Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleńkaaa

17 lat i antykoncepcja

Polecane posty

Gość 17 latttttttttttt
Mam 17 lat, czy jak pojde do lekarza to przepisze mi tabletki, czy musze byc z mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz sama
Isc i truc sie do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polknij cale pudelko na raz
Przeciez sa nieszkodliwe, jak cukiereczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczowłosa
jakiez Wy nie madre a niech soie biora te tabletki tym bardziej ze w tej sytuacji to tzw mniejsze zło bo lepiej żeby brały tabletki niż zachodzac w ciaże zmarnowały(ze względu na nieprzygotowanie do roli rodzicow) życie sobie,partnerowi a równiez dziecku,pozdrawiam hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polknij cale pudelko na raz
"ze względu na nieprzygotowanie do roli rodzicow) życie sobie,partnerowi a równiez dziecku,pozdrawiam hej" To niech poczekają z seksem do slubu :D skoro takie nieprzygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 laT
to co wypisujecie na tym foru jest zalosne... kazdy zaczyna kiedy chce i nic wam do tego.. kultura wymagałaby odpowiedzi na pytanie i niaczego pozatym.. co mnie obchodzi jakie masz zdanie na ten temat... jesli jestes stara, brzydka i nikt cie nie chce, bo pewnie tak jest i dlatego siedzisz na tym forum to zamknij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aQQryku
\"kazdy zaczyna kiedy chce i nic wam do tego.. \" ale jak sie truje a pozniej leczy nieplodnosc za moje podatki to juz mam cos do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńkaaa tabletki w Twoim wieku to taki średni pomysł, ze względu na to, że jesteś młodą osoba, ale biorę pod uwagę to, że chcesz mieć pewność i się lepiej zabezpieczyć więc to już zależy od Ciebie bo jak wiadomo po tabletkach mogą wystąpić choć niekoniecznie skutki uboczne. Oczywiście jestem zdania, że każdy kto zaczyna współżyć musi liczyć się z ewentualną ciążą, a ja mam wrażenie, że Ty się nie bardzo liczysz. Rozumiem, że jesteś szczęśliwa z chłopakiem i chcesz być z nim blisko, ale nie tylko to jest ważne, ważne jest także być odpowiedzialnym za swoje czyny i mieć świadomość, że może zdarzyć się wpadka. Ludzie czasem mówią coś zupełnie innego gdy ich taka sytuacja nie dotyczy, a gdy okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży to straszne rzeczy im przychodzą do głowy i często wiąże się to z reakcją rodziców, kolegów, sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aQQryku
jak milo poczytac cos mądrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
A JA ZNAM TAKA JEDNA KTORA POSZLA Z MATKA DO GINA MAJAC 12 LAT A TEN ZAPISAL JEJ ANTYKONCEPCJE!TO JEST POZWOLENIE NA KURESTWO,I JUZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za parę lat będzie płakać jak dzieci nie będzie może mieć ( oczywiście nikomu tego nie życzę kto chce mieć dzieci ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aQQryku
Zasili szeregi staraczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
MA CORKE MA JUZ 26 LAT PRAWIE...DZIWNE ZE TEN DZIECIAK ZDROWY SIE URODZIL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aQQryku
I co klamiesz to wychodzi ze brala te tabletki ze 40 lat temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
no wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aQQryku
A w innych przypadkach laduje w topiku staraczek i ma pretensje do calego swiata ze zajsc nie moze , i wszystko i wszyscy winni tylko nie te male cukiereczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegz
