Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość powiem Wam tak
Kropla Morskiego Lubczyku tak samo te wstrętne staruszki ktore mysla ze jak maja 80 lat to moga korzystac z ulg i znizek?! wez sie puknij w ten pusty łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Wam tak
i nie zrozumiesz Im so sorry... bo nie stracilas nigdy dziecka i czujesz sie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am so sorry for you
hahahaha ja nie krzycze na forum, nie wyzywam innych od tepakow, idiotow i chamow. Widac, ze jestes kolejna ktora zaciazyla i od razu wydaje jej sie ze wszystko jej sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę to powtarzać aż do znudzenia; jeśli ktoś decyduje się na dzieciaka, to chyba musi przewidzieć sytuacje typu zakupy, czy wizyta u lekarza. Do warzywniaka po ziemniaki na obiad może skoczyć dobra sąsiadka, a do lekarza może zawieść tata/brat czy nawet znajomy. A poza tym jeśli ma taka Pani pieniążki na wózeczek i pieluszki, to 20 złoych na taksówkę też mieć powinna. Gdyby panie czasem myslały główką, a nie tylko macicą, to nie było by tylu spięć w autobusach, czy kolejkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Wam tak
Im so sorry for you zdecydowanie jestes lepsza wyzywasz od zawistnych i żalosnych haha wlasnie pokazalas jaka jestes zalosna! Kropla Morskiego Lubczyku co tu przewidywac? czy ja decydujac sie na dziekco mam myslec o zakupach a jak stwierdze ze nie bede miala osoby ktora za mnie bedzie latac po zakupy to mam w ciaze nie zachodzic? no śmiech i jak juz pisalam wyzej nie jezdze autobusami i tramwajami bo nie mam zamiaru sie narazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powie Wam Tak < dziękuję, ze mi ubliżyłaś ('pusty łeb'); poprawiłaś mi humor- naprawdę. Czy ja mówię, ze staruszki w komunikacji miejskiej/kolejkach/marketach/itp mnie nie denerwują? Owszem; są denerwujące, ale nie wspominam o tym, bo topic jest o ciężarnych i chamstwie ludzi, a wybacz, ale ciężarnej 80 latki na mieście nie widziałam. Jak zobaczę, to nie omieszkam o tym napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am so sorry for you
wiesz co nie mam zamiaru z toba dyskutowac bo nie masz nawet pozadnych argumentow. Najlepsza obrona jest atak wedlug Ciebie. Napisalam raz zes zalosna i zawistna a ty wyzywasz non stop. Widocznie nie nauczono cie w domu zasad dyskusji i dobrego wychowania. Jak sie zle czujesz to siedz w domu zamiast zatruwac zycie calemu swiatu swoimi pretensjami i rozczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Wam tak
ustępowanie kobietom w ciązy jest tak samo oczywiste z racji wychowania jak ustępowanie osobom starszym i nie mam zamiaru juz sie z Wami dziewczęta szarpać, kobiety dla kobiet sa najbardziej wrogie i surowe, nigdy tego nie pojmę...idę spać bo nie powinnam się denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decydując się na dziecko powinnaś przewidzieć takie sytuacje, że możesz być sama, a lodóweczka pusta. Chyba, ze ciąża, to dla Ciebie taki stan w, którym zapominasz o tak błahych sprawach jak zakupy, czy coś. Bo czy jest się w ciąży, czy nie wizyta w markecie, czy osiedlowym warzywniaku czasem jest konieczna. Według mnie decydując się na dziecko powinno się przewidzieć każdą sytuacje jaka może zaistnieć w czasie ciąży. Boże.. O takich rzeczach dorosłym kobietom musi przypominać siedemmnastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am so sorry for you
