Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latawiec kafeteryjny

KRZYŻÓWKI TOPIKÓW

Polecane posty

przygody na kursie na prawko----->czy facet może nosić damskie rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywne myślenie - nauczcie mnie tego! >> bo zwariujęęęęę Cichutko płaczę gdy nie widzi nikt.... >> czy wszyscy faceci tak robią????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu ktoś kto śpiewa lub gra w zespole? ...... Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego... armagedon w 2012???????????? ...... Wspaniałe wróżby za darmo-rady jakdobrze żyć Zapraszam Nadepłem na odwłok żmii............. O ! ...... Wypadki drogowe z udziałem zwierzat . Nadepłem na odwłok żmii............. O ! ...... Czarna Żmija - klasyka brytyjskiego humoru Estetyka mężczyzn vs Stosunek kobiet to tego ? ...... Stosunek przerywany!!! Macica po lewej stronie ...... Kto studiuje prawo??? Co robicie z włosami na rękach?? ...... NieWIem CZy oBcInAć wŁOSY. Poradźcie !! JAkie teraz są mODNe ??????????????????? szukam pracy-gdzie i jak dać swoje ogłoszenie? ...... pod prysznicem na siłowni GDZIE W WORDZIE ROBI SIE PARAGRAF?? ..... szukam pracy w biurze ..... Co robić w pracy, kiedy sie nie ma nic do zrobienia? kupie suknie ślubna rozm. 44/46 wzrost 176 ...... fetyszystka?? Zdradziłam męża... ..... Biały Jeleń Jakie miłe rzeczy robią wasi faceci ? ...... wydęty brzuszek POMÓŻCIE SZUKAM DOBREGO GINEKOLOGA W OLSZTYNIE! ...... DO-W-CIP DNIA KOCHAM METAL ...... plama z rdzy - ratunku!!! kafeteria zeszła na psy ...... dla milosnikow psow, dzieci i nie tylko Czego , jakich slow z ust kochanej osoby nie da sie wybaczyc? ...... Ty Heniek , poloz jajka na pieniek ! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahaha
KRZYŻÓWKI TOPIKÓW ----- KRZYŻÓWKI TOPIKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie głupie rzeczy robicie gdy nudzicie się?-------> wróżę za darmochę...komu,komu bo idę do domu jaki najgłupszy tekst usłyszałas od swojego faceta----------> kocham księdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ..... piosenka z reklamy gorącego kubka knorr Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... piosenka z reklamy ciasta do pizzy KNORR Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... PIOSENKA z reklamy piwa Karmi. Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ..... piosenka dody - dzaga!!!!! Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... piosenka z filmu uwierz w ducha... Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... soundtrack Monster Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... słyaszłał ktos piosenke,ktora w refrenie maBujaka,bujaka?? Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... MIŁość-KIEDY JEDNO SPADA W DÓŁ DRUGIE CIĄGNIE KU GÓRZE. Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... sex hat keine macht Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... Piosenka z filmu Bridget Jones w pogoni za rozumem Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... Maanam-Simple story? Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... ta ostatnia niedziela Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... Piosenka z hajla hajla w refrenie Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... Krzysztof Kiljański i Kayah ,,Prócz ciebie nie ma nic Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... Hip-hop,Jazz,Soul,Rb,House,Metal,Rock,Disco polo,Techno,Muzyka Kasyczna,Dance.. Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... halo salut syndię und hajduk Jaką piosenkę chcielibyście aby zagrano na waszym pogrzebie? ...... Czy Disco Polo umarło? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) JAKIE ZNACIE EXTREMALNE SPORTY? //// skoki w bok wasze dziwactwa???!!!nie krepujcie sie //// ROBERT GONERA - nie wiem co w sobie ma ale mnie strasznie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyżujemy
czy ktoś z was studjował lub studjuje fizjiterapie ----- Widzę, że tu jest mało magistrów czy ktoś z was studjował lub studjuje fizjiterapie ----- Ortografia na forum mi szkodzi na oczy czy ktoś z was studjował lub studjuje fizjiterapie ----- FILOLOGIA KLASYCZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania...natychmiast mów jak Ci poszło ...trzymałam cały dzień kciuki za Ciebie!!!! 🌻🌻🌻:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
juz jestem pani mgr inz. :D i bedzie piateczka na dyplomie :D dzieki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr inż.ania....
