Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość realnie*
Hanibal Włos z głowy mi nie spadnie jak jej pomogę, ale dla mnie 24-o godzinna doba jest za krótka, żeby jeszcze trwonić czas na prze[uszczanie w koljece marudnej ciężarnej. Już ktoś ten temat poruszał z kościołem - normalny człowiek, żeby usiąść idzie 20 minut wcześniej, a ciężarne i babcie 10 minut pom rozpoczęciu mszy. Ledwo takie wejdą od razu rzucają złowrogie sspojrzenia. Raz jeszcze powiem - najpierw szanujmy innych, a potem wymagajmy szacunku wobec siebie. TAKA MA BYĆ KOLEJNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne realnie...tylko w Twoich wypowiedziach ja tego szacunku do nikogo nie widzę....Po co w nich tyle jadu???? Druga sprawa....doktorze....z ginem da się sprawę załatwić inaczej....ja np. idę na sam koniec ordynacji, wtedy wiem,że przede mną nie będzie długiego ogonka...i mogę spokojnie sobie te pół godzinki poczekać... A teraz życzę wszystkim dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie* po raz ostatni
tym razem do anulki pytasz gdzie mój szacunek ? ja tego topiku od pretensji nie rozpoczynałam (przeczytaj dokładnie temat) to ciężarne (takie jak ty) maja wahania hormonów i humory i mam taką zasadę, że najpieerw ciężarna ma się z szacunkiem odniść, a potem oczekiwać (bo tak mi się podoba) a jak nie umiecie współżyć w społeczeństwie ludzi bez brzuchów, to pousuwajcie te bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tymczasem
szanuję wszystkich ludzi z jednym wyjątkiem BRZUCHOLI GNĘBIĘ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do realnie...po raz ostatni...kim trzeba być, żeby coś takiego pisać...Tobie się podoba...ja, ja, ja , mnie , mój....itd...szkoda słów...szkoda łez... Mimo wszystko pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
Anulka_Krak Ja mam tylko jedno pytanko, w sumie odbiegajace od tematu... Słyszałam że kobiety cięzarne nie powinny siedziec przed komputerem. Nie szkodzi to dziecku? Serio pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfksdm
Dzieki ciężarnym nie moge chodzić do państwowego ginekologa 😠 Tak swietnie sobie to wymyślili, że najpierw rejestrują tylko ciężarne i nawet jak stanę pierwsza a za mną 10 brzuchów (rejestrują tylko 10 dziennie) to moge się w tyłek ugryźć :O Nie przyjmą mnie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihih Neso...po terminie...i czekam sobie...Jasne,że dam znać...w zasadzie melduję się tu codziennie, coby wiadomo było,że jeszcze jestem... Pozdrawiam wszyskich ciepło... A tekst powyżej szkoda nawet komentować...bo wygląda na to,że może u gina powinno być tak,że cięzarne mają wydzieloną strefę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anulka trzymam kciuki. ja przenosilam 2 dni. mała urodziła sie 26 grudnia. miałam nadzieje że poczeka do nowego roku, ale zawitała w 2 dziań świąt. śmielismy sie że bardzo ekonomicznie podjęła decyzje o dniu narodzin, bo jak już było po wszystkim i mąż poszedł zapłacić za poród rodzinny to okazało sie że w święta - gratis. a szpital biedniutki jest raczej. miłe to było. świeta były dla nich ważniejsze niż mamona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfksdm
Nie kretynko, ale skoro opłacam składki zdrowotne to powinnam miec taką samą możliwość dostepu do badań:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poprzedniczki ale to chyba nie \"dzięki ciężarnym\" ale komus kto tak kiepsko to zorganizował, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfksdm
