Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość zbuntowana przywilejami
Aniu-a ty dalej swoje!1zachowujesz się tak jakbyś nie chodziła do marketu i nie widziała co tam wyrabiają bachory,bo inaczej nie można nazwać tych rozwrzeszczonych,rozpuszczonych dzieciaków,a rodzice nawet sie nie odwróca i nie zainteresuję co ich latorośle robią.Mam wrażenie,że jestes jedną z tych matek co puszcza dzieci samopas i idzie ciuchy oglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
nie ma za co zbuntowana,a ja sie zgadzam ,bo pelno tkaich mamus-zdzirus w marketach co to zyja z zasilkow itp.wola np.isc z dzieckiem do mc donalda i mu kupic obiad,o jej szkoda pazurow,wytapetowana a d..wyzej niz sra,a w zyciu palcem nie kiwnela tylko doi z kogo i z czego sie da.na prawie mialam i w sadzie na praktykach pelno takich przypadkow jak to doja kase z naszych podatkow niestety i sie ciesza,ze nie zapier..jak inni za tys zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz sobie mieć wrażenie, nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz. Przeczytaj sama co wcześniej napisałaś, cytuję: Gdzie sie człowiek nie obróci to same rodziny z małymi dziećmi............tylko ciekawe które z tych dzieci jak dorośnie podejmie sie uczciwej pracy. Skoro rośnie nam społeczeństwo cwaniaków i nierobób. Coraz więcej pasożytów w naszym kraju. Wg. ciebie nie ma sensu rodzić i wychowywać dzieci, bo i tak z każdego wyrośnie nierób, złodziej i pasożyt.Durne i tępe podejście do dzieci i ich rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hehehheh ja pierdole ale lubicie sie wpierdalac w czyjess zycie .. ciekawe czy wy jestescie poprawni tak jak mowicie czy poprostu chcialibycie byc i sadzicie wegdlog siebie ... bo wedlug koko innego mozna sadzic jak sie go nie zna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikkkka
stare dewoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech wystapi ta,ktora narzeka na becikowe a go NIE WZIELA !??? Nooooo,gdzie jetsescie drogie panie?? Becikowe nie jest obowiazkowe.Nie musisz brac skoro to tylko zasrany 1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wmyhfdruiko Moja droga,ja sie nie czepaiam.Ale Artigiana zachowuje sie karygodnie,wyraza sie jak lump z pod mostu,wiec czego sie spodziewasz?? Ze ludzie beda jej przychylni?? Sama jestes dobrym przykladem,ze z usmiechem i prosba dostaniesz to co chcesz.Ja ta "metode" stosuje od zawsze i przewaznie dostaje to o co POPROSZE a nie wpadne z pyskiem do sklepu i bede gonic wszystkich z kolejki bo mi brzuch wystaje ze spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona taka jedna Faktem jest,ze wychowanie dzieci jest zalezne od rodzicow.Ale teraz jest nowa moda na bezstresowe wychowywanie.W Polsce to jeszcze nowosc,ale juz widac efekty.W kraju w ktorym mieszkam,dzzieci tak wychowywuje sie juz od dluzszego czasu.Efekt?? Wredne,okrobne bachory,ktore sa przeswiadczone ze wszystko im sie nalezy.Rodzice do roboty do zaspakajania ich potrzeb.Nie umieja wykonac najprostrzej czynnosci,chocby takiej jak odniesc talerz do kuchni,bo za daleko,za ciezko a od tego przeciez sa starzy.za to rodzice musza dac na nowe jeansy,koniecznie markowe. Ja znam osobiscie kilka takich rodzin.Z jedna mialam nawet bliski kontakt.Skonczylo sie tym ze gowniare wygonialm z wlasnego domu.Przez to paskudne dziecko mam uraz do dziewczynek.Mam juz synka i normalna koleja rzeczy teraz powinnam chciec miec dziewczynke.Ale nie,wole chlopca.Bo dziewczynki kojarza mi sie z cwaniarami,rozkapryszonymi ksiezniczkami i sorry,za to co teraz powiem,ale rwoniez malymi kurewkami ktore beda malowac brudne pazury twoim ukradzionym lakierem ale dupy i zebow juz nie umyje.I wlasnie to jets efekt bezstreswowego wychowywania. Przedtem nastolatek nie mial odwagi odpyskowac,starszemu.(Mowie o moim pokoleniu,lata 70.)Teraz gowniarze stoja pod moja brama,smieca,rzucaja kiepy,papierki po cukierach i jeszcze z morda do mnie co ja chce.A na pytanie dlaczego nie stoja pod swoimi domami,odpowiedz byla jedna.........bo mamusia nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecika
