Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama wciąż sama

podoba wam się imie INEZ

Polecane posty

Gość do DeGie
chlopie:Kasia wstała,Inez sie zesrała czy juz na odwrot-nie wiem! Zle mi sie robi jak Cie czytam,podpinasz sie pod kazdy topic,super,ze macie taka core,ale nie Ty pierwszy i ostatni.JESTES UPIERDLIWY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katajana
Moja suczka wabi się Inez. Jak można być tak głupim aby dzieciakowi dać tak na imię. Ale może Kasia i jej głupi mąz są zadowoleni, że takie...oryginalne imię wynaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc współczuję twojej suce :( Biedne zwierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wspolczuje
twojemu dzieciakowi...bo tobie i twojej zonie nie. Głupi jestescie...ale co wam dzieciak zawinił ze taką krzywdę mu wyrządzacie. Wiejskie kretynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienie podoba sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asda
Córeczka śliczna, ale imię beznadziejnie tandetne. Chociaż po prostu niektórzy lubią kicz... i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co musi sie nam podobac
to prostackie imie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o to
odpowiadajac: degie, coz tak sie sklada, ze wiem jak masz na nazwisko, wiem tez, ze twoja corka nosi twoje nazwisko, wiem rowniez, ze twoja zona zachowala swoje panienskie (dla wyjasnienia nie wiem jakie jest jej nazwisko panienskie). Oczywiscie nie podam go na forum (chyba, ze stanowczo sobie zazyczysz abym udowodnila swoja wiedze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreletka
24.05] 19:28 katajana Moja suczka wabi się Inez. Jak można być tak głupim aby dzieciakowi dać tak na imię. Ale może Kasia i jej głupi mąz są zadowoleni, że takie...oryginalne imię wynaleźli. 19:39 DeGie Więc współczuję twojej suce :( Biedne zwierzę... DeGie no nie zartuj :D wspolczujesz jej psu, a sobie nie? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi się
Jest pretensjonalne i trąci jaką nowelą brazylijską. W życiu nie dałabym tak swojemu dziecku na imię. Ludzie, którzy nadają takie imię dziecku to bezmyślne półmózgi, robią dzieciakowi krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem inez
witam ...od 28 lat nosze to imie i nie mialam nigdy jakikichkolwiek nie przyjemnosci z tego tytulu o ktorych mowia wszyscy ktorzy tego imienia nie posiadaja a swoja droga to ciekawe ze oni wiedza ze tak wlasnie bedzie...ale coz nasze spoleczenstwo zawsze wie najlepiej.. jesli mialabym dzis wybor to nie zmienilabym imienia na inne.. pozdrawiam wszystkie inez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie...
...się bardzo Twoja Inez podoba:) Ależ fantastyczne miny robi:) Gratuluję Ci DeGie ślicznej córci, ja też nie za długo będę miała swoją. Imię Inez - ja bym tak nie dała dziecku ale na pewno jest oryginalne, a mnie osobiście z niczym złym się nie kojarzy. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka dla Twoich dam i wiele radości z rosnącej pociechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty2
DeGie zamiast śledzić po całych dniach wszystkie topiki i wszędzie się wtrącać lepiej byś żonie pomógł, coś zrobił w domu, a nie tylko myślał o nich ustawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty zajmij sie sobą
wujku dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby mój mąz
siedział całymi dniami w necie kiedy dziecko było malutkie to...chyba bym go zabiła. Na szczęście mnie trafił się jakis normalny facet i zamiast wypisywać bzdury, kłócić się na forum tatuś zajmował się synkiem razem ze mna. A imię Inez mi się nie podoba - moje zdanie, moje prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie widzę
żeby DeGie siedział tu...jasnowidze piepszeni:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty2
może poleciał na topik o porodach bo na tym też się doskonale zna, jak również na przebiegu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepny jasnowidz
byłeś tam i go spotkałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystka podobna
