Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

zazwyczaj bronie ciezarnych bo wiem co moga czuc. wiem ze jest im czasem ciezko ale pamietam jedna nieprzyjemna sytuacje kiedy ciezarna wykrzyczala mi ze musi dostac sie do lekarza bo jest w 40 tygodniu ciazy. Zaznacze ze pracowalam wtedy w przychodni. i to nie ode mnie zalezalo czy sie dostanie czy nie tylko od doktorowej ale coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak chłop samochodu nei posiada? Albo nie daj boże z pracy nie moe wyjść akurat? Zmienić chłopa czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulamina
Fajna kultura ciężarnych, takich jak "ja pierdolę.... " Może i prawa masz ale inteligencji na pewno nie! CIĘŻARNA, GDZIE TWOJA KULTURA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA nie znize sie do wyglaszania wulgaryzmow pod twoim adresem,ale wielce zaluje i z calego serca ze nie bede miala okazji spotkac ciebie na drodze,bo nie dosc ze bym cie rozjechla jak psa(nie ublizajac psom) to jeszcze bym wrzucila wsteczny i powtorzyla zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ciebie NETAR by zaprosila do autka i razem bysmy sobie pojezdzily........do przodu, wsteczny, do tylu, jedynka i znow do przodu, wsteczny do tylu, jedynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do JA PIERDOLE. i huj ci w dupe moja mila.:) Stoj jak lubisz pierdol sie jak lubisz,bede hrabianka bo lubie!!! Poza tym jesli chcesz cos skomentowac to czytaj uwaznie.Zawszona tlusta kurwo.Srobuj dziwko napisac cos o mojej kulturze to spadne z krzesla ze smiechu.Pajacu niedojebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ciezarne autobusowe dzielimy na: >LOWCZYNIE KRZESEL - gdy autobus siê zatrzyma i otworzy drzwi, Ty nawet nie zd±¿ysz sobie tego u¶wiadomiæ, a ona ju¿ siedzi. > CIEZARNE AKROBATKI - widz±c wolne krzes³o po drugiej stronie autobusu w cudowny sposób odzyskuje mobilno¶æ, i biegnie do krzes³a co si³ w nogach. CIEZARNE LORD VADER . Sapie w szczególnie niemi³y, metaliczny sposób. Cz³owiek tylko czeka na moment kiedy zadusi go pos³uguj±c siê ciemn± stron± mocy. > > BOROSTWORY- ogromne ciezarne w futrzanych p³aszczach zajmuj±ce z regu³y 1,5 - 2 miejsc siedz±cych. > CIEZARNE-WILKI - atakuj± watah±, ich szczekanie rozlega siê na ca³y autobus i wygryzaj± ka¿dego z ich siedzeñ. >CIEZARNE LOKOMOTYWY. Jak siedzisz w autobusie, staj± nad Tob± i zaczynaj± sapaæ. Niektóre sapi± tak intensywnie, ¿e czujesz co jad³a kilka godzin temu... CIEZARNE SPRINTERKI- pierwsze co robi± to zajmuj± dogodn± pozycjê w autobusie, a dopiero potem staraj± siê dowiedzieæ jaki jest jego numer. >>CIEZARNE KRAZOWNIKI. Wsiada taka po srodku pojazdu, kieruje sie na przod, lecz tam nie ma miejsc. Nastepuje zwrot przez sztag, burta o 180 stopni i krazownik wrzuca cala naprzod, baran - taran i leci na koniec autobusu/tramwaju, bo moze tam sa wolne miejsca. Ale... z drugiej manki juz krazownik innej marynarki wojennej, pod inna bandera, zajal jej miejsce w porcie, tudziez krzeselko. No to jakie wyjscie? Krazownik cumuje w poblizu jakiegos nie tak dawno zwodowanej lodeczki i stoi, saaaapieeee, buja sie, kotluje, mdleje, slowem robi wszystko, by owa lodeczka wstala do ch... wafla i ustapila tej starej penerze miejsca! CIEZARNA PREDATOR\" - najbardziej obrzydliwy, wredny typ. Pokonuje nieraz spore dystanse do przystanku, ale ju¿ w busie czy tramwaju nie jest w stanie przej¶c tych 6 metrów do wolnego miejsca, tylko staje nad kim¶ m³odszym i terroryzuje go. Biedni m³odzi ludzie kieruj±c siê kindersztub± ustêpuj± grzecznie i przenosz± siê gdzie indziej. A to jest b³±d! Takiej ciezarnej trzeba wymownym wzrokiem pokazaæ wolne miejsce. HAVE FUN !