Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Magda 130405 mój M badał żołnierzyki i na prawdę ma je w bardzo dobrej kondycji,niestety to ja jestem"popsuta";-)Po niedzieli idę do ginka,mam nadzieję,że zacznie mnie wspomagać czymś konkretnym bo w końcu to już 2 lata starań(z małymi przerwami)a dzidzi jak nie było tak nie ma:-( Dzastinka świetnie,że znowu jesteś z nami:-) Nika co tam u ciebie,jak po usg???? Trzymam kciuki za wyczekujące 2 kresek w obecnych cyklach,no i oczywiście za staraczki i ich świece;-) Ściskam was wszystkie:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila1801,nie załamuj się może jeszcze za wcześnie na testowanie.A jeżeli wstręciucha jednak przyjdzie to działaj dalej,nie możemy się poddawać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Mila, nie dołuj się. Ja myśle żebyś zrobiła jeszcze jeden test w sobotę lub niedzielę, nie wszystkim testy wczęśniej wychodzą. Dlatego ja nie testuję. Chyba wcalę nie będę robić testu w tym tygodniu, bo pewnie jutro @ się pojawi bo wszystko na to wskazuję. A co do tego nasienia M to raczej on ma słabę żołnierzyki bo ja byłam już nie raz badana i wszystko było ok. Ale ja się tym nie przejmuje, przecież nie będziemy się obwiniać tko i dlaczego. Jedno już mamy i widocznie tak musi być :-( Nic na siłe, zobaczymy co los przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, tym bardziej że Ty masz wszystkie objawy ciążowe, to jeszcze testuj pod koniec tygodnia :-) Ja jestem pewna że jednak Ci się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabla
Hej czy to możliwe, żeby w 5,6 tyg. ciąży brzuch już się taj jakby zaokrąglił lekko ? tzn. tak jakby odstawał....czy to tylko moje schizy? Dodam, że nie mam pewności czy w ogóle jestem w ciąży....testy wyszły negatywnie.proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabla
Mi to już chyba siada na psychikę ;p robiłam 5 testów-wszystkie negatywne, Bhcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabla
Mi to już chyba siada na psychikę. Robiłam 5 testów-wszystkie negatywne + dodatkowo badanie Bhcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabla
Mi to już chyba siada na psychikę. Robiłam 5 testów-wszystkie negatywne + dodatkowo badanie Bhcg 0,1 ( za które zapłaciłam 49 zł! ) niby miałam wszystkie objawy ciąży...zauważyłam jakby powiększony i twardy brzuch, nigdy żadnych fałd nie miałam a tu teraz takie coś...dzisiaj byłam w przychodni, ponieważ niby to problemy z jelitami i słyszałam rozmowę 2 babek, w której jedna do drugiej mówiła, że nie poleca jej 'tego' laboratorium....a ja w nim robiłam betę....zwariuje, na psychę mi padnie prędzej czy później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Mila głowa do góry pamiętasz jak mnie pocieszałaś, wiem że to straszne rozczarowanie kiedy widzi się jedną paskudną krechę:( jednak tak jak mówiłaś zaczniemy nowy cykl strań poza tym dopóki @ nie przyjdzie to jest nadzieja, magda ma rację testuj jeszcze raz w niedziele bo może było za wcześnie, trzymam kciuki. Nika kochana ty zrób aktualizację tabelki już najwyższa pora:) Agniecha1986 tak to już z nami jest że najpierw martwimy się i stresujemy żeby zajść a potem dalsze nerwy czy wszystko jest ok, już takie świrnięte babeczki jesteśmy:) Sikorka moim zdaniem to test najlepiej robić rano bo po nocy jest największe stężenie hormonu ciążowego ponieważ w nocy nic nie jemy ani nie pijemy a w dzień wiesz jak jest więc myślę że nie chodzi o sen tylko o to aby nie siusiać i nie pić. A skoro w nocy pracujesz i normalnie funkcjonujesz to może lepiej zrobić test jak będziesz odsypiać nockę albo postaraj się nie pić za dużo podczas pracy i przetestuj rano:) Buźka kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabla
Proszę o odpowiedź na mojego ostatniego posta..... i czy to możliwe, żeby w laboratorium popełnili błąd? brzuch naprawdę mam jakiś dziwny, twardy, czasami trochę miękki, jak na niego naciskam to też czuję COŚ twardego...I jego dolna część jest lekko wystająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Na pewno nie jesteś w ciązy... nawet jeśli się w labolatorium pomylili... to te 5 testów negatywnych nie... ale jednak radzę ci iść do lekarza na usg brzucha bo może masz jakąś przpuklinę... albo co innego. Ciązy nie ma... na 100 %%%%%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabla
