Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość netarze
i juz przestan gadac ze soba,bo to jest zalosne,i nie mysl,ze jestem w ciazy,po prostu znalazles sobie do ataku nieodpowiednia grupe ludzi. i tak ci tu nikt nie odpowie wiec splywaj z forum i przygotuj sie do szkoly,bo wrzesien sie zbliza dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja 2 ciążę bardzo źle znosiłam miałam problemy z chodzeniem ciągle cos mi w biodrach przeskakiwało a u boku miałam jeszcze nadpobudliwego 2,5 latka.Kierowcy w moim mieście jeżdżą jak szaleni a ja musiałam sterczeć jak głupia.Wszyscy tylko sie patrzyli , nigdy nie prosiłam o to aby mi ktos ustapił miejsca bo jesli ktoś z dobrego serca tego nie chce zrobic to ja na jego łaske nie chce liczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kindzia, ja upierdliwa jestem, ale to do mnie przemawia dobitnie Pedofile zakładają partię polityczną PAP 13:35 Holenderscy pedofile zakładają partię polityczną, która ma dla nich wywalczyć obniżenie z 16 do 12 lat granicy wieku nieletnich, od której współżycie seksualne byłoby dozwolone. Czy ja czegoś nie rozumiem? PS Sorry za zakłócanie topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w holandii
i o to wlasnie mi chodzilo, NVD... i poczytalam troche o eutanazji i jest gorzej niz myslalam - jest projekt, zeby dzieci powyzej 12 roku zycia mogly poprosic o eutanazje nawet jesli rodzice nie wyrazaja zgody. i zabija sie noworodki z wadami - np. rozszczepem kregoslupa, i ludzi z alzhaimerem, i tych, ktorzy nie maja ochoty dalej zyc - czyli cierpiacych na depresje na przyklad... wiec nie bierzmy przykladu z holandii, nawet w takim drobiazgu (no, drobiazgu przy tym co powyzej) jak traktowanie kobiet w ciazy, ja bardzo prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fairytail
Zeby mowic cos na temat eutanazji i rzekomego zabojstwa noworodkow trzeba najpierw naprawde duzo na ten temat wiedziec, a nie czerpac wiadomosci z lakonicznych zrodel internetowyvch, ktorych 80 % stanowia artykuly stowarzyszen, czasopism katolickich i rozglosni radiowych. W Holandii eutanazja jest legalna i pewnie sa zwiazane z tym wykroczenia, ale ludzie bez przesady, nikt poprosi o eutanazje starszego lub schorowanego czlowieka, to musi zrobic on sam. Co do eutanazji noworodkow to dopuszcza sie je w przypadkach kstremalnych, kiedy dziecko jest tak uposledzone, ze nie ma szans na przezycie np. niewyksztalcony mozg itp.I tu dyskusje toczyly sie nie tylko w Hol, ale na calym swiecie pediatrzy rozwazaja te mozliwosc. Z przeprowadzonych w spoleczenstwie badan wyniklo, ze we francji 74% spoleczenstwa uznaloby taka forme eutanazji za dopuszczalna a w Hol. 72%. A co do wykroczen, a co sie dzieje u nas np. z aborcja. Niby zabroniona itp.A niech ktos przeprowadzi jakies badania ile tak naprawde przeprowadza sie takich zabiegow. A teraz cos na temat traktowania kobiet w ciazy. Mieszkam w Nl juz ok 7 lat i nigdy nie widzialam zeby ktos te kobiet traktowal bez szacunku. Ktos tu pisal, ze nie ma cackania sie z ciezarnymi itd. To prawda, ale te kobiety same z soba sie nie cackaja. Ciaza dla nich to stan naturalny, kiedy pracuje sie, uprawia sport, jezdzi na rowerze, chodzi na plaze. Zle sie czuje, wezme dzien wolny w pracy, poleze, odpoczne, nie udaje sie na poczte placic rachunki lub do supermarketu. To zrobi dla mnie maz, mama, tesciowa lub znajoma. A jak ciaza jest zagrozona to lezy sie w domu a nie spaceruje po miescie w poszukiwaniu przygod. Samam bedc w ciazy mialam przypadki, ze zrobilo mi sie slabo w tramwaju, czy autobusie, wiec wiem jak to jest. Ale nie patrzylam od razu wilkiem na cale otoczenie i nie wyzywalam ludzi od chamow, bo nikt nie ustapil mi miejsca. Nie oczekiwalam, ze an widok mojej ciezarnej osoby caly tramwaj podrewie sie na rowne nogi. Jezeli chcecie usiasc, bo zle sie czujecie, poproscie kogos. Na pewno na caly autobus znajdzie sie ktos, kto bez problemu zaoferuje swoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś się tego pilnowało
