Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama wciąż sama

podoba wam się imie INEZ

Polecane posty

Gość sama wciąż sama

dla mnie jest głupawe troche. Koleżanka ma córke o takim imieniu - to znaczy chce jej tak dac na imie a co wy myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaranie boskie
toż to kara dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia****
majej znajomej córeczka ma tak na imie a do tego nazywa się Czarny więc INEZ CZARNY dobrze ze nie Czarna:) to tatuś takie imie jaj wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez inez
Inez to po hiszpansku Agnieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka pinezka
to imie kojarzy mi się z tania cichodajką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam koleżankę o tym imieniu. Jest równie piękna i oryginalna jak jej imię. Gdzie się nie pojawiła, to robiła wrażenie na wszystkich a imię było uzupełnieniem jej temperamentu, niepowtarzalności, zmysłowości i fantazji. Jestem za, choć imię często musi być trafione w charakter człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli domyślam się, że wszyscy, którzy wypowiedzieli się aż tak na nie, mają na imię JAN, JÓZEF, MARIA, no i ewentualnie FRANCISZEK. Jeżeli nie Wy, to oczywiście swoim dzieciakom też dacie imię czysto polskie. I nawet przez głowę Wam nie przejdzie slęczenie nocami tuż przed urodzeniem potomka nad kalendarzem i wybieranie coraz to nowych i bardziej oryginalnych imion dla własnego dziecka, żeby WASZE DZIECKO BYŁO INNE OD RESZTY CHOŁOTY I SIĘ WYRÓŻNIAŁO... Taaa... blebleble. Troszkę się o tym nasłuchałem, więc popatrzcie w lustro i zdejmijcie maski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaaaaaaa
INEZ- marka "kosmetyków" w Lider Szajsie...Tak samo mąrde imie jak Ariel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to trochę wsiowe
podobnie jak iza, bleee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się podoba
Imię orginalne, mi się niezwykle podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jw-Inez to Agnieszka,nie widzę powodu by w Polsce nadawać dzieciom zagraniczne odpowiedniki polskich imion,ciekawe czy ktoś nazywa dziecko John zamiast Jan? A co do \"Czarnej Inez\"-ratunku! To nie jest tekst Maleńczuka!!!tylko A.Nowaka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ktośkolwiek- zakładałam że Bany nie odżywia się zdrowo Ty chyba też nie skoro tak ciężko z pomyślunkiem - nie tylko Maleńczuk śpiewa w tym kraju,są jeszcze inni..A jak napisałam wyżej \"Czarna Inez\" jest autorstwa A.Nowaka i on ją wykonuje(raz dwa trzy) tym razem nieco chłodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię dla dziecka już wybraliśmy - Inez Wiktoria. Więc Esmeralda odpada - zresztą nie przypadło mnie do gustu, żonie też zapewne nie. Co do kredyńskich niektórych wypowiedzi, no cóż, są kretyńskie :) ps. nie wstawiłem jeszcze tysiąca zdjęć, ale może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwisko mojej Inez nie kończy się na -ska. Z braku argumentów łapiemy za słówka ? Do \"Oj aj boli\": Przykro mi, że nie umiałeś/aś wpisać nicka ani imienia w pole \"pseudonim\". A może nie nadano Tobie ... eeeee, niemożliwe, każde dziecko ma imię. Po czym widzisz że wpadliśmy ? Gdybyś wysilił/aś się choć trochę, poczytałabyś stronę mojej żony i zrozumiała, że dziecko zaplanowaliśmy. A fakt jest taki, że ja mam cudowną żonę i córeczkę a Wy kompleksy związane z imionami. I kto tu jest nietolerancyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DeGie
Ale naprawdę dziwię się zę nie obawiasz się zamieszczać zdjecia własnego dziecka w necie. To przecież raj dla pedofili. Siedzi taki zbok konia wali i patrzy na fotki Inez....Raaanyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile wiem, to w Polsce nie można nadać dziewczynce imienia, które nie kończy sie na literę \"a\", z tego wniosek, że w papierach zapewne jest Ineza, co już naprawde dla mnie brzmi niefajnie. Podobnie Jennifer w papierach ma pisownię fonetyczną zapewne... Niepodobają mi się \"cudzoziemskie\" imiona nadawane obecnie dzieciom w Polsce. Dla mnie to pretensjonalne. Inna sytuacja jest jeśli jedno z rodziców jest cudzoziemcem, a inna kiedy rodzice sie naczytają, albo naoglądają jakiś filmów i wpadają na genialny pomysł \"oryginalnego\" imienia. Dla mnie imię wyrwane z obcej tradycji i kultury jest nowotworem, pewnego rodzaju przeszczepem. Podobaja mi się imiona naprawdę oryginalne, zakorzenione w polskiej tradycji, a rzadko nadawane. A Inez to owszem ładne imię, choć dla Hiszpana bardzo banalne, za to ma polski odpowiednik , o greckim rodowodzie \"Agnieszka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce można nadać dziewczynce imię Inez i w papierach jest Inez. Nieprawdą jest, że imię żeńskie powinno kończyć się na literę A, choć oczywiście większość nadawanych imion (żeńskich) na tą literę się kończy. Prawo polskie wyznacza kryteria co do nadawania imion, jednak co do imienia Inez nie ma żadnych przeciwskazań (Dz. U. nr 36, poz. 180 z późn. zm). Kierownik USC nie powinien natomiast zezwolić na przykład na nadanie imienia Ola, gdyż jest to powszechnie przyjęte zmiękczenie imienia Aleksandra. Co do Inez - nie jest to imię pochodzące z Hiszpanii, lecz z Portugalii. W Hiszpanii jest Ines. Inez, Ines, Agnieszka, czy czeska Anezka - pochodzą od łacińskiego imienia Agnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez
Autorstwa Nowaka śpiewali RAZ DWA TRZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast seksuerrra to nick darmowej dziwki, której nikt nie chce. seksuerrra nie posiada imienia dlatego żadne jej się nie podoba. Charakteryzuje się postępującą głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwe imię
tak samo jak Andżelika. Kojarzy mi się z taką, co każdemu daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze mówiąc, nie rozumiem tej całej nagonki na DeGie. Facet umiescił w internecie zdjęcia swojej córeczki, bo bardo ja kocha, jest z niej dumny. Imię dla niej wybrał wspólnie z żoną. Według nich to najładniejsze imię. Padły zarzuty, że zmusił żone do urodzenia dziecka i naturalnego porodu - a która kobieta, drogie panie - gdyby tego nie chciała zgodziłaby się? Podejrzewam, ze głos w tej dyskusji zabierają zawistni ludzi, którzy nie wiem naprawde dlaczego próbuja zaszczuć naprawdę szczęśliwego!!!faceta. Po co te obelgi, zarzuty i wyzywanie dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i racja o kurcze blade
wreszcie rozsądny głos w dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się podoba, znam jedna Inez i nigdy nie spotkałam się z tym aby miała jakies nieprzyjemności z powodu swojego imienia. Nie rozumiem natomiast szału na inne imiona typu Oliwia (heh pies moich sąsiadów sie tak nazywa:) ), Wiktoria (chodz Wiktoria to piękne imię i na całe szczęście polskie prawo nie pozwala na zapisywanie gio jako Victoria bo pewnie ci wszyscy \"postępowi\" rodzice dawali by tym biednym dziweczynka tak na imię:)) Do deGie>>> macie śliczną córeczkę która ma bardzo ładne imię:) do wszystkich przeciwnikó: w jakim środowisku się obracacie że imię Inez kojarzy Wam się tylko z prostytutka itp.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o to
, ze imie (mi osobiscie sie nie podoba inez) powinno byc dopasowane do nazwiska zeby nie zrobic dziecku krzywdy. Wystarczajaca ilosc przykladow byla podana na 1-szej stronie. Jednak DeGie ma nazwisko, ktore w polaczeniu z inez... katastrofa. Moze nie taka katastrofa jak np. inez kielbasa ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystka podobna
mnie też podoba sie imię Inez, jest oryginalne, ładnie brzmi. Nie słuchaj tych sierotek Marysi i Franków i oklepanych polskich imion...brrrrrrrr aż mną trzęsie jak słyszę kolejną Zochę albo Wiktę.....okropieństwo...... śliczną masz córeczkę DeGie ! życzę dużo zdrówka małej pięknotce!!!! ps. musiałam napisać cos obraźliwego , bo juz nie mogę czytać o tych polskich imionach....niech każdy nazywa swoje dzieci jak chce, zajmijcie sie własnymi sprawami a te nawiedzone panie niech się lepiej nie wypowiadają! to wolny kraj i wielkie g.....wam do tego jak kto daje dziecku na imie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę żadnego powodu, dla którego mam stąd odchodzić. Do \"chodzi o to\": A skąd Ty wiesz jakie ja mam nazwisko, jakie nazwisko ma moja żona, a w końcu jakie nazwisko będzie miała Inez ? Każdy ma prawo do głosu, nie każdemu może się podobać imię Inez i szanuję zdanie innych. Jednak chamstwa nie lubię. Gdyby każdy wierzył w takie brednie jak tutaj padały - że niemowlę o tym imieniu to dziwka - to nie byłoby czarnych kotów. A w czarownice to wierzycie ? Mnie też podobają się jedne imiona bardziej inne mniej. Nie nazywam jednak dziecka o imieniu Zenek pedałem, bo mi się to imię nie podoba! Inną kwestią są narodziny Inez i \"zmuszenie\" mojej ukochanej do urodzenia Inez. Cóż, jeśli nie wiecie jak było nie piszcie. Już od początku ciąży Kasia chciała mieć ZZO. Wybraliśmy szpital, który Kasi najbardziej pasował, nie mnie. Za ZZO mieliśmy zapłacić, jednak Kasia podjęła decyzję, że przy 8 cm rozwarcia nie ma sensu brać ZZO, że da radę. Ok Inez wstała zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×