Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

osoba bezpośrednio nade mną - w tej samej cenie jest tusz Max Factor o niebo lepszy :) -powodzenia w szukaniu pracy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy..........wciaz
Dzieki ale ja straciłam wiare,ze kiedys ja znajde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loperynda
wolodyjowksa a po co jej tusz jak ona potrzebowała podkład !!!!!!!!!!!!!!! ta powyzej ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodyjowska
ej... nie wolno się łamać!!! Bo to działa jak samospełniająca sie przepowiednia!!! Nie chcę wyjść na kogoś kto teoretyzuje na temat czegoś o czym pojęcia nie ma... Wiem jednak że wiara i pozytywne nastawienie to poczatek sukcesu! A w jakiej branzy szukasz czegoś , w jakim mieście i od kiedy nie masz pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a racja... o matko - jaka ja jestem zakręcona :( To przez to że w czasie odpisywania byłam tuz po lekturze katalogów z tuszami... Tak czy inaczej tusz Max factor jest lepszy niz Rimmel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też wam coś powiem
a ja kupilam dom za 150 000 zł a wart jest on nie wiecej jak 70 000 zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaritas
O to nie żle przepłaciłas, no ale zawsze moze sz sie pochwalić ze kupiłaścos drozszego niz jest w rzeczywistosci szkoda bo powinans odwrotnie kupic za 70000 by wygladał jakbys kupiła za 150 000 tak by zrobiły laseczki z tego topiku snobeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krankenszwester
Szynszyle RZĄDZĄ! A sztuczne futra robione są ze świeżo narodzonych kociąt. Pamiętajcie o kociętach, kupujcie prawdziwe futra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacabana
Wołodyjowska a czego ci zazdroscic bo trudno sie doszukac co takiego najdrozszego kupiłas ?? Moze kupiłas zdrowie, bo wtedy to bym ci zazdrosćiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj pomysl czasmi
dziewczyno,szczeke poprostu wyciagnac trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pewną słabość która kilka razy była tu komentowana - życzę miłego czytania (można się pośmiać) - co do zdrowia no tak... gdyby tylko można je było kupić... wiec zostaje tylko bulenie za profilaktykę - póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wołodyjowska-> akurat nie piłaś :D! przyznaj się... ciekawe gdzie zielona? a co do zazdrosnych małpiszonów, nie żucajcie się tak, pomysliłyscie strony, to nie aminal planet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zwykłej dziewczyny
te, jak ty tak lubisz kupować,, to może parę groszy na słownik ortograficzny odżałujesz... (RZucajcie, a nie Żucajcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom za 450 tys a reraz wart
650, ale nic mi z tego, bo nie sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Wam ! własnie sobie tak czytam ten nasz topik i nasuneło mi sie pytanko Ile macie lat?? wołodyjoska ile masz?? bo troszke to dziwne masz jeszcze strudia a prubujesz kupic mieszkanie do 200 tys a niektore malzenstwa z 20 stazem nie moga kupic m2 za 45 tys . JAk odpowiesz to z góry dziekuje :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YY pomylilem nicki nie wołodyjoska tylko zwykla dziewczynya za bład pseprasam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykla to ty nie jestes taka zwykla tylko jakas limitowana niezwykla :P:) jak w wieku 20 lat kupic sobie m za 200 to ja niewiem w totka grasz czy wujek z Usa umar czy rodzice wlasna firme mam bo co jak co ale czesto to sie nie zdaża ( nawet ja w wieku 20 lat nie myslalem ze bede za mial mieszkanie za 10 lat ) :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wołodyjowska poleć mi jakąś dobry, trwały zapach, miałam chanel chance, trwały, teraz mam coco chanel mal coś tam :/ i nie jest trwały za bardzo, kenzo tez było trwałe ale mi się znudziło, angel jest super ale kosztuje 600zł a teraz mam tylko 300-400zł wygospodarowane :D bo buty musze kupić sobie .. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom samochód
i to w trakcie ostatniego roku. co do rzeczy bardziej przyziemnych to uwielbiam dbre kosmetyki i na nie nie żałuję kasy. Lubię też mieć dobre jakościowo rzeczy w domu (chodzi mi o wyposażenie) no. kabinę prysznicową za 6.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedak-> mam w usa wujka tez ale to tzw pomoc doraźna , piedoła bardziej, rodzice nie mają firme ale kase tak, mam bogatą rodzinke w niemczech, duzo mi pomogli, ale nie na zasadzie masz i se kup, tylko zarób!!!! praca jest, podwinąć rękawy i juz, poza tym moj chlop dobrze zarabia:D! dzięki za niezwykłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam manie kupowania ubran kosmetykow i prezentow:)!!!!uwielbiam kupowac tusze do rzes lakiery do paznokci a z ubran jeansy i obcisle bluzeczki!!!:):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOm! tylko wiesz tak sobie czytam i patrze ze za 200 tys ty mieszkanie chcesz kupic gdzie ja kupilem za tyle dom :P:) i wszytsko jest ok tylko ze ty masz jeszcze studia a ja juz jestem :P po :) FAjnie jestm miec taka rodzine :P:) JA musialem do wszystkiego dojsc sam i z pomyslem :P teraz ide zaszalec! jest wyprzedasz !::) A tak z innej beczki to wolodyjoska ile sobie liczy ze mieszkanie 40 m chce sobie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :( ja tu coraz mniej pasuje, mozliwosc pracy mialam jedynie w wakacje, a i tak bardzo nie szalalam z $. Teraz mam za malo czasu, zeby sie w d... podrapac, a co dopiero jakas praca (chyba bym musiala nie spac po nocach i jeszcze do tego sie uczyc podczas pracy). Mam prosbe: czy szanowne kolezanki buraczanki moglyby dac pare wskazowek dla przyszlego mam nadzieje snoba czyli mnie? Skad Wy bierzecie takie dobrze platne oferty pracy i jakie byly Wasze poczatki? Z gory dzieki PS Smutno mi, bo juz o mnie wszyscy zapomnieli, o zielona sie pytacie, gdzie sie podziewa, a o kims takim jak oszczedna to juz dawno sie zapomnialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój, nikt o Tobie nie zapomniał!!!!!!!!!! ja cały czas pamiętam, od tej pory bede pytac tez o ciebie! na poczatku mialam staz za 450zł i tak się szukało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja odjazdowe...
zwykla dziewczyna ty faktycznie jakas podejrzana jestes,staz w jakies tam firmie W twoim wieku i przesmradzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×