Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Witam All!! No zwykla dziewczyma diament to jeszcze nie tak zle ale dobrze to nie jest ! Lepiej by bylo kupic Brylant ( juz kupowalem :P) Wiesz diament ale oszifowny :P. Ja Ostatnio to z drogich rzeczy to tak 1. Kurtka zimowa 1.000zł 2. buty 769 zł 3. Fotel 2.900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerfur
kumpel kupił "oprawki" do okularów....czytaj 4 śrubki plus dwa druciki i wydał 1000złotych.....i już mu sie psują...dla nieiwdzących częścią konstrukcji są same szkła....aha a tych jescze nie doliczyłem do rachunku...nie miałem sumienia go pytać po tym jak go wyśmiałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wydałam wczoraj 6tyś
na 20m2 podłogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję, zwyklaku!!! Ja na razie odeszlazem od zywotu snoba, jestem biedna studentka bez widokow na prace, bo cierpie na chroniczny brak wolnego czasu:( pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho przedświąteczne :) GRATULUJĘ ZWYKLAKU :) no pięknie Ci się rok zakończył!!! U mnie ostatnio spoko - nawet na Gwaizdkę nie szaleję :) Prezenty dla trójeczki moich bliskich to raptem 400 zł nie ważne za ile się kupuje prezenty ale czy szczerze :P się je daje :) WESOŁYCH.. SNOBY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro najdroższe, to kupiłam kozaki za 2200 i torebke w tej samej cenie ;) To było jednorazowe już tego błędu więcej nie popełnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc! JA dzis wydałem 7,600 zł na ciuchy . Troszke sie zagalopowalem a uswiadomilem to sobie dopiero przy 7 tys. Ale teraz to szafa jest pelna (nie tak jak kiedys :( ) I ciuchy na kazda okazje sa!! ahhh Hmmm. Pozdro i wesołych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmici i zwyklaki do boju
gdzie sie podziewacie małpiszony? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 1982
-->kosmici i zwyklaki do uboju ---nie zazdrośc im , małpiszony są na zakupach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodyjowska
szampańskiego moje snoby Kochane a w nowym roku równie ekstrawaganckich pomysłów ;) buziaki 😘 ślemy ja i moja nowa torebka za 1700 zł - ta - dam tak wydałam premię świąteczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego dziewczyny!!!! te emerytka futra z szynszyli to bym nawet za darmo nie chciala, jedyne co to tego rzeźnika co zabił te stworzonka, z niego bym zrobiła sobie wycieraczke do butów !!! wszystko w granicach rozsądku, na pewno nie kosztem małych zwierzątek. poza tym gdzie zieloniak?????????????? ejjjjjjjjjjj jesteś gdzieś tam??? wołodyjowska mordko :classic_cool: poza tym...................... mam przedłuzoną umowę w pracy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeloooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocikociak
wytrzezwieli ale są też tacy co piją ,przez cały roczek :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florydzianka
a ja mieszkam teraz w usa ide do sklepu, wydaje lekka reka 100-200$ na ciuchy czy inne pierdoly i wrzucam to do szafy... juz sie nie miesci- donna karan, ralph lauren, BCBG, calvin klein, victoria secret, hugo boss, banana republic, tommy hilfiger...i mnostwo innych (do chanel sie jeszcze nie posunelam haha) zdaza sie to mniej wiecej co tydzien -dwa (wlasnie robie kolejne zamowienie z victorii secret...) buteleczek perfum o ktorych piszecie- dior, armani, boss i inne mam juz pelna polke... ostatnio na swieta dostalam od swojego chlopaka pierscionek za 700$ z diamentem okulary armaniego zegarek za 400$ w polsce do tej pory bylam