Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emi ...

To nic ,że oczy pełne łez...

Polecane posty

Gość Emi ...

......odszedł.... Ty wiesz co potrafi los Gdy chce zrobić nam na złość Jak może zaskoczyć ból Gdy bliski ktoś zawodzi Lecz to co uderza w nas Ma też swoją drugą twarz Jak noc która po to jest By słońce mogło wschodzić Potrzebne są szare dni Potrzebne niechciane łzy Potrzebne milczące sny Do szczęścia są potrzebne Potrzebny jest ból i strach Potrzebny zwątpienia czas Jak noc która po to jest By słońce mogło wschodzić To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie nowy dzień To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie Czym może zachwycać blask Gdy nie znasz ciemności barw Jak szczęście rozpoznać ma Kto nie zna chwil rozpaczy Potrzebny jest każdy lęk Potrzebny bez celu gniew Jak noc która po to jest By słońce mogło wschodzić To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie nowy dzień To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie nowy dzień To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie nowy dzień To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie nowy dzień I życzę Ci tego z całych moich sił By zawsze przy Tobie była taka myśl To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie nowy dzień To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie nowy dzień To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie nowy dzień To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie nowy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kiedys wyslalam ten tekst najukochanszej mi Osobie i....mialam takiego samego nicka:(....piekny jest ten tekst.....tyle wspomnien.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ta piosenka tez byla czescia rozstania dopiero po bardzo dlugim czasie moglam ja w spokoju wysluchac.......Jak Zapomnieć Ile dałbym by zapomnieć cię, wszystkie chwile te, które są na nie, bo chcę nie myśleć o tym już, zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz, tak już po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka, wiem, nie wyrwę się chociaż bardzo chcę, mam nadzieję że to wiesz i ty. Znowu widzę ciebie przed swoimi oczami, znowu zasnąć nie mogę, owładnięty marzeniami, wszystko poświęcam myśli, że byłaś kiedyś blisko, kiedy czułem ciebie obok wtedy czułem, że mam wszystko, tyle zostało po mnie, tylko ty i setki wspomnień, ile dałbym za to by móc o tym już zapomnieć, teraz nie ma nas i nie chcę być tam gdzie ty jesteś, znowu staniesz przede mną, zawsze robisz mi to we śnie, będę patrzył jak odchodzisz, chociaż chciałbym się odwrocic, będę myślał ile dałbym komuś, kto by czas zawrócił, kto by zatrzymał wskazówki tylko na ten jeden moment- -w chwili, w której cię poznałem, poszedłbym już w drugą stronę. Ile dałbym by zapomnieć cię, wszystkie chwile te, które są na nie, bo chcę nie myśleć o tym już, zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz, tak już po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka, wiem, nie wyrwę się chociaż bardzo chcę, mam nadzieję że to wiesz i ty. To był sen na jawie, gdy marzenia się speniały, wszystko takie realne, chwile szybko tak mijały, tylko my zamknięci w czterech ścianach, a tak wolni, ważne ty byłaś obok, a ja czułem się spokojny, pamiętasz jeszcze te dni, całe miesiące, pamietasz? chcesz zapomnieć? ja nie mogę, wiem że błądzę, Snute kiedyś opowiastki - ja, ty i srebrna taca, kiedyś to nie przerażało, już do tego nie chcę wracać, aura zepsucia w powietrzu, tracisz te 50%, chcę zapomnieć o tobie, zatrzeć w pamięci te noce, by odeszły w nie pamięć chwile, które zwałem złotem, tamte chwile to tombak, bo już wiem co było potem Ile dałbym by zapomnieć cię, wszystkie chwile te, które są na nie, bo chcę nie myśleć o tym już, zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz, tak już po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka, wiem, nie wyrwę się chociaż bardzo chcę, mam nadzieję że to wiesz i ty. Moje myśli spiętrzone wokół jednej chwili, kiedyś tak krótka potrafiła czas umilić, teraz stojąc jakby obok wciąż się przyglądam, już nie cieszy jak kiedyś, wspominam, myśle dokąd zdążam, inne cele w życiu, inne plany i pragnienia, muszę wszystko pozmieniać, tak jak czas wszystko zmienia, to co było nie wróci, wiem choć czasem mam nadzieje, po co mam więc pamiętać, ktoś by powiedział \"stare dzieje\" wiem to, nie mogę zapomnieć jak było dobrze, wiem to, skończyło się, mój własny pogrzeb, wiem to, i proszę Boga: nigdy wiecej niech nie pozwoli na to, by ktos trafil w moje serce Ile dałbym by zapomnieć cię, wszystkie chwile te, które są na nie, bo chcę nie myśleć o tym już, zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz, tak już po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka, wiem, nie wyrwę się chociaż bardzo chcę, mam nadzieję że to wiesz i ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi ...
