Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość dsggsrgrgtr
u nas przychodzi ciężarna i się pyta która z ciężarnych jest ostatnia i koniec, nie ma gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsggsrgrgtr
żeby nie było mieszkam na dość dużym mieście, a nie na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm u mnie ten numer też by nie przeszedł bo kobiety są tak agresywne że czasami to aż położna interweniuje żeby je uciszyć - tak się kłócą. Tak było w piatek z reszta. Prawie się pobiły bo siedzialo ich z 15 i kobitka zaznaczam że niecieżarna żeby nikt znowu pyska nie otworzył zapytała kto na 11;45 bo ona na 12;00. O jezu prawie ja zjadły zwłaszcza te które miały wizyty na 13;30 i później i już o 11;00siedziały w przychodni bo nie miały co w domu robić. ale wracając do tematu to generalnie nie spotkalam się teraz w ciaży by jakaś brzuchata domagała się tam czy chciała wejsć bez kolejki. siedzimy czekamy na swoją kolej. Po cholerę robić dodatkowe zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie wnerwia, jak ktoś ma np. na 13 wizytę a przyłazi 0 11 i wali focha, że ona już tyle siedzi a pani dopiero przyszła :o To po jaki grzyb przylazła tak wcześnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsggsrgrgtr
u nas nie rejestrują na godziny czasem lekarz przyjmuje od8 a czasem spóźni się i jest o 9 im szybciej przyjmie pacjentki tym szybciej wraca do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej przychodni takich numerów nie ma. Jak baba ma na 13 to moze sobie nawet o 7 przyjść a i tak bedzie czekała na swoją kolej chyba ze miałaby farta i jakis czas nikogo nie byłoby do lekazra (bo np ktos sie rozmyslil i nie przyszedl na wyznaczoną godzine). Radze wam przychodnie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrtrtrt
"Najgorsze sa stare baby ktore mowią a gowno mnie to obchodzi zes ty w ciaży dziecinko ja tez kiedys w ciazy bylam i swoje wystala wiec lepiej sie nie odzywac mi sie to akurat nie przydazylo bo w ciazy chodze prywatnie ale kilka razy slyszalam jak takie babsztyle traktują ciezarne" Boże, nie wierzę, przeczytałaś chociaż to, co tu napisałaś? Te "STARE BABY", jak je kulturalnie określiłaś, mogą być osobami schorowanymi, jak słusznie zauważyłaś STARSZYMI. Też się źle czują, ale oczywiście ciebie już to nie obchodzi bo jakaś młoda dupa przyszła sobie z dzieciakiem w brzuchu i już, natychmiast, trzeba ją przepuścić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfssdffsd
"PRAWA CIĘŻARNYCH" to się uśmiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, prawa ciezarnych, bo kobieta nosi w sobie zycie, a kazde zycie sie chroni. Czy to az tak trudno zrozumiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrusia
ciąża to nie choroba. Ok rozumiem że w 9 miesiącu ma się już wszystkiego dość, i wszystko puchnie i boli. Ale co z laską która w 3 miesiącu dowiaduje się że jest w ciąży, wcześniej czuła się świetnie, przypadkowo dowiedziała się o zajściu, w czasie badań kontrolnych. I nagle chora strasznie, idzie na urlop, bo ona nie wyrabia. A potem się dziwi że szef ją zwalnia zaraz po porodzie. No sory ja pracowałam do 9 miesiąca, jak czułam się źle to brałam prace do domu, nawet szef się śmiał że mnie na porodówkę z laptopem zabiorą. Jeśli chcecie żeby inni was szanowali i pomagali to od siebie też coś trzeba dać. A nie tylko, bo mi się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys ciezarna
@dsggsrgrgtr znaczy te ciezarne stoja w kolejce dla ciezarnych, i jest ok??? Nie moga stac jednakze w kolejce nieciezarnycch?! °O° Ale jaja.... znaczy fochy, nic innego, tylko fochy. Radze zmienic te idiotyczna przychodnie. Kto do lekarza, znaczy chory, ma takie samo kolejkowe prawo. Idiotyzmem jest przepuszczanie ciezarnych, i to najprowdopodobniej na jakies rutynowe badania- a wiec- ZDROWYCH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam problemów, Panie z Tesco same mnie wołają, Pani bez kolejki, wszyscy są mili i przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie mama...