:D jest tu jakiś facet, z którum można się umówić na ........ >>> Rzadki budyń Czy wodę w wannie należy zmieniać? >>> Nieczysta bede swiadkowa na slubie! prosze napiszcie mi..... >>> czy ja jestem nimfomanką???? Chcę pracować jako opiekunka osób starszych W POLSCE !!! >>> czy ja jestem nimfomanką???? Co kupić ojcu za około 40PLN? Macie pomysły na jakiś ciekawy prezent? >>> Perwersyjny trojkacik w ciemno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgr inż.ania.... 🌻 Widzę, że tu jest mało magistrów ---> KRZYŻÓWKI TOPIKÓW ;-) :-) Opalanie metodą natryskową! Dziewczyny wiecie cos o tym... ...... zbyt wczesny wytrysk... pomocy leniwa niedziela ...... dni płodne czy nie? samotna sobota ...... dni płodne czy nie? 13-stego piątek!!!!! ...... dni płodne czy nie? Czy zaczął się już sezon ogórkowy?Jeśli tak to co wolicie ogórkową czy kapuśniak ...... Co powiedział Ogórek o Wiśniewskim w Opolu? Jakie są waszym zdaniem najpopularniejsze imiona w Polsce ..... Myrevin! MAMA MOJĄ RYWALKĄ ... chcę mieć normalny dom = ...... BŁĘDY DOTYCZĄCE URZĄDZANIA DOMU Czy nie męczą was w nieskończoność błędy waszych drógich połówek. ...... Przestańcie się czepiać gramatyki Wczoraj MILOSC..dzis NIENAWISC !!!..nie rozumiem ! ...... Choroba afektywna dwubiegunowa Moi mili, jakie naleciałości językowe nas drażnią i dlaczego? ...... słowo KOCHAM proszę o pomoc z niemieckiego. co znaczy słowo ...... słowo KOCHAM Matematyka uczuć ...... Mój mąż proponuje mi trójkąt z drugą kobietą, a ja się boję................. Czy onanizowanie sie 2-3 razy dziennie moze mieć jakieś skutki uboczne? ...... powracająca plama jak uzyskac efekt poplamionych ścian? ...... Orgazm wielokrotny u mezczyzny Orgazm wielokrotny u mezczyzny ...... Malowanie ścian w kuchni Czy onanizowanie sie 2-3 razy dziennie moze mieć jakieś skutki uboczne? ...... plamy pod pachami 30 lat i co dalej ? ...... CONSTAR 2! Czyli kolejna afera z nieświeżym mięsem w roli głównej! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
animrumru --> hihihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyżujcie bo smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę być anonimowa
nie przeczytałam wszystkiego, ale musze stwierdzić , że Martyna_z jest tutaj moją faworytką!!!!!!!!!!!!!! ubaw po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
kobitki, gdzie jestescie? :) zielsko, mała jędza 🌻 nie zostawiajcie mnie ;) Jaka to jest pozycja Na Gustlika???????????????????????/ >>> Seks z tirówką mój chłopak jest prawiczkiem >>> Teraz juz wiem dlaczego On jest samotny.... dziewczyny w ktorej fazie cyklu czujecie najwiekszy pociag? >>> A mały pociąg ruszył... ciuch...ciuch...ciuch... mój króliczek ma oklapnięte jedno uszko.... dlaczego? >>> Kryzys wieku średniego u mężczyzn Coś na poprawę wzroku >>> Plaża Nudystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
mój króliczek ma oklapnięte jedno uszko.... dlaczego? >>> dlaczego mu opada jak sie kochamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgr inż.ania... GRATULUJĘ! A to dopiero ładna krzyżówka: mgr+inż.:D:D:D 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój króliczek ma oklapnięte jedno uszko.... dlaczego? ...... Chyba mam świnkę mój króliczek ma oklapnięte jedno uszko.... dlaczego? ...... odstajace uszy- gdzie w wawie mozna to zrobic? mój króliczek ma oklapnięte jedno uszko.... dlaczego? ...... USZATEK- o czym jest pierwszy odc.? - lub tytuł dlaczego wciąż się obraża? ...... NATRĘCTWA - kogo męczą? Jakie są? Jak je pokonać? BĄKI W ŁÓŻKU ...... seksowne meskie glosy ZDARTE I POTŁUCZONE KOLANA ...... NOSTALGIA ANIOLA - rzucila mnie na kolana skutki bulimi ...... ZDARTE I POTŁUCZONE KOLANA JAKIE MOGĄ BYĆ SKUTKI NIELECZONEJ PRZEZ KILKA LAT GRZYBICY??? ...... ZDARTE I POTŁUCZONE KOLANA ZDARTE I POTŁUCZONE KOLANA ...... Moj chlopak chce uprawiac sex ale nie mysli o jego konsekwencjach ZDARTE I POTŁUCZONE KOLANA ...... Jak złagodzić skutki seksu analnego? Obrzydliwe robale -POMOCY!!! ...... HISZPAŃSKA MUCHA ITP. AFRODYZJAKI!!!!!! co powiedzieć na rozmowie kwalifik... ...... powróżyć komuś? Jakie jest Twoje ulubione zwierzę? ...... świnka u feceta świnka i jej konsekwencje ... ...... SCHABOWY :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
