Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

"a jak bedziesz juz miec brzuszek, to bede go głaskać..." a infantylnym bym go nie nazwała" dosyc infantylne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i znów wszechwiedząca ROR dająca innym ludziom wspaniałe i mądre rady na życie" Moja Droga ja tylko zabieram glos w dyskusji ale milo mi, ze moja "porady" maja status wspanialych i madrych, a ja sama wszechwiedzacej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no nie mów nie głaskał Cię mąż po brzuszku, gdy byłaś w ciazy?? ech" - nie mierz wszystkich swoja miarka;-) nie lubie takich facetow infantylnych kt mowia per "brzuszek" ,a le jesli Ty wolisz metroseksualnych to spoko luz;-) "to ja juz wole tę inwentaryzacje od takiej oziębłosci" - jak tylko sobie zyczysz "skoro nade mna nikt przesadnie nie skakal...?" nie skakal a co z tym Twoim rozanielonym mezem?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pomiedzy infantylizmem, a oziebloscia, jest jeszcze zwyczajna, ludzka, wspaniala CZUŁOŚĆ piekne slowo i piekne uczucie i to czułość wobec najblizszych - zony, dziecka sprawia, ze mowi sie "brzuszek" zamiast "powiekszona macica"" - naprawde???? ;-) jezus, nie moze byc - naprawde?;-) jest cos pomiedzy infantylizacja, inwentaryzacja a oziebloscia?;-) zapisze w notesiku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"metroseksualny haha, musze mu to pokazac jak wroci ze sluzby - usmieje sie" - ciesze sie ze nawet wirualnie dostarczam przyjemnosci mezczyznom, jakby czegos jeszcze potrzebowal to daj znac;-) a swoja droga - czy Ty sie nie za bardzo wszystkim ekscytujesz kolezanko Droga? ;-) zawsze jest milo dostarczyc ludziom powodu do usmiechu, nawet zonatym mezczyznom;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puppet
Cień_i_szept: Wiesz ilu ludzi jest na świecie? Wiesz co to przeludnienie i czym grozi? :o Po co ludzie mają się mnożyć jak wariaci, skoro za kilkadziesiąt lat nie będą mieli co jeść? W tych czasach ludzie właśnie powinni zaprzestać "masowego rozrodu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W tych czasach ludzie właśnie powinni zaprzestać "masowego rozrodu" powiedz to konserwatystom i fanatycznym wyznawcom którejś z większych sekt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostatnio było
w Dzień Dobry TVn na ten temat, mówili właśnie że kobieta ciężarna ma prawo domagać sie przepuszczenia w kolejce, takie jest PRAWO W POLSCE, pani w okienku napewno nie zaprzeczy, jedynym problemem są chamscy ludzie którzy tego nie rozumieją, jest tak samo w odmiennym stanie jak osoba np starsza, należy jej się miejsce w autobusie! i może to prawo egzekwować, wypowiadały sie osoby kompetentne więc napewno mają rację, ciężarne mają 2 razy więcej krwi w obiegu, dzwigają ciężar, upadek w tramwaju z powodu zbyt długiego stania grozi utratą dziecka- tylko ostatni cham i prostak nie ustąpi kobiecie ciężarnej miejsca, bo nie i koniec! Apelowali o ustępowanie kobietom które mają do pierszeństwa prawo..wychowanym ludziom nic nie szkodzi ustąpić, nie srają wyżej niz mają i korona im z głowy nie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"takie jest PRAWO W POLSCE, pani w okienku napewno nie zaprzeczy, jedynym problemem są chamscy ludzie którzy tego nie rozumieją, jest tak samo w odmiennym stanie jak osoba np starsza, należy jej się miejsce w autobusie! i może to prawo egzekwować, wypowiadały sie osoby kompetentne więc napewno mają rację" no jak Dzien Dobry TVN - to musialy to byc osoby kompetentne;-) coz za autorytet - telewizja sniadaniowa;-) to nie jest zadne prawo w rozumieniu aktow prawnych - to jest jedynie prawo grzecznosciowe ;-) czy tez regulowane poprzez jakis wewnetrzny regulamin;-) wiadomo, ze osobom niedyspozycyjnym nalezy ustapic miejsca - to moze byc kobieta w ciazy, dziewczyna z bolem mentruacyjnym, starsza osoba, mezczyzna z grypa czy ktos na kacu;-) trzeba wzajemnie sobie pomagac;-) ot, tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolem menstruacyjnym mialo byc oczywiscie;-) bo zaraz moi wielbiciele mi wypomna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a wy ciągle o tym
