Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzaraMysza

Karmienie dziecka piersią to wspaniałe uczucie!

Polecane posty

Monikas i inne tej maści wariatki ---> nawet nie wiecie co stracicie nie próbując karmić piersią. To wspaniałe uczucie-jak się już wszystko unormuje, jak dzidziuś zacznie jeść w miarę regularnie i nauczy się ładnie przysysać. Jest cudownie jak tak sobie patrzymy w oczy, to jeden z niekwestionowanych \"uroków macierzyństwa\". I całe wielkie halo o wygląd piersi mam głęboko tam gdzie się kończą plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo Szara
A Monikas to sie chyba rozstepy porobiły i sie pocieła,bo cos nie widac wywłoki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo Szara
Brawo... już sie szykuje dla ciebie miejsce na topiku dla zdradzanych żon... Kolejna żałosna Matka Polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaaa
A co w tym jest wspaniałego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki
pewnie że to wspaniałe uczucie. wiesz że dajesz dziecku to co najlepsze. żałosni gówniarze PRECZ STĄD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmowcy
to,ze twoja załosna matka tak robiła to nie znaczy,ze kazda tak musi. A ty niby skad wylazłes?Juz wiem-krowie spod ogona:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak niby miala
pisac cokolwiek,skoro poł zycia na autostradzie spedziła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym - to chyba normalna sprawa, że karmi dziecko piersią - prawda? Wtedy lepiej się dziecko rozwija, itd. ale żeby robić z tego nie wiadomo co... popieram autorkę postu powyżej równie dobrze mogłaby założyc równie bzdurny topik pod tytułem -wykąpałam się dzisiaj w płynie brzoskwiniowym - to cudowne uczucie, o wiele lepsze niż w malinowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmowcy
i widzisz prostaku jaki cienias z ciebie???Na innych bluzgac potrafisz ale jak cos na twoj załosny temat to malo sie nie zesrasz... Co to za matka skoro nawet bachora nie potrafiła wychowac-czyt.ciebie. BEZ ODBIORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiałam karmienie piersią i z bólem serca przyjęłam fakt, że mój synek nie chciał już mleka. Ale aktem jest, że o piersi trzeba dbać w tym okresie. Ja używałam specjalnego kremu, dzięki czemu biust pozostał jędrny. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×