, no ocena bezpieczeństwa też jest dobra,w AutoŚwiat dostał 5pkt akurat ten model co patrzyłam. Opinie też pozytywne te co znalazłam. no i nie wiem czy zdecydować się na używany fotelik romer czy z maxi cosi czy kupić nowy z Ramatti za tą samą cenę co tamte używane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piechotkaaaa
witam !Zanim przejde do rzeczy to zaznacze,ze od jakiegos pol roku mialam dosc reguralne cykle 33-34 dni(wczesniej wahalo sie to miedzy 34-40d). Jednak w ostatnim czasie to sie zmienilo. w pazdzierniku okres mi sie przesunal o 3 dni,i zamaist 10-11 dostalam 14-go uznalam,ze to z powodu stresu ktory ostatnio przezywalam. W listopadzie wiec wypadalo,ze okres powinnam dostac max 15go. Jednak kochalam sie z moim partnerem w dniach 11-14 listopad(nie konczyl w srodku ).Myslalalm,ze znajduje sie w tych dniach cyklu,w ktore sa nieplodne-tuz przed okresem. Jednak dzis jest juz 27.XI a ja nadal nie mam okresu. Od jakichs 3 dni pobolewa mnie podbrzusze,albo kluje w jajnikach i wargi sromowe chwilami pobolewaja. W czyli 25go robilam test ciazowy i wyszedl mi negatywny.Wypada zatem ,ze dzis mam 45dc. Chcialam tez zaznaczyc,ze Wczesniej tj pod koniec pazdziernika bylam na kotroli u ginekologa i usg nie nie pokazalo zlego procz malutkiego miesniaczka-ktorego mialam juz wykrytego jakis czas temu. Nie wiem co myslec,czy to moze byc ciaza..?czy to jakies zachwiania z powodu tego miesniaczka?prosze o rade:( Zaczelam sie juz stresowac..chociaz do tj pory bylam nastawina optymistycznie. I nie wiem sama czy zrobic beta hcg czy nie ma jeszcze sensu skoro test wyszedl negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piechotkaaaa najdokładniejszy jest test z krwi i jeśli chcesz mieć największą pewność warto by było zrobić bhcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piechotkaaaa
Nikava... zrobilam dzis wyszlo mi ponizej 2,pani przez telefon powiedziala,ze to oznacza,ze ni ma ciazy,,ciut ulżyło..;),ale co dalej..?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzab
hej dziewczyny, w pt robiłam hcg (32 dc) i wyszło 1999, dziś powtórzyłam badanie (35 dc ) i wyszło 6700... przez 3 dni przyrost o 235% :( czy to nie za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piechotkaaaa twój wynik wskazuje że ciąży nie ma.... a może by wybrać się do lekarza on Ci więcej powie niż ja bo może to wina jak pisałaś małego mięśniaczka albo czegoś innego... tylko lekarz może podać jednoznaczną odpowiedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piechotkaaaa
nikawax..dzieki za potwierdzenie:) pani w laboratorium tez tak powiedziala,o tym braku. co do lekarza to wybiore sie w czwartek jesli nie dostane do tego czasu okres. dzis wstalam ze strasznym bolem lewej nogi,nie moglam za bardzo chodzic. od biodra do stopy promieniowalo,pozniej i w pachwinie i na dole mnie kulo:( teraz nieco lepiej chyba "rozchodzilam "ten bol,ale nadal noga jakby podretwiala.. w zwiazku z brakiem okresu czy to moze byc od jajnika???:/ czy raczej jakies sprawy neurologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy!! dzisiaj odebrałam wnik beta hcg i jest następujący : gonadotropia kosmówkowa 5834,0 mIU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
ale na jaką pomoc liczysz? Przecież widać że ciąża jest. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem Byłam u lekarza w sob i stwerdziła ze to raczej nie ciąża i w ogole nie mam żadnych objawów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam tez test w tamtym tyg i wyszedł negatywny Najgorzej mnie martwi to ze lekarz powiedziała że nie wygląda to na ciąże ale żeby sie upewnić dała mi skierowanie a na wynikach kompletnie sie nie znam Robiłam to po raz pierwszy . Stąd moje wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
objawów nie musisz mieć. Ale wg bety wychodzi że to 5-6tc od ostatniej miesiączki. Teraz powinnaś zrobić kolejne badanie bety po 48godz. od pierwszego żeby sprawdzić przyrost bety. A gin jakie badania ci robił na wizycie? Usg czy tylko badanie zwykłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie zwykłe Powiedziała że macica nie powiększona i że raczej nie wygląda na ciąże Okres powinnam mieć 14.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
no wiesz beta mówi co innego. Dlatego jednak ważniejsze jest usg -tutaj przy tak wysokiej becie powinno być widać ciążę. A czemu nie zrobiła ci usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem widocznie stwierdziła że nie ma sensu Nic mi o USG nie wspomniała Idę z wynikami dopiero w sob ale chyba się nie doczekam ! Nie uważasz to że dziwna sytuacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
zrób tak jak pisałam powtórkę bety żeby wiedzieć jaki przyrost jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
nie na betę nie trzeba skierowania. Zapłacisz ok 30-40zł i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×