"Jak zapomnieć" też budzi wspomnienia... I jeszcze jedna ... Nie mów że dzisiaj nie kończy się świat że ból kiedys minie zagoi rany czas nie mów że jeszcze przedmna jest wciąż to co najpiekniejsze jak mam wierzyć w to ref.. Nie prosze o więcej niż mozesz mi dać czy jeszcze kiedys powtórzy sie co zdarzyło się nam Tyle jest we mnie nieposkładanych mysli i uczuc tak mocnych jakich nie znałam nigdy wczesniej więc nie kaz mi zrozumieć nie umiem i nie chce wciąz mam nadzieje ze czasem myslisz o mnie jeszcze ref... Nie prosze o więcej niż mozesz mi dać czy jeszcze kiedys powtórzy sie co zdarzyło się nam Nie prosze o więcej zbyt dobze Cie znam ..coraz krótszy wstaje dzien swiat składa głowy do snu i nic nie zastrzyma juz jesieni tak pragne uśpić swą pamięć zmysłom czujnośc odebrac by jakos jesien tę przetrwac .... niż możesz mi dac czy jeszcze kiedys powtórzy sie co zdarzyło się nam... Nie prosze o więcej zbyt dobrze Cie znam czy jeszcze kiedys powtórzy sie co zdarzyło sie nam .. czy jeszcze kiedys kochany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzkiej kawy ciepły łyk Patrzę jak powstaje świt zaspany Zawiodłam się kolejny raz Zniszczony świat z miłości mej utkany Znów mówisz mi że kochasz mnie Znów mówię ci że boję się przyrzekać Rozwinąć swoje skrzydła chcę Ponad przepaść unieść się tak lekka Bo wciąż ranią Bo wciąż bolą słowa twe Wspomnienia są mokre od łez Wspomnienia pełne łez Bo wciąż ranią Bo wciąż bolą myśli twe Tak bardzo chcę się uwolnić od tego co mnie boli Uciec gdzieś w przestworza - czymkolwiek są… Chcę zapomnieć o wszystkim co się stało Uciec gdzieś daleko… w sen… Chcę się uwolnić Chcę się uwolnić od tego co boli mnie Uwolnić od tego co boli mnie teraz zapomnę o wszystkim co stało się Zapomnę o wszystkim co stało się Jestem tam gdzie wolność Wolność jest…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ta piosenka jak i ta Twoja beda zawsze w moim sercu....wszytko wraca gdzy ja czytam:( Tego chciałam zalanych łzami nocy właśnie to dostałam wciąż będę czekać na twój znak choć nadaremnie pomiędzy nami nie wydarzy się nic więcej Tyle twoich słów w głowie ciągle mam tyle pięknych słów że uwierzyłam, że już zawsze będzie tak ( uwierzyłam, że już będzie tak) Tego chciałam byś zniknął raz na zawsze właśnie to dostałam muszę zapomnieć wszystko co mi powiedziałeś może zapomnę kiedyś o tym, że istniałeś Tyle twoich słów w głowie ciągle mam tyle pięknych słów że uwierzyłam, że już zawsze będzie tak Tyle twoich słów w głowie ciągle mam tyle pięknych słów że uwierzyłam, że już zawsze będzie tak Tyle twoich słów w głowie ciągle mam tyle pięknych słów że uwierzyłam, że już zawsze będzie tak tyle pięknych słów w głowie ciągle mam tyle twoich słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MOGĘ CIĘ ZAPOMNIEĆ jeszcze nie rozumiem nie rozumiesz ty czemu chcemy ciągle blisko być kiedy patrzysz na mnie zmieniasz cały świat prócz twych oczu nie istnieje nic mogę zamknąć drzwi klucz wyrzucić i wiem nie da się zapomnieć mogę uciec gdzieś by nie widzieć Cię już nie umiem Cię zapomnieć różne dwie historie tak jak Ty i ja nie wie nikt jak to się mogło stać chyba już za późno będzie co ma być czy się boisz tak jak teraz ja? mogę zamknąć drzwi klucz wyrzucić i wiem nie uda się zapomnieć mogę uciec gdzieś by nie widzieć Cię już nie umiem Cię zapomnieć wszytkie moje uczucia to....te piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę do Ciebie ostatni