nic odkrywczego nie powiem ale: nikt nie ma na czole napisane że jest czy nie jest w ciąży, a osoba która siedzi se na siedzeniu w tramwaju rzadko ma napisane na czole, że jest chamem, albo że ma cukrzycę, albo żylaki. A co do egzekwowania: gdzie mogę zgłosić że ktoś mi nie ustąpił? Na policję? Będzie sprawa w sądzie o to czy może on nie jest bardziej chory ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga jak to jest takie niebezpieczne - to czemu te kobiety w ciazy narazaja siebie na takie ryzyko? ;-) przeciez sa samochody, a przynajmniej taksowki w kt miejsce siedzace jest gwarantowane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona łyżeczka
"takie jest PRAWO W POLSCE" to w takim razie poproszę paragraf, który o tym 'mówi' bo nie przypominam sobie by było to prawnie ustalone W PL to "prawo" to spadek po komunie, chyba tylko w PL każdemu wszystko sie należy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co do egzekwowania: gdzie mogę zgłosić że ktoś mi nie ustąpił? Na policję? Będzie sprawa w sądzie o to czy może on nie jest bardziej chory ode mnie?" 0 bingo;-) swietnie to ujales/as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W PL to "prawo" to spadek po komunie, chyba tylko w PL każdemu wszystko sie należy " nic dodac nie ujac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ror
A dlaczego kobieta w ciąży ma być dyskryminowana i ma nie jezdzic autobusem??? moze jezdzic czym chce, jestescie pojebane, najlepiej ciężarną wykopać z autobusu i jeszcze wykląć od dziwek i macior co?? najgorsze są baby dla bab!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Szalona łyżeczka
dowiedz sie dokladnie a zobaczysz ze jest, napewno prawa nie studiowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A dlaczego kobieta w ciąży ma być dyskryminowana i ma nie jezdzic autobusem??? moze jezdzic czym chce, jestescie poj**ane, najlepiej ciężarną wykopać z autobusu i jeszcze wykląć od dziwek i macior co?? najgorsze są baby dla bab!!!" nie ekscytuj sie tak ;-) bo umyka Ci to co wazne ;-) przeciez nikt nie dykryminuje ciezarncyh w autobusach, ani im nie zakazuje podrozwania takimi srodkami komunikacji miejskiej;-0 kto powyzej napisal - jakie to niebezpieczne podrozowac na stojaco dla ciezarnej, dlatego zdziwlam sie ze - skoro to takie ryzykowne dla ich zdrowia- decyduja sie;-) i nie uzywaj wulgaryzmow ani nie przyzywaj bo nie uchodzi, naprawde nie uchodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona łyżeczka
a skąd wiesz czy nie studiowałam prawa ?? Powiedz mi proszę gdzie jest napisane i w którym kodeksie, ze cieżarna ma prawo do pierwszeństwa gdzie się da, no gdzie? nie bądz taka tajemnicza :O Bo być moze mam jakiś wybrakowany kodeks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2345456
A mnie to powszechne domaganie się praw u ciężarnych denerwuje.... Wg mnie to za daleko powiedziane, że niewyświadczanie grzeczności jest chamstwem. W naszej kulturze człowiek stoi na pierwszym i jedynym miejscu. Na dziecko dostaje się od państwa zasiłki, jak kupisz psa to nie dość że płacisz w 100% sama na jego utrzymanie, to jeszcze będą od ciebie ściągać podatki, np. od luksusu! Nie wolno ci wchodzić do parku, na trawniki, jechać na wakacje.... Jak robisz zakupy to musisz go przywiązać pod sklepem choćby padało i był siarczysty mróz. Dlaczego ma mnie obchodzić cudzy bachor? Kiedyś jeden facet na tym forum pisał, że jakaś kobieta poprosiła go o ustąpienie miejsca w tramwaju. Odmówił i powiedział, że trzeba było nie rozkraczać nóg... W tramwaju wszyscy się oburzyli, jakaś kobieta co za nim siedziała uderzyła go, on raz oddał - to się rzuciło na niego paru i wyrzucili go i pobili.... Może i ta jego odzywka była chamska, ale ta reakcja to już totalna przesada. Przecież czyjaś ciąża to sprawa danej osoby.... Ja nie proszę nikogo, żeby mi ustępował miejsca jak jadę z psem w tramwaju - a taki zwierzak nieraz ma problemy z utrzymaniem równowagi, itp. Po prostu niektórym matkom przewala się w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie pojebane
a ten facet w tramwaju to juz jakas totalna porazka, dobrze ze go wywalili! starszym tez sie nie powinno ustępować tak? oczywiscie ze ciaza to sprawa danej osoby ale czemu ludzie na niebiosa nie chcecie byc po prostu mili i uprzejmi!!???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2345456
ale czemu ludzie na niebiosa nie chcecie byc po prostu mili i uprzejmi!!??????????? A ty chciałbyś być miły i uprzejmy dla ludzi, którzy jeśli nie będziesz, to wyrzucą cię z tramwaju? Ja też nie jestem miła i uprzejma, a to dlatego, że ludzie nie są ani mili, ani uprzejmi, zwłaszcza staruchy w tramwajach i ciężarne baby.... Poza tym nie muszę być uprzejma. To wybór, a nie obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 23456