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa kindzia, szkoda tylko, ze to nie twoje własne wypociny i ze nie dotyczyły w pierwowzorze ciężarnych. Nie jestem w ciąży,nie bredzę, staram sie kulturalnie rozmawiać, ale wy robicie wszystko, by sprowokować pyskówkę. Jak tylko pojawiła sie ja pierdole, zaraz Kindzia poczuła sie w swoim zywiole... Karolisia>>>mi zalezy na ludziach...tych , ktorzy sa drodzy mojemu sercu...a reszta niech spada Tym zdaniem powiedzialas o sobie baaardzo wiele. I nic dobrego. Pytalam 2 razy, czy chcecie dyskutowac, czy pyskowac. Nie odpowiedziala żadna, a z wypowiedzi waszych jasno widac, ze to drugie. Bawcie sie zatem opluwając jadem wszystkich dokola, przeciez i tak macie ich w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem;) wiec co z tego wynika- ja nie jestem chamska- chba:) wiecie ze ten temat nie ma juz sensu. teraz poega tylko mna przekomarzaniu sie wiec nie warto..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netar, ja nie kombinuję. zaczynają mnie po prostu wkurzac Wasze gadki. Nie zwalaj winy na innych \"to nie ja zaczęłam, to on proszę pani\". Nieważne, kto pierwszy użyl słowa chamstwo-nie o tym mowię, tylko o Waszych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net-ar nie kazdy ma kase na taxi, my tez jezdzimy autobusami i niekoniecznie szukamy wolnych miejsc. obojetnie co mi napiszesz to 👄 lubie juz cie🌻. i powtarzam- wiecie ze to bez sensu rozmowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem tą dyskusję... net-ar..spróbuj znależć mniej zatłoczo tramwaj lub autobus w Warszawie o 8 rano...powodzenia zyczę! a z resztą jeśli spieszę sie do pracy to nie będę czekać w nieskończoność na przystanku aż nadjedzie coś z wolnym miejscem. A na taxi codziennie to niestety mnie nie stac, chociaz bardzo bym chciała móc pozwolić sobie na taki luksus :D Jeśli jest tłok nie taranuję nikogo, nie awanuruję się, stoję spokojnie i już, a jak mi ktoś czasem miejsca ustąpi to się bardzo cieszę, a jak widzę że stoi przy mnie staruszka to jej miejsca sama ustąpię...korona mi z głwy nie spadnie, a ona jest z pewnością bardziej porzebująca niż ja. Byłam na tym topiku jakiś czas temu...wypowiedziałam sie i dałam spokój... zajrzałam tu z ciekawości czy kotś sie jeszcze wypowiada... a tu taka dyskusja to już ne jest temat o ustępowaniu miejsca ciężarnym... to jest temat gdzie można kogoś obrazić i nie ponieść z tego tytułu żadnych konsekwencji... widcznie takie strony też są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...tekst w stylu ...pogrzeb z małą białą trumienką... to chyba lekka przesada? zmykam stąd o robi się naprawdę nieciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam kilka stron topicu i jestem zdumiona zachowaniem obydwu stron. Zarówno kobiety w ciąży jak i pozostałe osoby uczestniczące w tej dyskusji dosyć często plują jadem. Ja jeśli akurat jadę autobusem bądź też tramwajem i widzę starszą osobę o lasce lub kobietę w widocznej ciąży ustępuję miejsca. Dla mnie jest to normalna rzecz, bo zdaje sobie sprawę, że noszenie dziecka w brzuchu obciąża kręgosłup i w ogóle kobiecie może nagle się zrobić niedobrze, może zemdleć. Dlatego nie rozumiem wywodów tych, którzy nie ustępują miejsca i zawracają gitarę. Jeśli nie chcesz ustąpić miejsca to tego nie rób bo w końcu nikt Ciebie do tego i tak nie zmusi, a swoje poglądy na temt kobiet ciężarnych /często bardzo niesprawiedliwe/ zostaw dla siebie. A co do miejsc siedzących w komunikacji miejskiej: w pewnych krajach jest następująca zasada, jest kilka miejsc oznaczonych krzyżykiem i osoby, które nie są chore bądź też nie są w widocznej ciąży po prostu nie zajmują tych miejsc nawet, gdy są to jedyne wolne miejsca w autobusie bądź tramwaju. A tak w ogóle czasami ludziom jest trudno zrozumieć, że nie tylko starsi ludzie moga się źle czuć i chorować. Klika miesięcy temu miałam taką sytuację. Dopadł mnie straszny ból kręgosłupa a akurat sama byłam w domu. Musiałam użyć nadludzkich sił żeby zwlec się z łóżka, ubrać się i dojść do osiedlowej przychodni. Ból przy każdym kroku był naprawdę straszny. Gdy już dostałam swój numerek okazało się, że w kolejce mogę stać jakieś 2 godziny. Okazało się, że do gabinetu ma zaraz wchodzić pani ok. 70-letnia. Spytałam się jej czy nie przepuściłaby mnie ponieważ nie jestem w stanie ani siedzieć ani stać. Pomarudziła