Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Witajcie :-) truskaweczka nie załamuj się, ja tez pierwszy test jak robiłam to tak miałam , taka ledwo widoczna jak mgiełka i myslałam ,że nic z tego...ale jednak...kilka dni później były juz dwie, a tyym bardziej ,że nie masz@ to jest nadzieja :-) powodzonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Dziękuję bardzo za miłe i pocieszające słowa. U mnie nadal cisza myślałam że jak zrobię test i wyjdzie negatywny to wszystko mi się odblokuje i zaraz @ przyjdzie. Nadal mam bóle krzyża i brzucha. Dzisiaj to takie skurcze w brzuchu miałam że na 100% myślałam że to wstręciucha a tu nic oprócz białych upławów. Boję się czy nie mam jakiejś infekcji. Ach jakie to wszystko trudne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
wiecie kobietki jedyny możliwy moment potencjalnego zapłodnienia to 14listopad więc chyba test już by wykrył ciąże więc najprawdopodobniej coś jest nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka sama wiesz jak to u dziewczyn bywało, nawet po dniu kiedy miała być @ test nic nie pokazywał. Zrób w sobotę i myslę , że sie wyjaśni, ja tez miałam takie jakby białe upławy, teraz jest ich mniej ale na poczatku było więcej. Nie martw się Buziole ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zagadką 198*
hej, dziękuję za odpowiedź no na razie wolałabym nie mieć malucha, ale kiedyś... czemu nie, będę czekać jak Wy :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka, to dobrze że masz biały śluz, to może być ciąża. Może zrób sobie jutro bete i będziesz miała pewność. Po takimczasie już wyjdzie. Z tymi testami to różnie bywa, a beta jest już pewna. Trzymam kciuki, daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agulek79 powiedz jak po wizycie u lekrza bo miałaś iść we wtorek o ile się nie mylę,co Ci powiedział na te krwawienia??? !!!! truskaweczko jak samopoczucie mam nadzieję,że wstręciuchy dalej nie ma i nie będzie ja dzisiaj mam taki sobie nastrój dzisiaj miałam termin porodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Cześć kobietki. @ nadal nie ma, cieszę się z jednej strony ale z drugiej denerwuję:( Czekam cierpliwie jutro test zrobię jeszcze raz a w poniedziałek na bete jeśli nadal @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Truskaweczka trzymam kciuki;) oby to było TO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Truskaweczka to może być ciąża, mówie Ci. Ale byłby numer, za jednym razem zrobić dzidziusia ;-) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, ale tu dziś ciiszaaaa.... Wiecie co ja się dzisiaj dowiedziałam w pracy???? maaasaakra jakaś!!! że mieli robić redukcję etatów i ja miałam być miedzy innymi zwolniona,a tu du..... taki numer im wywinęłam, i dlatego tak się wkurzyli hahhaaa;-) a jeszcze jedno, szefowa mi powiedziala, że gdyby wiedziała, że ja jestem w ciąży zanim przyniosłam zaświadczenie to by mnie zwolniła wcześniej, bo zajmuje stanowisko pracy...rozumiecie?????? jak taką można nazwać kobietą??? brak mi słow, teraz to ja juz sie szczypać z nimi nie będę i spadam od 17 na zwolnienie, a miałam jeszcze zostać, bo tak było mi ich szkoda, ale koniec tego dobrego! od dziś mam juz lepszy humor bo myślę juz tylko o wolnym, i że będę miała czas zająć się sobą i rodzinką :-) Truskaweczka jutro rano czekamy z niecierpliwościa na wyniki teściora :-) Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Niestety negatywny(bobo zółty) to już na 100% nie ciąża:( Czeka mnie wizyta u ginka i złe wieści. Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
oj truskaweczko nie załamuj się :( , trzeba walczyć,wiem,że jest Ci przykro,ale nie poddawaj się,przytulam Cię mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wczoraj miałam wizytę u lekarza,ciśnienie jeszcze gorsze niż było no i cały czas tętno mam niemiarowe;/Następną wizytę mam 7 stycznia i powiedział że mam się nastawiać na szpital bo trzeba będzie sprawdzić serce czy wszystko z nim ok skad sie bierze ta niemiarowość:(Powiedział też że gdyby się coś działo wcześniej to mam dzwonić i do szpitala mnie wczesniej polozy jednak mam nadzieje ze przez swieta i sylwestra nic sie nie wydarzy i spedze je w domu z rodzinka poznije moze mnie klaść i sprawdzić co mi jest...truskaweczka przykro mi...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
madziu to nie wesoło,ale jak trzeba do szpitala to trzeba,wszystko dla zdrowia Twojego i maluszka :) mam nadzieję,że wszystko jednak będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Madziu dzidziolek najważniejszy więc będziesz musiała się dla niego poświecić. Trzymam kciuki abyście wogóle nie trafili do szpitala a jeśli już to żeby to było koniecznie po świętach. Ja nadal nie mam@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
sikorka nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) truskaweczka nie wiem co Ci poradzić,na betę idziesz czy już to olewasz,a jak tak to kiedy do lekarza sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg24