A nioe uważasz, że one sądzą, że są lepsze i tak powinno być? :P Jak widzę te brzuchy to mi się na pawie zbiera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak. dla kobiety w ciąży najważniejsze jest dziecko i gdy poczuje że może być zagrożone zrobi wszystko - np. zrobi awanturę osobie która dziecka nie nosi. to biologia, matki wszystkich gatunków bronią i dbaja jak potrafia o swoje dzieci. gdyby tak nie było ziemia byłaby uboższa o faunę. spróbuj to zrozumieć. a tak na marginesie - w kolejce do gina gdy kobieta w ciaży poprosi żeby ja przepuscić - przepuszczę, chociaz nie będę zachwycona, bo na mnie dziecko czeka w domu, ale 10 to bym nie przepusciła, statystycznie rzecz biorąc malo prawdopodobne jest spotkanie w 1 kolejce 10 źle sie czujących ciężarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihih witaj justar, jak zawsze celne uwagi... Masz rację...trudno raczej o 10 kiepskich ciężarnych w kolejce do gina...Ja wcześniej pisałam...chodzę raz w miesiącu i max jest nas dwie...Raz się zdarzyło,że za całe 9 miesięcy przepuszczono mnie...To był 8 miesiąc , miałam bardzo bolesne skurcze i nie sama prosiłam o pierwszeństwo, tylko położna zobaczyła,że bardzo źle wyglądam...Bo tak to pewnie bym czekala... Do hfksdm...hmmm kretynko? A skąd Ty kobieto wiesz kim ja jestem...Pamiętaj o tym,że sposób wyrażania się świadczy nie o adresacie ale o nadawcy ;) wypowiedzi. Justar córeczkę przenosiłam tydzień...Zbieg okoliczności, miała urodzić się 12.09.2001...11 zdarzyła się tragedia w USA...Teraz termin miałam na 08.07...a 07 była tragedia w Londynie...Ciekawe, czy Małego też przenoszę równiótko tydzień...hihihi Pozdrawiam...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatus
Przeczytałam tylko kilka wypowiedzi tutaj zawartych...przecież tu piszą ludzie conajmniej nienormalni! :( Kobiety w ciąży ni dajcie się i walczcie o swoje prawa!!! I ciekawa jestem co zrobią niektóre dziewuchy, które wypowiadają się w stylu " jeśli czujecie niedogodności to po co zachodziłyscię w ciąże?????????" itp... idt...kiedy same zajdą w ciążę i będą w takiej samej sytuacji jak obecnie ciężarne kobiety i tak samo po chamsku będą traktowane przez reszte społeczeństwa....zastanawiałyście się kiedyś... ? pzdr. dla normalnych :):):) i ciężarnycc ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była ciężarówka
witam będąc w ciąży, a potem już będąc mamą wiele razy spotkałam się z ogromniastą znieczulicą, a że niestety jestem osobą, która niemalże przeprasza wszystkich za to, że żyje, męczyłam się, niejednokrotnie wstrzymując łzy, a nie musiałam. Otóż moi mili sytuacja jest taka, jest odpowiednia ustawa, która ciągle obowiązuje w Polsce, że m.in. kobiety w ciąży i z dziećmi do lat 3 obsługiwane są poza kolejnością, czy to się komuś podoba czy nie, tak więc mając np. prawo do jakichś tam odliczeń w rozliczeniu z Urzędem Skarbowym wykorzystujemy je wszyscy, tak samo ma się rzecz z prawem do skorzystania z obsługi poza kolejnością kobiety w ciąży czy tez z małym dzieckiem, i choćby cała kolejka złorzeczyła nam to prawo przysługuje i ekspedientka bądź urzędniczka musi to prawo respektować.Teraz kiedy stoję w długiej kolejce i przychodzi kobieta w ciąży powołując się na ustawę zawsze proponuję jej by szła poza kolejnością. A te koszmarne wypowiedzi n/t kobiet w ciąży nawet nie ma co komentować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne pokrzywdzone