Tez chce miec prawa- jak mam okres i brzuch mnie boli,jak moje dziecko dostaje szalu w sklepie, jak - szkoda slow! Bylam w ciazy dwa razy, teraz mam dwoje dzieci - juz temu, tej "fasolce" poza brzuchem zadne prawo(!!!!!) nie przysluguje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona.....
OK zgodzę się że niektóre ciężarne pzesadzają, ale nie każda może pracowac do konca ciąży! Ja osobiście byłam dwa razy w ciąży i za pierwszym razem czułam się doskonale i mogłam robic wszystko. Niestety za drugim w czwartym miesiącu musiałam iśc na L4 właśnie przez pracę, gdyż wszystko się obniżyło i cudem donosiłam ciążę. Problemem było iśc kilkanaście metrów do sklepu bo pózniej nie byłam nawet w stanie chodzic a staniu w autobusie już wcale nie było mowy. W środkach komunikacji miejskiej każdej ciężarnej powinno się ustąpic miejsca i chyba nie muszę tłumaczyc dlaczego! Dziwi mnie to że są osoby które jeszcze tego nie potrafią zrozumiec i naprawde im współczuję głupoty. A i owszem ciąża to nie choroba ale niektóre kobiety tak to właśnie przechodzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunetka
Takie male slowko ode mnie-ale po co jakies prawa,zakazy, nakazy, wystarczyloby po prostu troche czystej zyczliwosci i wyrozumialowsciw stosunku -po prostu-drugiego czlowieka i odrobina usmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oburzona..... Skoro bylas na L4 to gdzie ty tymi autobusami tak jezdzilas???? To co robia w waszych przychodniach,mam na mysli ciezarne poza kolejnoscia,jest niezgodne z prawem ! NIe wiem czyj to wymysl,ale nie legalny.A te ktore narzekaja na stare baby ze nie chca przepuszczac,tlumaczac tym ze kiedys tez byly w ciazy,maja calkowita racje.Jak chcecie wygod,to prosze bardzo.Sa prwyatne kliniki,tam was beda nosic na rekach. Na poprzedniej stronie dziewczyna napisala ze jak ciezarna poprosi,to zle,jak nie poprosi tez zle.Ale zauwaz ze glupia czy chamska oddzywka spotkalo sie tu tylko kilka kobiet,co moze zdarzyc sie karzdemu.Wiekszosc domaga sie jakichs praw z sufitu.Gdy nie siedze na mijescu dla matki z dzieckiem,to nie musze wstawac! I sila mnie nie sciagniecie jak nie bede miala ochoty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmanis
no nie wytrzymam... Jestem w 6 miesiącu ciąży, dodam że zagrożonej. Szprycuje się lekami zeby donosic. Po kilku minutach stania robi mi się słabo i mdleję, nie wspomnę jaki to może mieć wpływ na moje dziecko. Z dodmu wychodze tyle co na badania, które zrobić muszę. I wtedy muszę dojechać autobusem, więc wybaczcie ALE TAKIE PIEPRZONE GÓWNIARY MAJĄ OBOWIĄZEK MI USTĄPIĆ MIEJSCA! Zresztą ja się o swoje umiem kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty jestes
pieprzoną gówniarą,akurat bym ci ustapiła gdybym słyszał twój słownik.Juz dzis żałuje twojego dziecka,taki jad płynie z ciężarnej kobiety.............wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty jestes
ten wpis powyżej był do niejakiej amnnnamnus czy jakoś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty jestes
a kłócić to byś se mogła,nie na wszystkich to na szczęście działa a czasem to możesz nieżle wdepnąć jak ktoś "bardziej umiejący się o swoje kłócić"ci dowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamska osoba zasluguje