Najprosciej jest obrazić i zaatakowac a potem sie dziwić że ktoś nie wytrzymuje i wrednie odszczekuje jak \"lump\". Połowa z was tu nie umie się zachować, więc sie nie dziwcie ze Wam ktoś w końcu odszczeka broniąc się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ro_555
Ciężarne kobiety mają pełne prawo do szczególnych przywilejów! Przecież one noszą w łonie nowego człowieka. To dobrze, że jeszcze w tych czasach co wygoda i przyjemność często ważniejsze są od szczęścia rodzinnego rodzą się dzieci. Zresztą rodzi się ich ostatnio coraz więcej (bardzo dobrze i oby się nie zmieniło na złe). Nie rozumiem tylko dlaczego niektórzy w swoich postach czepiają się od razu naszego kraju??? Przecież to może pojedynczy ludzie zdarzają się okropni, a nie od razu ,,bo w takim kraju żyjemy'' itp. Na swój kraj narzekać???? I jeszcze jedno (trochę odejdę od tematu, ale co tam;p)- może czasem ktoś bardziej postarałby się pisać poprawnie bez błędów, zwłaszcza ortograficznych? Nie kaleczcie pięknego polskiego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
Sprawa jest prosta jak drut ! mężczyzna powinien byc dżentelmenem, to zas oznacza miedzy calą masą innych "rzeczy" ze ustepuje miejsca kobiecie , jak w ciazy tak w innych sytuacjach , osobą starszym , chorym itd. otwiera kobiecie drzwi z samochodu , lokalu , domu , mieszkania i je za nią zamyka. Gdziekolwiek wchodzi sie wita z usmiechem. Dzis jeszcze są i tacy choć coraz mniej , zas kobiety staly sie agresywne i to strasznie , szczególnie wzgledem siebie samych. Nikt tak nie obgada drugiej kobiety jak kobieta ... Kazdy tez dobzre wychowany ktos wie , ze kobiecie w ciazy jak i z małym dzieckiem na reku naleza sie przywileje , ale jak kobiety kobietą chca im je zabrac co obserwuje sie tu na tym forum w ich wypowiedziach , to nie ma sie dziwic i facetom , ze są takimi jakimi są wzgledem kobiet . Wiec sami widziicie drogie Panie. Ja to wychodze z zalozenia ...nawet jak któras wykozystuje sytuacje daną - to niech ma , mnie szlag nie trafi . Dlatego jak ide do instytucji gdzie legitymacja honorowego krwiodawcy uprawnia mnie do pozakolejnosci , a mi sie spieszy - to też to bezwzglednie wykozystuję , chyba , ze jest przedemna kobieta w caizy widocznej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........Dlatego jak ide do instytucji gdzie legitymacja honorowego krwiodawcy uprawnia mnie do pozakolejnosci , a mi sie spieszy - to też to bezwzglednie wykozystuję , chyba , ze jest przedemna kobieta w caizy widocznej .Bladi bla Karoolek. Juz wczesniej pisalas czy pisales o tym krwiodawstwie i jasno wynikalo z tego ze jak wampir walnisz do drzwi gabinety gdy tylko zobaczysz ze mozesz wykorzystac to ze jestes krwiodawca :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
wiem co pisalem jak i co z tego wynika , chyba , ze Ty dorabiasz jakas ideologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powiedzieć że po raz pierwszy od początku ciąży jestem mile zaskoczona :) W media markt podczas wielkiej wyprzedaży (po 100 osób w jednej kasie - bez przesady! ) zostałam poproszona na bok przez pracownika sklepu i obsłużona poza kolejnością. W realu również zawołano mnie do kasy jako pierwszą z samego końca. A mój brzuszek dopiero zaczyna być widoczny. Jestem mile zaskoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damskie perfumy