list... dom w ciszy tonie on... spokojnie śpi a ja... powracam myślami do Naszych Miejsc wciąż jesteś tak blisko czy tego chcę, czy nie Ref: Wierzę, że jeszcze spotkamy się, spotkamy się W kolejnym życiu odnajdę Cię, odnajdę Cię... Piszę do Ciebie bo wiem, że już czas zgasić ten płomień co ciągle tli się w nas żegnaj więc... Jedyny Mój może na 100 lat kiedyś zrozumiesz tak miało się stać Ref: Wierzę, że jeszcze spotkamy się, spotkamy się W kolejnym życiu odnajdę Cię, odnajdę Cię... Wszystko ma swój sens i czas - dobre i złe Co ma być, nie ominie nas Choć żegnam się z Tobą to jeszcze nie koniec kiedyś na pewno spełni się nasz sen Ref: Wierzę, że jeszcze spotkamy się, spotkamy się W kolejnym życiu odnajdziesz mnie, odnajdziesz mnie... : Wierzę, że jeszcze spotkamy się, spotkamy się W kolejnym życiu odnajdę Cię, odnajdę Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak bardzo tego chcialam...niczego innego nie bede tak bardzo pragnac..... Wszystko wokół się zmienia, nawet ty nasze wspólne marzenia - to my małe i duże problemy przeżyjemy - to nic dla nas razem wszystko przetrwamy, nawet złe dni Chcę tu zostać i zawsze z tobą być nawet kiedy będzie źle chcę tu zostać, bo bez ciebie to nie mam siły, by dalej żyć Chcę przy tobie umierać i rodzić się chociaż czasem mnie ranisz - o nie nie to i tak wybaczam ci! Chcę tu zostać i zawsze z tobą być } nawet kiedy będzie źle } chcę tu zostać, bo bez ciebie to } nie mam siły, nie mam siły, by żyć } / x 2 nieee... Chcę tu zostać i zawsze z tobą być nawet kiedy będzie źle chcę tu zostać, bo bez ciebie to nie mam siły, nie mam siły, by żyć Nieeeeeee nie mam siły, by żyć bez ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zapomniec
sie pytacie? - samo przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia kuku
zapomniec ciebie to jak przestac zyc zapomniec ciebie to jak nie miec nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi ...
deli :) no gustem trafiasz cały czas pode mnie i wszystko sie zgadza prawie ... czyżby pokrewna duszyczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ciebie czekam kolejny dzień dni zlewają się w jedną rzekę tą rzeką czasem płynąć chcę nie czekać wciąż i kolejny raz uratuje nas kochać teraz muszę za ciebie nikt nie zabierze mocy którą w sobie mam nauczę cię żyć jak kochać i śnić jak cieszyć się dniem nocą prowadzić cię chcę bo miłość nie rzecz i nie przychodzi sam nam będę wierzyć że ty nie spóźnisz się w moim sercu miejsce jest ja czekam na znak kiedy gotowy będziesz już dla ciebie zrobię co tylko chcesz nawet jeśli będzie to głupie i tylko nie wiem czy ktoś wie co znaczy to jeszcze jeden dzień muszę wierzyć że kiedyś wreszcie wszystko zrozumiesz i wtedy będziesz kochać zawsze tylko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być z Tobą Zanurzyć twarz W Twych dłoniach I nie dotknąć Nigdy dna Bo tylko z Tobą Tak mi dobrze jest Tak bezpiecznie czuję się Nie szukałam miłości Ona znalazła mnie Chociaż Nie wiem Nie wiem nic o Tobie Skąd się nagle wziąłeś W sercu mym Nie wiem Czy się już nie boję Zakochać w Tobie Z całych sił Zwyczajni Obok zwykych spraw Niewidzialni Chcemy widzieć wszystko tak Jakby życie Miało tylko sens Kiedy kochasz Po prostu pięknie Nie szukałam miłości Ona znalazła mnie Chociaż Nie wiem Nie wiem nic o tobie Skąd się nagle wziąłeś W sercu mym Nie wiem Czy się już nie boję Zakochać w Tobie Z całych sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi ...
