Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

KINDZIA wiele osób to rozumie, tylko niektórzy chcą widzieć tylko tych, którzy tego nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejej nie można wytrzymać
a netar i kindzia dalej swoje... do znudzenia w tej swojej nieustępliwości i braku dobrej woli... naprawdę... ile dni chcecie tu jeszcze wszystkich przekonywać, jak to nie obchodza was inni ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net-ar ja nie jestem w ciąży i mogę sobie siedzieć przy kompie ilechcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Kindzia i Netar moje ulubione chamice:) jabolka juz mam i ale jeszcze trawy brakuje by to wszystko przeczytac i przyswoic...taka chmica jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJEJEJEJEJEJEJ przekonywujemy bo nie chcemy zeby watek umarl.A ciezarne teraz cierpia na brk adrenaliny to im podnosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINDZIA - przecież ja nigdy nie twierdziłam, że ciężarna brzydko wymuszająca swoje \"prawa\" dobrze postępuje. Takie tez mnie denerwują. Ale to nie znaczy, że wszystkie mnie denerwują i że nigdy żadnej mam nie pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejejejej nie można wytrzymać-tu nie o to chodzi ze chamicom nie zalezy na innych osobnikach!!my poprostu mamy w dupie te bezpodstawne zale w naszym kierunku!!jestes w ciazy to sobie radz ale nie wymagaj od innych ze beda skakali wokol ciebie- bo skumaj inni tez maja swoje problemy!!!!mi zalezy na ludziach...tych , ktorzy sa drodzy mojemu sercu...a reszta niech spada a poza tym jesli ustapie miejsca jakiemus dziadkowi czy ciezarnej nie oznacza to ze mi na nich zalezy, czy mnie obchodza!!kompletnie nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net-ar - zgadzam się, że dłużej używany komp szkodzi, podobno nawet mikrofalówka. Powiem jeszcze raz - słuszność jest gdzieś po środku i każda z nas ma trochę racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folitka
Ja tez byłam w ciązy i czasem zdarzyło sie ,ze ktos ustapił mi miejsca Ale jesli była to osoba starsza niz ja nie skorzystałam Po prostu byłoby mi głupio ze ten ktos stoi a ja ,młoda osoba siedze Ale to ze wykorzystuja swój stan to fakt Dzieje sie to nagminnie .Teraz jezdze do pracy codziennie z panią która bedac w ciazy zrobiła w autobusie raban .Ochrzaniła kobitke która jej nie utąpiła ,Choc nie było to miejsce dla cięzarnej ani dla matki z dzieckiem Teraz ona siedzi na swojej wielkiej dupie i nie widzi ani ciezarnych a ni staruszków "zapomniał wół jak cielęciem był"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zobaczysz.Przypomnie sobie jak znow zajdzie. Ale zapewniam Cie ze to nic w porownaniu co mnie sie przytrafilo w sobote na parkingu pod marketem. Sobota,wszyscy robia duze zakupy,ciezko zaparkowac auto.Ruch jak na Jerozolimskich w srodku dnia.Jade powoli szukam wolnego miejsca.Nagle przed moj samochod wypada dziecko na rowerku.Za nim leci kobita sporo zaokraglona.Zlapala guwniarza i w tym samym momencie rowniez zauwazyla kolezanke pakujaca zakupy do bagarznika i kurwa uciely sobie gadke na srodku ulicy.Zatrabilam i NIC !! dalej stoja,tylko zerkenly w moja strone!! Zatrabilam drugi raz a ta w ciazy pokazal mi fuck you i zaczela brzeczec cos tam,nie uslyszalam dobrze.A smarkacz kreci osemki na ulicy.Za mna zrobil sie juz korek.Wic ruszylam i przepchnelam gruba krowe i guwniarza frontem samochodu.Ta jak nie podniesie raban,ze ja potracilam ze omalao jej dziecka nie zabilam.I z lapami do mnie przez otwarte okno Jerry(moj maz) i facet z samochodu za mna wyskoczyli na ulice Jerry zlapal mnie facet wariatke bo bym ja chyba rozerwala na szczepy.Przyjechala policja znow awantura,ta w kolko ze ja potracilam \"specjalnie\" ja swoja spiewke i wygralam,bo bylo kilku swiadkow calej sprawy.Baba dostala mandat za zaklocanie ruchu drogowego a ja upomnienie (chyba zebym na drugi raz zrobila to samo ale bardziej stanowczo :) ) tak ze dzien zaczal mi sie ciekawie z duza doza adrenaliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza...
