Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Miło mi wskoczyć w tabelkę :-) STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 3) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....38tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....31tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100....23tc.....11.04.2011.....córeczka......mazowieckie< br /> 6) Kituś.............18tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 15tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 14 tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10)nika76......9tc....05.07.2011....????....śląskie 11) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 12) Magda 130405........7tc..29.07.2011........????.........śląskie< br /> 13)Sikorka2112...........6tc..04.08.2011.........???........zachodniopom. ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm POZDRAWIAM ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że z tymi prognozami na dzidziusia to może być różnie ale ta lekarka jest podobno rewelacyjna i kilka moich koleżanek u niej było i wszyskim sie sprawdziło w 100 %, a nawet jedna była w 11 tygodniu i też sie potwierdziło. N o zobaczymy co będzie u mnie, bardzo jestem ciekawa, jeszcze miesiac i może sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda.... no to trzymam kciuki żebyś się dowiedziała;)ja to usg miałam ale w 21 tyg czyli już to połówkowe i jeśli chodzi o jakość to trzeba przyznać że to rewelacja...Uważaj na siebie,nie przemęczaj się i oby żadne plamienia się nie pojawiły bo wiem z doswiadczenia ze nie jest to przyjemna sprawa ja z synem juz od poczatku mialam odklejanie kosmowki i tez szpital mnie nie ominął..Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam nadzieje że uniknę szpitala! Lekarz mni pocieszył że nie ja pierwsza i nie ostatia mam to rozwarstwienie, a jak na razie się nie powiększa więc może będzie ok. Dbam o siebie i się staram nie przemęczać. A wyniki krwi są dobre, w moczu jest lekko białko podwyższone, ale lekarz mówi że jest nieźle więc jestem troche spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! tak czytam Wasz wątek i postanowiłam też napisać :) Może zaczne od początku ;) Staralismy sie z narzeczonym 1.5 roku o dziecko w koncu się udało, miałam dostać okres 2.11.2010 ale nie bylo zrobiłam test okazał sie pozytywny wielka radość :) Poszłam do lekarkiktóra poleciły mi znajome. Przez ostatni mieiąc byłam u niej 4 razy, ostatnio wczoraj powiedziała ze ciąża nie rozwija sie prawidłowo... kazała zrobic mi beta hcg wiec zrobiłam pierwszy wynik 8324 drugi po 2 dniach 10532 powiedziala ze za mały przyrost i jest puste jajeczko... wg moich wyliczen jest to 4 tydzien wg jej 6tydz. nie uwazacie ze to za wczesnie jeszcze zeby podejmowac decyzje o zabiegu usunięcia bo taki kazała mi zrobic w poniedzialek.... dzis ide do innego lekarza mam nadzieje ze przekaze mi dobra wiadomość.. Jeszcze iskierka nadzieji sie we mnie tli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
Hej dziewczyny dostałam z wielkimi bólami @ z jednej strony się cieszę z drugiej znów jestem wściekła że to nie ciąża .. Natalka850 uważam że jeszcze za wczesnie , moja siostra miała tak że na 1 usg wyszło żę ma puste jajo ale lekarka kazała przyjśc za tydzień na jeszcze jedno usg i okazało sie że serducho bije jak dzwon :) więc poczekaj jeszcze i skonsultuj się z innym lekarzem :) trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Natalka kiedy miałaś ostatnią @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
paula no niestety tak to jest:0 do następnego razu,trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
wiek ciąży 6tyg a faktyczny jest prawie zawsze o 2 tyg młodszy,ja w 6tc i kilka dni nie miałam jeszcze echa płodu,wiec bym jeszcze poczekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Natalka jeżeli chodzi o przyrost bety to faktycznie jest nieco za mały ale ja myslę żeby iśc do innego lekarza i mu to wszystko pokazać bo nie można tracić nadziei!!! słyszałam o takich przypadkach ze głowi boli;) idź do lekarza i daj nam szybko znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda130405
