Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba dziewczyna

A Gdy Już Schudne... A Wy, Jakie Marzenia Wtedy Spełnicie? Śmiało !!

Polecane posty

Gość niestety wraz z kg
nie znikną Wasze problemy. A bawić się możecie również i teraz! Życzę spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja... hmmmm kurcze własnie sobie uświadomiłam, że wszystko u mnie toczy sie wokół wyglądu... a to raczej nie jest fajne... ale zeby nie odbiegać od tematu... :) no wiec wtedy tzn. za 5 kg, jak sie jeszcze opale i wogole to stane sie dusza towazystwa, bede jezdzic na imprezki po całym kraju bede sie poprostu swietnie bawić... :) aaaah no i te ciuszki w mniejszym rozmarze to tez marzenie... no a takie juz najwieksze to aaah az glupio pisać... chciała bym być modelka :) aaaaaaaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne. ja tyle schudłam i jaj było, tak jest. tyle ze nie mam problemów z rozmiarami ubran, ale co z tego jak mnie nie stac na takie jakie bym chciała? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapko a mozesz nas
pokierowac,co jadac na sniadania ,obiady i kolacje,podasz menu,rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapko co jadałas
ze tyle schudłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje marzenie
a ja jak schudnę:) - ubiorę na Sylwka tą szałową czerwoną sukienkę, którą miałam tylko raz na sobie i teraz leży w szafie i czeka aż wrócę do normalnych rozmiarów - kupię sobie tweedowe spodnie, marzę o nich już od dawna - ubiorę dla mojego faceta najbardziej seksowny komplet bielizny jaki tylko znajdę ❤️ - będę mogła chodzić do kina, na spacery itp, bo teraz nie mam w czym - nie mieszczę się w swoje ciuchy:/ - skupię się na czymś innym niż rozmyślanie nad tym, że muszę schudnąć - będę się uśmiechać patrząc w lustro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaam
a jaaa hmmmmmmmm; - wreszcie bede mogla nosic obcisle bluzeczki i krotkie spodniczki:) oraz inne fajne ciuszki -w lecie wskocze w stroj 2 czesciowy :) -wreszcie sie nie bede siebie wstydzic i tego jaka ma moj maz zonę -nie bede sie krepowac przy blizszych kontaktach z mężem -poprostu bede bardzo szczesliwa i spelni sie moje marzenie od wielu lat!!!!!!!!!!!!!!! Ale do tego brakuje mi z 20 kg:( co niezbyt chyba jest realne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja założe czarną mini obcisłą bluzeczke i wyskocze na disco:D:D:D Potem wkońcu poderwe moją wielką miłość!!!Faceta za którym latam już ok 2lat ale tylko sie kumplujemy:(:( Zaczne żyć!!!!!!!! Przestane obsesyjnie myśleć o swoim wyglądzie!!! Udowodnie wszystkim wkoło ze nie jestem słabym grubasem którego dołuje każde wejście na wage:) hhehehe fajnie pomarzyc achhhhhh:):):)nio i fajnie pocztać że komuś marzenia się spełniły...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzuka38
rozmarzyłam sie i ja:) gdy schudne 10 kg wreszcie sie spotkam z pewnym facetem z netu zaloze jeansy i czarna bluzeczke ,,nie bede nadal szczupla ale on nie lubi szczuplych kobietek ..tylko czy poczeka narazie go zwodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×