Kindzia....Przerazilam się tym co napisalas.Jestes cipo nienormalna, naprawdę. wiedzialam ze coś z toba nie tak, czytalam to co tu wypisywalas,ale po tym wpisie naprawde sądzę że jestes po prostu nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kindzia gratulacje:) jesli chodzi o ruch drogowy, o zaklucanie ruchu to masz racje. Ja nie prowadze wiec nie musze sie uzerac z pieszymi ale widzialam wiele akcji po ktorych jak bym prowadzila wyskoczylabym z auta i rozszarpala;) I bardzo dobrze ze dostala mandat. szkoda tylko dziecka ktore uczy sie bawic na ulicy bo mam nie mysli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę się za Was modlić
Współczuję Wam, macie poważne problemy z oceną samych siebie i innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
Ja sama ustępuję miejsca jeśli widzę, że jest taka potrzeba. Nie można generalizować, bo z tym zdrowiem to różnie bywa. Czasem kobieta w ciąży jest w dużo lepszej formie niż np. nastolatka z bolesnym okresem, która usiadła bo zaczęło się jej robić ciemno przed oczami. A zapewniam was że słabo się w upale może zrobić każdemu -nawet zdrowo wygladającej dziewczynie. Więc tutaj nie ma zasad z góry ustalonych. Według mnie wszytko zależy od konkretnych osób. kto jak postępuje. Wiecie, ja wiem, że trzeba ustąpić osobie chorej, starszej lub kobiecie ciężarnej czy z dzieckiem. Jednak wszystko zależy od podejścia obu stron. Jeśli ktoś siedzi a tu podchodzi inna osoba z żądaniem ustąpienia miejsca i od razu zaczyna się awanturować bo jej się należy to jest to trochę nie na miejscu. Zawsze można poprosić -kultura obowiązuje wszystkich. Nikt nie jest zwolniony z bycia kulturalnym tylko dlatego, że ma jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh.....
mam 23 lata,wygladam raczej na zdrowa,ale w cieple dni,duszne lub po prostu gdy jest duzo ludzi w autobusie musze siedziec bo inaczej zemdleje...kilka razy juz zaslablam albo zdazylam wysiasc tak sie zle czulam...Czesto mi glupio jak starsza osoba wejdzie a ja wiem,ze niemoge ustapic ale co zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ni eprzejmuj sie. potrzebujesz to siedzisz, wiem ze robi sie glupio ale ta starsza osoba nie pomoze ci jak cos sie stanie. Jak jest koniecznoe\\sc to siedz. i zdrowka zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net-ar- nie wiem czy ehh jest w ciazy czy poprost jest osoba ktorej slabo w takich sytuscjach(duszne pomieszczenie itd) wiec pisze tu do od osoby ktora potrzebuje tego miejsca wolnego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde net-ar czytasz moje posty dluzszy czas(odpowiadasz na nie wiec mam wrazenie ze czytasz) a caly czas poruwnujesz mnie do tych odsob ktore twierdza ze ciezarnym nalezy sie wszystko!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyzywam osob nie chce mi sie juz w to bawic ale gdzie snapisalam ze to ze ktos jest w ciazy nie swiadczy ze jest kulturalny. wiele razy spotkalam sie z chamstwem kobiet w ciazy ale tez spotkalam sie z chamstweo osob nieciezarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a ja nie tylko:) jestem w ciazy ale to nie swiadczy ze mowie za wszystkie ciezarne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×