Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość asdfghjklertyuiuhgfdxcvbn
to ona Rabczewska jest?? myślałem, że Nergalowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punk spojrzenia
Fanko Doduni to co jeszcze robisz na tym forum ? Idz wklejac zdjecia do zeszytu lub poczytaj najnowsze Bravo Girl Madrzysz się i puszysz jaka to ty inteligenta i wygadana jestes , a w gruncie rzeczy to jestes jeszcze za głupia na takie tematy Nie generalizuj wszystkich kobiet Owszem są takie , które przesadzają , wymagają specjalnego traktowania lub traktują ciąze jako chorobę Jeszcze im dobrze brzuszka nie widac , a zachowują się jak przed porodem Ale nie wszystkie takie są , są tez takie które nie wymagają zeby koło nich skakano, zachowują się normalnie i nie oczekuja przepuszczania w kolejkach Jestes jeszcze dzieckiem , o czym rozmawiac z osobą , która ma idola i pokój w plakatach :-0 Za głupia jeszcze jestes ( choc chcesz uchodzic za inną ),ale sama to kiedys odkryjesz i się o tym przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punkt spojrzenia - to już twój tzreci post pod katem sprowokowania mojej sooby nie martw się dobrze widze i zauwazyłam Twoje starania jednak nie zrobię tego co oczekujesz nie skomentuje twoich postów... Nie chce mi się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punk spojrzenia
nie komentuj , nie oczekuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej matki i ciężarne
a jak się czujecie z myślą, że wasze dziedziaczki już niedługo będą się wypowiadać na forum jak Fanka Doduni? Bo mnie to żdziebko przeraża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze nie wierze
ze fanka doduni ma 14 lat :D dziewczyny w tym wieku maja duzo ciekawszych pomyslow na zycie i na spedzanie wolnego czasu niz kafeteria - wiem bo mam 14 latke w domu :D nie bardzo tylko moge rozgryzc o co chodzi tej fance :D i co dziwne ta niby 14 latka na macierzynstwie sie udziela, jeszcze bym sie nabrala jakby na ogolnym cos tam pisala :D ale najlepiej sie czyta wszystkie mamusie zawziecie dyskutujace i broniace swoich racji przed niby 14 letnim dzieckiem :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w penisie to mam
wasze prawa...ciąża to nie choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgggkkhi
Ni ejstem jeszcze w ciązy ale pewnei już niedługo - mimo iz sama jestem słąbego zdrowia i miewam omdlenia lub często mi słabo należę zawasze do osób które pierwsze sutepuja miejsca w autobusie trawaju... kiedyś nawet sama się źle czxuąłm ale glupio mi bylo że babcia koło 80 stoi a ja siedzę wiec wstaąłm i jakos dotarłam do domu... lekarz prowadzacy mnei powiedział żez moimi dolegliwościami nei powinnam pracowac od samego początku ciąży i leżeć a ostatnio w pracy (a pracuje wbrew pozorom w urzędzie) usłyszałam że tylko lenie idą n zwolnienie przed 7 miesiącem ciąży - i tu bylo spojrzenie w moja stronę - ten tekst pojawił się gdy rozmawiałysmy właśnie o zajściu w ciążę z dziewcyznami - wszystkei koło 30, mężątki - potencjalnymi niedługo matkami. Wszyscy wiedza jakie mam problemy ze zdrowiem, parę razy zabrało mnei pogotowie prosto z pracy, kilka razy miałam bardzo silne krowotoki z nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjyftdrseetqZ
jeśli rzeczywiście masz takie problemy to powinnaś posłuchać lekarza i iść na zwolnienie a nie przejmować się koleżankami. Znam wiele kobiet, które jak tylko się dowiedziały o ciąży to od razu po zwolnienie do lekarza szło. Na moje pytanie dlaczego słyszałam "jestem w ciąży":P do pracy nie chodziły za to latały po sklepach i centrach handlowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężątki -a co to takiego kobie
to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem w ciazy
i na L4 poszłam w 6tc i latam po centrach handlowych, spię do 11 I CO???????????? BOLI CIĘ TO?????????????? WYPŁATY MI ZE SWOJEJ KIESZENI NIE DAJESZ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjyftdrseetqZ
