Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość yasmeenka
malgosia84, nie rozumiem twojego strachu, przecież twoja beta w odróżnieniu od mojej, urosła idealnie-książkowo, tyle ile trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiakk84
Z tego że w pierwszej ciąży betę robiłam też wcześnie a wyszła ponad 1500 i rosla bardzo szybko i dużo (mam córeczkę). Ale wiem, że każda ciąża jest inna i że teraz mogę mieć inny przyrost. Aha i z tego, że krwawię (w pierwszej tylko plamiłam), ale mam duphaston, więc mam nadzieję, że pomoże utrzymać dzidzię. Najgorsze jest czekanie. Czekanie na kolejną betę, na wynik, na usg, na zobaczenie pęcherzyka, zarodka, sreduszka. Trzymam za Ciebie kciuki! Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 202020
Robilam badania krwi hcg i wyszlo mi 19,54 mlu .okres powinam dostac 8 lipca i nie dostalam. Wspolzylam z chlopakiem 24 czerwca bez zabezpieczdnia. Jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaniko
jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
witajcie,czy ktoras z was miala bete 24,8? bardzo sie boje.jeden lekarz kazal mi powtorzyc ja jutro vzyli po 3 dniach od wykonania pierwszej.drugi lekarz sugeruje ciaze pozamaciczna,zalezy jak bedzie rosla beta.czy mialyscie podobnie.okropnie sie stresuje.juz nie wiem co mam myslec.CZY PRZY TAK NISKIM WYNIKU JEST SZANSA NA DZIDZIUSIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no u mnie to
ile minęło od ost. okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmeenka
Edyta, nie nakręcaj się. Ważne jak beta Hcg przyrasta a nie ile go jest na początku. Zrób betę po 3 dniach i idź z wynikiem do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
dobrze.postaram sie.jutro rano jade powtorzyc wynik.mam skierowanie.po 48 h powinna wzrosnac dwukrotnir podobno.\boje sie bo tak dlugo staramy sie o druga dzidzie:( dam znac jak z wynikami.powinny byc ok.14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobiety, jestem już w domu z małą Eleną. Urodziła się tydzień temu 5 lipca o 19:40 przez cesarskie cięcie. Długo nas trzymali w szpitalu, ponieważ ze mną nie było do końca dobrze. W ubiegły czwartek byłam już tak spuchnieta i usta i łuki brwiowe (ledwo oczy otwierałam) że zadzwonilam do położnej i pojechałyśmy do szpitala. Tam zaczęto nas obserwowac a ja zaczełam sie czuc co raz gorzej, ciśnienie zaczeło bardzo skakac, nie spadało ponizej 140/90. Bylo nawet w okolicach 170/110. Badania wykazały białkomocz no i się zaczeło. Mroczki przed oczaki i ból gałek ocznych do tego doszedł i duży spadek hemoglobiny, po dłuższej batalii zrobiono cesarkę. Z Małą od początku było super, tylko ze mną nie. W piątek sytuacja sie pogorszyła. Język kołkiem wpadał mi do gardła, oczy uciekały gdzieś na boki, przyleciał sam ordynator, zaczeli mnie podłączac do jednej, drugiej kroplówki, innych aparatur, leki jaki dostałam to nawet nie bede wypisyac bo do rana nie skoncze ;) Nie mogłam małej karmic przez to. Z resztą i tak nie dałabym rady. Poźniej zaczeło się powoli poprawiac. Dopiero wczoraj na wypisie ze szpitala zobaczyłam co mi napisali - stan przedrzucawkowy... Co by nie było mała Elena jest zupełnie zdrowa na szczęscie i bardzo grzeczna. Pozdrawiamy Was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronese
Ineskapineska2010 Elena? Sliczne imie wybraliscie! Ciesze sie bardzo, ze doczekalas sie szczesliwego zakonczenia, wazne, ze czujecie sie dobrze! Ja wczoraj dostalam plamienia pomimo stosowania luteiny 2x1 , wystraszona pojechalam po 2ch godzinach do lekarza, na szczescie wszystko z dzidzia dobrze, 8 tyg i 2 dni c widzialam jak rusza raczkami i nozkami, to bylo cudowne! Zwiekszono mi dawke luteiny, wazne, zeby moja 20mm fasoleczka zdrowo rosla. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx22190
Ineska gratuluję córeczki . dobrze że wszystko dobrze się skończyło . U mnie zaczęło się odliczanie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmeenka
Edyta w ciągu 48 godzin powinno wzrosnąć o 66%, w ciagu 72 godzin ponad 100%, kto ci takich bzdur nagadał, że w ciągu 48 godzin o 100% - ludzie piszą takie głupoty a potem dziewczyny się nakręcają i stresują... Gdyby urosło mniej - nie panikuj tak się zdarza i to jeszcze nic nie oznacza, gdyby spadło - nie panikuj, to też się zdarza i też jeszcze nic nie oznacza. Z wynikami prosto do lekarza i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) Czy któraś ze "starych" forumowiczek tu jeszcze zagląda??? Bo z nowymi to ja się nie znam :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