ale paskudna z Ciebie baba, oby takich jak najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2345456
Ludzie ze swej natury są w ogóle paskudni.... Widać to po wypowiedziach tu na forum, a także tej twojej .... Każdy jest po prostu zapatrzony w siebie, te ciężarne baby myślą, że cały świat kręci się wokół ich brzucha - a ludzie są często zamyśleni, zajęci swoimi sprawami... Co do tych starszych ludzi to zachowują się najgorzej - nawet jak im ustąpić miejsca, nigdy nie podziękują, potrącą jeszcze. Przepychają się do drzwi jakby byli sami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ty widać bedziesz taka
wlasnie na starosc, te osoby w mlodosci pewnie tez nikomu nie ustepowaly, byly zapatrzone tylko w siebie, nie potrafily nikomu pomoc, wspolczucie naprawde zal, takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ten facet w tramwaju to juz jakas totalna porazka, dobrze ze go wywalili! starszym tez sie nie powinno ustępować tak? oczywiscie ze ciaza to sprawa danej osoby ale czemu ludzie na niebiosa nie chcecie byc po prostu mili i uprzejmi!!???????????" Facet przegiął, ale miał w 100% racje :o Co mnie obca osoba ku*** obchodzi? Nic dla mnie nie znaczy, dziecko nie moje, nie moja zachcianka...itp. Dziecko = pies ---> jedno i drugie zachcianka :o , więc nawet jeśli jest zła pogoda muszę z nim wyjść i nie mogę od np. sąsiadki wymagać, że za mnie to zrobi. Wolałabym usiąść i posadzić sobie własnego psa na kolanach, żeby się nie przewrócił niż ustąpić miejsca ciężarnej, która nic dla mnie nie znaczy :o Oczywiście lepiej jak każdy jest dla siebie miły itp., ale najpierw dba się o siebie, a nie o innych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to bywa
Choćby nie wiem co to nie można posiadania psa porównać do ciąży i posiadania dziecka.To kompletnie co innego.A jeśli ktoś sądzi,że nie, to powinien o tym porozmawiać z psychologiem.Powiem jeszcze,że te osoby tak wyrażające się nieprzyjemnie o kobietach w ciąży zmienią diametralnie swoje zdanie w momencie kiedy one same będą w ciąży,choćby nie wiem jak bardzo się zarzekały,że nie.To naturalne.A taka agresja w stosunku do innych jest czymś spowodowana więc niezłośliwie może naprawdę warto porozmawiać o tym z psychologiem i pomóc sobie jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie kiedyś ciężarna dała w
kość. byłam u lekarza z powodu krwawiienia a jak się później okazało to było poronienie. Ludzi pełno, nie ma gdzie usiać, ja juz ledwo na oczy widzę i pocieszam się myślą że ejszcze tylko dwie osoby i moja kolej. nagle wpada kobieta w ciąży i że ona ma pierwszeństwo. a że pierwszeństwa nie otrzymała ani od kobiety przede mną ani ode mnie to zaczęła nas dwoe wyzywać. a skończyło się to tak że panią wsciekliznę policjanci radiowozem zabrali bo wzięła się szurnięta baba do rękoczynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem skad
Wy sie bierzecie ludzie, za grosz empatii, życzliwości w stosunku do ludzi, ja jestem w ciąży i aż strach pomyśleć że gdyby coś mi się stało, gdybym potrzebowała pomocy to nikt by mi nie pomógł:( co za naród..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Choćby nie wiem co to nie można posiadania psa porównać do ciąży i posiadania dziecka.To kompletnie co innego.A jeśli ktoś sądzi,że nie, to powinien o tym porozmawiać z psychologiem.Powiem jeszcze,że te osoby tak wyrażające się nieprzyjemnie o kobietach w ciąży zmienią diametralnie swoje zdanie w momencie kiedy one same będą w ciąży,choćby nie wiem jak bardzo się zarzekały,że nie.To naturalne.A taka agresja w stosunku do innych jest czymś spowodowana więc niezłośliwie może naprawdę warto porozmawiać o tym z psychologiem i pomóc sobie jakoś." Dlaczego pies jest gorszy od dziecka? Aha! On nie jest tym samym gatunkiem! :o Jak ktoś naprawdę kocha swojego psa to jest ważniejszy niż czyjeś dziecko... A co do tego, że zmienię zdanie na temat ustępowania miejsca ciężarnym jak zajdę w ciążę to ja nie będę narzekać, bo wiem na co się pisałam i nie będę się pchała do zatłoczonego autobusu, tylko sprawię sobie samochód :D PS. Proszę, uzasadnij mi dlaczego dziecko jest ważniejsze od psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×