ciężarne:p ciąża to nie choroba i nie ma się co nad wami litować:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiej racji kobiety ciężarne mają mieć jakieś dodatkowe prawa?? Jeśli narzucimy społeczeństwu ustępowanie miejsc w autobusach czy w kolejkach kobietom ciężarnym to za chwilę będziemy musieli ustępować ludziom starszym, chorym, przeziębionym, ludziom z małymi dziećmi, ludziom z ryczącymi dzieciakami, osobom kalekim itp... A my będziemy stali, stali i stali... Sama jestem po poważnej operacji kości udowej i nigdy przenigdy nie sądziłam, że należy mi się pierszeństwo w kolejce. To czy ktoś ustąpi czy nie, należy do dobrego wychowania i nie można nikomu nic narzucić. A tak poza tym to jestem honorowym dawcą krwi a w aptekach na szybkach często jest napisane, że honorowych dawców krwi obsługujemy bez kolejki, czy to mnie upoważnia do wpychania się przed ludzi?? Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę ustąpić miejsca
starszej osobie ale nie babie z brzuchem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Hanibal...pomyślałam mniej więcej to samo... natikes...nikomu nie musisz ustępować...to powinno być zakodowane w nas , głęboko,że są sytuacje w których powinniśmy się nad kimś pochylić i pomóc...No i tyle ode mnie... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka...Hanibal....kochani... nie każdy ma coś zakodowane z środku.... wtedy oznacza to że kod DNA lekko się zmutował...i wychodzi coś ...co np. wystawia jęzor i nazywa się mądrym inaczej.... ech...takie sobie mutacje chromosowe...komórek mózgowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P TY MĄDRY INACZEJ.....JESZCZE NIE ZAJĄŁEŚ/ ZAJĘŁAŚ MIEJSCA W TRAMWAJU NA JUTRO NA 6.53??????????? :D:D:D:D:D :P:P:P:P:P a ja też potrafię język wystawić...... i mam z was nezłą polewkę niedojrzali pomarańczowi niedorośnięci egzemplarze ludzkiej rasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tobie kamelia
też sie to DNA zmutowało - bo to twoja interpretacja wystawiania jezyka. Matko...nie psuj dziewczynom opinii, idz stad gdzie indziej-jestes beznadziejnym przypadkiem. Polewke masz? A co to znaczy? Bo to jakiś blokersowy słownik jest hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi
Jak patrzę na to wszystko to słabo mi się robi,nie wiem czy w tym chorym kraju są jeszcze LUDZIE.Nie wiem kim jesteście ale pamiętajcie,że wasze matki też was nosiły i tak samo ktoś mógł im nie ustąpić miejsca i powiedzić '' jak się chciało'' to teraz cierp.Paranoja ,gdyby nie ta baba z brzuchem to byście nigdy światła nie ujrzeli i może to dobrze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry...:) O a tu znów jakieś badziewie było...hihihi...Ludzie są dziwni.... Ja zaglądam przywitać się...zameldować,że jeszcze jestem w jednym kawałku...hihihih.... Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn w ciąży
Mnie się wydaje, że topik ten wywołuje tak wiele złych skojarzeń ze względu na niezbyt trafnie dobrany tytuł - te prawa ciężarnych w połączeniu z chamstwem ludzi. Jakby ciężarna była raptem kim innym - nie człowiekiem...tylko...ciężarną. Jak ktoś był chamem przed ciążą i to i w ciąży będzie, jak był normalny to będzie. I chyba jedynie taki cham bedzie wymagał specjalnego traktowania z powodu "bycia w ciązy". Reszta zachowuje się normalnie i jeżeli poprosi o pomoc bo źle się czuje to nie wierzę, żę nie znajdzie się nikt kto tej pomocy nie udzieli. Anulka...lubię Cię czytać...co u Ciebie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, a taki to katolicki kraj podobno. Plakali za Sw pamieci JP2, szkodal ze to byly krokodyle zly, nic nie wyniesli z jego nauk, kompletnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×