Jeszcze z lewego sutka mam od tygodnia jakąś białą maź, jest jej niewiele...powinnam mieć też wydzielinę ale jak na razie jest jej baaaardzo mało a 2 tyg. przed okresem zawsze miałam i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dziewczynki Kochane bardzo Wam dziekuje za wsparcie:) No może rzeczywiscie robiłam test za wczesnie...może owulacje miałam pożniej niż mi się wydaje... jak na razie okresu u mnie brak...brzuch niby od czasu do czasu pobolewa jakby miała przyjsc,ale cisza...Najgorsze jednak sa te bolące piersi, cały czas bola i są nabrzmiałe, tego to akurat nie mogłam sobie uroić, bo to jest namacalny dowód....Jesli nie dostane okresu i ciązy bedzie brak, to biegne do ginekologa, bo zaczyna mi sie to na serio nie podobac, tym bardziej,ze nigdy takiego bólu piersi nie miałam,a na pewno nie do tego dnia cyklu co teraz... Buziaczki dla Was:) Madzia130405 trzymam za Ciebie kciuki:) Mam nadzieje,że u Ciebie się nie pojawi...dopoki okresu brak, dopoty zawsze jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabla
co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc jeszcze musze zaczekać...nie ma nic od razu. Dzienne zmiany w pracy będe miała dopiero w przyszłym tygodniu. A a nie da rady, żebym nic nie jadła a tym bardziej piła...jakos jeszcze wytrzymam te kilka dni, o ile test cokolwiek wykarze po tak krótkim czasie ;-) a mam nadziieję, że bedą te dwie kreski ;-) Pozdrawiam Was ;-) i trzymam kciuki za wszystkie kobietki, które też czekają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc jeszcze będę musiała zaczekać, bo normalne dzienne zmiany będę miała dopiero w przyszłym tygodniu, a nie jeść i nie pić to się nie da ;-) chciaż i tak nie wiadomo czy coś wyjdzie po tak krótkim czasie, ja mam nadzieję ,że będą te dwie kreseczki ;-) Pozdrawiam Was kobietki i trzymam kciuki za wszystkie , które też czekają na wymarzone dwie kreseczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Madzoa130405 i jak tam u Ciebie? Dzis masz chyba 28dc, wiec ostani prawdopodobny dzien kiedy wstreciuch mogła sie pojawić. Daj znac :) Trzymam mocno za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wstałam rano a okresu nie ma, podjechaałam do apteki i kupiłam test, tylko ten pre-test co ma czułość 25 bo nie było innego, zrobiłam go i jest druga krecha!!! Co prawda minimalnie słąbsza, bo dziś powinnam dostać @ ale myśle że jutro będą jednakowe. Co myślicie to raczej ciąża, wiadać dobrze tą trugą krechę, jedynie jest troszkę bladsza. Mąż zobaczył bez problemu, ale numer, sama w to nie wierze jeszcze!!!! Ale chyba się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Magda gratuluję;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Magda no to gratulacje!!! Pre-test pokazuje ładną drugą kreskę a to że jest blada to nic... ważne ze jest!!!! Kurde ale się cieszę:) chyba przełamałam złą passę i teraz to już tylko będą dobre wieści:) Mila kochana teraz twoja kolej!!! Twoje piersi są coś podejżane:) mnie też tak strasznie bolałay... z czasem będą mniej boleć ale nadal będziesz je czóć:) kup sobie bobo-test strumieniowy on jest niebieski i ma czułość 10 i zrób go w sobote!!! Na bank będą 2 krechy:):) pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Ojejku Madga130405 GRATULUJE!!!!!! Kochana nawet nie wiesz jak bardzo sie cieszę:) Nawet słaba kreska na teście sugeruje ciażę:) PO prostu stęzenie może byc jeszcze małe, ale zapewne jak za kilka dni test powtórzysz to juz bedzie bardzo widoczna:) Te twoje objawy, któe sądziłaś, ze sugerują okres, jednak wskjazywały na fasolkę :) GRATULUJE z całego seruszka:) Przeslij dobre fluidy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dzastinko jesli sie nie pojawi nadal wstręciucha to zapewne zrobie:) Ale jakos psychicznie sie nastawiłam,że sie nie udało, chyba ten wczorajszy negatyw tak mnie zdołował... Piersi co prawda nadal mam nabrzmiałe, no i biegam co chwile to łazienki, bo mam wrazenie,ze juz się wredziocha pojawiła, ale to tylko śluż... Wydaje mi sie, ze przed @ powinnam czuc suchośc, a nie wilgoć, bo to dni