Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość wredny i złośłiwy
Jakto prawa?? Jakie kurwa prawa???? Nigdzie na Świecie ciężarne nie mają żadnych specjalnych praw czy przywilejów poza kolejką do lekarzy. To w Polsce jak zwykle wszystko jest inaczej niż wszędzie. Polki są rozpuszczone niczym świete krowy i przyzwyczajone, że na każdy grymas ciężarnej wszyscy będą się z nia jak z jajkiem obchodzić. W PRL istniały takie hasła jak (dobro dziecka ogólnym dobrem narodu) ale te czasy już minęły, Na szczęscie jestesmy coraz bliżej cywilizacji i może relikty komuny pójda do lamusa. Ciężarna to taki sam pasażer czy klient sklepu jak wszyscy inni. A jeżeli rzeczywiśćie źłe się czuje to w domu na dupie siedzieć a nie na wycieczki. W końcu ktos jej tego dzieciaka zrobił więc skoro wyruchac umiał to i w kolejce tez postac może . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbvbvbvvvv
ustępował może będe takiej krowie, jeszcze czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . . . . . . . . . . .
czytam i poprostu żal . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . . . . . . . . . . .
czytam i poprostu żal . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . . . . . . . . . . .
czytam i poprostu żal . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KeO
po pierwsze- wkurza mnie, ze kobiety w ciazy , a moze i nie, pisze caly czas '' zycze ci, zebys...'' Ale czego dokladnie zyczysz? Jezeli dziewczyna nie ustepuje kobuietom w ciazy, to znaczy, ze sama ma zajsc w ciaze? To jakis zly czar? Nie ustepujesz, to my cie wezmiemy przemoca??? Ja dzieci nie mam, ale jakby mi ktos powiedzial, ze zyczy mi 9 miesiecy wymiotowania i bolu kregoslupa, chybabym go zjadla i nawet nie popila... po drugie- przestancie juz troche, bo tak naprawde nigdy nie skonczy sie podzial na biedne ciezarne i zlych ludzi, albo odwrotnie- rozszczeniowe ciezarne i biednych ludzi. I tacy i tacy ludzie na swiecie. Niestety, ale nic na to nie poradzicie, a juz na pewno swoimi protestami nie odmienicie swiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ktos wczesniej napisal w zadnym chyba kraju ciezarne nie maja tyle praw co w Polsce tak samo matki z dziecmi czy wozkami-zadnych przywilejow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e3tyuiopcjladscn cllaqc
A mi dzisiaj ciężarna w autobusie powiedziała żebym zdjął plecak i go wziął w ręke bo zabieram miejsce. Odpowiedziałem jej że tak jak nazwa wskazuje nosi sie go na plecach żeby w reku nie dźwigać i że nawet z dwoma plecakami nie zajme tyle miejsca co ona. Ale sie kurew wściekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
powiem tak - wbrew temu co pisalam na innych forach ( np. o pracy w ciazy gdzie sprzeciwialam sie wobec pan czujacych sie dobrze ale dla relaksu pozostajacych w domu;-) - nie jestem zlosliwa wobec ludzi. Wiec gdy widze, ze ktos sie zle czuje/ nie domaga - nie robie z tego problemu is tram sie przepuscic/ustapic itd. ztym ze nie ma dla mnie roznicy czy ktosma grype jest w ciazy czy na kacu;-) po prostu jest w niedyspozycji jak kazdy nie lubie gdy sie cos na mnie wymusza/narzuca Natomiast szczerze sie dziwie samym kobietom w ciazy kt sie na takie zachowania narazaja - tzn. bedac w zaawansowanej ciazy/a malym dzieckiem robia zakupy jezdza srodkami komunikacji miejskiej - nie pytajcie mnie tylko czym maja jezdzic w takim razie ? bo to nie moja sprawa osobiscie nie lubie tlumow i staram sie unikac, wiec prawie zawsze jezdze samochodem, rzadziej taksowkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
"zdarzyły się kobiety które naprawdę argumentowały swoje pierwszeństwo tym że dziecko planują, sa w trakcie starań i im się denerwować nie wolno więc stać w kolejce też nie." dobre, dobre ;-) ;-) ja bym - o ironio! - wprowadzila jeszcze dodatkowe zwolnienia L4 dla tych kt sie staraja o ciaze - przciez to nie tak latwo sie z seksem wstrzelic w dni plodne ;-)) a poza tym denerwowac sie nie wolno, niech sobie pracodawcy zatrudnia pracownikow na czas zapladniania, kopulacji, potem ciazy a na koncu urlopu macierzynskiego i wychowawczego ale jazda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYUUUUUUUUUUUUUUUU
ja właśnie byłam w sklepie na zakupach kolejki masakryczne do kas dodam że brzuch już mam pokaźnych rozmiarów i niestety kurRRwa ludzie popatrzyli i głowa w drugą stronę !!! ja to mam gdzieś postoje poczekam dobrze się czuję ale współczuję gdyby ktoś naprawdę zle się czuł !!!! PRZERAŻA MNIE ZNIECZULICA JAKA PANUJE W TYM KRAJU :( BO NIESTETY TO SIĘ POGŁĘBIA MOŻNA POWIEDZIEĆ RÓB ZAKUPY O INNEJ PORZE ALE TO NIE ZLIKWIDUJE CHAMSTWA TEGO NARODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
