Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
Dziękuję wam dziewczyny że jesteście i wspieracie mnie a ja was:) mam dziwne przeczucie że się udało...co prawda nie mam żadnych objawów ale zaczęły mnie rano boleć piersi i to tak dziwnie!!! Pod brodawkami! Mam nadzieję że tym razem dzidzia jest:) Amdi zaglądasz do nas czasami? Co u ciebie? Byłaś już u lekarza? Bete robiłaś? Odezwij się kochana:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Masz racje Amdi faktycznie lepiej najeść się owoców:) Nie wiem co ten ból piersi znaczy? Powiem ci szczerze że cholernie się boję nawet zwykły test sikany zrobić, ale muszę bo za tydzień chcemy nad morze jechać i wolałabym wiedzieć. Bardzo szybko masz mdłości i nawet wymioty ci się zdarzają:) Ja w poprzedniej ciąży nie miałam żadnych objawów. Ale powiem ci że to dobrze, bo to że cię mdli to znaczy, że hormony rosną i dzidzia też:) Wszystko będzie dobrze zobaczysz:):) Urodzisz śliczną zdrową córeczkę, coś tak czuję:):):) ale mogę się mylić:) na pewno się odezwę po becie. Idę w piątek:):) całe 4 dni muszę czekać... będą się ciągły cholernie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
ja na szczescie dostalam okres:)wprawdzie dwa dni opozniony ale jest:)troche nerwow mnie to kosztowalo:)dzastina trzymam kciuki za Ciebie,jakby Ci sie udalo to w maju mialabys bobaska a majowe dzieci sa cudowne,mam corke z maja:)pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i bede trzymala kciuki.niech wszystkie te co chca maja dzieci a te o nie chca niech nie maja:)bede zagladala do Was czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Bardzo bym chciała:) a zwłaszcza córkę:):):):):) może się udało tym razem....o mały włos a bym kupiła dziś test. Ale stwierdziłam że jeszcze czas. Bo to dopiero 25 dc. Nie wiem czy wytrzymam i czy nie polecę na bete jutro... bo oszaleję do piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Jestem ok. 14 dni po owulacji jak myślicie mogę iść już na betę? pisze około bo nie jestem pewna:( czy była któraś z was co beta tak szybko wyszła? ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
ja jak ostatnio robilam to pani w laboratorium powiedziala,ze najszybciej wychodzi wiarygodna wlasnie 14 dnia po owulacji.do piatku moze nie czekaj ale w srode spokojnie mozesz zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Jejku dziewczyny albo sobie wkręcam albo coś się dzieje! Piersi bolą mnie bardzo a wcale nie są jędrne tylko takie miękkie. Bardzo wrażliwe mam sutki, jejku jak bolą!!!!! Dziś 25 dc jutro idę na betę za twoją radą 35 i pół:) boje się cholernie żeby nie było 0,100!!! Ale jakoś tak dziwnie się czuję, nie da się tego opisać....i troszkę brzusio mnie pobolewa ale na prawdę tylko troszkę:) Pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie piersi tez daj a czadu ! bola i sa bardzo nabrzmiałe - sutki tez.. do tergo brzuch boli jak na okres...nie zawsze ale daje znać... szczerze powiem, że boje się iść zrobić tą bete a z drugiej strony już bym chciała wiedzieć na czym stoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
No to przechodzimy to samo:D Idź śmiało w piątek i zrób te betę to ma być to i tak będzie a strach pogarsza tylko sytuacje.... Ty jesteś nawet w lepszej sytuacji bo zarodek masz w macicy, a ja nie wiem czy się już zagnieździł???? Jaki ten organizm kobiecy jest skomplikowany:) Ja idę jutro niech się dzieje co chce)::):) tak mówię a za pewne będę fiksować do wieczora:) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