Natalka, koniecznie poradź się innego lekarza, moż jeszcze nic straconego? A jak tam dziewczyny przygotowania do świąt? Ja dziś zrobiłam już prezenty i ubrałąm choinkę. W tym roku wigilia u nas i będę miała trochę gości, czeka mnie pracowity tydzień!!! Gotowanie, pieczenie i sprzątanie. Dobrze że się już czuję normalnie i nawet te plecy przeszły to może dam radę. A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda130405
Paula, przykro mi, ale znam ten ból. Starajcie się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda130405
Mila a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Hej moje kochane koleżanki:) No wiec dzis wielki dzień,,, o 15 mam wizytę u Ginka ale ze wględu iż mam bardzo napięty plan dnia dzisiaj to mogę napisać wam coś późnym wieczorem... U mnie ogólnie ok, tylko wieczorami mam straszne ale to straszne migreny, śpię w drugim pokoju, bo sam oddech męża doprowadza mnie do szału... musi być ciemno i cicho... powiem o tym lekarzowi bo wieczorem nie mogę funkcjonować.. jak nie wieczorne mdłości to teraz bóle głowy... masakra jakaś! 3majcie się babeczki cieplutko... też jestem ciekawa co u Mileny... chyba jej dziś smska napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki ;-) Przede mną dzisiaj kolejny dzień ganiania, nie ma chwili wytchnienia, pogoda taka jak widać, a my nie mamy samochodu, więc wszystko autobusami...masakra!!! ale czuję się dobrze, tylko wieczorami mam mdłości. pozdrawiam Was gorąco i miłego dzionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda130405
Hej. A myślałam że tylko mnie tak wieczorem mdli. Nie wymiotuję ale mam takie cofki że szok!!! Nie mogę usnąć bo mi się wydaje że zwymiotuję!!! Rano też tak mam, nie wiem czy to nie po luteinie? Bo bardzo jest niesmaczna! Bardzo to dokuczliwe, ale co zrobić, trzeba jakoś przeżyć. Pocieszam się że może po 3 miesiącu przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda130405
Sikorka uważaj na siebie bo łatwo się przewrócić, jest strasznie ślisko!!! Moja mama wczoraj zająca złapała, ale na szczęście na torebkę upadła hi hi ale śmiesznie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka850 ja też bym się jeszcze wstrzymała u mnie w 45 dniu cyklu było widać pęcherzyk z ciałkiem żółtym a zarodek był schowany w 57 dniu cyklu było słychać serduszko ale doktor się musiał namęczyć by znaleźć zarodek :) wyobrażasz sobie serduszko słychać a zarodka nie ma? :) ale w końcu znalazł :) tak się wstydziocha schował :) a teraz już tulę go :) Pozdrawiam i powodzenia życzę! Daj znać jak poszło u lekarza! i nie załamuj się czasem serduszko jak czytałam po forach dziewczyny nawet w 9 tyg dopiero słyszały.... u mnie to też był 8 tyd od OM a 6 od poczęcia...(około ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u Ciebie to 6 od OM więc ok 4 od poczęcia a może owulka się przesunęła i była później niż w 14 dniu ( u mnie była w 19 dniu- wiem z monitoringu) więc masz jeszcze czas.......!!! Nie rezygnuj za szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina jak czas leci za chwilę ruchy będziesz czuć :) Nika jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów mam "duży brzuszek" :) tylko troszkę w inny sposób zaczęłam przygodę z chustowaniem :) Świetna sprawa! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Sikorka uważaj kochana musisz znaleźć chwilkę wytchnienia dla fasolki:) Dzastina trzymam ksiuki i czekam na relację:) Mila co ty nic się nie odzywasz już nas nie odwiedzasz? Ja kobietki nadal krwawie ale coraz mniej:) Odliczam dni i na monitoring zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Hej dziewczynki:) Oj widzę, że pamiętacie o mnie:) No wiec ja się nie odzywałam, bo od zeszłego tygodnia jestem chora i cały czas na zwolnieniu lekarskim. Nic początkowo nie pomagało, więc dostałam antybiotyk. No i jest już o wiele lepiej, w poniedziałek wracam do pracy, bo z tych nudów zwariuje!!! Jeśli chodzi o mnie to mam dziś 28dc wiec spokojnie czekam na @. zapewne w weekend się pojawi, bo już mnie podbrzusze od czasu do czasu pobolewa:( Niestety...:( W środę tj. w 26dc byłam u ginekologa. BYło to zalecenie od androloga Mojego M, że skoro już jako tako znamy przyczynę małej ilości plemniczków, to teraz powinnam ja pójść na wizytę przygotowawcza jakby coś do inseminacji. Nie znaczy to, że od razu zdam się tylko i wyłącznie na medycynę i nie będę próbować naturalnie, ale niektóre badania, które wykonuje się czasami tylko raz, mogę mieć już przygotowane, gdyby się nie udało naturalnie. Miałam robione usg i wszystko jest ok - żadnych mieśniaków