zyjesz w Pl i dlatego masz takie podejscie. Na calym swiecie ludzie maja zdrowe podejscie do ciazy. Tu gdzie mieszkam ludzie maja gdzies to ze jestes w ciazy. Nie ma ustepowania w kolejkach, autobusach i bog wie gdzie jeszcze. No ale w Pl ciezarne sa przyzwyczajone do rozpieszczania. Wszystko im sie nalezy a kazdy kto mysli inaczej jest chamem, tepakiem i pustym lbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Wam tak
Im so sorry niektorym ciężarna której trzeba ustąpić nie zatruwa życia, nie cierpią męk z tego powodu ze ustąpili ciężarnej miejsce, nie spada im korona z głowy ale to są ludzie wychowani, jedynie widzę juz Twoją czerwoną twarz ze złości jak widzisz ze jakiejs ciężarnej ustapiono skoro aż Ci to zatruwa jak to określiłaś życie...DOBRANOC piekl się dalej ja idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze sa te ciezarne z postawa rozszczeniuowa:PMi sie nalezy bom ciezarowka:O Rzadac to mozna od meza,partnera a obcych ludzi dobra wola jak sie zachowaja w stosunku do ciezarnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Wam tak
ludzie dobrej woli nie mają jak widac, to sa ludzie zlej woli, Boże chroń nas przed nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Wam tak
Kropla to Ty masz 17 lat aaahaaa to wszystko wyjasnia, widzę te lale nastoletnie na miejscach dla inwalidów nad którymi staruszka się trzęsie primadonny, żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am so sorry for you
ach widzisz jakos nie mam z tym problemu. Przechodze tak doskonale ciaze ze moge sobie pozwolic na spacerek. Nie zatruwam innym zycia ale coz ty mozesz o tym wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I am so soryy for you - myślałam, że napisałaś do mnie :) Ale Twój post pod moim, to jedynie przypadek. Według mnie ustępowanie innym, to tylko i wyłącznie kwestia dobrej woli osoby ustępującej. Ale moje zdanie zostaje takie, jakie miałam; rządanie typu 'puść mnie, bo jestem w ciąży/jestem starsza, a Ty nie" jest równoznaczne z pozostaniem mojej dupci na zajmowanym stanowisku ;) Czytając ten wątek przypomniała mi się książka pt. Folwark Zwierzęcy. Niby ludzie są równi, ale jak taka Pani chodzi o lasce, czy ma dzidziusia w brzuszku, to staje się 'równiejsza'. Pozdrawiam i życzę dobrej nocki wszystkim, którzy potrafią być kulturalnie prosić o miejsce, tym, którzy 'bezobrażeniowo' przyjmują odmowę, jak i tych, którzy mimo swoich 'warunków' do 'ulg' potrafią obyć się bez zniżek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze zebys swoje dziecko wychowala na takiego dobrego czlowieka.Od najmlodszych lat ucz kultury nie tylko dla ciezarnych ale tez i dla ludzi chorych czy staruszkow.Niedlugo tez sie zestarzejesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza pewna
powiem wam tak Po przeczytaniu twoich wpisow moge z cala pewnoscia stwierdzic, ze wiem dlaczego stracilas juz jedno dziecko. zatrulas go jadem, ktory cie wypelnia. jesli chcesz aby drugiemu nic sie nie stalo i urodzilo sie zdrowe to natychmiast zmien ton jakim rozmawiasz z ludzmi. wytwarzasz w sobie zbyt duzo zlej energii i przez to dostajesz od innych ludzi jeszcze bardziej negatywna energie. zacznij sie usmiechac do ludzi i pogodz sie z realiami zycia, a twoje zdrowie znacznie sie poprawi, nie bedziesz slabla i bedzie w tobie wzrastalo zdrowe dziecko. jesli tego nie zrobisz i nadal bedziesz sie taplac w blocie negatywnocsi, to nigdy nie bedziesz miec zdrowego dziecka. nawet jesli urodzi sie bez wad wrodzonych, to bedzie ci ciagle chorowac. zatem popraktykuj bycie mila i urocza kobieta w ciazy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, ze zacznie się czepianie do mojego wieku. Jak ja to uwielbiam :) Dla Twojej wiadomości ja na miejscu