Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaka

czerwona haerbata

Polecane posty

Gość jaka

Wczoraj kupilam paczke czerwonej herbaty. Wieczorem zaparzylam, by chwile relaksu okrasic jeszcze "szkalnka zdrowia". Efekt byl taki, ze czar prysl, a herbata powedrowala do kosza! Ale ja nadal marze o czerwonej herbacie. Ktora smakuje dobrze, albo wrecz doskonale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemal każda czerwona herbata ma bardzo specyficzny aromat przypominający nieco mokrą ziemię, albo wędzone mięso :) Różne słyszałam opisy. Znacznie łagodniejsza jest czerwona herbata Rooibos, ale nie gwarantuję, że Ci zasmakuje. Spróbuj u kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylcia
no coz, ja np uwielbiam czerwona herbate wlasnie za jej specyficzny smak:) a jesli tobie nie odpowieda, a pijesz np ze wzgledow zdrowotnych kup sobie perfumowana, np cytrynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to kwestia przyzwyczajenia. Na poczatku nie moglam sie zmusic do wypicia bo w smaku kojarzyla mi sie z wedzonka a teraz pije bez problemu:) I doswiadczenia wiem ze ma mniej intensywny smak ja nie zaleje sie jej wrzatkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka... jestem uparta
Kupilam dzis druga paczke czerwonej herbaty. Wlasnie perfumowanej cytryna.... Zaparzymy.... Wypijemy... Zobaczymy.... .....czy wyjdzie na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylcia
na zdrowie na pewno, pytanie jak bedzie smakowac:D zawsze mozesz sprobowac sobie dolac np babcinego soku malinowego, czegokolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agencja
do jaka a czy komuś smakuje pierwszy papieros??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona herbacianka
ja właśnie piłam czerwoną herbate do rzucania palenia bo smakowała jak mokre pety. teraz nie pale a herbatę czerwoną uwielbiam i nie czuję już smaku bagiennego ani wędzonego. ale...pije teraz tylko czerwoną z dodatkiem hibiskusa (kupiłam paczke oddzielnie i dodaje po kilka listków-kwiatków), i tylko czerwoną z cytryną.oczywiście bez cukru.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się kojarzy
ze sikami chomika ;) ale lubię ją pić bo super się po niej czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona herbacianka
a jak wy zaparzacie czerwoną herbatę? zalewacie ją wrzątkiem?? czy jak?? bo ja zauwazyłam, że w zalezności od temperatury wody jaką się zalewa smak się potrafi radykalnie zmienić. np zalana woda taką około 85st.C jest paskudna dlatego ja zalewam wrzątkiem ale nie wiem czy tak jest prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylcia
z tego co wiem powinno sie zapazac woda o tem ok 95 stopni, ale w zasadzie mozna tak jak sie lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×