Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama wciąż sama

podoba wam się imie INEZ

Polecane posty

W sumie fajne imię, tyle, że mam z nim niemiłe wspomnienia. Znałam kiedyś jedną Inez, bardzo ładna dziewczyna ale poza tym zarozumiała, wredna intrygantka. Dajcie już spokój DeGie’mu, facet jest po prostu zakochany po uszy w żonie i dziecku. Czuje widocznie potrzebę rozmawiania o swoich dwóch kobietach bo świata po za nimi nie widzi i bardzo dobrze :D Zazdrosne jesteście? Zazdrościcie, że są na tym świecie faceci którzy szaleją za swoją rodziną? a same macie jakiś nieciekawych facetów co interesują się Wami od święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lama25
INEZ - Jest to hiszpańska forma imienia Agnieszka. Charakter: Kobiety te posiadają niezwykły umysł. Są szlachetne, pogodne, wrażliwe na ludzkie krzywdy, energiczne w działaniu. W postępowaniu pewna siebie i liczy tylko na własne siły. Zazwyczaj są wzorowymi uczennicami. Pociągają je zajęcia, w których trzeba dawać dużo z siebie, a najpiękniejszym z nich jest pozycja matki rodziny. Lubią także zawody, w których mają kontakt z dziećmi i z chorymi: mogą być lekarkami, pielęgniarkami, nauczycielkami, zakonnicami. Łatwo je obrazić czy zranić. Są zaborcze, ale bardziej z chęci ochraniania innych, niż posiadania ich. Zdolne są do głębokiej przyjaźni, ale ograniczają liczbę przyjaciół i starannie ich dobierają. :) tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez.10
Jestem szczęśliwą posiadaczką tego imienia. Nie rozumiem jak można pisać cokolwiek o jakimś imieniu nie znając osoby!! To chyba nie imię o nas świadczy tylko nasz charakter i czyny!!!np. znam dwie dziewczyny o imieniu Kasia- jedną lubię z drugą nie potrafię zaleźć wspólnego języka. Dlatego też nie osądzajcie imienia i nie przypisujcie mu określeń typu: zdzira, kicz, tandeta. Bo żadne z tych określeń raczej nie jest na miejscu!!! ą poza tym to co dla jednych jest kiczowate dla innych jest pewnie bardzo ładne:) rzecz gustu i tyle!!! Ja ze swojego imienia jestem zadowolona i cieszę się, że rodzice mi je dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez to moje prawdziwe imie
Jak dla mnie to troche wsiowe powiedzil tak a ja mysle ze nie bo jest z hiszpani glupole to jest bardzo ladne imie ja mam tak na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veb
tak wszyscy naprawde PIER....CIE! głupoty i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wnuczka ma na imię Inez i jest to PIĘKNE IMIĘ. DeGie - fantastyczna rodzinka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie tez podoba, zastanawialam sie czy nie dac tak swojej coreczce tak na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie nie spotykanie to imie.....Mi sie osobiscie nie podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines78
Polski naród w większości to zacofani konserwatyści... Wszystko ma być przesiąknięte tradycją i starymi schematami. Jak coś odbiega od normy (czytaj: jest oryginalne) to od razu musi zostać zbesztane, zrównane z ziemią. Na koniec jeszcze pomysłodawcom się oberwie, że są żałośni i pozbawieni rozumu... :D a potem okaże się, że dziecko o \'oryginalnym\' imieniu jest postrzegane jako oryginalne i ciekawe... :) tylko stare Kryśki, ktore dostały imię po babci w ramach \'tradycji\' nie mogą pogodzić się z faktem, że życie to ciągłe zmiany. Tradycja wydaje się bezpieczna, bo tak już było, ale nie wnosi nic nowego! Sprawia, że społeczeństwo stoi w miejscu. I gdyby Polacy choć trochę ruszyli głową i przestali gnoić ludzi za większe możliwości twórcze niż ich własne, to wszystkim żyłoby się lepiej. To, że wiekszości imię się nie podoba (a dziwne żeby każdemu się podobało! różnimy się i trzeba mieć trochę tolerancji w zanadrzu) nie znaczy, że muszą