bezpołodne....A może po prostu gospodarka hormonalna calkiem mi się zahwiała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda130405 super, GRATULUJĘ bardzo się cieszę!!!!!!!! Możesz się wpisać na dole tabelki, ja też robiłam pre test i o właśnie on mi nie wyszedł za 1 razem ale następny już pokazał!!! Mila teraz Twoja kolej a ten śluz to dobry objaw, też miałam i mam do dzisiaj białą wydzielinę, a to już 11 tydzień. Dziewczyny opiszę Wam jeszcze moją wczorajszą wizytę u lekarza: Pokrzywką lekarz się nie przejął, powiedział, że to nic groźnego. Nie powiedział o terminie porodu. Powiedział że COŚ tam jest. Zrobił badanie usg, ledwo złapał obraz na monitorze, wydrukował zdjęcie, nawet się nie przyglądnął i wyłączył usg. Zapytałam, czy żyje?? Odpowiedział, że żyje. Zapytałam, czy serduszko bije?? Odpowiedział, że może już bić. Zapytałam, czemu nie słychać?? Odpowiedział, że to usg nie ma takich możliwości. Żyje, bo pływało a jakby było martwe to by się nie przesuwało. Nie zważył mnie. Nie sprawdził ciśnienia. Nie wiem ile dziecko ma centymetrów, bo go nie zmierzył. Nie założył mi karty ciąży, powiedział, że za tydzień, jak zrobię badania. Masakra, co nie?? Jakaś rzeźnia, zmieniam lekarza. A to wszystko w prywatnej klinice medycznej, która ma podpisany kontrakt z NFZ, ale świetną renomę, a czułam się jakbym się cofnęła do czasów komuny ;) Do tego nie wiem, czy zrobił mi cytologię, a miałam robioną 6 lat temu, dlatego muszę tam iść jeszcze raz, a tak to bym nie poszła!!! Pozdrawiam Was serdecznie w dobrym humorku mimo tej wczorajszej wizyty :) Idę sprzątać, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 130405 gratuluję ci z całego serca!!!!!!!! Nika co tam u ciebie,jak po usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Agulek79 nie chce na razie testowac, bo skoro test wczoraj nic nie wykazał, to zapewne w ciagu jednego dnia jakies radyklanej zmiany nie bedzie...NO i powiem tak szczerze, że też trochę sie boje... Staram sie spokojnie poczekac do niedzieli. Może to jakieś chwilowe opóźnienie, moze to od stresu? Jesli nie pojawi sie do niedzieli to testuje w niedziele, ajak nadal nic nie wyjdzie to w poniedziałek ide na badanie betki z krwi, aby miec jasnośc co i jak, i jakby cos wczesniej zareagować. A co tam ogólnie Agulek79 u Ciebie? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kreska100 ten Twój ginekolg, to za przeproszeniem chyba z epoki kamienia łupanego... Na jakim On swiecie zyje...Zmien jak najszybciej, gdyz nie ma co czasu i nerwów tracic na wizyty u tak nieprofesjonalnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kreska to dziwne że ci karty ciązy nie założył!!! Mi w 8 tc już założył i widziałam wtedy serduszko dziecka... pokazał mi pulsujący kropek na ekranie monitora. Mila w sobote możesz śmiało testować!! W ciągu 24h beta szybko rośnie... zrób z porannego moczu, na wieczór nic nie pij żeby mocz był gęsty. Ja ten śluz miałam i mam do dziś... to dobry objaw na prawde!!! Wszystkie znaki na niebie mówią że jesteś w ciązy!! Przed @ zawsze jest sucho... i cycole przestają boleć tak jak mówisz... poziom progesteronu spada. A jak masz zgagę to świadczy o tym że ciałko żółtkowe produkuję wiecej progesteronu by podtrzymać zapłodnione maleństwo... z tąd nagle zgaga. Mnie piekła w 26 dc. Najbardziej w nocy... aż się budziłam. Do tego kwaśny smak w ustach miałam bo treść żołąkowa się cofa... fu paskudztwo, ale życzę ci aby to było to... jestem nie mal że przekonana że to dzidziuś:) 3 mam kciuki z całych sił kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Uaktualniam tabelkę:) dziewczyny śmiało aktualizować:) STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......5.........23.10............29...........śl ąskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....36tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....27tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..19t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............13tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 10tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........9tc..........14.06.2011......?????...... małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×