nie płace ci, ale też w kolejce nie przepuściłabym cię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem w ciazy
do hghjyftdrseetqZ ale nie jestem umierającą ciężarną która wymaga ustąpienia miejsca hahaha :) co ja kaleka????? ja sama ustępuję hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem w ciazy
zapomniałam dopisać,że często nie rozpinam kurtki do końca żeby zakryć brzuch, zwłaszcza jak stoję w kolejce, dla mnie byłoby to straszne jakby ktoś miał mi ustąpić...spaliłabym się ze wstydu,podziękowałabym za dobre intencje ale stałabym dalej:D w autobusie też stoję mimo że widzę miejsce wolne. Dobrze mi z tym:D nie chce żadnych "przywilejów" bo jestem osobą NORMALNA I ZDROWĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjyftdrseetqZ
to tak z ciekawości dlaczego skoro ZDROWA to jesteś na l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem w ciazy
jak koleżanki dowiedziały sie ze jestem w ciąży to atmosfera w pracy się zmieniła, nie miałam z kim porozmawiać bo wszystkie były "obrażone", zaczęły stroić głupie miny i gadać za moimi plecami,a jak piłyśmy herbatę to tematem ich rozmów było poronienie,miałam tego dosyć i po tygodniu poszłam na L4. Nie miałam zamiaru denerwować się i włazić im w dupe :D jest teraz na l4 i nie muszę się niczym stresować,a one dostały jeszcze gorszej padaki bo musiały przejąć moje obowiązki heh i bardzo dobrze im tak. Do pracy i tak nie wracam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: ja też jestem w ciazy i bardzo dobrze, masz takie prawo więc korzystaj z niego. Nie przejmuj się docinkami bo nerwy maleństwu szkodzą. Ja w pierwszej ciąży też nie pracowałam od 9tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem w ciazy
sylwia23246 dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja niggdy nie ustepuję
ciąza to nie choroba, zachodzicie na własne życzenie to ponoscie konsekwencje. Ja jednej z druga nie posuwałem żeby jej potem miejsca ustępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest im ciężko to niech się wyskrobią" - mam lepsze rozwiązanie wyskrob sobie mózg... chociaż chyba ci go brak skoro takie teksty piszesz... żałosne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tak myślę sobie
Że naprawdę szkoda że niektóre matki się nie wyskrobały bo ich dzieci wyrosły na chamskich i niewychowanych prostaków!!! I co prawda każdy może mieć swoją opinie i tego nie potępiam ale trochę kultury - kafeteryjni Polacy za dychę. A pisać to tak tylko mogą ludzie którzy nie mają pojęcia o ciąży. A do tych plujących jadem powiem tyle: - ciekawe czy wasze matki jak były w 8-9 miesiącu ciąży i nie mogły spać i oddychać, miały hemoroidy, żylaki, kręgosłup wygięty do granic możliwości. itd. Ciekawe czy one wtedy nie myślały czasem o wyskrobaniu was... Może powinny to były wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pełni popieram
"Jak dawały dupska mogły myślec o tym że brzuch urośnie. A jeśli to jest planowana ciąża to tymbardziej nie będe ustepował bo wiedzialy co robią. Ciąza to kaprys a nie choroba" nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za nią nie dawałam i nie mam obowiązku (ani ochoty) ustępować takiej kobiecie. Większość twierdzi, że ustąpi jeśli ciężarna ładnie i grzecznie poprosi. Ja jestem innego zdania. Jeśli taka pani powie mi (nawet najmilej i najsłodziej), że jest w ciąży, bądź jest staruszką, to 'sorry', ale ja dupci nie ruszę. Dlaczego? Bo taki mam kaprys. Jestem niekulturalna? Cóż. Zdarza się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tkjfj
Że naprawdę szkoda że niektóre matki się nie wyskrobały bo ich dzieci wyrosły na chamskich i niewychowanych prostaków!!! to samo można powiedzieć o niepokalanych dziewicach w stanie błogosławionym bo wyzywanie ludzi od chamów i prostaków raczej nie świadczy o kulturalnych rodzicach takiej paniusi więc żal miej do swojej mamusi że cię wychowała na chama i prostaka i wyraź swój żal że takiego chama jak ty nie zabiła za młodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×