tylko na chamstwo, to też a propos: " "ALE TAKIE PIEPRZONE GÓWNIARY MAJĄ OBOWIĄZEK MI USTĄPIĆ MIEJSCA!"" jeśli inne osoby nazywasz pieprzonymi gówniarami, to nie należy ci się żaden szacunek! i jak słusznie ktoś zauważył, dlaczego nie mężczyżni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"\"Niestety za drugim w czwartym miesiącu musiałam iśc na L4 właśnie przez pracę, gdyż wszystko się obniżyło i cudem donosiłam ciążę.\"\"\" Przez prace powiadasz oburzona hmmmm... dziwne ze mogłas jezdzic autobusami skoro wszystko tak ci sie obnizyło Kindzia!!!! siemanko!! jak tam Twoja młodziez ma sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 6 miesiącu ciąży, dodam że zagrożonej. Szprycuje się lekami zeby donosic. Po kilku minutach stania robi mi się słabo i mdleję, nie wspomnę jaki to może mieć wpływ na moje dziecko. a od kłocenia sie nie mdlejesz ?? "klócenie sie o swoje" tez moze dziecku zaszkodzic ammmanis Moze wez sobie taksówke Tak bedzie dla wszystkich lepiej i dla ciebie i dla tych w autobusie a mezulek oczywiscie nie moze cie zawiesc bo wazniejsze sprawy na głowie gratuluje wyboru materiału genetycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiem tak. jeśli któraś jest w ciązy i wsiada do autobusu, to musi sie liczyć z tym że może tam nie być już miejsca siedzącego. a nie rozglądać sie czy aby ktoś nie ustąpi. a jak sie źle czuje to siedzi w domu żeby nie zaszkodzić dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
Ja jestem w 8 miesiącu ciąży i ostatnio miałam naprawdę przykra sytuację.Miałam do załatwienia pewną sprawę w banku PKO BP (jak wiadomo bank ten słynie z braku personelu i masakryczne długich kolejek).Ja osobiście nie zauważyłam żadnej informacji ze kobiety w ciąży czy osoby starsze obsługiwane są poza kolejnością więc zajęłam sobie kolejkę w gronie oczekujących i czekałam wytrwale na swoją kolej. zajęło mi to dokładnie 1h20min-MASAKRA!!!Naprawdę nie należę do grona histeryków czy symulantów ale było mi naprawdę słabo i niedobrze co z całą pewnością szło zauważyć.Jak tylko doczekałam sie na swoją kolej okazało sie że system nawalił i nic nie jestem w stanie załatwić.Życzliwa pani z obslugi poinformowała mnie żebym przyszła jutro i juz bez kolejki do niej podeszła tylko złożyć podpis bo ona wszystko przygotuje.Nazajutrz tak więc właśnie zrobiłam informując wszystkich w kolejce jak sytuacja wyglądała poprzedniego dnia.Nawet sobie nie wyobrażacie jak wszyscy na mnie i na ta biedna kobitkę ruszyli...że ich to wszystko g...obchodzi,nagle wszyscy ciężko schorowani itp.Było mi tak okropnie przykro że nawet sobie nie wyobrażacie.Załatwienie mojej sprawy zajęło góra 30 sekund a afera z tego wszystkiego na całego.Ja osobiscie doznałam ogromnego szoku i przekonałam sie jacy ludzie potrafia być okropni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo teraz tak jest. ja wcześniej zawsze ustępowałam kobietom a ciąży miejsca w kolejkach, autobusie itd. ale jak byłam w ciąży zauważyłam że ludzie na mnie nie reagują wogóle. jescze patrzyli tylko żeby mi nie przyszło do głowy zasłabnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsggsrgrgtr
zrezygnowałabym z tej przychodni, ale przyjmuje w niej mój lekarz. Nie chce innego:P A żeby się do niego prywatnie zapisać to trzeba 2 miesiące czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×