Hej! Wydaje mi się, że młode dziewczyny nie są jeszcze gotowe na uprawianie seksu mimo, że kochaja swoich chłopaków i chca im pokazac jak bardzo to napierw jeśli juz naprawdę chcą to zrobić powinni się poznać. Co zrobią jesli chłopak teraz mowi, że jak wpadna to zamieszkają razem itp. a gdy już zaistnieje taka sytuacja to on zmniena zdanie. Jesli naprawdę chcecie współżyć ze swoimi chłopakami to poznajcie ich naprawdę i bądzie cewne czy tego chcecie. Nie krytykuje teraz nikogo. Jeśli ktoś poczuł się urażony to przeprzaszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssss
Hmm... Mam 24 lata. Z chłopakiem (obecnym mężem) zaczęłam współżyć właśnie w wieku 17 lat. I to nieprawda,że wszystkie dziewczyny w tym wieku są nieodpowiedzialne a chłopaki zostawią jeśli przydarzy się coś złego. My początkowo zabezpieczaliśmy się gumkami ale później nie stosowaliśmy zabezpieczenie w ogóle. Zaszłam w ciążę rok później. A chłopak? Nie uciekł. Był ze mną zawsze i wszędzie nawet wtedy kiedy straciliśmy to dziecko. W chwili obecnej jesteśmy rodzicami półrocznego chłopca. I szczerze? Niedobrze mi się robi jak czytam te umoralniające gadki niby to uczonych kobiet. Fakt, że często mają rację, ale przez takie teksty młode dziewczyny nie zmienią swojego nastawienia i nie przestaną współżyć. A tekstami o szkodliwości tabletek tylko są odstraszane. Takich informacji musi udzielić lekarz, który przepisuje tabletki. A te wszystkie młode dziewczyny, które proszą tu o rady i potrzebują wsparcia wykazują się dojrzałością. No bo chyba lepiej, że chcą się właściwie zabezpieczyć niż zniszczyć życie sobie, partnerowi a przede wszystkim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"My początkowo zabezpieczaliśmy się gumkami ale później nie stosowaliśmy zabezpieczenie w ogóle." a dlaczego właściwie? tak bardzo chcieliście być rodzicami w wieku 18 lat?... jesli tak to spoko. jesli nie - to nad wyraz lekkomyslnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorinn
Zacznę od tego że też mam 17 lat i też zamierzam grać te "szkodliwe" tabletki ale to inna bajka. Moja mama kochana w wieku 17 lat zaczęła uprawiać sex z moim obecnym tatusiem. W wieku 19 lat urodziła pierwszego syna :P Gdy powiedziałam jej że zamierzam się kochać z chłopakiem zrozumiała to bez problemu powiedziałam jej że chce iść do lekarza i oczywiście pójdzie ze mną. Jeżeli dziewczyny mające 17 lat chcą uprawiać sex to jest ich decyzja jeżeli chcą brać tabletki to też ich decyzja i po co zbędne komentarze. Tabletki niektórym szkodzą innym nie nigdy nic nie wiadomo a komu jest zapisane że będzie miał dziecko to będzie je miał bez względu na wszystko :) np ja bardzo pragnę mieć dziecko w przyszłości uważam że dziecko jest największym szczęściem jakie może dostać człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejeje
a ja niedawno zliczyłam swoją pierwszą wizytę u ginekologa. zabezpieczałam się zawsze z chłopakiem gumką, ale po pół roku mamy już dość. w styczniu kończę 18lat, wybrałam się do starszego, doświadczonego pana, który głownie to mi ma przepisać tabletki na okropne bóle miesiączkowe.. zalecił zrobić badania, na cukrzyce, próby wątrobowe, kreatyne i za tydzień mam u niego wizytę. i dobierze odpowiednie hormony. gdy zapytałam o skutki uboczne, to mi powiedział, że dla młodych dziewczyn to same plusy, nie tylko komfort psychiczny podczas seksu, ale także zmniejszy to w znacznym stopniu moje pms i bóle miesiączkowe. ufam mu, gdy bd coś nie tak, wiadomo, że od razu się do niego zgłosze :) aaaa, i dodam, że na tabletki musze mieć koniecznie zgodę rodzica, bo nie jestem pełnoletnia. cieszę się, że trafiłam na odpowiedzialnego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×