Hej dziewczynki.Byłam u gin.dostałam dupchaston i we wtorek usg.Troche boli mnie brzuch ale biore nospe i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Truskaweczko strasznie mi smutno... mam nadzieję że wszystko z tobą ok... idz do ginka niech ci @ wywoła i do dzieła maleńka.. nie poddawaj sie !!! zobacz ja się nie poddałam i mam upragnioną fasolkę... Znajdz w sobie siłę by walczyć z bezradnością i bądz dzielna!!! Dasz radę zobaczysz:) Madziu kurde ty to się masz z tym ciśnieniem!!! Ja mam dobre.. 120/ 70 więc jest ok ale czasami mi bardzo spada i głowa mi wtedy pęka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
coś na poprawę humoru: pewna para w średnim wieku z pn części USA zatęskniła w środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dól na Florydę i mieszkać w hotelu,w którym spędziła noc poślubną 20 lat temu.Mąż miał dłuższy urlop i pojechał o dzień wcześniej.Po zameldowaniu się w recepcji odkrył,że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony.Niestety omylił się o jedną literę.Mail znalazł się w ten sposób,w Houston,u wdowy po pastorze,która wróciła właśnie do domu po pogrzebie męża i chciała sprawdzić czy w poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół.Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie: Moja ukochana żono: Jestem już na miejscu.Wiem,że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie.Teraz mają tu komputery i można wysłać maila do najbliższych.Właśnie zameldowałem się.Wszystko jest przygotowane na Twoje przybycie jutro.Cieszę się na spotkanie.Mam nadzieję,że twoja podróż będzie równie bezproblemowa jak moja.P.S. tu na dole jest naprawdę gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa4
Hej robiłam test Quick Vue i mam pytanie....po lewej stronie od dołu jest T, wyżej C a po prawej stronie od dołu 1, 2, C ....kreska wyszła troszkę pod C z lewej strony i sięgała do 2 z prawej strony...wcześniej też kupowałam testy tej firmy i zawsze było C i T z lewej strony...o co chodzi z tym 1, 2, C z prawej strony? proszę o wyjaśnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Nika nie ma sensu iść na betę bo myślę że test już by pokazał ciąże bo minęło 26 dni od stosunku. W poniedziałek dzwonię do ginka i pewnie we wtorek pójdę:( Dziękuję za wsparcie i że jesteście tutaj kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa4
Wie któraś z Was o co chodzi z tą 1, 2 , C ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
alfa a msza 2 kreski czy jedna? truskaweczka daj znać po wizycie co Ci gin powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa4
mam 1 kreskę zaczynającą się u "nóg" C lub troszeczkę pod C (lewa strona) i ta kreska kończy się przy 2, która jest z prawej str....nie rozumiem po co jest 1, 2, C z prawej str... ( C z lewej i prawej str.w jakim celu?) w kartoniku nic nie ma na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
czyli test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Oczywiście Nika że będę pisała na bieżąco:) A co tam u ciebie nastrój ci się poprawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
coś taka cisza tutaj straszna, wcześniej tak nie zauważyłam tego bo troszkę mnie zabrał fakt braku @. A tak na marginesie nadal jej nie mam. Powiedzcie kobietki co gin może mi znowu przepisać na wywołanie @? Jeszcze chyba nigdy nie miałam wywoływanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka, mnie (jak byłam w ciąży z córką i spóźniał mi się @) przepisałą mi luteine na 5 dni, potem miałam odczekać kolejne 5 dni i przyjść na wizytę. Jeśli @ bym nie dostała to znaczyło ciążę, faktycznie byłam wtedy w ciąży, a okres nigdy mi się nie spóźnia nawet jeden dzień. Mojej koleżance też się spóźniał teraz i dostała po prawie 2 miesiącach, nic nie brała, ale to nie dobrze jak się zatrzymuję. Mam takie pytanie odnośnie płci dziecka, koleżanka powiedziała mi że jej lekarz powiedział że ma synka już w 12 tygodniu, na usg 3D? Czy to możliwe żeby tak wcześnie? Mój lekarz też robi 3D usg, ale wizytę mam dopiero 20 grudnia a jestem ciekawa. Ogólnie czuję się źle, muli mnie cały czas, ale nie wymiotuję. Są momenty że zrobię się prawie zielona!!! Boli mnie lekko lewa nerka na górze. Plecy też mi dokuczają, jestem ciągle śpiąca, masakra, przy córce było o niebo lepiej!!! A o zapachu nie wspomnę, praktycznie każdy mi przeszkadza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa, mnie się wydaję że mogłaś może źle zrobić test, bo czasem też tak się uda. Kup jeszcze jeden, może innej firmy i zrób dla pewności. Może ten niebieski bobo test? Dziewczyny pisały że jest dobry. Mnie akurat wyszedł protest, nie było akurat innego w aptece, ale się udało, wykrył ciąże w dniu spodziewanej @ z rana wieć chyba w miarę dobry. Daj znać jak zrobisz, trzymam kciuki za owocne wyniki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×