jakieś 5 minut, że ona taka chora jest i w ogóle, no ale na szczęście wpuściła mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net-ar rozumiem takie tamaty jak ten , jak inne typu, pomozcie bo jestem mama i co mam zrobic gdy, albo rodzimy tego i tago ale tematy typu tej osoby nie lubie sa moim zdaniem bez sensu. ty tez tak uwazasz;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINDZIA NL --> szkoda że nie stać Cię na wymyślenie jakiegoś tekstu samodzielnie, bo Twój podział ciężarnych jest zerżnięty kropka w kropkę z podziału babć w tramwajach net-ar --> im częściej się tu wypowiadasz, tym bardziej jestem za aborcją... Opuszczam to grono na dobre, bo całe to smarowanie błotem jest dużo poniżej mojego poziomu. Może mnei nie stać na taksówki, ale przynajmniej stać mnie na trochę kultury i uprzejmości wobec innych (nie tylko ciężarnych). A wyzywanie dziewczyn od zawszonych dziwek kwalifikuje się już do pozwu sądowego, a jak mam nadzieję jesteście świadome, nawet na forum pod pseudonimem nikt nie jest taki anonimowy jak mu się wydaje. Informatyków i odpowiednie służby mamy na całkiem niezłym poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TerraX tez mysle ze nikt nie jest anonimowy, juz kiedys napisalam o tym;) i to chyba tu. racja ze obrzucanie sie blotem jest bezsensowne wiec przestalam, ja zyje wlasnym zyciem, nie pcham sie na wolne miejsce a jak ktos zwolni to dziekuje i siadam;) i ciesze sie ze w listopadzie bede miec w domu 2 brzdaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisiula30
Netar - ty chyba dobrze nie doczytałaś strony 14 z Kamelią w "roli głównej" Ona wyraźnie zdenerwowała się bo ktoś wcześniej napisał, że może poronić. Wyraźnie napisała " i bez takich tekstów, że poronię" , następnie - " a swoją drogą jakbyś się czuła jakbym ci tu napisała, weź się nie unoś i nie wyzywaj bo zaraz twoje dziecko padnie i bedziesz miala pogrzeb z bialą trumienką ..miło tak?" Wyraźnie widać , że nikomu źle nie życzy odpiera tylko ataki jadowitej panienki. Więc może łaskawie nie zmieniaj istoty zdania netar, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, pisanie \"jakbym tak napisała\" i jednocześnie pisanie tego, co to niby jakby tak napisała, to bardzo śliskie jest. I obojętnie, czy miała to na mysli, czy nie, wyobraźnię ma zdecydowanie chorą. A odkąd to chamstwo i głupotę zwalcza się chamstwem i głupotą? Wydawało mi się, że tylko wtedy, kiedy innych środów brak. Ja bym tego zdania nie broniła, niezależnie od jego kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSZCZOLA\"taaa kindzia, szkoda tylko, ze to nie twoje własne wypociny i ze nie dotyczyły w pierwowzorze ciężarnych. Nie jestem w ciąży,nie bredzę, staram sie kulturalnie rozmawiać, ale wy robicie wszystko, by sprowokować pyskówkę. Jak tylko pojawiła sie ja pierdole, zaraz Kindzia poczuła sie w swoim zywiole...\" TERRAX \"KINDZIA NL --> szkoda że nie stać Cię na wymyślenie jakiegoś tekstu samodzielnie, bo Twój podział ciężarnych jest zerżnięty kropka w kropkę z podziału babć w tramwajach\" Czy napisalam ze to moj text??? Wy nie potraficie sie nawet usmiechnac z zartu,ponure wstretne baby.Czyli policjanici i blondynki tez maja sie obrazac bo sa kawaly o nich??Powiedz mi Pszczola dlazcego mam sobie nie bluzgnac?? Ciezarnej wolno A MNIE NIE???!!!! bo jakos komentarzy do jej listu nie bylo wiele. TERAX ....\"Opuszczam to grono na dobre, bo całe to smarowanie błotem jest dużo poniżej mojego poziomu\" BOG Z TOBA Mam nadzieje ze dotrzymasz slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poupe
jakie prawa ciezarnych to moze i prawa kobiet w pierwszych dniacg okresu ???? bardziej boli niz niektory porod i co ? zreszta ciaza to nie choroba a stan odmienny i wali tym ciezarnym czasem na dekiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wy nie potraficie sie nawet usmiechnac z zartu,ponure wstretne baby\" kindzia caly czas piszesz o wszystkich ciezarnych? jako-wy ciezarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×