"PRZERAŻA MNIE ZNIECZULICA JAKA PANUJE W TYM KRAJU BO NIESTETY TO SIĘ POGŁĘBIA " mnie tez przeraza;/ z tym ze ona dotyka kazdego nie tylko ciezarne - ciezarne koncentruja sie na tym co w nie akurat uderza kazdy jest na swoj sposob egoista - co akurat uwazam za smutne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiirouino
własnie, taki kraj.... a może by tak docenić to co się ma? bo w innych krajach ciężarna to nie inwalida bez nóg i rag, to też nie upośledzony człowiek robiący pod siebie wymagający specjalnego traktowania. tylko u nas są takie wymysły i tylko u nas jest coś takiego jak "matka polka". słyszeliście o "matce niemka" albo "matka wietnamka"? Nasze lenistwo a zwłaszcza kobiet w ciąży jest znane chyba na cały świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
no tez mnie zawsze smieszylo i zastanawialo okreslenie "matka polka" a w czym one jest lepsza/gorsza od "matki czeszki"? ;-) matka to matka, ale matka polka - moze tez funkcjonuje zona-polka, pracownica-polka itp.itd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYUUUUUUUUUUUUUUUU
ale kto tu mówi o traktowaniu ciężarnej jak inwalidę bez rąk czyn nóg ;) ja nie wymagam aby ktoś mnie puszczał w kolejce lub otwierał drzwi fakt faktem że kilka razy zdarzyło się aby to starsze kobiety mnie puszczały w drzwiach o dziwo ale mówię ja się nie uważam za jakąś inwalidkę ale powiem jedno ten brzuch z przodu jest ciężki kręgosłup boli jak diabli i zrozumie to tylko kobieta która była w ciąży bo ja też dopiero to zrozumiałam jak nosze ten cudowny kopiący brzuszek ;) a co do MATEK POLEK ma się do nas tak samo jak że POLKI TO KURWY A POLACY ZŁODZIEJE nie każda to kurwa nie każdy to złodziej i nie każda jest matką polką ;) ROR masz rację dotyka każdego :( akurat ciąża jest widoczna niestety nie każdy problem i ból człowiek ma wypisany i widoczny tak jak ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma swoje problemy i swoje powody żeby siedzieć. Jednego boli noga drugi ma zawroty głowy trzecia jest w ciąży czwarta jest stara a piąty ma kaca. Każdy ma prawo siedzieć a nie tylko cięzarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
"kretyni" - a Ty jestes prawdziwa intelektualistka nieuzywajaca inwektyw pod adresem innych dyskutantow;-) szalenie szlachetna i ani ciut wulgarna;-) "a Polska- wyjątkową historię" - oj tak wyjatkowa ;-) az sie normalnie lza w oku kreci ze wzruszenia;-) aha - i nie ma to jak sie powolywac na sama siebie ;-) no takie guru jak mala mi to na pewno sie mylic nie moze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
"każdy ma swoje problemy i swoje powody żeby siedzieć. Jednego boli noga drugi ma zawroty głowy trzecia jest w ciąży czwarta jest stara a piąty ma kaca. Każdy ma prawo siedzieć a nie tylko cięzarne" zgadzam sie - kazdy moze byc niedyspozycyjny, dorzucilabym jeszcze takie "okolicznosci" jak bole menstruacyjne oraz kac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam gazy i wstawac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrthr
"a co do ciężarnych ja już dawno mówiłam, że chamstwo i znieczulica w tym kraju są wybitne ot, postkomuna" i pomyśleć że poucza ludzi ktoś kto wyżej wyzwał innych kretynami ;) jak to się mówi, jak chcesz zmieniać świat zacznij od siebie, kretynko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala tak wyglada kobieta
ktora wiekszosc zycia spedza w internecie na kafe bo nie ma swojego zycia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYUUUUUUUUUUUUUUUU
o rany poziom dyskusji jak zwykle na kafe zmierza ku zeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi mała
Jesteś żałosna razem z tymi swoimi postami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi mała
Jesteś żałosna razem z tymi swoimi postami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
uderz w stol a nozyce sie odezwa ;-) nie wiem mi mala co masz na mysli mowiac nasza bo nie wiem jak to skategoryzowalas - co ja mam z Toba wspolnego? plec? znaojosc jezyka?;-) cynizm jest bronia ludzi inteligentnych (plus moja;-) dlatego sie nie dziwie ze nie rozumiesz;-) Ty wolisz nazywac rzeczy po imieniu "kretyni" ;-) dawno mnie tak nikt nie ubawil jak Ty - jestes bardzo zabawna;-) thx ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
uderz w stol a nozyce sie odezwa ;-) nie wiem mi mala co masz na mysli mowiac nasza bo nie wiem jak to skategoryzowalas - co ja mam z Toba wspolnego? plec? znaojosc jezyka?;-) cynizm jest bronia ludzi inteligentnych (plus moja;-) dlatego sie nie dziwie ze nie rozumiesz;-) Ty wolisz nazywac rzeczy po imieniu "kretyni" ;-) dawno mnie tak nikt nie ubawil jak Ty - jestes bardzo zabawna;-) thx ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi mała
Jesteś żałosna razem z tymi swoimi postami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×