dzastina nie fiksuj:)na kilku forach czytalam,ze w 26 dniu cyklu prawie kazdej wyszla juz beta pozytywnie ale to w cyklach 28-30 dniowych.jak sa dluzsze to jeszcze w tym czasie nie wyjdzie.ale Ty pisalas chyba,ze masz wlasnie cos kolo 30 dniowe wiec jutro smialo mozesz isc.bede trzymala kciuki zeby sie udalo:)i jeszcze jedno wycytalam na ktoryms forum,ze jak bedzie dziewczynka to test sikany wyjdzie juz nawet dzien czy dwa przed spodziewanym okresem a jak chlopiec to dopiero od dnia spodziewanego okresu badz jeszcze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 to trzymam kciuki za jutrzejsza bete ! :) to ile musi byc by potwierdzilo ciaze ? powyzej 5 tak ? a dokladnie ? ja walcze o dziecko juz 4 lata i mam nadzieje ze sie w koncu doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
35 i pół to prawda co piszesz:) mi test sikany z synem wyszedł 2 tygodnie po spodziewanej miesiące, a mojej koleżance ( ma 3 córki ) zawsze przed @ już wyszedł:) kurde ale by było fajnie!!! każde laboratorium ma inne tabele. U mnie jest powyżej 4 to ciąża! A na innych forach wyczytałam że powyżej 2,9 to też ciąża więc sama już nie wiem jaki wynik powinien być... moja siostra po transferze i 12 dniach czekania miała wynik powyżej 65... więc coś koło tego powinnaś mieć:) Teraz ma 9 miesięczną córeczkę, wspaniałą:) ona walczyła o dziecko 12 lat....i się udało. Ważne by nie odpuszczać i wierzyć że w końcu się uda:):):):):):) pozdrawiam was dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
dzastina to zrob sobie test jutro rano:)i bedziesz w miare wiedziala.jak wyjdzie to bedzie pewne ,ze bedzie mala dziewczynka:)a beta juz wtedy tylko potwierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
tak samo mowia,ze jak beta po 14 dniach po owulacji wyjdzie ponizej 50 a jest ciaza to,ze bedzie syn a jak wyjdzie powyzej 50 to corcia bo podobno przy dziewczynkach hcg jest wieksze dlatego tez testy sikane szybciej wykazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Tak zrobię jutro sikacza:) A boję się cholernie:) Bo tu niby w głowie coś czuję że jest ok... a boję się kolejnej porażki... ale niech się dzieje co chce:) och jak ja bym chciała żeby było ponad 50:D ale jak będzie poniżej też się ucieszę... 35 i pół ty to świetne informacje dodajesz, w życiu o tym nie wiedziałam ale jak popatrzę na znajome to faktycznie tak jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
nie wiem na ile one sa prawdziwe bo wyczytalam je na necie ale z wlasnego doswiadczenia i wsrodbratowych wiem,ze sie sprawdza:)bynajmniej w naszych przypadkach:)ja mam 2 corki:) i testy wychodzily mi pozytywne juz nawet 3 dni przed spodziewana @,moja jedna bratowa ma 3 synow:) testy wychodzily jej zawsze pozytywne dopiero tydzien po terminie:) u pozostalych 2 bratowych tez sie sprawdzilo:)jak bylam z 2 corka w ciazy to wszyscy mowili,ze to syn bedzie,nie bylo ani jednej osoby zeby inaczej powiedziala i faktycznie w ciazy inaczej chodzilam niz z 1 corka wiec sama zaczelam myslec,ze to bedzie syn jednak wyszla corka:)a test byl tez pozytywny 3 dni przed terminem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Co do testów sikanych to moim zdaniem nie ma znaczenia jaka płeć ponieważ w każdej ciąży test mi wychodził pozytywnie grubo przed okresem noi czekam na 3 synka. No ale może u was jest inaczej Pozdrowionka dla Wszystkich i oczywiście trzymam kciuki szczególnie za Ciebie Dzastina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Z samego rańca o 8 lecę na betę. Już mnie głowa boli a piję dzisiaj jakbym kaca miała.... wypiłam już wszystkie wody jakie były w domu i soczki mojego syna..i nadal chce mi się pić... i znowu ta przeklęta ochota na arbuza...oszaleje do jutra zanim odbiorę wynik/ po 14:) dobra idę spać.... obym sobie nie wkręcała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 ja mam arbuza jak chcesz to Ci odstąpie :D brzuch mnie boli ! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambient
Witam, ...i proszę o pomoc... Ostatnia @ zaczęła się 22 lipca (cykl średnio 32 dniowy). Od 31 lipca niemalże codziennie miałam sex z partnerem. Musze zaznaczyć, że nie zabezpieczam się....on też nie. W pt, tj, 7 sierpnia zaczął mnie boleć brzuch....było parę ukłuć i taki ból jak przed miesiączką (w podbrzuszu). Ból ten utrzymuję się do dziisaj (nie jest silny...ale czuję, że coś jest nie tak). W poniedziałek poszłam do ginekologa....wszystko jest w porządku...żadnych guzków, zero stanu zapalnego. Skierował mnie na beta HCG - wynik - 6,83. Mam wrażenie, że od wczoraj częściej siusiam.....Czy to może być ciąża? Czy beta hcg powyżej 5 bezapelacyjnie oznacza ciążę? Będę wdzięczna za info. Jak bedzie baby to bedę szczęścliwa:-). Pozdrawiam, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 byłaś na becie ! pisz kobieto ! ambient wyczytałam, że wynik > 5 mIU/ml (dla niektórych kobiet > 25 mIU/ml) oznacza ciążę. Poziom hCG osiąga swój szczyt w 8-10 tygodniu ciąży, następnie jego poziom obniża się i taki pozostaje już do końca ciąży. 3 tydzień ciąży : 5.8-71.2 4 tydzień ciąży : 9.5-750 5 tydzień ciąży : 217-7138 więcej tu http://parenting.pl/portal/teksty/co-to-jest-beta-hcg-jakie-sa-jej-normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambient
Hej Moluś, Dziękuję za szybką odpowiedź!!! Dzisiaj idę powtórzyć betę....Lekarz mówił bym poczekała tydzień...ale ja nie dam rady. Skoro minęło 48h od ostatniego badania to rozumiem, że beta powinna wzrosnąć, tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambient
Moluś... Czy możliwe są bóle podbrzusza w tak ewentualnie wczesnej ciąży??? Cały czas czuję lekki ból....w nocy też nie ustaje. To taki ból jak przed @. Chyba oszaleję z nerwów. ... Rok temu byłam w ciąży...niestety z pustym jajem płodowym. Wtedy też mnie pobolewał brzuch, ale o ciąży dowiedziałam się między 3-4 tygodniem. Teraz jest podejrzenie baaardzo wcześnie...boję się:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientuje to powinna wzrosnac co do objawow to trudno mi powiedziec...ja teraz mam tak: boli mnie brzuch jak on okres i piersi bolą + znaczie sie powększyły... mam nadzieje, że te objawy wróżą nam ciąże :) TRZEBA WIERZYC !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambient
Hmmm:-), A który to u Ciebie tydzień????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Wynik odebrałam po 13.. i ryczałam do tej pory bo 0.100:(:(:( już zgasła we mnie nadzieja... mam nadzieję że mi przejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina o kurna no nie gdaj :( tak mi przaykro.. amoże za szybko tą bete zrobiłas ? ambient ja 3 sierpnia miłam transfer 2 zarodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1988
Witam mam pytanie do was. powiedzcie mi czy jest mozliwosc zajsciaw ciaze gdy bierze sie tabletke co dugi dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina tak mi przykro ale nie możesz się poddawać wkońcu się uda !!! Pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Moluś No już sama nie wiem... dziś 26 dc... ostatnio miesiączkę miałam po 35 dniach więc nie wiem kiedy owulację miałam. Mój mąż też twierdzi że za wcześnie...ale mi się wydaję że już nic lepszego się nie wydarzy. Kochamy się co dwa dni tak jak lekarz kazał i nic... w ostatniej ciązy zaszłam w 10-23 dc a dopiero w 44 dc test mi wyszedł pozytywnie ale zwykły test domowy... już sama nie wiem co myśleć, czasami boli mnie lewy jajnik... i dziwny ból macicy tak jakby mi ktoś szpilkę wbijał to takie uczucie... w przyszłym tyg zarejestruję się do gina niech daje coś na podtrzymanie albo jakieś badania zleci bo już czuję się bezradna. Bardzo płakałam bo wierzyłam że to już.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×