Hej , bo sie znowu popłaczę ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi nie watpie ze Ty moja pokrewna dusza .....te same piosenki ten sam nick to mi wystarczylo by poczuc ze nosisz w sercu to co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi ...
Klasycznie ... : Czekasz na tę jedną chwilę, serce jak szalone bije, zrozumiałem po co zyję, wiem że czujesz to co ja. Ej za krótko trwa godzina, niech się chwila ta zatrzyma, swoim szczęściem chcę nakarmić, calutki świat zdziwiony tak. Wielka miłość nie wybiera, czy jej chcemy nie pyta nas wcale, wielka miłośc wielka siła zostaniemy jej wierni na zawsze. Miną lata gwiazdy zgasna, fotografie w głowie zasną, gdy nas ludzka złość rozłaczy, ja i tak odnajdę Cię, kiedy rozum kaze zwątpić, czekaj zadrzy swiecy płomień, bo po drugiej rzeki stronie, ja dobrze wiem tam ogród jest. Wielka miłość nie wybiera, czy jej chcemy nie pyta nas wcale, wielka miłośc wielka siła zostaniemy jej wierni na zawsze. ...i na pocieszenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajm
Wczorajszy dzień nie wróci już Jak żadna podła chwila, której nie chce Bóg I cieszą się wszyscy święci Wciąga mnie ludzi tłum I jestem blisko nich i tulę się do ich głów Choć czuje że jestem inna Bez ciebie nie jestem już uniesieniem Bez ciebie porywa mnie sen Dokąd nie wiem Kawy łyk i wstaje świt Tak boje się tych jasnych ramion myśli złych I nie wiem jak mam zapomnieć Nie pozwól mi być byle kim Rozpalać i gasić, unosić Bym w końcu opadła bez sił Bo jestem wciąż taka naiwna Bez ciebie nie jestem już uniesieniem Bez ciebie porywa mnie sen, dokąd nie wiem ... Bez ciebie nie jestem już uniesieniem Bez ciebie porywa mnie sen I uciekam w niebieskie przestrzenie Już bez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi gdyby nie to ze jestem teraz w pracu to ...to uwierz ryczalabym caly ten dzien:(Zamienię każdy oddech w niespokojny wiatr by zabrał mnie z powrotem tam gdzie masz swój świat poskładam wszystkie szepty w jeden ciepły krzyk żeby znalazł cię aż tam gdzie pochowałaś sny ref.Już teraz wiem,że dni są tylko po to by do ciebie wacać każdą nocą złotą nieznam słów co mają jakiś większy sens jeśli tylko jedno tylko wiem być tam zawsze tam gdzie ty Nie pytaj mnie o jutro to za tysiąc lat płyniemy białą łódką w niezbadany czas poskładam nasze szepty w jeden ciepły krzyk by już nie uciekły nam by wysuszyły łzy ref.Już teraz wiem... Już teraz wiem, że dni są tylko po to by do ciebie wracać każdą nocą złotą nie znam słów co mają jakiś większy sens jeśli tylko jedno tylko wiem być tam zawsze tam gdzie ty budzić się i chodzić spać we własnym niebie być tam zawsze tam gdzie ty żegnać się co świt i wracać znów do ciebie być tam zawsze tam gdzie ty budzić się i codzić spać we własnym niebie być tam zawsze tam gdzie ty je zawsze tam gdzie ty je. kiedys bylam na koncercie Lady Pank .....zadzwonilam do Niego by tego wysluchal....ale On mial to gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi ...