część rodziców to nie znaczy,że każdy tak się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko - reklama rewelacyjna :D :D :D Widać czasami niestety na własne oczy takie sytuacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................///
odniose sie do tematu...Chamstwem jest nie ustapienie miejsca czy to w tramwaju czy autobusie albo nie przepuszczenie w kolejce kobiety ciezarnej...jestem kobieta mam 21 lat i zawsze kiedy widze kobiete ciezarna w kolejce za soba zawsze przepuszczam przed siebie bez zadnego ale to samo z ustepowaniem miejsca w tramwajach ...tak zostalam wychowana i to wpajali mi rodzice odkad pamietam...poza tym uwazam ze jesli kobieta ciezarna chce usiasc a nie ma wolnego miejsca moze najnormalniej w swiecie powiedziec ze chcialaby usiac bo sie zle czuje,....a jak gnoj nie wstanie to torba mu w leb... Jesli chodzi o rodzicow z malymi dziecmi hmmm nie widze potrzeby przepuszczac ich w kolejkach ani traktowac jakos specjalnie kurde dziecko to nie choroba mozna z tym zyc;p normalnie...zreszta na dobra sprawe zawsze mozna znalezc powod zeby kogos specjalnie traktowac bez powodu....nie mozna od spoleczenstwa wymagac ze bedzie kazdego czlowieka z dzieckiem jakos specjalnie traktowalo bo to jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........\'\'/// \",....a jak gnoj nie wstanie to torba mu w leb... Atos \"A sk**wysynom nieustępującym miejsca natrzaskałbym po ryjach.\" Wy chcecie uczyc innych kultury?? Dwie prymitywne ktore tej kultury nie maja za grosz :D Kiedys tez bedziecie w ciazy i mam nadzieje ze jakis skurwysyn wam przypierdoli torba wleb.Tak dla zasady,zebyscie sie opamietaly.I wlasnie dlatego ze ciezarne ktore maja zdrowe podejscie do zycia nie moga liczyc na pomoc innych bo wlasnie takie jak wy doprowadzaja do sytuacji ze ludziom sie nie chce ustepowac.Wasze dzieci beda takie same jak wy,czyli niewychowane chamy i bandyci,bo mamusie potrafia tylko torba w leb.Co za tym idzie kolejne pokolenie bab w ciazy tez nie moze liczyc na sympateie otoczenia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiiiiia
ciężarnej kobiecie ustąpię miejsce zawsze.Ale w obecnych czasach jest tak dużo otyłych kobiet,że połowa z nich nie jest w ciąży, tylko ma tak wielkie brzuchy.I skąd wiadomo,że to ciąża a nie otyłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia zawsze mowila do osoby ktora chciala jej ustapic miejsca;siedz,siedz,postoisz jak bedziesz miec tyle lat co ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kfjatek
Co do kolejek na poczcie itp. Wszyscy sterczą w tych kolejkach niektórym może się spieszyć i też im się nie uśmiecha przepuszczać kogokolwiek, zwłaszcza gdy w okienku jest nieporadny pracownik poczty lub przepuszczana osoba wyciągnie nagle kilka rachunków zgroza. Tu jestem w stanie ludzi zrozumieć. Miejsca w autobusach to już kwestia wychowania, ustępuje miejsca pomagam wnosić wózki z dziećmi i z niepełnosprawnymi, jednak sądzę, że w nielicznych przypadkach ktoś nie ustępuje miejsca nie dlatego, że jest chamem tylko sam ma problemy z ustaniem w autobusie. Ale podkreślam przypadki nieliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze karolku
ty dzentelmenie z bożej łaski, ale powiedz nam jak ty to robisz - z tym otwieraniem drzwi przy wysiadaniu z samochodu, wchodzeniu do sklepu.Bo tak sobie myślę, którą pierwszą w drzwiach przepuszczasz, gdy je tak zgodnie, bo podobno zgodnie żyjecie, na zakupy przywieziesz, która pierwsz przechodzi przez te drzwi kochanka czy żona, a przy samochodzie to się chyba klonujesz, by obu jednocześnie otworzyć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiieekk
A mój mąż jako pracownik straży granicznej na lotnisku, poprosił kobietę z brzuszkiem bez kolejki, i ta przyszła i burknęła na niego że wcale nie jest w ciąży, hihi;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Atos82
Agresja w pysku albo agresja no forum to zwykłe gówniarstwo. Ale jesli w nicku masz rocznik, to może jeszcze przejrzysz na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrtre
a u mnie ciężarne wywołują pozytywne uczucia:) Jak widzę taką Kobietę to normalnie jej zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajgon5
Takiego chamstwa jak obecnie szerzy się wśród ludzi, wogóle nie podejrzewałam. Jestem w 31 tygodniu ciązy, którą na dokładkę przechodzę z komplikacjami. Tylko raz ustąpiono mi miejsca. Tak to każdy udaje że kobiety w widocznej ciąży nie widzi, patrzy się w sufit, w okno, i te gówniarze (szczególnie chłopcy) z MP3 na uszach zajmujący prawie każde siedzenie. Kurcze kto was wychowywał, nie nauczono że kobietom cięzarnym, z dzieckiem, starszym się ustępuje??? Ja jeszcze niedawno sama ustępowałam miejsca starszym osobom bo oni się w życiu już nastali ale teraz już sama nie mam siły stać w autobusie. niech rodzice uczą to gówniarstwo pewnych zasad moralnych i kultury!!!!! A szczytem bezczelności jest wpychanie się w kolejkę kobiecie w ciązy, co mi się kilka razy zdarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajgon5
a za każdym razem jak jedziemy z mężem autobusem, to on w czasie wsiadania biegnie pierwszy zając mi miejsce bo inaczej czeka mnie stanie, co w szczególności w ostatnim trymestrze, w upale jest trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytaj historie
Stoje w kolejce ponad pol godziny nagle babka mi pcha wozek przed nosem i sie wciska tuz przed kasa bo ona jest w ciazy, tylko ze, jest razem z mezem, i po pierwsze, skoro lazi po zakupach z nim to znaczy ze sie bardzo dobrze czuje, po durgie zero kulturalnego pytania czy mozna tylko odrazu wpier niczenie sie, po trzecie skoro ma bobasa w brzuchu to powinna w domu siedziec albo czekac na lawkach w marketach sa fajne miejsca a facet niech stoi z wozkiem, po 4 jakas delikatna, moja mama ze mna w ciazy jakos sama sobie radzila wszedzie i nie wymuszala niepotrzebnie czegos co jej sie nie nalezy. . ot cala prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytaj historie
Jedna cala prawda jest taka, ze ciaza to nie choroba wiec nie traktujcie siebie az tak delikatusnie, albo chcecie dziecko i godzicie sie na wszystkie niedogodnosci, albo robcie wszystko by tego dziecka nie miec i stad nie miec problemow. Sa ludzie ktorzy sa chorzy ciezko i nie widac tego po nich, czemu oni mieliby wam ustepowac, skoro wy jestescie zdrowe a jedyne co was meczy to pare kg wiecej? Opamietajcie sie kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytaj historie
Stoje w kolejce ponad pol godziny nagle babka mi pcha wozek przed nosem i sie wciska tuz przed kasa bo ona jest w ciazy, tylko ze, jest razem z mezem, i po pierwsze, skoro lazi po zakupach z nim to znaczy ze sie bardzo dobrze czuje, po durgie zero kulturalnego pytania czy mozna tylko odrazu wpier niczenie sie, po trzecie skoro ma bobasa w brzuchu to powinna w domu siedziec albo czekac na lawkach w marketach sa fajne miejsca a facet niech stoi z wozkiem, po 4 jakas delikatna, moja mama ze mna w ciazy jakos sama sobie radzila wszedzie i nie wymuszala niepotrzebnie czegos co jej sie nie nalezy. . ot cala prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×