dla inwalidów nie siadam, więc nie do mnie takie aluzje ;) Co innego jak siedzę na normalnym miejscu i wpycha się na mnie z torbami babcia i warczy, że mam zejść, bo ona chce, albo to jest jej miejsce. Wtedy niech się trzęsie, ale ja nie mam zamiaru ustępować, bo postawy roszczeniowej nie toleruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze diagnoza pewna napisala-usmiech rodzi usmiech:0Pododnej osobie chetniej czlowiek pomoze czy ustapi miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydulo30 wiem, ze się zestarzeję. Wiem. Ale mam nadzieję, że te kilkadziesiąt lat, które są przede mną będę fajne ;) A co do dzieci, to postaram się je wychować na takich jak ja. Więc chyba takie złe nie będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Wam tak
nic nie trafia do ograniczonych! Kropla zobaczymy jak bedziesz w ciąży przyjmowac z usmiechem na twarzy odmowę kiedy wystąpią Ci poty na twarzy i zrobi Ci sie tak slabo ze az ciemno przed oczami :) chcę to widziec jak wtedy pięknie się usmiechniesz i padniesz... nigdy bym nie powiedziala do nikogo "puśc mnie" bo jestem w ciąży... Do diagnoza pewna piszesz o jadzie którym własnie plujesz, zmień ton bo bije od Ciebie zla energia! Do ludzi się uśmiecham i ustępuję innym miejsca! masz ton protekcjonalny, więc zejdz z tego piedestału królowo, ustap miejsca chyba że korona ci z glowy spadnie i nie ucz mnie rzeczy ktorych nie praktykujesz w przeciwienstwie do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am so sorry for you
wlasnie widac co praktykujesz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmowy przyjmować nie zamierzam, bo o ustąpienie nie zamierzam się prosić ;P Najpierw chcę stworzyć dzieciakowi warunki, a potem się na niego decydować. I nawet tak mało istotny szczegół jak głupia 'ciążowa' wizyta w markecie będzie przeze mnie przemyślana.Ja Tobie życzę byś kiedyś przeczytała te posty i spróbowała pomyśleć 'czy aby nie powiedziałam nic głupiego?'. Może dojdziesz do jakichś ciekawych wniosków ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza pewna
Ja miejsca ustepuje zawsze i wszystkim :) Z piedestalu nie zejde, bo go lubie... a ty sama sie przekonasz, ze mialam racje. no chyba, ze o to ci chodzi, aby dziecko chorowalo, bo wtedy bedzisz mogla powyzywac pacjentow w przychodni, ze nie ustepuje ci miejsca. Ale moja droga ...zycie jeszcze cie nauczy Kiedys w srodku nicy, przestraszona, wspomnisz moje slowo. szkoda mi twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula30; myślałam, że do mnie. Powiedziałam, ze mam 17 lat, a Ty w swoim poście, ze" kiedyś się zestarzejesz". Błąd w skojarzeniach ;P Mój błąd. Ja idę spać, bo z racji tego, ze mam tyle lat, a nie więcej rano muszę iść do szkoły. Pozdrawiam wszystkich cieplutko ;) Zajrzę tu za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobito, jak ci sie tak ciagle slabo robi i brzuch cie boli, to siedz w domu, a nie lataj po marketach! Chcesz utrzymac ciaze, to o nia zadbaj, a nie wymagaj od obcych ludzi, by robili to za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kropla🖐️ To bylo do ciezarnej zeby wziela pod uwage,ze nie zawsze bedzie mloda i w ciazy a szacunek nalezy sie kazdemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diagnoza pewna opamietaj sie, jak mozna zyczyc komus chorego dziecka?!!! a tak swoją drogą dziewczyny nie ladnie, napadacie, atakujecie i wyzywacie i jeszcze mowicie ze to dobrze nie ustępować miejsca, ja ustępuję i żyję, mam nadzieje że mi też ktoś ustąpi jak będe tego potrzebowała, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×