teraz każdy olewa a młode ekspedientki nie pamiętają że był kiedyś taki przepis że kobiety w wysokiej ciąży i matki z dziećmi bodaj do 1 roku życia(z tym wiekiem to nie jestem pewna czy nie dłużej) Wszędzie przyjmowane były poza kolejnośćią. Aha,no i do lekarzy, karmiące do 6 msc dziecka mają prawo wejść bez kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do w HOLANDII Wiec na to wyglada ze polowa ciezarnych z tego topiku nie przezyla by dnia w Nl bo ponad polowa ma alzheimera i schizofrenie(sadzac po ich listach) czy wy myslicie ze partia pedofili miala jak kolwiek szanse na legalizacje??? Jesli tak to ja jestem za eutanazja w Polsce i wszystkie pojdziecie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fairytail
Dokladnie :) Partie moze zalozyc kazdy, wysunac postulaty, zdobyc poparcie czesci spoleczenstwa (i to zarowno w Hol. jak i w Pol). Ludzie nie zapomnijcie jednak, ze od zalozenia partii i wysuniecia przez nia postulatu do jego zatwierdzenia przez rzad i wprowadzenia w zycie droga jest baaaaaaardzo daleka. Myslicie, ze w Hol. (czy w kazdym innym panstwie) rzad zgodzi sie na zalegalizowanie takich rzeczy i to jeszcze na zyczenie jakiejs tam partii pedofili????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje napisac petycje do pana prezydenta lub kilku innych panow z naszego jakze zajebistego rzadu!!!skoro mamy amnestje na maturze, moze i religje jako jeden z przedmiotow maturalnych(o patriotyzmie nie wspomne) to i moze nauka o dobrych manierach wobec ciezarnych!!wejdzie jako przedmiot obowiazkowy!!! moze napiszmy do ojca dyrektora to on na pewno nam wytlumaczy co to jest eutanazja -pewnie za niewielka oplata na rzecz jego radja,ale czy nie warto sie o tym dowiedziec z \\\"dobrych i wiarygodnych \\\"zrodel!!!???? :) czepacie sie tej eutanazji -a wobec mnie jest to humanitarne wyjscie dla ludzi na prawde umierajacych w wielkich cierpieniach.kazdy ma prawo decydowac o wlasnym zyciu!!! a o smierci tym bardziej!!! jestem zwolenniczka twierdzenia ze czlowiek dostal od Pana Boga wolna wole i sam moze decydowac co bedzie w tym swoim zyciu robil i jak to zycie zakonczy, jeszcze sie odezwe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jeszcze czepię tych pedofili...Nie myślę, czy ktoś to zalegalizuje, czy rząd dopuści do tego czy nie. Ja tylko w odpowiedzi na post Kindzi >>nikt nic nie probuje zalegalizowac.Czy pomyslalabys zeby legalizowac sex z 12stolatkami??? nawet w Nl to nie przejdzie i nikt nie skladal takiej propozycji. wkleiłam to, co wyczytalam, a co wskazuje na to, ze jednak ktoś próbuje zalegalizować. Czy to sie uda, czy nie, to inna kwestia, nie wnikam:) A poza tym, to odchodzimy od tematu, bo nie o eutanazji i pedofilach tu mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop......... to wracamy do poczty, autobusow ,kolejek i tego jakie jestesmy chamskie i nie kulturywne .........wiec tak............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam fajniejsze...:) Kiedyś na zajęciach profesor nam opowiadał,jak przeprowadzali rozmowę z kandydatem na pedagogikę. Pytają gościa, dlaczego akurat ten kierunek, a on mówi \"Bo ja lubię dzieci\". zaczęli się śmaić z gościa, że to akurat nie ejst dobry argument:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szanowne panie.Przeczytalem pare stron waszego czatu i oczom nie wierze!!!! Sam jestem mezem i ojcem 3 letniej dziewczynki a moja kochana zonka jest w 7 miesiacu ciazy.Staram sie odciazyc zone jak tylko moge.I calkiem niezle mi to wychodzi.Nie mam problemu zeby zdazyc na poczte czy zrobic duze zakupy.NIE ROBCIE Z MEZOW-OJCOW FAJTLAP I PATALACHOW !!!!! To ze pracujemy to nie znaczy ze nic nas wiecej nie obchodzi w domu.Chyba ze same pozwalacie sobie na to zeby maz byl waszym panem i wladca,tylko dostarczycielem kasy a nie waszym partnerem.Jesli jestescie takie glupie to stojta sobie w kolejkach jezdzijcie autobusami i wyklocajcie sie z bogu ducha winnymi ludzmi o wasze prawa. pozdrawiam Bercik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo Bercik !!!! tez tak mysle :) Jak chcialy miec panow i wladcow to maja.Ja mam kochanego meza ktory jest dla mnie partnerem i moge zawsze na niego liczyc.tak jak juz pisalam on ZAWSZE MA CZAS zeby pojsc ze mna do lekarza !!! mimo ze nie jestem jeszcze w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeej Bercik..masz ofkors troche racji, bo przesada w żadną stronę nie ejst pożądana..ale w związku z tym nie róbmy z ciężarówek umierających (mówię w swoim imieniu, czułam się świetnie w ciąży, nie biorę odpowiedzialności za posty innych). Jak kobieta dobrze się czuje, to idzie do sklepu po bułeczki-ja chodziłam. Jak ktoś mi ustąpił, było miło, jak nie, to postałam, choć lekko nie było. Natomiast co ja mogłam zrobić, jeśli zaszłam w ciążę na studiach (odpowiedź-nie zachodzić-jest nieprawidłowa) i musialam jeździć dzień w dzień 1-2h tramwajem na uczelnię? Mimo IOS, bo nie wszyscy wykładowcy dobrze na to patrzą. Poza tym temat nie dotyczy roli faceta w domu, tylko nietrafnie ujętej w temacie kultury osobistej- ciężarnych i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robmy z ciezarnych umierajacych??? przeciez one same z siebie robia chore ksiezniczki.Ja tylko zareagowalem na teksty ktore pojawily sie w tym topiku na temat mezow.Sam wiem jak to jest.Moja zona ma zle i dobre dni ale co te babska tu wypisuja to mnie krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik, dlatego napisalam, że nie biorę odpowiedzialnosci za wypowiedzi innych:) Rozumiem intencję twoejej wypowiedzi, ale uważam, że swojej kultury osobistej (czy raczej jej braku) nie powinno sie usprawiedliwiać obowiązkami partnera ciężarnej, bo to jest odwracanie kota ogonem. Kindzia, absolutnie nie jestem wege, ale pedofilem też nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie jestem pedofilem ani wege ale lubie dzieci :) hallooooooo NETAR wpadnij do nas nudno sie tu robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fairytail
Tylko, ze o to chodzi Pszczola, ze wiekszosc ciezarnych kobiet wypowiadajacych sie tutaj robi z siebie meczennice, ktore krztuszac sie wymiotami,z popuchnietymi nogami, bolacymi plecami, skurczami i w ciazach zagrozonych musialy codziennie poruszac sie w pelnym chamow miescie, staczac boje na pocztach, w bankach i supermarketach, zmagac sie z kierowcami autobusow, ktorzy gwaltownym hamowaniem narazali je na poronienia i przedwczesne porody. Masz racje braku kultury osobistej nie ma co tlumaczyc faktem, ze kobietom w ciazy powinni pomagac mezowie.Sama ustepuje miejsca kobietom w ciazy, bo wiem, ze moga poczuc sie zle, podobnie jak ustepuje miejsca starszym itd.Nie rozumiem natomiast dlaczego niektore panie domagaja sie przepuszczania bez kolejki u lekarza, dentysty itp. W poczekalniach jest z reguly dosc miejsca,zeby usiasc, po drugie tam tez sa ludzie chorzy, ktorzy moga czuc sie zle itp.A tak miedzy Bogiem a prawda, jesli czuje sie zle, albo wiem, ze moge poczuc sie zle to nie ryzykuje wycieczek w miejsca, gdzie musze dlugo stac, jest tlok itp. Po codzienne zakupy mozna wyskoczyc do osiedlowych delikatesow, a duze zakupy zrobic w weekend razem z mezem lub kims z rodziny. To samo dotyczy placenia rachunkow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat umiera:)najwidoczniej panie dobrze wychowane tu mam na mysli ciezarne w koncu poszly po rozum do glowy-bo byl na sale i w koncu przyznaly nam chamom racje!!!i teraz mamy zloty rog a nie tylko sznur!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam netar, jad sączył się równo (żeby nie powiedzieć-lał strumieniami) z obu stron, ja akurat nie przypisywałabym jakiejś szczególnej podłości tylko ciężarnym. Jak kobieta podła zachodzi w ciąże, to jest podłą ciężarówką, jak zajdzie sympatyczna, to jest sympatyczną ciężarna. Ciąża nie wypiera mózgu wbrew opiniom co niektórych!:) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielle *
gdzies kiedys czytalam,ze kobietom w ciazy zmniejsza sie mozg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×