czy torbieli. Zapisałam sie także, za namową ginekologa pod koniec stycznia na badanie HSG (sprawdzenie drożności jajowodów). Wiem, że jest nieprzyjemnie,ale ja decyduje się na całkowitą narkozę. A tak poza tym to może Wy mi powiecie dziewczynki, bo nie wiem czy się nie nakręcam znowu. Wspominałam Wam chyba wcześniej, że jakoś 4 lata wstecz w 8 tygodniu poroniłam. I wówczas miałam wykonany zabieg łyżeczkowania. Teraz tak się zaczęłam zastanawiać czy nie miałam jakiś powikłań po nim? Wiem, że niby na usg wyszło, że wszystko ok, że regularnie robię badania i hormony, ale jednak się martwię. Czy przypadkiem nie doszło z do żadnych zrostów lub zapaleń? NIby badanie HSG wykaże czy mam jakieś zrosty, ale to czekanie nie daje mi spokoju... Naczytałam sie w necie, że dziewczyny po takim zabiegu przez kilka dni krwawiły, miały bóle podbrzusza, natomiast ja zupełnie nic. Krwawienie tylko podczas zabiegu, a potem zero, żadnych plamień itp. Dostałam leki, które zazwyczaj się zaleca pacjentkom,aby nie doszło do żadnego zapalenia lub zakażenia i nic... Za miesiac dostałam normalnie okres i miesiac w miesiac sie zjawiał. Co Wy o tym sądzicie? Czy możliwe, aby organizm się do końca nie oczyści, w wyniku którego doszło potem do jakieś infekcji? czemu nie miałam żadnego krwawienia po zabiegu? Na forum przeczytałam wypowiedź jednego lekarza - ginekologa, który powiedział, że kwestia krwawień to sprawa indywidualna organizmu każdej kobiety. Ze jeśli nie było po zabiegu żadnych krwawień to znaczy, że zabieg został dobrze wykonany i wszystko zostało odpowiednio oczyszczone. Jednak cały czas nie daje mi to spokoju. Zastanawiam się czy przypadkiem po tamtej sytuacji nie doszło do jakiś niezauważonych powikłań, które w pewnym sensie wpływają teraz na to, że nie mogę zajśc w ciąże?:( Pradzcie mi coś Kochane, bo zwariuje...:( BUZIACZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Cześć dziewczyny... Jestem już w domu... Załamałam się.. byłam u lekarza wszystko jest ok.. ale zawiodłam się strasznie na lekarzu... potraktował mnie jak worek kartofli.. wizyta trwała 8 minut... zrobił szybko usg,, tzn by zobaczyć tętno, nawt mi dzidziusia nie pokazał, bo stwierdził że nie ma sensu... mimo iż się domagałam by zmierzył jaki jest duży to on powiedział do mnie " Widze że Pani brzuch rośnie to i dziecko rośnie" ryczeć mi się chciało... za te kilka minut zapłaciłam 100 i wyszłam cała zaryczana... więc o płci nic nie wiem.. bo nawet dzidzi nie widziałam a tak bardzo mi zalerzało... Słyszłam tylko serduszko, bije 150 uderzeń na minutę i to tyle... a przecież wiem że powinien mi przeziernosc karkową zmierzyć itd... ryczeć mi się chce tak mi przykro... jak można tak potraktować pacjętkę!!! Tomek jak mnie zobaczył jak wyszłam z gabinetu to powiedział że już więcej do niego nie pujde... badanie polegało na wsadzeniu palca i zobaczeniu co w szyjce słychać.. usłyszałam tylko " Wszystko ok" i to tyle!!! Za to zrobił mi 5 minutowy wykład jak mam się odżywiać... szlak mnie jasny trafił!!! A no i kazał mi przyjść za miesiąć a powiedział że usg mi zrobi w 20 tygodniu czyli za 6 tygodni... ja tego nie rozumiem.. przecież ciaża to wyjątkowy czas dla kobiety! Dlaczego ludzie tego nie rozumieją a zwłaszcza lekarze!!! I co jesze!! Uprzedził mnie że od stycznia wizyty będą droższę bo zakładają kase fiskalną... no i to Tomka wkur... na maxa... powiedział ze za taką fachową opiekę to złotówki już nie da... i teraz myślę żeby w przyszłym tygodniu iść do innego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Mila miałaś bardzo dobrze wykonany zabieg i mogłaś dlatego nie krwawić,nie wyszukuj nic na siłę tylko sobie dodatkowych problemów przysparzasz ,a zrosty nie muszą być koniecznie po zabiegu,mi się porobiły po częstych infekcjach pochwy,życzę dużo cierpliwości i żeby do terminu badania ekspresem Ci przeleciało Dzastina podejście lekarza fatalne,ja bym chyba się nie poryczała tylko na niego naryczała,moja wizyta u lekarza trwa około 30 minut za każdym razem,mam nadzieję,że znajdziesz lepszego a co u mnie dzisiaj idę na usg genetyczne boję się,od 6 już nie śpię z nerwów,niektóre z Was dopiero wstaną,a ja już będę po :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
tolanka dużo się o tym mówi,dużo plusów,ale trochę to skomplikowane na początku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×