Z Tobą odeszły anioły Jest noc w ogromnym domu Umierałem i wołałem do nich Nie ma nas, nie ma nas Nie ma nas... Płynie miasto a ja w nim tonę Białe mury upadły i koniec Brud dookoła i sam na ulicy Kiedy krzyczę, kiedy krzyczę Nie ma nas... I tak wszystko to co mam jest w naszych sercach Nie ma nas... Z Tobą odeszły anioły Z Tobą odeszły anioły Nie ma nas, zostałem sam, sam Zostałem sam, sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcemy o kimś zapomnieć....wyrzucić kogos z naszej głowy..oznacza to że właśnie nie możemy przestać o tym kimś myśleć.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi ...
Zostało mi tych kilka miejsc Nasza przeszłość mieszka w nich Ławka w parku, knajpka, sklep Krucha pamięć tamtych dni Wbrew wszystkiemu, sobie wbrew Szukam wczorajszego dnia Wszystko przypomina Cię Skończyło się tak nagle jak W ogniu ginie mała ćma Z ramion wyrwał mi Cię świat Potrzaskał się czas Choć nie słyszysz moich słów Choć te słowa są na wiatr Chciałbym żebyś była tu... Ostatni raz Popatrzeć w Twoje oczy Jeszcze raz Przy Sobie poczuć Cię Ostatni raz Tańczyć przez pół nocy Jeszcze raz Ostatni raz Wspomnienia jak labirynt chwil Otaczają noce i dnie Gubię się powoli w nich Wszystko przypomina Cię Choć nie słyszysz moich słów Mówię to do czterech ścian Chciałbym żebyś była tu... Ostatni raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam to na śniegu daleko stąd Parę oczywistych ważnych słów Tak naprawdę to ty nigdy nie kochałeś mnie Już nie czytasz moich listów Kiedyś były spacery i pocałunki Dziś to wszystko już tylko wspomnienia Grzane wino pod choinką podarunki Czy będzie jeszcze kiedyś taka zima Trochę wspomnień tamtych dni Biała zima ja i ty Kiedyś z tłumu krzyknie ktoś Patrzcie ona chyba trzyma broń! Padną strzały i tak zabije miłość Czy chcesz by właśnie tak to się skończyło Zostaniemy przyjaciółmi tak się mówi Jeszcze raz zasmakujemy namiętności A wspomnienia ukołyszą nas do snu Przecież to co najpiękniejsze nie trwa wiecznie Trochę wspomnień tamtych dni Biała zima ja i ty Moje serce jest jak ognia żar Moje słowa są jak wiatru szept Szkoda, że dopiero teraz wiem, Że nie warto jest kochać za dwoje .....niepotrafilam zostac przyjacielem....tylko nim....za bardzo kochalam... kocham ...i bede Cie kochac.....tak nie warto kochac za DWOJE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi ...
W powietrzu zawisł mętny mrok Zamyślam się po samo dno A żadna myśl nie cieszy mnie Znów czarno-biało robi się Tęsknota to jest takie zło, Co atakuje z czterech stron Zabiera wszystko to, co mam Nie daje szans! Zabij mnie - nim ona to zrobi Zabij mnie - to nic nie boli Jeśli chcesz mieć święty spokój Zabij mnie - zamknę oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....NIE WIEM CO TU SIE DZIS DZIEJE ALE ....AZ MNIE SERCE drgnelo z rospaczy....to niesamowite....ZOBACZYLAM JESZCZE JEDEN ZNAJOMY NICK....WITAJ domino-o....kiedys tak wlasnie bylo emi i d... .....czyzby az taki zbieg okolicznosci?czy TEN na gorze nigdy niepozwoli mi zapomniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi ...
