Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama wciąż sama

podoba wam się imie INEZ

Polecane posty

Gość Inezzzz
Jestem Inez i bardzo podoba mi sie moje imie a rodzice nie ogladali zadnej telenoweli tylko nadzwyczajniej 26 lat temu mama znalazla w polskim kalędarzu imie Inez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam w wersji Ineza z a. Mnie sise podoba bo wlascicielka jeat iekna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze niz kasia asia basia ania madzia ktorych jest jak psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez93
Ja mam na imię Inez i bardzo się z tego powodu cieszę. Nie jestem kolejną Asią, Basią czy Kasią. Przedstawiając się już mogę pokazać oryginalność. Bardzo fajne niektórzy muszą mieć środowisko i wiedzę uważając, że to imię dla dzi**i. Po komentarzach widać zacofanie społeczeństwa- chcecie polskich imion? To je sobie dawajcie swoim dzieciom niech będzie następnym Maćkiem czy Michałem, po przecież 3/4 Polaków to tacy tradycjonaliści :) Ewidentnie wylewa się z niektórych zazdrość, że są pospolici, po prostu. Wszystko kwestia gustu, jakiekolwiek imię, ważne aby rodzicom i później dziecku się podobało:) Pozdrowienia dla wszystkich imienniczek :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tematem imienia - odnosnie zdjec dzieci w sieci - jestem na nie,bo za duzo tu zbokow. kocham moje dziecko i uwielbiam sie nim chwalic,ale wsrod znajomych i rodziny, a nie ogólnie po necie żeby pedofile mieli używanie. Jesli chodzi o imie Inez, mimo,że sama mam fajne oryginalne imie , to to dla mnie przesada. Biedne dziecko będzie wyśmiewane w szkole. I jak to coś zdrabniać? Porażka jedna wielka. Tak samo jakby dać Izaura. Okropieństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh przeczytałam NFZ. piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK to piękne imię. Mnie sie bardzo podoba, jest takie inne, ciekawe. SUPERRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
piękne!! i takie tajemnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne i oryginalne imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CUDOWNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InEzzzz
Również mam na imię Inez i jestem zadowolona z tego imienia :) Mam 29 lat i całe moje życie to imię pomagało mi w nawiązywaniu kontaktów. Zawsze wszyscy łatwo mnie zapamiętywali, na studiach każdy egzamin ustny zaczynał się od: "ooo jakie oryginalne imię, a skąd się wzięło?" i już rozładowywało to atmosferę. Na facetów takie imię działa jak magnez :) Jest krótkie, nieskomplikowane i oryginalne :) Jednak - szczerze - w moim "dorosłym" życiu czasami przeszkadza... Pracuję w kancelarii, często dzwonię do różnych urzędów, sądów, klientów i muszę się przedstawiać i nie zawsze osoba, z którą rozmawiam, za pierwszym razem dosłyszy i zrozumie. Często starsze osoby przekręcają imię na Iza albo Ilona. Czasami mam wrażenie, że ze względu na imię, przy pierwszym kontakcie mogę nie być traktowana poważnie. Poza tym - we wszelkich urzędach i innych instytucjach trzeba imię literować, gdyż nigdy nie wiadomo, czy jest pisane przez "z" czy "s" na końcu. Zatem są plusy i minusy :) ale i tak nie zamieniłabym imienia na inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma na imię INES,w szkole jest jedyna jestem dumna z wyboru tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×