z pogardą odnosić się do innych. Krytyka, która rani świadczy jedynie o braku taktu i niestety inteligencji. Mądrzy ludzie są tolerancyjni i więcej rozumieją-mają szersze horyzonty! Życzę wszystkim krytykującym, by spojrzeli na swoje życie z innej perspektywy i zastanowili się nad faktem, że ich pogardliwa krytyka to odbicie ich samych-zacofanych, podłych i pozbawionych taktu. I wyprzedzając nieadekwatne ataki tych mniej kompetentnych dodam, że owszem temat to czy podoba się dane imię, ale to nie znaczy, że odpowiedzą ma być atak na tą osobę i teksty w stylu: to tępa cichodajka i pozbawieni mózgu pomysłodawcy. To jak oceniacie innych dużo mówi o Was samych :) Mnie osobiście podobają się oryginalne imiona, bo dziecko z takim imieniem czuje się wyjątkowe... i potem rzeczywiście staje się właśnie kimś wyjątkowym. By zabłysnąć najpierw najczęściej musimy mieć poczucie, że jesteśmy inni niż wszyscy inni. i imię z pewnością w tym pomaga :) Pozdrawiam ludzi o szerokich horyzontach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydzia
moja siostrzenica ma na imię inez i nazywa sie Reślińska według mnie dobrze brzmi:) Inez Reślińska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Inez
Wiecie co? komuś się tutaj w główkach po...bało Mi naprawdę się to imię podoba i ludziom w moim otoczeniu także, a padły ttaj tekstu, że kogoś suka się tak nazywa. no OK tylko, że... psy w miastach wabią się Kasia, Oliwia, Franek, Jasiu, Kazik itd itp. Wg mnie to imie jest fantastyczne a jak komuś się kojarzy z dziwką to współczuję trybu życia w jakim się toczy... Żal mi was ludzie. POZDRAWIAM WSZYSTKIE INEZ TE NARODZONE I NIENARODZONE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kolezanke
ale ona ma na imię INES przez "s" na koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Victori
dziwią mnie puste komentarze typu ze imiona obcego pochodzenia dają tylko bezrobotni i nie wykształceni , którzy chcą sobie podnieść własne ego . Moja córcia dostała tak na imię ponieważ po pierwsze mieszkamy poza granicami Pl , po drogie i to był główny powód dzięki niej odzyskałam sens życia, wiem jedno kocham moja córkę dzięki niej jestem tym kim jestem ,nie ulęgłam modzie, mam wykształcenie wyższe.Mam nadzieje, że z duma będzie nosić to imię. Kocham Cię mój skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie imiona kobiece
w jezyku Polskim konca sie na litere "A", tak bylo jest i bedzie, NIE UZNAJE imion typu Inez, beatriz, itp. znalam jedna Inez a nazwisko miala..;/brzydki polski rzeczownik, nie napisze z wiadomych wzgledow, w kazdym razie wszystcy sie z niej napierdalali i mieli racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineska *
Mi się bardzo podoba , może dlatego że mam tak na imię , ( tylko ja mam przez S : Ines ) . Niektórzy sie wyśmiewają i gadają Ineska pineska . a ja poprostu odpowiadam im że to już jest dla mnie stare , w klasie u mnie ( mam 13 lat ) każdy chciałby mieć tak na imię , dlatego że chciałby być wyjątkowy , każdy mówi że mam piękny głos , i że będe kiedyś piosenkarką , wieże w to , chociaż każdy mówi że powinnam być dobrą uczennicą , ale to moja słaba stona . Gdy spaceruje sobię z siostrą w Krakowie po rynku , ona powie do mnie ineska , i robi się kołomnie tłum ludzi co śpiewają . Czarna Ines . Mi się ogólnie podoba moje imię , i niechciałabym mieć zadnego innego , bo z nim moge czuć się wyjątkowa ! A tym którym to imie się nie podoba , niech dadzą swojemu dziecku imie WIEJSKIE np. Frańciszka albo Stanisława . Więc nie mówcie że to imie jest wiejskie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineSia
Ja mam na imię Inez i nie narzekam;) Osobiście nie znam żadnej mojej imienniczki. W dzieciństwie jak dzieciaki pytały o imię ; mówiłam "Inezka" to nie zbyt rozumiały;D i troszkę się denerwowałam, ale teraz.. jestem zadowolona;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mojeej kuzynki córka ma na imię Ines, sliczne imię, bardzo mi sie podoba ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiii
Powiem tak: bardzo podoba mi się to imie! jest boskie! A,że oznacza po polsku po prostu Agnieszka to już nie wspomnę Kiedy ja będę miała córkę na pewno dam jej tak na imię bo : jeżeli wyjadę zagranicę bedzie łatwiej wypowiadać(Każ Niemcowi powiedzieć Agnieszka albo Katarzyna;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja INES
Ja mam córke o imieniu INES imie piekne lekkie .....mielismy dylemat czy przez S czy Z wybralismy S wiecej zdrobnien Ineska Inesia ...a z Z hmm ciekzo sie wymawia Inezka inezia. oby dwa śliczniusie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez :)
niektórzy ludzie to mnie po prostu przerażają. jak można wypisywać takie rzeczy? ludzie!!! "cichodajka" co to za w ogóle skojarzenia są? w jakich kręgach wy się obracacie? w życiu nie przyszło by mi do głowy przypisywanie cech osobowości ze względu na ich imię. co ma jedno do drugiego? sama mam tak na imię i bardzo jestem z niego zadowolona. może faktycznie w dzieciństwie miałam kilka nieprzyjemności z tego powodu, ale teraz jestem wdzięczna rodzicom za takie oryginalne imię. Tyle w tym temacie. Pozdrawiam wszystkich o rzadko spotykanych imionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inchikidana
Na dzień dzisiejszy w Polsce jest około 2380 IneZ i 1260 IneS. W liczbach tych zawarte są wszystkie osoby, które to piekne imię noszą jako pierwsze lub drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Inez
Czytam tak te wypowiedzi i nie wierzę ...sama tak nazwałam córeczkę cztery lata temu Inez, w domu po prostu mówimy Inka lub Inusia a imię się bardzo wyróżnia. Ponieważ sama mam nie polskie imię i nazwisko (haaa a jestem polką ;) ) to wybraliśmy to imię i jest naprawdę śliczne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Ini
Piękne imię, moja córeczka ma na imię INES i pasuje do niej jak do nikogo innego, jest jedyna w swoim rodzaju. Kiedy dostałam ją na porodówce do rąk miała czarne kręcone długie włoski... Urodziła nam się Czarna Ines i poruszyła wszytkich, każdy mówi, że ma prześliczne imię. Nawet jeśli komuś sie nie podoba to niech wsadzi nos w rękaw-swoje dziecko nazwiesz Zośka, Kuba, Julka...jak na placu zabaw je zawołasz przybiegnie dziesięcioro dzieciaków :) ;P O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropne, nawet nie wiadomo czy to kobieta czy męzczyzna, poza tym brzydki wydzwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiadam
Te komentarze są dołujące . Nie wiem czy ludzie są na tyle zacofani , czy jak to jest . Oczywiście , każdy może mieć swoje zdanie , i każdemu nie musi się podobać imię Inez . Aczkolwiek uważam , że komentarze typu : "kojarzy mi się z cichodajką " , są kompletnie poniżej poziomu . Sama jestem posiadaczką tego imienia , i takie opinie nie są zbytnio przyjemne. A tak poza tym , to ludzie raczej reagują na to imię w pozytywny sposób . Nie spotkałam się nigdy z jakimś krytykowaniem tego imienia, wręcz przeciwnie. Oczywiście pomijam tu krytykę w internecie . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z polskim nazwiskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez to oje imie
Posłuchajcie jeśli to imię się nie podoba to wasza w tym sprawa. Mi się ono podoba, a nawet jeśli to jak miało by mi się nie podobać jak noszę to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez to moje imię
Posłuchajcie jeśli to imię się nie podoba to wasza w tym sprawa. Mi się ono podoba, a nawet jeśli to jak miało by mi się nie podobać jak noszę to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×