niezbyt bogata studentka- nie pochodze z bogatej rodziny i raczej nie mialam firmowych ciuchow,ale dzieki "zmyslowi artystycznemu" zawsze bylam ubrana tak, ze wygladalam dobrze i na poczatku bardzo mnie to cieszylo, ze na wszysstko mnie stac- super aparat fotograficzny, laptopa, i-poda, ciuchy... a teraz kupuje-wrucam do szafy-zapominam-mam dola ze wydalam tyle kasy- i nie sprawia mi to juz zadnej przyjemnosci chetnie bym sie z wami zamienila- okulary armaniego za jeden dzien normalnosci, zobaczenie rodzicow, kolezanek... "pieniadze szczescia nie daja"- zawsze tak myslalam, ale teraz moge to powiedziec "z praktyki" a nie tylko "z teorii" pozdrawiam z goracej florydy...zalaczam slonce...i czekam na przesylke ze sniegiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłam sniegowe pozdrowienia z Polski :D wiesz, wierze Ci, ja tez nie mialam kasy, do momentu az zaczełam pracować i chłopak tez. ma duzo wiecej kasy ode mnie :D, oboje nie mielismy nic jak sie poznaliscie a teraz stac nas na duzo, ale nie przeszkadza nam to :D! WŁASNIE CHCEMY KUPIC MIESZKANIE ale takie do 200tys. bo nie planujemy mieszkac w polsce na stale, na szczescie mamy tą mozliwosc wyjechac po studiach :D! AHA KUPILAM SOBIE ŚLICZNĄ TOREBKE!! 100euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florydzianka
ja tez kiedys nie chcialam mieszkac w polsce... az do momentu kiedy zobaczylam jak to jest-i chce WRACAC!!! ale jeszcze tylko10 m-cy-WYTRWAMY i wroce do tego swojego zadupia do szarego zycia gdzie juz nie bede juz miala dostepu do takich ciuchow jak mam teraz, ale nikt nie bedzie mnie traktowal jak jakiegos dumpa tylko dlatego, ze mam inny akcent...a to, ze znam angielski bedzie atutem i bedziemy mieli jeden z lepszych samochodow(sciagamy stad) w miescie i pewnie wtedy docenie cala szafe ciuchow, ktore mam chociaz u mnie w miescie raczej malo kto wie co to BEBE, BCBG, ABERCROMBIE, AX i duzo innych ale moja satysfakcja... pozdrawiam...ech strasznego mam tu dola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 noworoczne całusy... Ja tam byłam trzeźwa w Sylwestra :P Zwyklaku co do projektów mieszkaniowych - mam takie same plany -dwa pokoje jakieś 40 m - zakup planuję na późną wiosnę. Pozdrawiam snoba na obczyźnie... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajouffuj
ZWYKŁA DZIEWCZYNA Jak usłyszałaś o szynszylkach to co juz tka bogata nie jesteś ??? Biedne zwierzatka tak ?? A wiesz z czego robi sie tusz diora ?? Jebnij sie w łeb snobko. Jak dla Ciebei tusz diora to luksus i najdrożyszy wydatek, to chyba żle topik nazwałąś cwaniaro. Nie wazne kto ma jaki tusz na rzęsach - ważne co w głowie. Lepiej tanie siano niż drogą sieczkę. A tak wogóle ja kupuje to co mi sie podoba i dobrze służy a nie dlatego ze jest drogie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portka
Ale wy jesteście dziewcyny puste.... Mam wrazenie że świat poprzewracałs ie do góry nogami.... Tak wazna jest dla was kasa ?? To wasz jedyny sesn życia ?? Kasa kosztem czego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy..........wciaz
Kupiłam sobie podkład RIMMEL za całe 34 zł. Odkładałam na niego chyba z pół roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby nutka zazdrości w powyższych wypowiedziach??? Uwielbiam bohaterstwo pomarańczowych nicków :P Nie znacie nas zupełnie a wyzywacie od przysłowiowych pustaków :( nie macie pojęcia na co poza tuszami diora wydajemy NASZE CIEŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE :P :P :P - wiec przestańcie bnas obrażać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×