No i byłam na beta,ale wyniki dopiero jutro bo maja za duzo na glowie.boze mimo wszystko sie stresuje ale dziekuje wam za wsparcie.no mnie lekarz nastraszyl ze moze to ciaza pozamaciczna a jak spadnie to poronienie:(:( wiem ze co ma byc to bedzie.jutro napisze jaki wynik..Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sikorka2112 z większości starych zostałam chyba już tylko ja... dzastina i inne już dawno tu nic nie pisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx22190 gdyby Ciebie cos niepokoiłonie zwlekaj, na nic nie czekaj tylko do szpitala, a juz na pewno jesli zaczniesz "dziwnie i w dziwnych" miejscach puchnąc jak ja na łukach brwiowych... I czekam na wieści o szczęśliwym rozwiązaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx22190
na pewno się odezwę . Póki co dobrze się czuję i nie puchnę . Termin mam na przyszłą sobotę . Zaczynam się bać . Cały czas się doszukuję jakiś objawów przepowiadających poród . pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronese
Ineskapineska2010 dziekuje za wsparcie! Calodzienne nudnosci mnie oposcily, na szczescie, zastapily je nocne, jednak jak tylko zasne i nic mi snu nie przerwie, rano budze sie ze zdecydowanie lepszym samopoczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
dzisiaj odebrałam wyniki beta zrosla od poniedzialku z 24.8 na 110,5...a lekarz wciaz mowi ze to bardzo niski wynik.i dal mi skierowanie na poniedzialek i mowi ze powinno byc w ten poniedzialek juz w tysiacach.a inny lekarz pow ze w tysiacach to bede miec ale pod koniec nastepnego tygod ia.nie wiem comam o tym myslec.wychodzi na to ze to czwarty tc.boje sie ze ja strace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccaa
Ale czemu niski? W ciagu 72 godz (3 dni) beta ma wzrosnąć min. 114%. A u ciebie wzrosła o wiele więcej. Może owulacja się opóźniła i stąd ciąża młodsza niż wynika z OM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
No ja zawsze miałam nieregularną @.lekarz o tym wie.w pierwszej ciazy z @ wyliczyli mi termin porodu na 5.11.a urodzilam 5.12.2009.czyli miesic pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccaa
No to skąd ta pewność że jest zbyt niska? Moim zdaniem powinnaś spokojnie poczekać i zrobić betę ale za jakiś czas. Skoro wzrasta to mozna mieć nadzieję że sie rozwija ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmeenka
Edyta, ty masz jakiegos chorego lekarza, najważniejsze , że beta rośnie a jak rośnie prawidłowo, to jest git. W ogóle nie martw się bo dziecko sie super rozwija przy takiej becie. Nie wiem czemu Twój gin Cię straszy. Myślisz, ze czemu beta ma takie olbrzymie przedziały? Bo to jest idywidualna sprzawa a nie uniwersalna i dla każdego taka sama. W 3-4 tygodniu kobiety maja od 9 do 130 mIU/m a w 4-5 tygodniu między 75 a 2600! Takie duze różnice a wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
dokładnie...lekko chciałam mu uswiadomic ze przeciez kazda kobieta inaczej przechodzi ciaze....logiczne...tj.lekarz starej daty...no w kazdym badz razie staram sie byc spokojna,bo to dopiero pczątek ciąży,nie chce jej stracic:( czas pokaze:) choc nadzieja juz jest...napewno bede dodawac wpisy na forum...dodajecie mi otuchy..DZIĘKUJĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko, spokojnie beta rośnie a na usg zobaczysz cokolwiek przy becie pow. 1000, a zarodek około 1500 musi być widoczny w macicy. Daj Maleństwu jeszcze z tydzień - dwa a zobaczysz będzie cudnie widoczny!!! nudnej ciąży życzę. P.S pozdrowienia dla starych staraczek ;) czekam na swój Cud - termin na 19 grudnia mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, byłam na krótkim odpoczynku dlatego teraz piszę:) ineska - moje gratulacje - było trochę pod górkę ale najważniejsze że jest dobrze i że mała Elenka jest zdrowa:) jak najwięcej przespanych nocy życzę i odezwij się od czasu do czasu :) mój młody okopuje mi pobrzusze - czasami nie do zniesienia :D do reszty dziewczyn nie stresować mi sie tutaj :) wiem łatwo się pisze trudniej wykonać, sama czekałam w niepewności 10 tc, a lekarz ze 3 razy mnie do szpitala na zabieg chciał wysłać :P tak że zobaczycie za niedługo nudności wam się zaczną to o tym zapomnicie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak91
Witam dziewczyny ja ide na badanie jutro z samego rana, byłam dzisiaj u lekarza i powiedział że zarodek brawdopodobnie jest ale baaaardzo malutki i dlatego mam iść na badanie, robiłam już trzy testy i wszystkie wszyły pozytywne mimo że kreseczka jest bardzo jasna, tak bardzo się boję bo chcę tego dzidziusia i mam juz nudności i wstręt do słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
to daj znac kochna jak ci poszlo.ja mam podobna sytuacje do twojej.testy dwa z bardzo jasna druga kreska.beta robiona dwa razy.brdzo niska ale rosnie.juro znowu ide na bete.Zyczę ci powdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×