Od kiedy tęsknisz deli ? ... bo ja jestem na początku tej drogi... byłeś tu blisko mnie na odległość snu dotyk ust gdy szczęście długo trwa to na przekór w nas kiełkuje wolno strach ja tak czułam czułam że to co piękne skończy się od kiedy nie ma cię wolniej płyną dni ołowiany czas rani mnie od kiedy nie ma cię mój maleńki świat stracił wiarę w to że jest dzień ma blask oczu twoich nie przespana noc zapach twój oddycham tobą i każda myśl to ty modlę się byś znowu był to tak boli boli gdy wraca magia naszych chwil od kiedy nie ma cię... na serca dnie troski śpią śpi niepokój w każdym z nas gdy zbudzi się chcę mieć obok twojej moją twarz od kiedy nie ma cię wolniej płyną dni ołowiany czas rani mnie a kiedy zjawisz się nie oczekuj słów wielkie szczęście nieme jest od kiedy nie ma cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi ...
byłeś jak ja chowaliśmy przed sobą mrok ty byłeś jak ja ja patrzyłam a twój był wzrok byłeś jak ja twoje słowa z moich ust co noc napełniały serce nam jedno serce miałam z tobą ty zabrałeś je i tylko tobie mogę dziś powiedzieć że czy ty tego chcesz czy nie nie przestanę kochać cię jedną prawdę o nas znam wiem że jesteś taki sam byłeś jak ja naiwnością mierzyłeś świat ty byłeś jak ja w naszych oczach był ten sam blask byłeś jak ja twoje słowa z moich ust co noc napełniały serce nam jedno serce miałam z tobą ty zabrałeś je i tylko tobie mogę dziś powiedzieć że czy ty tego chcesz czy nie... ty jesteś taki jak ja i nigdy się nie zmienisz wiem nie ważne dokąd pójdziesz zawsze w sobie będziesz nosił moje serce co bije jak twoje bo ja czy ty tego chcesz czy nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi ...
posłuchaj proszę mnie chcę ci powiedzieć chociaż nie mogę znaleźć słów i nie uśmiechaj się gdy chcę ci powiedzieć że najtrudniej zapomnieć mi radość twoich ust to nie ważne kim ty jesteś czy będziesz nie ważne kim ja jestem dziś nie znał mnie nikt tak dobrze jak ty nikt tak jak ty nie ufał mi zapomnieć ciebie to jak przestać żyć zapomnieć ciebie znaczy nie mieć nic tylko tych parę słów chciałam dziś powiedzieć ci chciałam byś wiedział wybacz mi zamykam w oczach łzy gdy o tym myślę dobrze że nie zobaczysz ich pamiętam każdy dzień nie dam go nikomu choć wyszedłeś na zawsze to zostawiłeś wszystko myślałam że tak musiało się stać myślałam że pamięć to grzech dzisiaj już wiem że bez twoich łez nie mogła bym już zakochać się zapomnieć ciebie... do ciebie dziś uśmiecham się to ty tak nauczyłeś kochać mnie ja wiem zapomnieć ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość, czy nie może być prosta Wolna od łez i rozstań Piękna jak róży kwiat Miłość, odpowiedz kochanie Czy tak było konieczne Nasze wieczne rozstanie Wiara, że cię jeszcze zobaczę Bo wciąż tęsknię i płaczę Samotna jak nikt Ze mną tylko te cztery ściany Będę czekać kochany Aby z tobą znów być Moje serce wciąż bije tylko dla ciebie Moje usta wciąż pragną dotykać twych ust Moje ciało pamięta wciąż dotyk twych rąk W moich uszach twe słowa wciąż jeszcze brzmią Nie zapomnę ich... Kocham, to nic dziś nie znaczy Rozstanie wybaczyć tak trudno mi dziś Kocham, tych słów nie zapomnę Bo nie brak mi wspomnień, a w nich jesteś ty Tylko ty... Nie zapomnę twych słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...od 1,5 wiem ze to co bylo juz nie wroci....jedynym moim marzeniem jest tylko by Go jeszcze spotkac na swojej drodze....chodz przez chwile....spojrzec....i isc przed siebie.....zawsze bede za Nim tesknic ale dzis wiem ze....musze normalnie zyc....bardzo boli ale....musze...ze wszytkich sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×