wiecie co?> twierdzicie że DeGie jest upierdliwy, ale ty wy jesteście wredni i czepialscy. Dajcie już spokój! dał na imię tak ,bo mu się tak podoba i kropka , owszem macie prawo wyrazić swoje zdanie, ale bez przesady, przestańcie go tak szykanować! a może poszedł tam, a sram, i siedzi, i nic nie robi...a .co wy możecie kurde wiedzieć????????? niby skad?!? ludzie opamietajcie się! a niejaka pani Alina zaszokokowała mnie : 23.05] 13:23 Alina fajna dziewczyna a ty masz pseudonim piekny jak cholera - degie ??? tak ci na imię palancie wkurwiasz mnie od samego początku jak się tu pojawiłeś. Mozesz prezentowac nowy typ Tata- Polak haaahhaahhahhahaha jeszcze takiego gości anie widziałam a poza tym spierdalaj stąd i zaopiekują ię troche tą twoja srinez bo ci zdechnie i c będzie??? co za wredne babsko musiało to napisac.... albo gówniarz albo chory psychicznie.....oby to do ciebie nie wróciło pani Alina zaszokowała mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do QWERTY2: Skąd ty wiesz czy ja nie pomagam żonie w domu? Ooo teraz idę wywiesić przed sklepem pranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbi_100
Nie sadziłam, ze tak infantylne pytanie wywoła taka burzę. Ludzie przecież gust to sprawa osobista, nie to piękne co łądne tylko co się komu podoba. A imiona, jeśli do kogoś ładnie się zwracamy i jest on miła osobą to jaka róznica jak ma na imie. Fakt każdy ma rózne skojarzenia, ale nie badźmy twardogłowymi. Mam tylko nadzieje, że nie dojdzie do paranoi w nadawaniu imion jak np w stanach dzieci mają imiona Nokia lub inne marki. Pozdrawiam posiadaczki imienia Inez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedro1983
Ludzie wy chyba macie, nasrane w tych głowach Inez inaczej Agnieszka i tylko, dlatego ze mieszkamy w Polsce mamy używać polskiego odpowiednika??? Właśnie wręcz odwrotnie powinniśmy dawać imiona, które są u nas mało spotykane nowe a nie nazywać córki po babciach i matkach. Jeśli dla córki przyjemnością ma być, że w szkole powie ktoś Kasia a 10 osób się odwróci to fajnie, a tak z mało, kim cię pomylą. A jeśli ktoś twierdzi, że Imię to kojarzy się z tańcem na rurze to już nie moja wina to, co masz w mózgu z tym się ci kojarzy może przestań chodzić do barów z tanim striptizem to będziesz miał mądrzejsze skojarzenia a co do "Czarnej Inez" skoro wszystkim przez jedna piosenkę kojarzy się z kurestwem to posłuchajcie Ascetoholix-suczki i podejrzewam ze tera każda dziewczyna będzie dla was suką, bo przecież ktoś tak zaśpiewał po prostu poje**** niektórzy są, ale nie da się tego zmienić.Następnym razem pomyślcie zanim napiszecie!!!! A imie jest i tak zarąbiste :D mimo ze niemialem okazji pozanć zadnej Inez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to imie jest fatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedro1983
do "to imie jest fatalne " jeśli nie umiesz nic na pisac to sie nie oddzywaj a po drugie podaj swoje imie pseudo lubchociasz e-mail a nie ukrywasz sie chyba ze ci poprostu wstyd i poprawiasz swoja samo ocene wypisujac jakieś głupoty nie zachowuj sie jak debil bo co ci to daje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pedro
Podam swoje imię kiedy ty nauczysz się pisać po polsku :-P. Pedro...buehehehehe...no godne Inez. Telenowela brazylijska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole pedro niż \"fatalnie\" ale pasuje do twojego poziomu inteligencji ktury też jest fatalny a co do polskiego to gdybys niebył debilem wiedziałbyś o takim czymś jak dysleksja ja sie tego nie wstydze jak ci przeszkadza to to masz pecha Wracaj do zerówki uczyć sie kultury!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak pedro
Dzisiaj każdy kretyn zasłania się dysleksją :-P A kultury to ty lepiej nie ucz innych bo nie masz o tym zielonego pojęcia. I dalej twierdzę, że moim zdaniem imię Inez jest fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj swoje imię to je ocenimy ja mam na imię Marek i jest to pospolite imię. Tak jak mówiłem nieznam zadnej Inez chętnie bym poznal w polsce nawet troche ich jest a co do pochodzenia tego imienia to prosze : Błogosławiona Inez urodziła się 9 lutego 1625 roku w Beniganim. Jako osoba świecka, w roku 1643, wstąpiła w rodzinnym mieście do klasztoru sióstr augustianek bosych. Nie potrafiła ani czytać, ani pisać, posiadała jednak niezwykłą wiedzę teologiczną oraz dar rady. Ekstazy, które regularnie przeżywała, wprawiały ludzi z jej otoczenia w wielkie zadziwienie. W roku 1663 złożyła śluby zakonne i przybrała imię Józefa Maria od św. Agnieszki. Zmarła 21 stycznia 1696 roku w Beniganim. Beatyfikował ją 26 lutego 1888 roku Leon XIII. Do dziś jest jedną z najbardziej znanych postaci Kościoła w Hiszpanii. a skoro świeci kojażą sie z kurwami to mnie to troche boli tyle mam do powiedzenia a do ciebie to tylko mam to że móglbys się przedstwić bo czasy anonimów już dawno przeminely :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MNIE SIE TO IMIE
STRASZNIE PODOBA JEST BARDZO LADNE A DO TEGO ORYGINALNE I RZADKO SPOTYKANE ZNALAM KIEDYS TAKA INEZ TAKA LADNA FAJNA CZARNULKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×