dostałam lek w którym jest napisane >>> mowimy TAK mastrubacji !!!!! >>> Umieram ze strachu!!!! W czym pomaga wam forum? >>> przwedwczesny wytrysk przezroczyste małe glistki-CO TO? >>> Najdziwniejsze penisy bliskosc meskiego przyjaciela....na ile blisko mozna byc? >>> Do momentu, az nie wypadlo mu cos z ucha... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim ania... gratulacje !!! 🌻 a teraz coś na czasie : Na kafeterii obchodzimy dzisiaj chyba dzien Iwosi wiec skladam szczere zyczenia >> Iwosia jesteś w deche Przeczytajcie to, co napisała iwosia... >> Magistry mowia , zem od malpy pochodze - prawda to czy falsz? Kto to jest Iwosia?? Wszyscy o niej trąbią... >> kretacz czy nie? otwieram fanclub iwosi-wpisywac sie! >> miłe gesty... i miłe słowa... ile iwosia ma lat i czym sie z zyciu zajmuje? >> iwosia jest moderatorem Mam pytanie do Iwosi >> Gdzie topic o Myrevin i Iwosi, jako jednej osobie???? Wydaje mi sie ze cos jest nie tak !! >> dlaczego moderatorzy nie usuwaja tych wszystkich topików o iwosi???? Mam pytanie do Iwosi >> dlaczego kasowane są teksty że moderk to iwosia? Dlaczego nie lubicie Iwosi? >> ach jak ja uwielbiam nie lubic! :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochałam sie w murzynie. czy to dla mnie bezpieczne? on jest z afryki. >> Czy warto zaryzykować?? Myrevin >> Kocham Go - jakmu to udowodnić? Co mam zrobić, żeby sutki mi non stop stały???Chciałabym mieć cały czas twarde.. >> Kluski sląskie...???? Czy ktos zna jakies fajne furum? Ja spadam z kafeteri >> jadę do Zakopca jest tu jakiś facet, z którum można się umówić na ........ >> Seks z tłustym obleśnym facetem. Próbował ktoś?Mam pewną intratną propozycję ale K A M I E N I C A - kabaret dla zaawansowanych >> to jest topik dla transseksualistów. rozmawiamy na tematy ogólne Zaczeły się tworzyć kafeteryjne związki i tak... >> milosc internetowa Czy istnieje na forum mądry, inteligentny, z poczuciem humoru, miły mężczyzna? >> NA FORUM JEST 2 INTERESUJĄCYCH OSOBNIKÓW MONDRY INACZEJ I KIRIS Kto był w TUNEZJI ? >>BYCZKI,BYKI I ICH WYBRYKI FAJNA ZAGADKA-KTO ZNA ROZWIAZANIE??? >>Jak oduczyć kota sikania ??? Moje pytanie moze wydawac sie .. >> Czy mozna odmrozic sobie sutki? Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia. >> Oddam sie jakiejs kobiecie ktora bedzie mogla zrobic ze mna co tylko zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-) :-) :-) :-) Jestem szczęśliw, bo... ...... Robie mietly . Biere 10 zl . za sztuke . Som chetne osoby ? Robie mietly . Biere 10 zl . za sztuke . Som chetne osoby ? ...... Wasze sposoby na poznanie podróbek Robie mietly . Biere 10 zl . za sztuke . Som chetne osoby ? ...... Tu sie sprzedaje , tu sie kupuje ! Spieprzac gowniarze , bo Was opluje ! kto POBIJE moje OCENY z EGZAMINÓW ...... Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta 13.08.2005 BUDA , LANCUCH , PIES ! ! ! ...... CZAS ZAKOŃCZYĆ TEN ZWIĄZEK .... Rękodzieło i ozdoby ...... Mówimy NIE masturbacji! SAMOOPALACZ - wasze typy ...... PAPIEROSY..... czy da sie uprawiac seks tylko z jedna osoba w zyciu? ...... nie wiem.... Czy jak dostałam ładną broszkę w zamian za dobry sex, to powinnam się obawiać? ...... nie wiem.... czy ktoś wie czym naprawdę jest miłość? ...... nie wiem.... DO DEPILUJĄCYCH SIE KOBIET ...... jak ogolić sweter? Napiszę piękny wiersz o tej jednej jedynej miłości. Przeczytajcie go i oceńcie.: ...... Napad bandziorow na szklarnie pomidorow ! ....... w USTCE znaleziono jeza w chustce. JEST 14 20 NIEDZIELA CO DZIS MACIE NA OBIAD ? ...... Biedronka - znowu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majteczki w kropeczki
mąż ma przyjaciółkę // kobiece czasopisma-czy są nam potrzebne??? moja pipka jest taka gorąca i mokra.... // ____tajemniczy nieznajomy______WEJDŹ najpiękniejsze piosenki o miłości // ...majteczki w kropeczki.... lalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×